עורכי דין מקרקעין בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין מקרקעין בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין מקרקעין בירושלים

עסקאות קניה ומכירה של מקרקעין מלוות במסוכנות, מורכבות וקושי. מדובר בעסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו והיא חייבת להתנהל על-ידי עו"ד מומחה על מנת למנוע עוגמת נפש והפסד כספי. הכירו עורכי דין מקרקעין בירושלים שיגרמו לעסקה שלכם להיות בטוחה ומוצלחת

פורסם בתאריך: 15.5.20 10:20


עורך דין אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עו"ד מקרקעין?

עסקת נדל"ן היא המשמעותית בחייכם, כרוכה בכסף רב ומלווה בחששות ובסיכונים. עו"ד שאינו בקיא במקרקעין עלול לגרום נזק בל ישוער ללקוחותיו.

לדוגמא רשלנות ברישום הערת אזהרה או אי הותרת סכום לתשלום המיסים – מסכנת את הרוכש. במכירת נכס – יש להבטיח מחיקת הערת האזהרה שהחוזה מופר, יש לציין מועד לשעבוד הנכס לטובת הבנק ועוד. מאחר והטיפול כרוך בבדיקות רבות וניהול משא ומתן על סעיפי החוזה – מומלץ לא להתפשר בבחירת עורך דין חוזים  שכן יכול להיגרם נזק ועוגמת נפש מרובה.

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

ניסיון במקרקעין: התחום מאופיין בפרטים קטנים ובבדיקות רבות, לכן חשוב לוודא שעוה"ד טיפל בעסקות רבות ובעל ניסיון רב.

זול או יקר: חיסכון כספי בעסקה של מיליוני שקלים אינו הגיוני. לעוה"ד אחריות גדולה ועבודה רבה הן בבדיקות המקדימות והן בעסקה עצמה – ולכן מחיר זול אינו מאפשר את הביטחון שאתם מחפשים. מחיר זול מעיד לעיתים על השקעת מינימום. לכן שכר טרחה הוגן וסביר הוא גם אינטרס של הלקוח לקבלת שירות ראוי ואיכותי.

האם מבוצעות כל הבדיקות המקדימות כגון: בעלות, מצב משפטי, היכן רשום הנכס, שעבודים, משכנתאות, צו עיקול, הערות אזהרה, צו הריסה, היטל השבחה, היוון, סטטוס המוכר (יחיד או נשוי) ועוד. עליו לוודא ככל הניתן, שהצד השני אינו מסתיר מידע שיפגע בכם בעתיד.

האם קיימים מנגנונים למקרה של תקלה: כגון יפוי כח בלתי חוזר, חלוקת תשלומים המבטיחים תשלום מיסים, מנגנונים להשבת הכספים במקרה של הפרת חוזה ועוד.

היכן הנכס רשום וכיצד הכספים מוגנים: מספר נכסי נדל"ן בירושלים אינם רשומים בטאבו. אי רישום בטאבו מונע רישום הערת אזהרה, לכן יש לדאוג למנגנונים חליפיים ככל הניתן.

מתי לפנות לעו"ד: בשלב מקדמי, טרם קבלת החלטה. בדיקה מקדמית יכולה לגלות בעיות משפטיות, "מוקשים" בעסקה, בעיות בתמחור הנכס בשל מיסוי ועוד. בנוסף, "זיכרון דברים" – הנו מחייב ויכול לסבך אתכם.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על מה להקפיד ולהתרשם מרמתו המקצועית של עוה"ד בתחום המקרקעין.

עו"ד אברהם זאדה הרפז – עורך דין מקרקעין בירושלים – עוסק במקרקעין, ובתכנון ובניה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים ובקיאות רבה בעסקאות מקרקעין. ייצג בעסקאות מורכבות, בנכסים שאינם רשומים בטאבו, הסרת עיקולים ועוד. כמו כן ייצג בעתירות מנהליות ועררים בתחום התכנון והבניה. מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובית משפט עליון וכן בנושא ועדה מקומית תל אביב. המשרד הנו משרד בוטיק  המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד במחירים סבירים וזמין לכם בכל עת. בנוסף, באתר האינטרנט של המשרד תמצאו מאמרים רבים בנושאי מקרקעין.

התקשרו לפגישת ייעוץ ראשונית – ללא התחייבות.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]               

פייסבוק של עורך דין אברהם זאדה הרפז


עו"ד עמנואל ויזר

עו"ד עמנואל ויזר הינו עו"ד בעל ותק של 20 שנה בעריכת דין, ומחזיק משרדים בתל אביב ובירושלים. לפני שהחל בעיסוקו כעורך דין, מילא במשך 15 שנים שורה של תפקידי ניהול בחברות תעשייתיות ומסחריות וכן כיהן כמנכ"ל המועצה מקומית–תעשייתית רמת חובב. בנוסף לעיסוקו בעריכת דין, כיהן עו"ד ויזר כסגן יו"ר בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין, ייצג את הלשכה בועדות הכנסת ושימש מטעמה כבורר בסכסוכים מסחריים. כיום עו"ד עמנואל ויזר מכהן כיו"ר הועדה ליחסים בין לאומיים של לשכת המסחר ירושלים וכראש שלוחת לשכת המסחר בגוש עציון.

עו"ד עמנואל ויזר (צילום: פרטי)

עו"ד עמנואל ויזר (צילום: פרטי)

משרדו של עו"ד ויזר מתמחה בתחום המקרקעין על כל היבטיו – כולל עסקאות קניה ומכירה של דירות ונכסים, תכנון ובניה, ליקויי בניה, בתים משותפים וכן טיפול בנושאים הקשורים למושבים ולקיבוצים . בנוסף לכך, המשרד מעניק ליווי משפטי לבעלי עסקים, לחברות ולעמותות ונותן שירותים גם בתחום הירושות ויפוי הכח המתמשך.
עו"ד ויזר מדגיש כי תחום המקרקעין מצריך התמקצעות רבה. מאחר ופעמים רבות מדובר בהשקעה הגדולה ביותר שאדם עושה בחייו, רבים מהלקוחות טועים לחשוב שמחיר הנכס הוא המרכיב החשוב ביותר בעסקה. בפועל, התנהלות לא נכונה עלולה לגרור עלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, שהיו יכולים להחסך לו העסקה היתה מבוצעת באמצעות עו"ד המתמחה בתחום המקרקעין.
כדוגמא לחשיבות שבהתמקצעות מספר עו"ד ויזר על לקוח שהגיע אליו לאחר שקנה באמצעות עו"ד אחר דירה בבית משותף אליה הוצמד גג הבית, אך אותו עורך דין לא ידע שיש להצמיד לדירה גם את זכויות הבניה שנותרו לבנין. מכיוון שזכויות אלו לא הוצמדו, הן נחשבו לרכוש משותף של כלל הדיירים והלקוח נאלץ לשלם כסף רב כדי לקנות מהם את הזכויות שיאפשרו לו לבנות על הגג.
דוגמא נוספת הינה לקוח שמכר דירה בלי שבדק קודם לכן אם הוטל עליה היטל השבחה. בעוד שמוכרי דירות מודעים בד"כ למס השבח והאפשרות לקבל ממנו פטור, הם אינם מודעים לקיומו של היטל השבחה, המוטל ע"י העיריה ולא ע"י המדינה, ויכול להגיע למאות אלפי שקלים.
עו"ד ויזר מוסיף ומזהיר כי יש להימנע ככל האפשר מחתימה על זכרון דברים, שכן מסמך כזה עלול להיות מוכר ע"י בתי המשפט כחוזה מחייב לכל דבר ועניין, גם אם אחד הצדדים לא התכוון לכך.
לסיכום, מבהיר עו"ד ויזר כי מחיר הנכס הוא אמנם גורם חשוב מאד בעסקת מקרקעין, אך הוא רחוק מלהיות הגורם היחידי. בעסקת מקרקעין יש לעשות שורה ארוכה של בדיקות בנושאים שונים לפני החתימה על החוזה – בדיקות משפטיות, תכנוניות, כספיות ועוד. בנוסף, עסקת מקרקעין צריכה להיות מותאמת לצדדים המעורבים ולתת להם את התוצאות המיטביות, ולא להיות נסמכת על נוסח חוזה סטנדרטי שבמקרים רבים הורד מהאינטרנט.

רח' יפו 70 ,ירושלים

טלפון: 050-5314134 ,02-6256512 

מייל: [email protected] 

אתר: http://weiserlaw.co.il/


עו"ד שמעון האן

ותיקי ירושלים קרוב לוודאי זוכרים היטב את עו"ד שמעון האן, לשעבר בעל רשת חניות "האן צעצועים". מעל לעשור מייצג עו"ד שמעון האן חברות מסחריות מובילות בשוק כמו גם לקוחות פרטיים. עורך דין שמעון האן מוביל בתחום המקרקעין, עוסק בין היתר במיסוי מקרקעין, ליטיגציה (ייצוג בבתי משפט), במכירה ומיזוג עסקים, בהוצאות לפועל, בפשיטות רגל ובצוואות. עו"ד האן הוסמך ע"י לשכת עוה"ד לייצג לקוחות בייפוי כח מתמשך (מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר המבין את משמעותו של ייפוי הכוח ותוצאותיו, לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו). בנוסף, עו"ד האן הוא מומחה למקרקעין ונדל"ן, מבין עורכי דין למקרקעין בירושלים.

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב )

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב)

למה חיוני להשתמש בשירותיו של עורך דין לקנייה ומכירת דירה?

"לא תמיד הלקוחות מודעים למידת המסוכנות, המורכבות והקושי בתחום עסקאות המקרקעין. בדרך כלל עסקת נדל"ן הנה העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו ועורך דין שאינו מבין בתחום המקרקעין עלול לגרום נזק גדול מאוד ללקוחותיו. התחום דורש מקצועיות והבנה, בין היתר מפאת נושא המיסוי שהפך מאוד מורכב בשנים האחרונות. לכל עסקה יש את המאפיינים הייחודיים שלה הדורשים הבנה ומקצוענות בתחום. לדוגמא, עסקאות ונכסים רבים שלא רשומים בטאבו, אלא בחברה משכנת או ברשות מקרקעי ישראל, שבגינן חשוב לדעת כיצד לשמור על זכויות הלקוח ולהימנע מביטול עסקאות, או מצב בו אחרי שהתבצעה עסקה ושולם סכום כסף – אין למי לפנות כדי לקבל את הכסף, מפני שלא נרשמה עדיין הערת אזהרה – הליך שחייב להיעשות ממש בתחילה.

גם בנושא המיסוי, עורך דין בעסקאות מקרקעין יודע לערוך חישוב גובה מס השבח אותו יצטרך לשלם המוכר ומיידע את הלקוח בצורך לשמור סכום כסף בצד בכדי להימנע ממצב בו הקונה העביר את כל הכסף למוכר, ובמקרה של סיבוך כלשהו לא יהיה ממי לגבות את תשלומי מס שבח ובסופו של דבר הדירה לא תירשם על שמו של הקונה".

מהן הטעויות הנפוצות מפניהן עלינו להיזהר בעסקאות מכירה / קניה?

"הדבר החשוב ביותר: לא לחתום על שום מסמך לפני חתימה על החוזה עצמו. גם אם אדם כותב וחותם על מפית נייר, הדבר יחשב כחוזה ועל כך יש לדווח תוך פרק זמן המצוין בחוק לרשות המיסים. במקרה של  שיבוש כלשהו, ניתן לתבוע את הקונה או המוכר לפי העניין על מה שנכתב ונחתם על אותה המפית. ולכן אני ממליץ ללקוחותיי שלא יחתמו על מאום לפני שחותמים על חוזה. אפשר כמובן להגיע לסיכומים בעל פה ומה שתופס בסופו של דבר הוא רק מה שנכתב בכתב יד, על פי סעיף 6 לחוק מקרקעין".

לסיכום: עו"ד חייב לדעת חוק, לדעת פסיקה ולהיות מומחה ובעל ניסיון בתחום בו אתה זקוק לו. עו"ד האן מתמחה בכל אלה ובנוסף בעל ניסיון עשיר מאוד בתחום המקרקעין (עסקאות יד ראשונה ועסקאות יד שניה, עבור הקונים והמוכרים). מעל כל אלה, שנותיו הארוכות בתחום המסחרי תורמות רבות להבנתו ולראייתו הנרחבת בתחום.

כתובת: הלל 18, ירושלים

טלפון: 02-5025544

לאתר: שמעון האן, עו"ד

לפייסבוק: שמעון האן, עו"ד


בקשי באדי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון

לייעוץ וליווי משפטי ברכישת דירה או בכל עסקה נדל"נית אחרת? כדי לבצע עסקה במקרקעין נדרש להתקשר עם עו"ד המתמחה במקרקעין, שידע לתפור את העסקה בהתאם לצרכיו הספציפיים של הלקוח, תוך בדיקה קפדנית של הזכויות בנכס ותוך עמידה על הזכויות של הלקוח, שהרי ככלות הכל עסקת במקרקעין, הינה אחת העסקאות המשמעותיות והיקרות ביותר.

עו"ד אלירן באדי ועו"ד מיכל בקשי (צילום: מאט פישר)

עו"ד אלירן באדי ועו"ד מיכל בקשי (צילום: מאט פישר)

אחד ממשרדי עו"ד הוותיקים והמובילים בירושלים בתחום המקרקעין בקשי באדי ושות' – משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק המתמחה במגוון רחב של תחומים העוסקים במקרקעין ומשרת נאמנה מזה כשני עשורים לקוחות פרטיים ועסקיים בביצוע כל סוגי העסקות במקרקעין, תוך ליווי צמוד של הלקוח החל מהשלב הראשוני של בדיקת הנכס ומתן ייעוץ מקדים בענייני תכנון ומיסוי, עובר לניהול מו"מ וחתימה על הסכם וכלה בסיום העסקה ברישום בפנקסי המקרקעין.

המשרד הוקם ע"י עו"ד מיכל בקשי, בעלת תואר שני במשפטים, נשואה ואם לשלושה ילדים. עו"ד בקשי עוסקת במשפט האזרחי מסחרי מזה למעלה מעשרים שנה והינה בעלת ניסיון רב והתמחות מיוחדת בליטיגציה מסחרית ובייצוג לקוחות בכל הערכאות והטריבונלים המשפטיים, לרבות בהליכי בוררות וגישור, עם הצלחות מוכחות. לעו"ד בקשי התמחות רבת שנים בביצוע כל סוגי העסקאות במקרקעין והינה מלווה באופן שוטף חברות בניה וכן מייזמי בניה שונים בתחום הנדל"ן, הן בארץ והן בחו"ל. לעו"ד בקשי ידע רב וניסיון מקיף גם בתחום דיני המשפחה והירושה, ניהול עזבונות וכיוב' וכן הינה בעלת הסמכה מיוחדת לעריכת יפוי כח מתמשך.

עו"ד בקשי מספרת על תהליך העבודה המסודר הקיים במשרד: "על מנת לספק ללקחותינו שירות מקיף וממצה בכל העניינים הכרוכים בעסקה, ובעיקר כדי להעניק להם שקט נפשי וביטחון בביצוע העסקה, משתף משרדנו פעולה עם מיטב המומחים והיועצים בתחום הנדל"ן לרבות סיוע פיננסי וייעוץ משכנתאות על מנת לספק ללקוח פתרונות יצירתיים ומהירים שיובילו להשלמת העסקה על הצד הטוב ביותר".

 לשורות המשרד הצטרף בשנים האחרונות עו"ד אלירן באדי, נשוי, אב לשלושה ובעל תואר שני במשפטים. לעו"ד באדי ניסיון עשיר וידע רב וייחודי בכל הקשור בטיפול בפרויקטים ובהסכמים מורכבים מכל המינים והסוגים בתחום הנדל"ן, ובכלל זה בעסקאות קומבינציה, בהסכמים ובעסקאות להקמת פרויקטים לבניה רוויה וצמודת קרקע, בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן, בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38, ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן על כל שלביהם. בנוסף, לעו"ד באדי התמחות מיוחדת גם בתחום הבתים המשותפים לרבות רישום  ותיקון צו בית משותף, ייצוג לקוחות מול רשות מקרקעי ישראל בהפקת חוזי חכירה ותיקונם, ניהול חברות משכנות וטיפול בסוגיות רישום זכויות משתכנים בלשכת רישום המקרקעין והופעות בפני ערכאות שיפוטיות ומעין שיפוטיות.

עו"ד באדי מבהיר: "משרדנו שם לו למטרה להיות זמין וקשוב ללקוח בכל עת ולתת לו מענה מהיר ומקצועי" ומוסיף: "אני מאמין בראש ובראשונה ולפני הכל במתן יחס אישי ללקוח".

כתובת: רח' קרית המדע 11 (בית אמות), הר חוצבים ירושלים 9145101             

טלפון: 02-6455380

נייד: עו"ד מיכל בקשי  052-2676898

עו"ד אלירן באדי 052-5000134

מייל: [email protected]

אתר אינטרנט: Www.bb-adv.com


עו"ד דנה גרוסוירט – מקרקעין ונדל"ן

משרד עו"ד דנה גרוסוירט נוסד בשנת 2011 והינו אחד מהמשרדים המובילים בתחום המקרקעין בירושלים והסביבה. בראש המשרד עומדת עו"ד דנה גרוסוירט מייסדת המשרד, אשר עוסקת בתחום המקרקעין משנת 2008 והינה בוגרת תואר ראשון (LL.B) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בתחילת דרכה, התמחתה ועבדה עו"ד גרוסוירט במשרד עו"ד ש.בירן ושות', הנמנה על הפירמות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום הנדל”ן, הליטיגציה המסחרית והמשפט המסחרי.

עו"ד דנה גרוסרויט (צילום: אבי נועם)

עו"ד דנה גרוסרויט (צילום: אבי נועם)

משרדנו מעניק מענה משפטי מקיף ואיכותי לקהל לקוחותיו תוך התמקדות והתמחות בתחום החוזים וההתקשרויות בעסקאות נדל"ן שונות. עו"ד דנה גרוסוירט מייצגת רוכשי ומוכרי דירות, משרדים ומגרשים, כמו גם שוכרים ומשכירים במגוון עסקאות בתחום המקרקעין.

במסגרת הייצוג המשפטי המוענק ללקוחות המשרד, מתבצע תכנון העסקה על כל רבדיה הכולל בין היתר את בחינת היבטי המיסוי הכרוכים בעסקה, ניהול שלב המשא ומתן בין הצדדים, עריכתו וניסוחו של הסכם ההתקשרות בין הצדדים, ייצוג הלקוח אל מול הרשויות והגופים השונים וזאת עד לרישום הסופי של זכויות הלקוח במרשמי הזכויות השונים (לשכות רישום המקרקעין (טאבו), חברות משכנות, רשות מקרקעי ישראל, מינהל איו"ש, ההסתדרות הציונית וכו').

בנוסף מעניק משרדנו ייצוג וטיפול מקיף בתחום רישום ותיקון בתים משותפים עבור בנייני מגורים ומבני מסחר ותעשיה ברחבי הארץ ומטפל בין היתר בתיקון רישומי זכויות במקרקעין והוספות יחידות רישומיות במסגרת התחדשות עירונית. מעבר לכך, עוה"ד דנה גרוסוירט פועלת גם כגורם רשמי המנהל חברות משכנות עבור קבלנים וחברות בניה רבות בארץ ומעניק שירות משפטי עבור מאות בעלי זכויות בפרויקטים שלגביהם טרם הושלם רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין. כמו כן, משרדנו מספק מגוון שירותים משפטיים בתחום הצוואות והירושות, לרבות יעוץ מקיף בגיבוש ועריכת צוואה שתתאם באופן מיטבי את רצונו של המצווה, הגשת בקשות לצווי קיום צוואה, צווי ירושה ורישום זכויות היורשים במרשמי הזכויות השונים.

מעבר לכל, משרדנו מקפיד על מתן ייצוג משפטי לכל לקוח ברמה האישית ביותר, תוך שימת דגש על שקיפות מלאה בתהליך הייצוג והעברת עדכון שוטף בכל התפתחות, כך שלקוחות המשרד נהנים משירות אישי, מקצועי, אדיב, מסור, קשוב ודיסקרטי, שניתן בזמינות מרבית, במקסימום יעילות ובזמני תגובה מהירים המותאמים לאופי העסקה הייחודי של כל לקוח.

השילוב של עורכת דין בכירה ומקצועית המספקת ללקוחות ידע משפטי, ניסיון עסקי וניהולי, יחד עם ליווי אישי וזמין ללקוח, מהווה שילוב מנצח לשמירה על האינטרסים של לקוחות המשרד וזהו למעשה סוד ההצלחה בכל עסקת נדל"ן.

כתובת: רחוב בית הדפוס 12, ירושלים

טלפון02-5795555

נייד: 054-2474818

פקס: 077-3181465

מייל[email protected]


עו"ד ורה קירשטיין

 עורכת הדין ורה קירשטיין מתמחה בליווי עסקאות נדל"ן, דיני משפחה ומוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך. למשרד עו"ד ורה קירשטיין ניסיון רב בליווי רכישה ומכירה של בתים ודירות מגורים. הליווי שלנו מתחיל בבדיקת הנכס מבחינה משפטית, ועובר דרך ייעוץ בשלבי המשא ומתן השונים ועריכת הסכמים עד לשלב הסיום – חתימה על הסכם ורישום העברת זכויות ברשות הרלוונטית.

עו"ד ורה קירשטיין (צילום: עמיר צוק)

עו"ד ורה קירשטיין (צילום: עמיר צוק)

משרדנו לא מטפל במשפטים הנובעים מסכסוכי מקרקעין, כי אנו יודעים ומאמינים שליווי מקצועי שמתחיל מאותו הרגע בו התקבלה החלטה לקנות או למכור את הנכס, בדיקות מקדמיות, עריכת הסכם מותאם ספציפי לצרכי הצדדים ולנכס מסוים, מייתרים את הצורך בניהול משפטים בעתיד והפסד כלכלי ונפשי.

נחיצות עורך דין בעסקת נדל"ן

לעתים אנשים חושבים שאפשר להסתדר בלי עורך דין בעסקת מקרקעין ובכך לחסוך בהוצאות, אך חסכון כזה יכול לחזור וביוקר. תפקידנו כעורכי דין נדל"ן לדאוג להבטחת זכויות ולאינטרסים של הלקוח שלו, אם זה מוכר – לקבלת כסף במלואו ובמועד, ואם זה רוכש – לקבלת נכס במועד במצב תקין ורישום העברת הזכויות.

יש מידע שאנשים לא נחשפים אליו ללא ליווי מקצועי של עו"ד. למשל, כשהצדדים רומים לזרז את מסירת הדירה ולקבל את כל הכסף בעוד שבוע מיום חתימת הסכם מכר, אך הדבר בלתי אפשרי אם על הדירה רובצת משכנתא או באם לקונה אין את סכום הכסף כולו לרכישת הדירה והוא צריך לקחת משכנתא.

אחד מהדברים החשובים בעסקאות נדל"ן הוא לבנות לוח תשלומים בעסקה וברוב המקרים הצדדים לא יודעים לבנות אותו עצמאית באופן נכון ויישומי. אנשים יודעים מה הם רוצים, אך לא יודעים כמה זמן לוקחת פעולה כזו או אחרת ולא מכירים את מנגנוני ההגנה המקובלים של מי מהצדדים לעסקה. אי עמידה במועדים שבהסכם גוררת הפעלת סנקציות לצדה ולא יעזור שהצד המפר לא ידע שלמעשה זה עובד אחרת ממה שהוא חשב.

למשרדנו חשוב לשקף לצדדים מה בדיוק מוכרים/קונים מבחינה משפטית ורישומית. לא כל נכס רשום בטאבו, ישנם גם נכסים שרשומים ברשות מקרקעי ישראל, חברה משכנת, מינהל אזרחי או ישנו רישום כפול בכמה רשויות יחד. תהליך הרישום אינו זהה ולכל רישום יש סוגיות משלו ששונה מהאחר. וזה תפקיד עו"ד מקרקעין, להבין ולדעת את השוני ואת הייחודיות של כל הליך, כי בכך יש השפעה גדולה על כל העסקה.

הזמן הנכון והראוי לפנייה לעו"ד בעסקת הנדל"ן הוא טרם הכניסה למשא ומתן, בין אם מדובר בקונה ובין אם מדובר במוכר.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולאפשר לנו לדאוג להבטחת הזכויות והאינטרסים שלכם בעסקת נדל"ן.

טלפון: 054-8348243

כתובת: רח' הרטום 12, הר חוצבים, ירושלים

אתר: https://kir-adv.co.il/


 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר