עורכי דין לגירושין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין לגירושין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין לגירושין בירושלים

מזונות, נכסים ורכוש, אחזקת ילדים, משמורת הקטינים וחטיפת ילדים – אלה חלק מהנושאים שעלולים להיות שנויים במחלוקת בהליך גירושין. הכירו עורכי דין לגירושין בירושלים המומחים לייצוג בנושאים אלה

פורסם בתאריך: 5.7.20 16:24

חשוב להסתייע בשירותי עורכי דין לגירושין בירושלים, שיהיו לצדכם בכל אחד משלבי הגישור, ייעצו לכם ויספקו מענה לכל נושא שיצוץ בהליך הגירושין.


עו"ד אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עורך דין גירושין?

ניסיון בדיני משפחה וגירושין: כאשר כבר קיבלתם החלטה להתגרש, כנראה שמדובר לעיתים בתיק החשוב בחייכם. מאחר ומדובר בתחום מורכב ודינאמי – מומלץ לבחור עו"ד המעודכן בחוק ובהלכות, בעל ניסיון בייצוג ב-בית משפט לענייני משפחה בירושלים ובארץ ובבית הדין הרבני, בעל ניסיון חיים עשיר, ובעל חשיבה חדה ויצירתית, אשר יכול להציע פתרונות שונים למקרה הפרטני שלכם.

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

 מניעת נזק בלתי הפיך: לסכסוכי גירושין, פוטנציאל נזק הרסני אשר יכול להוביל לפגיעה בילדים, לאלימות במשפחה, הברחת רכוש ועוד. לכן, חשובה הבחירה הנכונה בעו"ד מתאים למניעת נזק.

עו"ד לוחמני או זה חושב על היום שאחרי: יש עורכי דין אשר מלכתחילה אינם בוחנים את התיק כראוי ומציעים מלחמה בלתי מתפשרת – דבר שלעיתי יכול להותיר "אדמה חרוכה" עד כדי מינוי כונס נכסים לדירה ונתק בין הורים לילדים. לכן רצוי לחשוב על "היום שאחרי". אם החלטתם  להתגרש, רצוי שתצאו מההליך מחוזקים, כאשר מטרתכם הנה להתחיל חיים חדשים וטובים. אל תתפתו להבטחות שווא והישגים לא הגיוניים: הליכים בבימ"ש אורכים לעיתים מספר שנים!!

בקיאות בתחומי משפט נוספים: אם עורך הדין עוסק בדיני מקרקעין לדוגמא, הדבר יוכל לסייע במכר דירת המגורים או בשמירתה במסגרת ההליך.

משרד עו"ד גדול או קטן: למשרד עורך דין קטן ואינטימי יש יתרון. הלקוח מקבל ליווי אישי וצמוד ועורך הדין יהיה זמין לכם ברוב שעות היממה, ואינכם מהווים אחד מני רבים.

אינטראקציה אישית: כל מקרה גירושין כולל נסיבות מיוחדות. בפגישה, שאלו שאלות לגבי המקרה הספציפי שלכם, ובנושאים המעניינים אתכם במיוחד: פירוק שיתוף, מוניטין, פנסיה ודירת המגורים, הגשת הקלטה לבית המשפט, מזונות ילדים ומדור, מזונות אישה, משמורת, הסדרי שהות ילדים, עיכוב גט, אלימות במשפחה, צווי הגנה, ועוד. עורך הדין לענייני משפחה ילווה אתכם תקופה ארוכה וייחשף לסודותיכם הכמוסים ביותר. לכן חשובה האינטראקציה האישית והיותו אמין ודיסקרטי.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על הנושאים המשפטיים הקשורים בסכסוך והדרכים לפתרונם, וכך גם להתרשם מרמתו המקצועית  ומאופי התנסחותו.

 עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין משפחה בירושלים העוסק בגירושין, מקרקעין, ובזכויות אזרח מול הרשויות וכן בנושאי תכנון ובניה לרבות ועדה מקומית תל אביב. בעל ניסיון של מעל 10 שנים ובקיאות רבה בדיני משפחה וגירושין ובעל ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים כאחד, בניהם תיקים שכללו אלימות במשפחה וצווי הגנה. עוה"ד מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובבית משפט העליון. משרד עורך דין בירושלים – אברהם זאדה הרפז, הנו משרד בוטיק – המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד במחירים נוחים, ויהיה זמין לכם בכל עת. בנוסף, למשרד קיים אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים לרבות בנושא צו עיקול אלימות במשפחה, איחוד תיקים או פשיטת רגל – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

לחצו קריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]                

פייסבוק של עורך דין אברהם זאדה הרפז


עו"ד חיה רודניצקי דרורי

חיה רודניצקי דרורי הינה עורכת דין מקצועית ומגשרת מוסמכת, בעלת משרד עורכי דין מצליח במרכז העיר ברחוב המלך ג'ורג' 33 בירושלים. עו"ד חיה רודניצקי דרורי מלווה תיקי גירושין כבר למעלה מעשור שנים ומטפלת בכל מיגוון הבעיות שמתעוררות בתיקי גירושין לדוגמא: משמורת קטינים, מזונות, מזונות מכינוס נכסים, פירוק שיתוף בנכסים, תביעות לכתובה ולגט בבית דין רבני, מירוץ הסמכויות, תביעות ליישוב סכסוכים בדיני משפחה, הסכמי ממון בין בני זוג ועוד. עו"ד חיה רודניצקי דרורי עוסקת כבר שנים רבות בייצוג בני זוג בנושאים אלה ואחרים ורשמה הצלחות לטובת הלקוחות שלה.

עו"ד חיה רודינצקי (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד חיה רודינצקי (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד חיה רודניצקי דרורי דוברת אנגלית ברמה טובה, וכמו כן מייצגת  עולים מצרפת שעשו הסכם ממון בצרפת ונמצאים בסכסוכי רכוש, משמורת, מזונות או גירושין ויש אפשרות גם להתייחס לדין הזר בצרפת.

כחלק מהמקצועיות בדיני משפחה, עו"ד רודניצקי דרורי מעניקה תמיכה רחבה ללקוחותיה: "בכדי לעסוק בדיני משפחה צריך הרבה יותר ממידע משפטי. צריך ניסיון חיים, הבנה לבני אדם, ובעיקר אוזן קשבת. חשוב  לפתור את הבעיה המשפטית ולהציע את הפתרון הנכון ביותר שיתאים לרצונות ולצרכים הספציפיים של אותו הלקוח, בהתבסס על  הידע המשפטי שרכשתי במהלך השנים".

בנוסף לגירושין, עו"ד רודניצקי מעניקה את כלל השירותים בתחום דיני המשפחה, כגון: הסכמי ממון, צוואות, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות ועוד. במיוחד בתיקי גירושין, בולטת גישתה הייחודית והיצירתית: "אני מאמינה כי קיימות כמה דרכים לסיים את הקשר הזוגי ולנהל את הליך הגירושים, כאשר הדרך הנוחה והנעימה  ביותר הינה באמצעות גישור והסדר הוגן וראוי ללקוח, תוך חיסכון במשאבי זמן יקר וכסף רב, ומעל לכל – תוך חשיבה על טובת הילדים ומזעור נזקים לנפשם הרכה. עם זאת, אין דרך אחת לפתור סוגיה משפטית, ובכל תיק אני פועלת בטקטיקות יצירתיות להשגת ההישג האופטימלי ביותר עבור הלקוח".

כמו כן, בגלל הניסיון שיש לה בעולם הרפואה כאחות וכמיילדת, היא מצליחה בעיסוקה כעורכת דין המייצגת תובעים ותובעות ברשלנות רפואית: "אני מתמקדת ברשלנות רפואית סביב הלידה ובתהליך הלידה עצמו. הובלתי בהצלחה מקרים קשים שקיבלו פיצויים גבוהים, בעבודה קשה ותשומת לב לפרטים הקטנים. בזכות הידע הרפואי שלי אני יודעת לשים את האצבע על נקודת התורפה של הטיפול הרפואי שעברה הלקוחה". עו"ד חיה רודניצקי דרורי יודעת לאתר ולמצוא בדיוק איפה מצטלבות הנקודה הרפואית יחד עם הנקודה המשפטית , ולהשתמש בידע שלה לטובת עניינו של הלקוח הספציפי.

עו"ד חיה רודניצקי דרורי מופיעה בכל הערכאות, מייצגת גם בלשכת עורכי הדין ובהליכי משמעת בשירות המדינה ,  בעלת ניסיון בדיוני הוכחות ובחקירות נגדיות , מובילה את הלקוח והלקוחה שלה למימוש זכויותיו או זכויותיה המלאות ונלחמת למען הלקוח והלקוחה מבלי לוותר.

כתובת: המלך ג'ורג' 33, ירושלים

טלפון: 02-6252777

מייל: [email protected]

לאתר: עו"ד חיה רודניצקי דרורי


עו"ד ריקי אופק אבן צור – מתמחה לענייני משפחה

היא נוטריונית ומתמחה לענייני משפחה ופירוק חברות מזה 18 שנים, בעלת תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, סיימה קורס הכשרת דירקטורים במכון מגיד, ולשעבר באת כוחו של היועץ המשפטי לממשלה במשרד המשפטים באגף האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי לענייני משפחה. עו"ד ריקי אופק אבן צור, לאחר ניסיון רב שנים בתחום המשפחה והגירושין בפרט, מבהירה: "גם בתהליך קשה כמו גירושין, ניתן ואף רצוי לשמור על כבוד ההדדי בין בני הזוג תוך חשיבה מתמדת על טובת הילדים, דבר שתלוי לא פעם בגישתו של עורך הדין שבוחרים".

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד ריקי אופק אבן-צור חברה בארגון המשפטנים הבינלאומי, מה שמאפשר לה להתמודד עם תיקים אשר משרדים אחרים אינם יכולים לקחת. כך, מלבד הטיפול בתיקים הסטנדרטיים, היא מתמחה גם בטיפול בתיקי גירושים סבוכים ומקרי חטיפות ילדים, כחלק מייחודיות המשרד. פעמים רבות מעניקה שירותים ללקוחות הגרים בחו"ל או לקוחות אשר עלו ארצה וזקוקים לעורכת דין דוברת אנגלית שהיא מומחית בתחומה.

משרדה של עו"ד אופק אבן-צור הוא משרד בוטיק העוסק בדיני משפחה ופירוקי חברות גדולות במשק, ומתוך כך, מכיוון שהיא עוסקת בשני תחומים אלה, מביאה איתה עו"ד אופק אבן-צור גם ידע רב והתמקצעות ספציפית בתיקי גירושים שאחד מבני הזוג הוא בעלים של חברה .

היא מעניקה שירות לכל לקוח באופן אישי, דבר אשר פעמים רבות מסייע ללקוחות להרגיש בנוח גם כשהם נמצאים במצב רגיש: "חשוב לי לטפל בכל לקוח באופן אישי. לכן אני לא לוקחת כל תיק, מתוך החשיבה שאני זו שאלווה את התיק מתחילתו ועד סופו. מעבר לידע המשפטי שאני מעניקה ללקוחותיי מתוך הניסיון הרב שצברתי, חשוב לי גם להכיר אותם וליצור תחושת אמון וביטחון בכדי להתמודד יחד עם המצב הלא פשוט שהם נמצאים בו בצורה הטובה ביותר".

בנוסף, ריקי היא בוררת מטעם לשכת עורכי הדין ומכך גם התגבשה תפיסתה הייחודית בכל הנוגע לאופן בו הליך גירושים צריך להתקיים: "אני חושבת שכל הליך גירושים צריך להתבסס קודם כל על כבוד הדדי ותוך חשיבה מתמדת על הילדים. פעמים רבות, כשזוג מחליט להתגרש, הילדים לא שותפים להחלטה הזו וזה פוגש אותם בהפתעה גמורה. לכן, חשוב מאוד לשחרר, לא לריב על זוטות ולעשות את כל המאמצים האפשריים בכדי לסיים את ההליך בפשרה ולא להגיע לבית המשפט".

כתובת: רח' דיסקין 9 א',מגדלי וולפסון, ירושלים

טלפון: 02-5770095


 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר