חדשות ירושלים
אילוסטרציה חניה (צילום: מוטי מילרוד)

מהם האזורים הכי מבוקשים לחניה בירושלים?

לפי פנגו, שדרות ממילא ורחוב אגריפס הם בין המקומות המבוקשים לחניה בעיר, ואיזה אזור בצמרת הרשימה?

מאת: ליאת בכרך

אילו אזורים הכי מבוקשים לחניה בירושלים? מבדיקת שערכה מערכת החניה הסלולרית פנגו עולה כי האזור הכי מבוקש לחניה בעיר הוא שוק מחנה יהודה, וזאת למרות מערך התחבורה ההמוני – הרכבת הקלה, שפועל סמוך לאזור.

מהבדיקה עולה כי במקום השני בדירוג האזורים הכי מבוקשים לחניה בירושלים, ממוקם שדרות ממילא, אחריו רחוב אגריפס, הכותל המערבי, כיכר ספרא, בנייני האומה, רחוב כנפי נשרים ורחוב שלומציון המלכה. סוגר את רשימת המקומות המבוקשים – אזור החניה סמוך לבית החולים הדסה עין כרם.

בפנגו מציינים כי הבדיקה נערכה לרגל חצי שנה להשקת שירות צייד החניה, שהושק בתחילת חודש ספטמבר 2016. "הפיצ'ר של החברה הצליח לצבור 200,000 משתמשים המהווים כשמינית מ־1.6 מיליון נהגים בישראל המנויים לשירותי פנגו", נמסר מהחברה. "כמו כן, נרשמת עלייה עקבית במספר הנהגים המאמצים את שירות צייד החניה, הניתן חינם, וכי הנתונים מצביעים על קיצור של כמחצית מזמן חיפוש החניה ללא השימוש בו, וכן חיסכון כספי לנהג בעלות החניה ובזמן הנסיעה".
יש לציין כי בבדיקת חברת פנגו בתל אביב ניצב השרונה מרקט במקום הראשון ברשימת האזורים הכי מבוקשים לחניה, ובחיפה – מרכז הכרמל. אירית גולדברג, מנהלת השיווק של פנגו מספרת: "אנו רואים גידול תמידי במספר הנהגים שמשתמשים בשירות, ומאמצים אותו באופן קבוע כחלק משגרת הנהיגה שלהם. האפשרות לקבל מפה מלאה על אפשרויות החניה בכל אזור ואזור ביחד עם תעריפי החניה והאפשרות להחליט תוך כדי נסיעה לאן כדאי לנסוע הן סודות ההצלחה של השירות".

תגובות