עורכי דין מקרקעין בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין מקרקעין בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין מקרקעין בירושלים

עסקאות קניה ומכירה של מקרקעין מלוות במסוכנות, מורכבות וקושי. מדובר בעסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו והיא חייבת להתנהל על-ידי עו"ד מומחה על מנת למנוע עוגמת נפש והפסד כספי. הכירו עורכי דין מקרקעין בירושלים שיגרמו לעסקה שלכם להיות בטוחה ומוצלחת

פורסם בתאריך: 15.5.20 10:20


עורך דין אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עו"ד מקרקעין?

עסקת נדל"ן היא המשמעותית בחייכם, כרוכה בכסף רב ומלווה בחששות ובסיכונים. עו"ד שאינו בקיא במקרקעין עלול לגרום נזק בל ישוער ללקוחותיו.

לדוגמא רשלנות ברישום הערת אזהרה או אי הותרת סכום לתשלום המיסים – מסכנת את הרוכש. במכירת נכס – יש להבטיח מחיקת הערת האזהרה שהחוזה מופר, יש לציין מועד לשעבוד הנכס לטובת הבנק ועוד. מאחר והטיפול כרוך בבדיקות רבות וניהול משא ומתן על סעיפי החוזה – מומלץ לא להתפשר בבחירת עורך דין חוזים שכן יכול להיגרם נזק ועוגמת נפש מרובה.

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

ניסיון במקרקעין: התחום מאופיין בפרטים קטנים ובבדיקות רבות, לכן חשוב לוודא שעוה"ד טיפל בעסקות רבות ובעל ניסיון רב.

זול או יקר: חיסכון כספי בעסקה של מיליוני שקלים אינו הגיוני. לעוה"ד אחריות גדולה ועבודה רבה הן בבדיקות המקדימות והן בעסקה עצמה – ולכן מחיר זול אינו מאפשר את הביטחון שאתם מחפשים. מחיר זול מעיד לעיתים על השקעת מינימום. לכן שכר טרחה הוגן וסביר הוא גם אינטרס של הלקוח לקבלת שירות ראוי ואיכותי.

האם מבוצעות כל הבדיקות המקדימות כגון: בעלות, מצב משפטי, היכן רשום הנכס, שעבודים, משכנתאות, עיקול, הערות אזהרה, צו הריסה, היטל השבחה, היוון, סטטוס המוכר (יחיד או נשוי) ועוד. עליו לוודא ככל הניתן, שהצד השני אינו מסתיר מידע שיפגע בכם בעתיד.

האם קיימים מנגנונים למקרה של תקלה: כגון יפוי כח בלתי חוזר, חלוקת תשלומים המבטיחים תשלום מיסים, מנגנונים להשבת הכספים במקרה של הפרת חוזה ועוד.

היכן הנכס רשום וכיצד הכספים מוגנים: מספר נכסי נדל"ן בירושלים אינם רשומים בטאבו. אי רישום בטאבו מונע רישום הערת אזהרה, לכן יש לדאוג למנגנונים חליפיים ככל הניתן.

מתי לפנות לעו"ד: בשלב מקדמי, טרם קבלת החלטה. בדיקה מקדמית יכולה לגלות בעיות משפטיות, "מוקשים" בעסקה, בעיות בתמחור הנכס בשל מיסוי ועוד. בנוסף, "זיכרון דברים" – הנו מחייב ויכול לסבך אתכם.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על מה להקפיד ולהתרשם מרמתו המקצועית של עוה"ד בתחום המקרקעין.

עו"ד אברהם זאדה הרפז – עורך דין מקרקעין בירושלים – עוסק במקרקעין, ובתכנון ובניה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים ובקיאות רבה בעסקאות מקרקעין. ייצג בעסקאות מורכבות, בנכסים שאינם רשומים בטאבו, הסרת עיקולים ועוד. כמו כן ייצג בעתירות מנהליות ועררים בתחום התכנון והבניה. מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובית משפט עליון.  המשרד הנו משרד בוטיק  המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד במחירים סבירים וזמין לכם בכל עת. בנוסף, באתר האינטרנט של המשרד תמצאו מאמרים רבים בנושאי מקרקעין.

התקשרו לפגישת ייעוץ ראשונית – ללא התחייבות.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]               

פייסבוק של עורך דין אברהם זאדה הרפז


עו"ד עמנואל ויזר

עו"ד עמנואל ויזר הינו עו"ד בעל ותק של 20 שנה בעריכת דין, ומחזיק משרדים בתל אביב ובירושלים. לפני שהחל בעיסוקו כעורך דין, מילא במשך 15 שנים שורה של תפקידי ניהול בחברות תעשייתיות ומסחריות וכן כיהן כמנכ"ל המועצה מקומית–תעשייתית רמת חובב. בנוסף לעיסוקו בעריכת דין, כיהן עו"ד ויזר כסגן יו"ר בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין, ייצג את הלשכה בועדות הכנסת ושימש מטעמה כבורר בסכסוכים מסחריים. כיום עו"ד עמנואל ויזר מכהן כיו"ר הועדה ליחסים בין לאומיים של לשכת המסחר ירושלים וכראש שלוחת לשכת המסחר בגוש עציון.

עו"ד עמנואל ויזר (צילום: פרטי)

עו"ד עמנואל ויזר (צילום: פרטי)

משרדו של עו"ד ויזר מתמחה בתחום המקרקעין על כל היבטיו – כולל עסקאות קניה ומכירה של דירות ונכסים, תכנון ובניה, ליקויי בניה, בתים משותפים וכן טיפול בנושאים הקשורים למושבים ולקיבוצים . בנוסף לכך, המשרד מעניק ליווי משפטי לבעלי עסקים, לחברות ולעמותות ונותן שירותים גם בתחום הירושות ויפוי הכח המתמשך.
עו"ד ויזר מדגיש כי תחום המקרקעין מצריך התמקצעות רבה. מאחר ופעמים רבות מדובר בהשקעה הגדולה ביותר שאדם עושה בחייו, רבים מהלקוחות טועים לחשוב שמחיר הנכס הוא המרכיב החשוב ביותר בעסקה. בפועל, התנהלות לא נכונה עלולה לגרור עלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, שהיו יכולים להחסך לו העסקה היתה מבוצעת באמצעות עו"ד המתמחה בתחום המקרקעין.
כדוגמא לחשיבות שבהתמקצעות מספר עו"ד ויזר על לקוח שהגיע אליו לאחר שקנה באמצעות עו"ד אחר דירה בבית משותף אליה הוצמד גג הבית, אך אותו עורך דין לא ידע שיש להצמיד לדירה גם את זכויות הבניה שנותרו לבנין. מכיוון שזכויות אלו לא הוצמדו, הן נחשבו לרכוש משותף של כלל הדיירים והלקוח נאלץ לשלם כסף רב כדי לקנות מהם את הזכויות שיאפשרו לו לבנות על הגג.
דוגמא נוספת הינה לקוח שמכר דירה בלי שבדק קודם לכן אם הוטל עליה היטל השבחה. בעוד שמוכרי דירות מודעים בד"כ למס השבח והאפשרות לקבל ממנו פטור, הם אינם מודעים לקיומו של היטל השבחה, המוטל ע"י העיריה ולא ע"י המדינה, ויכול להגיע למאות אלפי שקלים.
עו"ד ויזר מוסיף ומזהיר כי יש להימנע ככל האפשר מחתימה על זכרון דברים, שכן מסמך כזה עלול להיות מוכר ע"י בתי המשפט כחוזה מחייב לכל דבר ועניין, גם אם אחד הצדדים לא התכוון לכך.
לסיכום, מבהיר עו"ד ויזר כי מחיר הנכס הוא אמנם גורם חשוב מאד בעסקת מקרקעין, אך הוא רחוק מלהיות הגורם היחידי. בעסקת מקרקעין יש לעשות שורה ארוכה של בדיקות בנושאים שונים לפני החתימה על החוזה – בדיקות משפטיות, תכנוניות, כספיות ועוד. בנוסף, עסקת מקרקעין צריכה להיות מותאמת לצדדים המעורבים ולתת להם את התוצאות המיטביות, ולא להיות נסמכת על נוסח חוזה סטנדרטי שבמקרים רבים הורד מהאינטרנט.

רח' יפו 70 ,ירושלים

טלפון: 050-5314134 ,02-6256512 

מייל: [email protected] 

אתר: http://weiserlaw.co.il/


עו"ד שמעון האן

ותיקי ירושלים קרוב לוודאי זוכרים היטב את עו"ד שמעון האן, לשעבר בעל רשת חניות "האן צעצועים". בעשור האחרון מייצג עו"ד שמעון האן חברות מסחריות מובילות בשוק כמו גם לקוחות פרטיים. משרדו עוסק בין היתר בליטיגציה (ייצוג בבתי משפט), במכירה ומיזוג עסקים, בהוצאות לפועל, בפשיטות רגל ובצוואות. עו"ד האן הוסמך ע"י לשכת עוה"ד לייצג לקוחות בייפוי כח מתמשך (מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר המבין את משמעותו של ייפוי הכוח ותוצאותיו, לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו). בנוסף, עו"ד האן הוא מומחה למקרקעין ונדל"ן, מבין עורכי דין למקרקעין בירושלים.

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב )

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב )

כאשר מדובר בקניה ומכירת דירה, למה חיוני להשתמש בשירותיו של עורך דין המתמחה בנושא?

"לא פעם אני נשאל על ידי לקוחות, שאלות כגון: "כמה עולה לקנות ולמכור?" – כאילו מדובר בלגו או במונופול בהשאלה מעולם הצעצועים. מן השאלות עולה שלא תמיד הלקוחות מודעים למידת המסוכנות, המורכבות והקושי בתחום עסקאות המקרקעין. בדרך כלל עסקת נדל"ן הנה העסקה הגדולה ביותר של אדם בחייו ועורך דין שאינו מבין בתחום המקרקעין עלול לגרום נזק גדול מאוד ללקוחותיו. התחום דורש מקצועיות והבנה, בין היתר מפאת נושא המיסוי שהפך מאוד מורכב בשנים האחרונות. עסקת מכר מתחילה בחוזה ומסתיימת ברישום, עריכת חוזה מכר או רכישה, מחייבת התאמה אישית לכל לקוח ממש כתפירת עילית. כלומר לכל עסקה יש את המאפיינים היחודיים שלה הדורשים הבנה ומקצוענות בתחום. לדוגמא, עסקאות ונכסים רבים שלא רשומים בטאבו, אלא בחברה משכנת או ברשות מקרקעי ישראל, שבגינן חשוב לדעת כיצד לשמור על זכויות הלקוח ולהימנע מביטול עסקאות, או מצב בו אחרי שהתבצעה עסקה ושולם סכום כסף – אין למי לפנות כדי לקבל את הכסף, מפני שלא נרשמה עדיין הערת אזהרה – הליך שחייב להיעשות ממש בתחילה.

גם בנושא המיסוי, עורך דין בעסקאות מקרקעין יודע לערוך חישוב גובה מס השבח אותו יצטרך לשלם המוכר ומיידע את  הלקוח בצורך לשמור סכום כסף בצד בכדי להימנע ממצב בו הקונה העביר את כל הכסף למוכר ובמקרה של סיבוך כלשהו, לא יהיה ממי לגבות את תשלומי מס שבח ובסופו של דבר הדירה לא תרשם על שמו של הקונה. זאת הזדמנות לחדד את הנושא, ולהדגיש כי רבים חושבים בטעות שמס שבח והיטל השבחה הם היינו הך. מס שבח הוא השבח שהמוכר משלם למיסוי מקרקעין בגין הרווח על הדירה בין המחיר שקנה למחיר שמוכר. בעוד היטל השבחה, הוא השבח שהעירייה תורמת להשאת המחיר הדירה, כמו זכויות בניה, שיפור פני הרחוב ואת זה העירייה תדרוש כשהלקוח מוכר את הנכס במידה והמקום אכן הושבח. על עורך הדין לוודא באם קיימת חבות בהיטל  השבחה אם לאו עוד לפני חתימת החוזה".

מה הן הטעויות הנפוצות, מפניהן עלינו להיזהר בעסקאות מכירה / קניה?

"כשלקוח שלי מבקש לקנות או למכור דירה, הדבר הראשון החשוב ביותר שאומר לו: לא לחתום על שום מסמך לפני חתימה על החוזה עצמו. גם אם אדם כותב וחותם על מפית נייר, הדבר יחשב כחוזה ועל כך יש לדווח תוך פרק זמן המצוין בחוק לרשות המיסים. במקרה של  שיבוש כלשהו, ניתן לתבוע את הקונה או המוכר לפי העניין על מה שנכתב ונחתם על אותה המפית. ולכן אני ממליץ ללקוחותיי שלא יחתמו על מאום לפני שחותמים על חוזה. אפשר כמובן להגיע לסיכומים בעל פה ומה שתופס בסופו של דבר הוא רק מה שנכתב בכתב יד, על פי סעיף 6 לחוק מקרקעין. דבר נוסף, אסור בשום אופן לתת את מפתח הדירה לקונה לפני שהסתיימה העסקה. נתינת המפתח יוצרת חזקה בדירה ועלול להיווצר מצב בו הקונה מחליט להישאר בה מבלי לסיים את התשלומים. במקרה כזה, אפשר יהיה להוציא את האדם שלכאורה השתלט על הדירה רק בסיועו של בית משפט".

לסיכום: עורך דין חייב לדעת חוק, לדעת פסיקה ולהיות מומחה ובעל ניסיון בתחום בו אתה זקוק לו. עו"ד האן מתמחה בכל אלה ובנוסף בעל ניסיון עשיר מאוד בתחום המקרקעין (עסקאות יד ראשונה ועסקאות יד שניה, עבור הקונים והמוכרים). מעל כל אלה, שנותיו הארוכות בתחום המסחרי תורמות רבות להבנתו ולראייתו הנרחבת בתחום.

כתובת: הלל 18, ירושלים

טלפון: 02-5025544

לאתר: שמעון האן, עו"ד

לפייסבוק: שמעון האן, עו"ד


פאני יהלום – משרד עורכי דין

עו"ד פאני יהלום מנהלת משרד עורכי דין החל משנת 2008. משרדה הינו משרד המשלב ניסיון משפטי עשיר וצוות משפטנים מקצועי ויעיל. המשרד המבוסס ומוכר בירושלים, עו"ד יהלום בעלת ניסיון אדיר בעסקאות מקרקעין. משרדה עוסק בליווי ויעוץ בעסקאות מקרקעין במגזר הפרטי והמסחרי, עסקאות מול קבלנים וחברות, מכירה ורכישה של דירות מגורים יד שניה וכיוצא באלו.

עו"ד פאני יהלום (צילום: איילת מלכא)

עו"ד יהלום נותנת טיפ לרוכשי הדירות וממליצה לקחת עורך דין אשר מומחה בעסקאות נדל"ן. היא מסבירה: "הדבר דורש אחריות רבה של עורך הדין בביצוע העסקה והוצאתה אל הפועל. שמנו לב שלקוחות פונים לעו"ד ושואלים קודם מה התעריף. לפי זה מחליטים אם להתקדם עם העו"ד. הלקוחות צריכים לשים לב  שהדבר החשוב ביותר הוא הידיעות והמקצועיות של עורך הדין לאורך תהליך קניית/ מכירת הדירה. זוהי עסקת חייהם של רוב האנשים במדינת ישראל, ולא כדאי לזלזל בה".  אין ספק כי עורך דין בעל ניסיון וידע משפיע בצורה מכרעת על העסקה עצמה ועל ההלשכות הנגזרות מכל עסקה ועסקה.ביצוע עסקאות מקרקעין דורש ניסיון מקצועי בשפה המשפטית, יכולת קריאה מדוייקת של חוזים ובירור מעמיק של הפרטים העלולים להשפיע על העסקה. זהירות ובדיקה קפדנית עומדת מאחורי כל עסקה ועסקה. כמו כן דיווח לרשויות המס, הערות אזהרה, משכון וכיוצא באלו. היקף העבודה כולל בדיקת הנכס, היתרים, חריגות, הגבלות, משכנתאות – כל אלו ועוד יביאו בסופו של דבר להשלמת העסקה בצורה טובה יעילה זריזה ואיכותית.

המשרד מתאפיין ביושר ויושרה מקצועית ללא פשרות, תוך הקפדה על שמירת האינטרס של הלקוח ושמירת זכויותיו במסגרת ההליכים השונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, שמירה על קצב עבודה מהיר וצעיר וקשר אישי עם הלקוח.

פאני יהלום משרד עורכי דין ונוטריון

כתובת: אבן ישראל 5 קומה 2 ירושלים

טלפון 02-6232443

מייל: ‎[email protected]


עו"ד דנה גרוסוירט – מקרקעין ונדל"ן

עו"ד דנה גרוסוירט מתמחה בתחום המקרקעין והנדל"ן ומנהלת משרד מצליח בירושלים אשר מעניק שירות ללקוחות מכל רחבי הארץ. עו"ד גרוסוירט החלה את דרכה בשנת 2006 עם סיום התואר הראשון במשפטים באוניברסיטה העברית. היא התמחתה ועבדה במחלקת המקרקעין של משרד עורכי הדין ש.בירן ושות'. לאחר שצברה ניסיון רב, החליטה גרוסוירט בשנת 2011 לצאת לדרך עצמאית ועד מהרה הפכה לאחת מעורכות הדין העסוקות ביותר בירושלים בתחום המקרקעין.

עו"ד דנה גרוסרויט (צילום: אבי נועם)

עו"ד דנה גרוסרויט (צילום: אבי נועם)

משרדה של עו"ד דנה גרוסוירט מעניק ללקוחותיו את מכלול השירותים המשפטיים הנדרשים במתן ליווי כולל ורציף בעסקאות מכר ורכישת נדל"ן פרטי ומסחרי, עריכת הסכמי שכירות, רישום  ותיקון רישום של בנייני מגורים ומבנים מסחריים בפנקסי הבתים המשותפים, ייצוג לקוחות מול רשות מקרקעי ישראל בהפקת חוזי חכירה ותיקונם במידת הצורך, ניהול פרויקטים קיימים במסגרת חברות משכנות וטיפול בסוגיות רישום זכויות משתכנים ברשות מקרקעי ישראל ובלשכות רישום המקרקעין הפרוסות ברחבי הארץ ועוד. כמו כן, מטפלת עו"ד גרוסוירט בעריכת צוואות ומימושן, בעוד שלקהל לקוחותיה המסחריים מעניק עו"ד גרוסוירט ייצוג משפטי בכל פעולה נדרשת אל מול רשם החברות, לרבות פתיחתן ו/או מחיקתן של חברות, מכירת מניות ועוד.

סוד ההצלחה של עו"ד גרוסוירט טמון בייעוץ המשפטי הניתן ללקוחות באופן המותאם לאופי העסקה הייחודי של כל לקוח ומבוסס על ראייה רחבה וארוכת טווח של כל צרכיו המשפטיים, תוך שמירה מתמדת על מצוינות ושירות מעולה. "אני מאמינה במתן יחס אישי וישיר לקהל הלקוחות שלי", היא אומרת, "בנקודת המוצא שלי אני באה לעבוד עבור הלקוח ולא להיפך. למשל, לא יתכן בעיניי שלקוח של המשרד ייאלץ לבזבז את זמנו היקר ולהמתין בתורים ארוכים אצל הרשויות בכדי להוציא אישור כזה או אחר לצורך קידום העסקה. נעשה כל מאמץ אפשרי שמועד החתימה בו נפגשים הצדדים בכדי לחתום על הסכם המכר ומסמכי העסקה, יהיה היום היחיד שבו הלקוח יצטרך לבצע פעולה כלשהי במסגרת העסקה ולצורך העניין מופעל באמצעות המשרד מערך שליחים שנועד להקל על הלקוח בביצוע המשימות הנדרשות".

כתובת: רחוב בית הדפוס 12, ירושלים

טלפון02-5795555

פקס: 077-3181465

מייל[email protected]


עו"ד ורה קירשטיין

 עורכת הדין ורה קירשטיין מתמחה בליווי עסקאות נדל"ן, דיני משפחה ומוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך. למשרד עו"ד ורה קירשטיין ניסיון רב בליווי רכישה ומכירה של בתים ודירות מגורים. הליווי שלנו מתחיל בבדיקת הנכס מבחינה משפטית, ועובר דרך ייעוץ בשלבי המשא ומתן השונים ועריכת הסכמים עד לשלב הסיום – חתימה על הסכם ורישום העברת זכויות ברשות הרלוונטית.

עו"ד ורה קירשטיין (צילום: עמיר צוק)

עו"ד ורה קירשטיין (צילום: עמיר צוק)

משרדנו לא מטפל במשפטים הנובעים מסכסוכי מקרקעין, כי אנו יודעים ומאמינים שליווי מקצועי שמתחיל מאותו הרגע בו התקבלה החלטה לקנות או למכור את הנכס, בדיקות מקדמיות, עריכת הסכם מותאם ספציפי לצרכי הצדדים ולנכס מסוים, מייתרים את הצורך בניהול משפטים בעתיד והפסד כלכלי ונפשי.

נחיצות עורך דין בעסקת נדל"ן

לעתים אנשים חושבים שאפשר להסתדר בלי עורך דין בעסקת מקרקעין ובכך לחסוך בהוצאות, אך חסכון כזה יכול לחזור וביוקר. תפקידנו כעורכי דין נדל"ן לדאוג להבטחת זכויות ולאינטרסים של הלקוח שלו, אם זה מוכר – לקבלת כסף במלואו ובמועד, ואם זה רוכש – לקבלת נכס במועד במצב תקין ורישום העברת הזכויות.

יש מידע שאנשים לא נחשפים אליו ללא ליווי מקצועי של עו"ד. למשל, כשהצדדים רומים לזרז את מסירת הדירה ולקבל את כל הכסף בעוד שבוע מיום חתימת הסכם מכר, אך הדבר בלתי אפשרי אם על הדירה רובצת משכנתא או באם לקונה אין את סכום הכסף כולו לרכישת הדירה והוא צריך לקחת משכנתא.

אחד מהדברים החשובים בעסקאות נדל"ן הוא לבנות לוח תשלומים בעסקה וברוב המקרים הצדדים לא יודעים לבנות אותו עצמאית באופן נכון ויישומי. אנשים יודעים מה הם רוצים, אך לא יודעים כמה זמן לוקחת פעולה כזו או אחרת ולא מכירים את מנגנוני ההגנה המקובלים של מי מהצדדים לעסקה. אי עמידה במועדים שבהסכם גוררת הפעלת סנקציות לצדה ולא יעזור שהצד המפר לא ידע שלמעשה זה עובד אחרת ממה שהוא חשב.

למשרדנו חשוב לשקף לצדדים מה בדיוק מוכרים/קונים מבחינה משפטית ורישומית. לא כל נכס רשום בטאבו, ישנם גם נכסים שרשומים ברשות מקרקעי ישראל, חברה משכנת, מינהל אזרחי או ישנו רישום כפול בכמה רשויות יחד. תהליך הרישום אינו זהה ולכל רישום יש סוגיות משלו ששונה מהאחר. וזה תפקיד עו"ד מקרקעין, להבין ולדעת את השוני ואת הייחודיות של כל הליך, כי בכך יש השפעה גדולה על כל העסקה.

הזמן הנכון והראוי לפנייה לעו"ד בעסקת הנדל"ן הוא טרם הכניסה למשא ומתן, בין אם מדובר בקונה ובין אם מדובר במוכר.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולאפשר לנו לדאוג להבטחת הזכויות והאינטרסים שלכם בעסקת נדל"ן.

טלפון: 054-8348243

כתובת: רח' הרטום 12, הר חוצבים, ירושלים

אתר: https://kir-adv.co.il/

 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר