עורכי דין נזיקין בירושלים (צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE) ‏
עורכי דין נזיקין בירושלים (צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE) ‏

עורכי דין נזיקין בירושלים עבורכם

עורך דין נזיקין בירושלים יכולים למצות את זכויותיכם אל מול הנתבעים גורמי הנזק ברשלנות וכן אל מול גופים ממשלתיים והמוסד לביטוח לאומי

פורסם בתאריך: 1.6.20 15:35

תביעת נזיקין היא תביעה נגד אנשים או נגד גופים וארגונים (פרטיים, ציבוריים וממשלתיים) שנהגו ברשלנות או הפרו חובה חוקית וגרמו לנזק לתובע. התביעה יכולה להיות בגין נזקי גוף או נזקי רכוש שנגרמו לתובע. עורכי דין נזיקין בירושלים יכולים לייצג את התובע לו נגרם הנזק ויכול לייצג את הנתבע שגרם לנזק. בנוסף יש עורכי דין נזיקין בירושלים שמתמחים בתביעות אל מול גופים ממשלתיים כגון המוסד לביטוח לאומי, משרדים ממשלתיים ותביעות ביטוח.

עו"ד ריול עדיקה | נזיקין וייפוי כוח מתמשך

קרה לכם נזק גוף בתאונה? תאונת דרכים? תאונת עבודה? תאונה ברחוב? עו"ד ריול עדיקה בעלת ניסיון של שנים, אנושיות ומקצועיות – היא האדם למיצוי מה שמגיע לכם. ריול שמה לעצמה למטרה לעזור לאנשים, לסייע להם לקום ולהתרומם מהמצב העגום והקשה אליו נקלעו עקב תאונה ולנהל מלחמה עיקשת כנגד הבירוקרטיה. ריול יודעת להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח תוך אנושיות, אמפתיה והכי חשוב – במקצועיות רמה, על מנת להביא לתוצאה אופטימלית בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח.

"תביעת נזיקין – נזקי גוף" אומרת עו"ד ריול עדיקה, "היא תביעה שבה אדם ניזוק בגופו. המקרים הנפוצים ביותר הם נזקי גוף בעקבות תאונות דרכים, אך קיימים מקרים נוספים ומגוונים אחרים, למשל תאונת עבודה או תאונה שקרתה עקב רשלנות. המקרה הקלאסי הוא רשלנות רפואית, למשל במהלך ניתוח, במהלך לידה, אך גם רשלנות מסוג אחר, כגון רשלנות עירייה, אם הלכת על מדרכה שבורה ורעועה ברחוב ונפלת. התביעה לרוב היא נגד חברות הביטוח וכמו כן עוסקת גם בתביעות למיצוי זכויות כנגד הביטוח הלאומי וביטוחים פרטיים. בתיקים שאני מנהלת – נכנסת לתמונה ומעניקה למי שנפגעו, ליוויי וייעוץ משפטי בכל ההתנהלות מול חברות הביטוח או הביטוח הלאומי משלב פתיחת התיק ועד לסיום התיק – כאשר על פי רוב מסתיימים התיקים בכספי פיצויים/גמלה שמושגים ללקוחותיי".

עו"ד ריול עדיקה | צילום: אינגה Q ELITE BEAUTY

עו"ד ריול עדיקה | צילום: אינגה Q ELITE BEAUTY

עו"ד ריול עדיקה רואה בנושא סוג של שליחות. כבעלת ניסיון ומקצועיות בתביעות נזיקין מזה כעשור ומחצה, היא יודעת שהלקוחות שלה זקוקים לה. לריול ניסיון עשיר בעבר גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי, מה שמקנה לה ראיה מרחבית וידע עצום כמי שהייתה פרקליטה משני צידי המתרס.

"המהות של העבודה שלי היא לעזור לאנשים. כל מקרה הוא סיפור חיים שבו תאונה פגעה לאדם בחייו ושינתה אותם. קשה לי כעורכת דין לראות אנשים נלחמים לבדם על הזכויות המגיעות להם, כאשר לרוב הם לא מצליחים למצות אותן ולקבל את המגיע להם, וכאן אני נכנסת לתמונה. אני מלווה ליווי צמוד את לקוחותיי, לומדת את התיק מכל בחינה אפשרית, מעניקה ללקוחות ייעוץ משפטי ומסתכלת עליהם בגובה העיניים, תוך הגינות ויושרה מרבית. כל תיק ותיק מנותח בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח שאני מייצגת, ובזכות הכלים המשפטיים שברשותי, אני בוחרת אסטרטגיה מתאימה על מנת להשיג תוצאה אופטימלית ומקסימלית".

"חברות הביטוח פועלות בשיטת מצליח. למרות שאדם שילם פרמיה ביטוחית במהלך שנות חיים, חברות הביטוח לא ממהרות לשלם את הכסף בזמן תאונה. אנשים שנפגעו בתאונה, יכולת הפרנסה שלהם נפגעה, וכל החיים שלהם השתנו בעקבות התאונה שקרתה ביום בהיר אחד. אף אחד לא מבקש להיפצע או להיות נכה. התפקיד שלי בכוח, עם ניסיון של למעלה מעשור, הוא להילחם עבור לקוחותיי ולתת להם שקט נפשי ללכת ולטפל בעצמם ובנזק הגוף שקרה להם, מבלי להתעסק בבירוקרטיה ובשיטות ההתשה של גופי הענק. מכל מקום, חשוב לי להדגיש כי כאשר בוחרים עורך דין, רצוי לפנות למי שמהוקצע בתחום הספציפי של נזקי גוף מאחר שזו תורה שלמה, מורכבת ומסועפת, אותה אני חיה ונושמת מדי יום ביומו". עו"ד ריול עדיקה, בוגרת תואר שני מהאוניברסיטה העברית, קצינה לשעבר בפרקליטות הצבאית והיא כאן בכדי לעזור לכם.

עו"ד ריול עדיקה

כתובת: דרך חברון 101, בית הנציב בניין B קומה 4, ירושלים

אתר: www.rivalaw.co.il

נייד: 050-5777079

דוא”ל: [email protected]


עורך דין אברהם זאדה הרפז – מה זה נזיקין ואיך בוחרים עורך דין נזיקין:

לא כל נזק, תאונה או רשלנות – תמיד מהווים עילת תביעה. נזיקין – שם כולל לנזקים הנגרמים, ברחוב, בעבודה, בחדר מדרגות, בסופר, ב-רשלנות רפואית כולל רפואת שיניים, נזקים מבנייה וכו'. במקרה של נפילה ברחוב – ניתן לתבוע את העירייה, ובנשיכת כלב – את בעל הכלב. ניתן לתבוע גם במקרים שהיה צורך לעשות מעשה והמעשה לא נעשה!

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)באלו מקרים ניתן לתבוע ומה צריך להוכיח?

יש להוכיח נזק, רשלנות, קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק ויכולת צפיית הנזק. רשלנות: מעשה  – שאדם סביר לא היה עושה, או שלא היה נמנע מלעשות. או בעל מקצוע שלא נהג בזהירות ובמיומנות. כלומר הרשלנות נמדדת מול אדם או בעל מקצוע – סביר. לעיתים קיימות הגנות כגון: בנשיכת כלב – התגרות בכלב, תקיפה של בעל הכלב, הסגת גבול.

הליך התבררות התביעה:

בד"כ הגורם הנתבע מערב את חברת הביטוח / ביטוח לאומי. בתחילה נעשה ניסיון לפשרה. בתביעה – מבררים התקיימות רשלנות ומה גובה הנזק ע"פ חו"ד מומחה או שמאי. לכן חשוב לאסוף מסמכים, ראיות ועדויות, בנוגע לרשלנות ולגובה הנזק.

היקף הצורך בשכנוע בית המשפט והיקף הפיצוי:

יש צורך להוכיח את התביעה על פי "מאזן ההסתברויות" כלומר לשכנע כי הכף נוטה לטובת התובע, אפילו באחוז בודד אחד (51%). היקף הפיצוי: השבת הנפגע למצבו הכלכלי – טרם הפגיעה.

איך בוחרים עו"ד נזיקין:

כאשר אתם תובעים: יש לבחון אם יש עילה לתביעה ולבצע חישובי נזק  מסובכים, וללוות את הנפגע שנים רבות בביהמ"ש.

במקרה שאתם נתבעים – יש לבדוק אם קיימת עילה, מהן ההגנות, תוך שימוש במומחים, בחוקרים ועוד. לעיתים התובע מגזים בהיקף הנזק ויש לעלות על כך. לכן רצוי לבחור עורך דין הבקיא בנזיקין ומבין את המונחים הרבים. למשרד עו"ד קטן ואינטימי קיים יתרון בכך שהלקוח מקבל ליווי אישי וצמוד וזמין לכם ברוב שעות היממה.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על הסוגיות המשפטיות בנזיקין, על מה להקפיד, וגם להתרשם מרמתו המקצועית ומאופי התנסחותו.

אין לראות בכתוב לעיל כייעוץ משפטי. יש לקבל יעוץ פרטני.

עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין נזיקין העוסק בנזיקין, בכל התחומים כולל רשלנות ורשלנות רפואית. בעל ניסיון של מעל 10 שנים, בקיאות רבה בדיני נזיקין ובעל ניסיון חיים עשיר. עוה"ד מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי ובבית משפט העליון.  משרד עורך דין בירושלים – אברהם זאדה הרפז, הנו משרד בוטיק המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד במחירים סבירים ובתנאי תשלום נוחים ויהיה זמין לכם בכל עת. בנוסף, למשרד קיים אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

 לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]     

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


 

משרד עורכי-הדין זרחי-יידוב

מאז הקמתו פועל משרד עורכי-הדין זרחי-יידוב להגשה וניהול תביעות בתחומי הנזיקין והביטוח, ביטוח לאומי, תביעות ביטוח – פוליסות אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וכו', תביעות נגד משרד הביטחון, תביעות עקב תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות במרחב הציבורי והפרטי, רשלנות רפואית ומקצועית ועוד. עוה"ד זרחי ויידוב, שייצגו בעבר חברות ביטוח, חברות קבלניות, עיריות ורשויות מקומיות, רשתות שיווק, בתי חולים וכיוצ"ב גופים גדולים וחזקים, עברו מאז לצד השני של המתרס.

משרד עו"ד זרחי-יידוב (צילום: יובל כהן אהרונוב)

משרד עו"ד זרחי-יידוב (צילום: יובל כהן אהרונוב)

זרחי ויידוב נעזרים ביתרון העצום שרכשו מהיכרותם הקרובה וארוכת השנים את חברות הביטוח והנתבעים ורותמים את הידע, המומחיות והניסיון שצברו לטובת כלל הציבור וה"אזרח הפשוט" כדי לתת שירות ולהעניק סיוע לנפגעי תאונות ונפגעים בגוף ונפש, ולהילחם עבורם בהתמודדותם הלא הפשוטה מול המוסדות והגופים החזקים במדינה ובמשק.

"מגיעים אלינו לקוחות רבים שניסו לפעול באופן עצמאי ולא מבינים מה המשמעות של התמודדות עם חברת ביטוח או גופים אחרים וחזקים מאוד, וגם אין להם את הידע והכלים לכך. מצער לגלות, שוב ושוב, נפגעים רבים שבתמימותם סבורים שמדובר בעניין "פשוט" שהם יכולים לבצע לבד ולא יודעים שעלול להיגרם להם נזק גדול שיכול להגיע לעשרות ואפילו מאות אלפי שקלים ויותר. בתביעות למימוש זכויות מול המוסד לביטוח הלאומי למשל, במקרים רבים אנשים לא מפרטים את כל הפגיעות ולא יודעים את החשיבות שיש למילוי הטפסים הדרושים בצורה נכונה, מלאה ומדויקת. זה יכול להסתכם בקבלת פיצוי לא הולם ומופחת במקרה ה"טוב", אך במקרה הפחות טוב – זה גם יכול להביא לדחיית התביעה כולה.

משרד עורכי הדין זרחי -יידוב ילווה אתכם מ-א' ועד ת' בכל השלבים של הטיפול בתביעה, מרגע יצירת הקשר ועד לסיום התיק, החל מלמלא טפסים ועד להופעה בועדות ועררים או ערעורים, כיצד לפעול נכון ואלו פעולות לעשות, או לא לעשות, במטרה לקבל את התשלום והפיצוי המקסימליים.

זרחי ויידוב מאמינים בטיפול מקצועי ויסודי תוך תשומת לב מלאה לכל פרטי התיק והשאלות המשפטיות שעולות ממנו. לצד זאת, הם דוגלים במתן יחס אישי ובשיתוף מלא של הלקוח בשלבי התביעה: "אנחנו תמיד מדברים עם הלקוחות ומסבירים להם על התהליך והשלבים, והכל בגובה העיניים ובשקיפות מלאה. חשוב לנו מאד הקשר השוטף עם הלקוח, שיהיה מעודכן ובעניינים לגבי מה קורה ומה הולך לקרות. חשוב לנו גם שהלקוח תמיד יבין מה קורה בתביעה שלו, את השיקולים השונים שצריך להביא בחשבון ושקבלת ההחלטות בכל תיק תעשה בשיתוף עימו וכל זאת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, וחשוב לא פחות מכך – שיהיה לנו עוד לקוח מרוצה, מכל הבחינות".

לשיחת ייעוץ התקשרו עם זרחי- יידוב משרד עורכי דין >>>

02-6236333 משרד

0544-810614 ירון

0544-956536 אבי

דוא"ל: [email protected]

אתר אינטרנט:  https://www.yeza-law.com/


 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר