מנעולנים בירושלים (צילום: פוטוליה)
מנעולנים בירושלים (צילום: פוטוליה)

מנעולן בירושלים? הכירו את המומחים

זקוקים לפורץ? לכספות? למנעולן בירושלים? הכירו את המנעולנים המומלצים בעיר שיעשו את העבודה במהירות ובמקצועיות

פורסם בתאריך: 17.1.19 13:14

זקוקים לשירותי מנעולן בירושלים? מנעולן מומחה יעניק עבודות מנעולנות מגוונות לבית, לרכב ולמשרד: תיקום מנעולים והחלפה, פריצה לרכב, פריצת כספות, תיקון צילינדר לדלת, החלפת מנעולים ועוד. ריכזנו עבורכם מנעולנים, אנשי מקצוע אמינים ומנוסים שגם זמינים ללקוח באופן מיידי במקרי חירום. 


רמי המנעולן | טלפון: 050-9940028

הדלת חורקת? לא ננעלת כמו שצריך? "עושה בעיות"? הגיע הזמן להחליף מנעול? אל תיתן את המפתחות שלך לכל אחד – זה הזמן לפנות לרמי המנעולן. אם ננעלת מחוץ לבית, איבדת או שכחת את המפתח, או חלילה צרור המפתחות שלך נגנב, כדאי שיהיה לך את הטלפון של מומחה המנעולים הירושלמי "רמי המנעולן" באנשי הקשר (050-9940028 שיהיה לכם זמין!).  אחד השירותים הכי מבוקשים כיום הוא החלפת צילינדר בעת מעבר לדירה חדשה. אסור לשכוח שטרם נכנסתם לדירתכם החדשה הספיקו לבקר שם פועלים, חשמלאים, אינסטלטור ועוד, ולכן מאוד מומלץ להחליף את הצילינדר ורצוי שמי שיעשה את העבודה יהיה מנעולן מוסמך ומקצועי. הבית הוא מקום המבטחים שלנו בו אנו מפקידים חפצים יקרי ערך, ולכן חשוב כל כך לשמור על הבטיחות ולהחליף צילינדר.

רמי המנעולן (צילום: בן מושיוף, פרטי)

רמי המנעולן (צילום: בן מושיוף, פרטי)

רמי כבר שנים רבות עוסק בתחום והוא מומחה מהשורה הראשונה בתיקון כל סוגי הדלתות וכן במתן שירותי מכירה והחלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים, פריצת דלתות של רכבים ובנוסף פריצת כספות מכל הסוגים. הוא איש מקצוע שניחן בכל התכונות שאנו אוהבים באנשי המקצוע שלנו: אמינות, מקצוענות והגינות. רמי דוגל בשירות אישי וחם, משקיע את כל כולו בכל קריאת שירות, ונותן את הנשמה לכל לקוח מגדול ועד קטן. השירות כולל שימוש בטכנולוגיות עדכניות ומתקדמות המבטיחות ביצוע מושלם, והמשך שימוש עתידי תקין וחף מתקלות. רמי דוגל בשירות אישי וחם ומשקיע את כל כולו בכל קריאה ובכל לקוח. השירות כולל שימוש בטכנולוגיות עדכניות ומתקדמות המבטיחות ביצוע מושלם, והמשך שימוש עתידי תקין וחף מתקלות. הוא מוסיף: "לפעמים אני מגיע לתיקון או פריצה בשעות לא סבירות, כי אני יודע שזה חשוב ללקוח. לאחרונה קיבלתי קריאה ב-4 בבוקר, מאישה מבוגרת שאחיה נפטר וחיפשה עזרה בתיקון הדלת והחלפת המנעול. הגעתי במהירות והצלחתי להקל במעט על האישה, לפתור  את הבעיה".

מה הייחודיות שלך כאיש מקצוע? "זו שאלה שצריך להפנות ללקוחות שלי – שפעם אחר פעם מביעים בי אמון וקוראים לי. אני מבחינתי עושה את המקסימום, תמיד מחויב לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, בצורה המקצועית ביותר ובזמן המהיר ביותר.".

מה מיוחד בקהל הירושלמי? "אני אוהב את החמימות של האנשים, הישירות, והאכפתיות שלהם, שבאים לידי ביטוי בהרבה פרגון ואהבה בבתים. זה חלק מהכיף של המקצוע, לעזור לאנשים ולשמח אותם. זו אחת הסיבות שבחרתי להיות מנעולן, בטח ובטח פה בירושלים העיר שאני כל כך אוהב.".

תוך כמה זמן אתה מגיע לקריאה? "עד 20 דקות בכל שכונות ירושלים והסביבה. כאחד מהמנעולנים המובילים בירושלים, אני מחויב לרמת שירות גבוהה ועל כך לעולם לא אתפשר".

לפני סיום רמי מעניק שלושה טיפים לשמירה בטוחה על הבית:

1- קנו צילינדרים מקורי עם כרטיס שכפול שרק אתם תוכלו לשכפל את המפתח באמצעות הכרטיס – זה מונע גניבות ורמת בטיחות גבוהה מפני פריצות.

2- הקפידו ברכישת המנעול על כך שהוא מגיע ארוז וחדש – ותיזהרו שלא ירמו אתכם.

3- הקפידו במידה ויש לכם תקלה לקרוא לאיש מקצוע מוסמך, לעיתים ניסיון לתקן בעצמכם עלול ליצור נזק הרבה יותר גדול.

מבצע מיוחד למגיעים דרך כתבה זו: הנחות מופלגות על מגוון מנעולים, פריצות ותיקונים.

רמי המנעולן

טלפון: 050-9940028

אתר: www.ramimanulan.co.il

פייסבוק: רמי שריקי המנעולן


עקיבא מנעולן | טלפון: 054-3418596

הוא התקין מערכות מאסטרים של כרטיס מגנטי בפרוייקט חדש של משרד ממשלתי, מערכת בקרת כניסה ללשכת השר והעובדים, האבטחה והוויסות. הוא מנעולן הבית של 30 יחידות בפרויקט ניהול נכסים בדווידקה, וכעת עומד לפני פרויקט התקנת מנעולים אלקטרומגנטים בגני ילדים ובבתי הספר באחריות משרד החינוך. הכירו את עקיבא – המנעולן שיודע להתקין כל מערכת ולפרוץ אותה כשצריך. הוא מתמחה בהרכבת מנעולים, פריצה מכל סוג, מערכות אבטחה ולא מפסיק להתעדכן בכל החידושים בתחום. "יש יתרון בכך שאני צעיר, כי אני עוסק במדיות מתקדמות בעולם ומוצא פתרונות חכמים וחדישים מרחבי הגלובוס", מספר עקיבא, בן 29, שמדורג במקום הראשון במדרג עסקים בירושלים, "כבר הרכבתי ופרצתי דברים מורכבים כמו נעילות ביומטריות, נעילות אלקטרומגנטיות, נעילות חכמות של דלתות הרמטיקס, מנעולי אקסירה מהמובילים בעולם. ואני לא מתכוון להפסיק".

עקיבא מנעולן (צילום: אבי קליין, אביה נעמד)

עקיבא מנעולן (צילום: אבי קליין, אביה נעמד)

בנושא מיגון הנכס מייעץ עקיבא ואומר "אני בודק מה נותן לאדם תחושת ביטחון, איך למגן לפי רמת האיום במיקום בו נמצא הנכס כמו למשל שכונות קו התפר, אני לומד את אופי הפריצות בשכונה ואוסף מידע על רמת פשיעה באזור, זהו תחום משמעותי ורגיש. ברגע שאני מבין מהם האיומים וסוגי הפרצות אני מתאים ללקוח את הפתרון הנכון. ממצלמות אבטחה דרך עינית אלקטרונית ועד לחיישן תנועה, כשהמטרה היא מניעה מצד אחד ומצד שני לתפוס את הפורץ".

באחד מהמקרים קיבל עקיבא פניה מהוצאה לפועל, שהגיעו לעסק המואשם בהעלמות מס ונתקלו בכספת מורכבת ללא יכולת לפרוץ אותה. "הכספות היו כבדות ובעיתיות לפריצה, ובנוסף צוות ההוצאה לפועל לא רצה להתעכב במקום שמא תיווצר התקהלות והתפרעות. נזעקתי לסייע, זיהיתי את שם הכספת והתחלתי לחקור ברשת,  גיליתי מנעולן מוכר בארה"ב שמתפאר בשיטות חכמות ומהירות לפריצה, כולל הכספת הייחודית שחיפשתי. שלחתי לו מייל והוא הגיב מידית, הסביר לי את נקודת התורפה של הכספת וכיצד לפרוץ אותה על ידי מגנט כבד, בתחכום, במהירות וללא נזק". עקיבא מספר כי התמריץ הגדול בעבודה הוא הרצון לעזור לאנשים, "פעמים רבות אני נותן פתרון בשיחת טלפון, במקום להגיע למקום ולגבות תשלום. אני אוהב  לשמוע את אנחת הרווחה של הלקוח כשנפתרת הבעיה… אני מתנדב בארגון "ידידים סיוע בדרכים" אם לא התפרנסתי מזה בעולם הזה הרווחתי בעולם הבא".

טלפון: 054-3418596

עקיבא לדני (לא זמין בשבת)


בית הבטיחות הירושלמי | טלפון: 054-9575478

"בחנות שלנו יש לא פחות מ-14 מכונות לשכפול מפתחות, אנחנו מקצוענים בשכפולי מפתחות ובפיצוחי קוד למפתחות קשים לשכפול", אומר מנחם וייסנשטרן דור שני למנעולנים ובעליו הגאה של "בית הבטיחות הירושלמי", "במלאי שבחנות ניתן למנות כ-1,500 סוגי מפתחות ועוד 50 דגמים של כספות בתצוגה במקום". החנות מתמחה בשכפול מפתחות וייעוץ והתקנת כספות מהפשוטות הביתיות ועד המשוכללות ביותר, הכל תחת ידיו המקצועיות של מנחם שמוכר, מתקין, מתקן ופורץ.

בית הבטיחות הירושלמי (צילום: אבי קליין)

מנחם מוכר כמומחה בפריצות, החל מכספת פשוטה, ועד לדברים לא שגרתיים כמו חדר כספות מאובטח. הוא מעיד על עצמו: "אני חיי ונושם את התחום עוד כילד, מדובר באהבה למקצוע זה לא משהו שמתחיל ונגמר בלימודים בלבד, אם זה לא זורם לך בדם זה לא ילך, ואצלי זה זורם בדם כבר הרבה שנים". אפשר להבין את האהבה הזאת, בעיקר לאור החיים תחת סיפורי ההצלחה של אביו שסחף אותו לתחום עוד מילדותו. "אבא פרץ את הכספת של פלאטו שרון בתקופה בה נחקר במשטרה, אבא פרץ לרכב של מנחם בגין ששכח את המפתחות בתוך הרכב בתקופת היותו ראש ממשלה, אבא עבד בצמוד לכוחות הביטחון והעניק ייעוץ והדרכה ליחידות מיוחדות במשטרה בכל הנוגע לפריצות. אלו הישגים מרשימים ואני שמח להמשיך בדרכו. גם לי יש סיפורים מעניינים, באחד מהם נזעקתי לחלץ שני בנקאים שננעלו בחדר הכספות של אחד מהבנקים, במקרה אחר הוזמנתי לפרוץ לביתו של אדם שאיים להתאבד ונעל את הבית. מלבד ידע והרבה מקצועיות, נדרשת כאן גם יכולת זיהוי מי הוא מזמין הפריצה, ולוודא שהוא אכן בעל הנכס או אדם המוסמך להיכנס למקום".

מנחם מתמחה בקשת רחבה של ענף המנעולנות. בנוסף לפריצה מקצועית ושכפול מפתחות הוא מתקין ערכות מאסטר בבנייני משרדים ומפתח מאסטר לכל החדרים, מוכר ומתקין מנעולים מכל הסוגים מפשוטים ועד לחדישים ומשוכללים. המוטו שמלווה אותו כל השנים, ועל כך יעידו הלקוחות הרבים, הם שילוב של אמינות, מחיר הוגן ומיומנות אותה רכש עם השנים. לאלו הוא מוסיף שירות איכותי שמשמעותו זמינות מלאה ללקוחות 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע.

כתובת: רחוב יחזקאל 16, ירושלים

טלפון: 02-5376155

נייד: 054-9575478

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר