עורכי דין פלילי בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין פלילי בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין פלילי בירושלים

ריכזנו עבורכם רשימה של עורכי דין פלילי בירושלים שיעניקו לכם ליווי מקצועי במידה ונחשדתם או נאשמתם בעבירה פלילית

פורסם בתאריך: 11.8.20 20:44

אם הוגש נגדכם כתב אישום או זומנתם לחקירה פלילית כדאי לכם להתייעץ עם עורכי דין פלילי בירושלים, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי שיעניק לכם ליווי לאורך כל הדרך ויכין אתכם היטב לקראת התהליך הצפוי.


משרד עורך דין ומגשר רועי גולן 

משרד עורך דין ומגשר רועי גולן הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי ומעניק ייצוג לכלל העבירות הפליליות החל מסחר בסמים, עבירות המתה, עבירות מין, ארגוני פשיעה, ייצוג בכל הערכאות (שלום, מחוזי עליון) ייצוג קורבנות פשע, אלימות ומין וליווי צמוד בכל ההליך המשפטי לרבות בחקירות המשטרה, מח"ש ובהליכי המשפט.

עו"ד ומגשר רועי גולן (צילום: שחר זינו)

עו"ד ומגשר רועי גולן (צילום: שחר זינו)

עו"ד רועי גולן מיד עם סיום לימודי המשפטים התמחה במשרד עורכי דין גדול בתל אביב, שם צבר ניסיון מקצועי ולמד את רזי המקצוע. כיום, עו"ד גולן בעל משרד עורכי דין ברחוב האומן המעניק ייעוץ משפטי בתחום הפלילי לרבות דיני משפחה, ירושות וצוואות ועבירות תעבורה. "כל תיק שמגיע לפתח המשרד נבחן לעומקו על ידי צוות משפטי מקצועי. אנו מגבשים אסטרטגיה רלוונטית לגופו של עניין במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר ללקוח, תוך ניתוח ייסודי של כלל הראיות בתיק" משתף עו"ד גולן. חלק מהתיקים שטופלו ויוצגו על ידי משרד עורך דין רועי גולן זכו להצלחות ופורסמו בכלי התקשורת וצברו הדים רבים, עו"ד גולן משתף באחד מהתיקים שזכו להד תקשורתי גדול ויוצג בהצלחה על ידי המשרד:  "המשרד ייצג מספר חשודים שנעצרו על ידי משטרת ישראל בחשד להנחת מטען חבלה, סחיטה ואיומים של איש עסקים ירושלמי. אחרי בחינת הראיות ומעבר קפדני על כל פרטי התיק גילינו כשלים מהותיים בחקירה, וחולשה בחומר הראיות והתיק נסגר ללא הגשת כתב אישום. עוד מקרה אחד מיני רבים בתחום הצווארון הלבן שמשרדי טיפל, בו נעצר עובד מדינה בכיר בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע סחיטה ואיומים אותו לקוח היה על סף שבירה נפשית ולאחר התערבות מהירה הלקוח שוחרר והתיק בגינו בוטל ונמחק והלקוח חזק לעבודתו."

משרד עורך דין רועי גולן חרט על דגלו טיפול מקצועי וישר לכל לקוח ולקוח במטרה לייצג באופן המקצועי ביותר ולהביא להפחתת העונש עד זיכוי מלא וסגירת התיק "בסופו של דבר המטרה היא לנצח את התיק ולהביא לזיכוי מלא, על מנת שזה יקרה המשרד פועל בצורה שיטתית ומדויקת. אין אות, או נקודה שאנחנו לא שמים לב בחומר הראיות שמונחות לפנינו. הצוות המשפטי של המשרד עובר בקפידה על כל תיק, כי אין טוב יותר מכמה זוגות עיניים שעוברות על הנתונים והראיות על מנת למצוא את החסר ולהרכיב את הפאזל מחדש. בנוסף, המשרד מעניק שירות בגובה העיניים וליווי אישי לכל לקוח באשר הוא. בסופו של דבר אני רואה את האנשים שעומדים מולי והמטרה היא להחזיר אותם למסלול חיים נורמטיבי על מנת שיכולו להמשיך בחייהם בצורה החלקה ביותר".

משרד עורך דין רועי גולן – לשיחת ייעוץ התקשרו:
‏050-7996996‏
כתובת: האומן 25 א.ת תלפיות ירושלים

לפייסבוק: https://www.facebook.com/roigolan.law/


משרד עורך דין משה בן יקר

משרד עורך דין משה בן יקר הינו משרד בוטיק מוביל בירושלים, המשרד נוסד בשנת 2001 ומתמחה בתחום המשפט הפלילי. עו"ד בן יקר התמחה בפרקליטות המדינה במחלקה לעניינים פליליים. במהלך עבודתו בפרקליטות נחשף למערכת האכיפה והכיר אותה מבפנים.

עו"ד משה בן יקר (צילום: יונתן רובינס)

עו"ד משה בן יקר (צילום: יונתן רובינס)

יתרון זה בא לידי ביטוי בתיקים פליליים סבוכים ומורכבים שמשרדו ייצג לאורך כ- 20 שנה. תיקים אלו הסתיימו בהצלחה לשביעות רצון לקוחותיו. הודות לניסיונו העשיר והצלחותיו המשרד מוביל בתחום המשפט הפלילי והצבאי – פלילי. עו"ד בן יקר מייצג מגוון רחב של לקוחות בעבירות בתחום המשפט הפלילי: בגירים ונוער, תיקי צווארון לבן, תיקי פשע חמור, ליווי והכנה של חשודים לחקירה, ייצוג בהליכי מעצר, שימוע, וכן ייצוג בכל הערכאות (שלום, מחוזי ועליון). בנוסף לעיל עו"ד בן יקר מייצג בהליכים הבאים: מתן חנינה מנשיא המדינה, מחיקת רישום משטרתי, החזרת רישיון נשק, החזרת נכסים תפוסים, עבירות משמעת בשירות המדינה, תיקים נבחרים במשפט מנהלי. המשרד מייצג תחום רחב של עבירות: עבירות פשע חמורות כגון עבירות מין, עבירות מרמה והונאה, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבירות מחשב (סייבר). למשרד יש ניסיון רב עם חשודים או נאשמים מוגבלים או הנמצאים על הרצף האוטיסטי. המשרד מעניק מענה מקצועי ודיסקרטי. עו"ד בן יקר מייצג באופן אישי את התיקים המגיעים לידיו. "המשרד חרט על דגלו מקצועיות ויחס אישי, בסופו של דבר מאחורי התיקים שאני מייצג עומדים נשים, גברים או נוער שנחשפו לתלונות שווא או מעדו וחייהם התהפכו באחת וכעת הם זקוקים לייצוג מקצועי שישמור על זכויותיהם בהליך הפלילי. כמוכן הם זקוקים לתמיכה וסיוע בהליך הפלילי המפרך והגעה לתוצאות הטובות ביותר שניתן לצפות בהליך זה.  המטרה שלי בסופו של דבר לתת להם את האפשרות להתחיל חיים ללא עבר פלילי או להקל בעונשם הצפוי במקרים אחרים".

עו"ד בן יקר מצביע על תיקים של עבירות מין חמורות שיוצגו על ידי משרדו לאחרונה ונסגרו בהליך שימוע והימנעות מהגשת כתב אישום לפי סעיף 60 א' לחוק סדר הדין הפלילי. בתיקים אלו, יש חשיבות מכרעת שהייצוג יתקיים כמה שיותר מוקדם. תיק נוסף שנחל הצלחה במשרד הינו תיק אלימות חמורה. תקיפה בצוותא שיוחסה לקבוצה בת 10 נאשמים תושבי צפון ירושלים בני תושבי שכונה סמוכה, עו"ד בן יקר ייצג את אחד הנאשמים בתיק שנמשך כחמש שנים בבית משפט המחוזי בירושלים, כאשר מבין עשרת הנאשמים הבגירים הלקוח שיוצג על ידו הוא הנאשם היחידי שסיים את ההליך המשפטי ללא הרשעה. במקרה אחר בו יוחסו לקבוצה של תושבי מרכז הארץ ביצוע של עבירות הונאה בכרטיסי אשראי וכן שוד בצוותא המשרד ייצג את אחד הנאשמים, קטין שסיים את ההליך הפלילי ללא הרשעה.

במקרה נוסף של תיק צווארון לבן, עובד שירות המדינה נחשד במרמה והפרת אמונים. עו"ד בן יקר הביא לשחרורו של העובד ממעצר ושכנע את הפרקליטות לסגור את התיק ולאפשר לעובד להמשיך בתפקידו הנוכחי. "כעורך דין וותיק בתחום המשפט הפלילי, עם ניסיון של 20 שנה בתחום, טיפלתי במאות תיקים כאלה ואחרים, כאשר אף תיק אינו דומה לאחר וכל תיק דורש התייחסות ודרכי טיפול שונות. המשותף לתיקים במשרד הם הרצון שלי לתת טיפול מקצועי ואמין שנותן תקווה לאותם נאשמים או חשודים ומקנה להם אפשרות לחזור לתלם ולשקם את חייהם".

טלפון: 050-8616369 ☏

מייל: [email protected]

לאתר: http://www.mby-law.co.il/

לטוויטר: https://twitter.com/benyakar_adv

לפייסבוק: Moshe Ben Yakar Adv


משרד עו"ד שאול-רן ושות'

משרד שאול-רן ושות' מורכב מעורכי דין יוצאי הפרקליטות, התביעה המשטרתית ורשויות מדינה שונות.  במשרד עורכי דין פליליים יוצאי המחלקה המשפטית ברשות המיסים, תובעים פליליים מרשויות מוניציפליות ויוצאי יחידות מסווגות במשרד רוה"מ. המשרד מדורג כמשרד בוטיק בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי – צווארון לבן על ידי חברת הדירוג BDI. המשרד אף מדורג כמשרד בעל שירות עילית ואיכותי על ידי חברת הדירוג Dun & Bradstreet. לאחרונה נבחר המשרד על ידי חברה ממשלתית לייצג שוטרים, רופאים, סוהרים, כבאים, יועצים משפטיים ועובדי משרדי הממשלה בהליכים פליליים ומשמעתיים.

עו"ד אלעד שאול, עורכי דין פלילי בירושלים (צילום: יח"צ שאול-רן ושות')

עו"ד אלעד שאול, עורכי דין פלילי בירושלים (צילום: יח"צ שאול-רן ושות')

קהל לקוחות המשרד מורכב מאנשים נרומטיביים בלבד ובניהם בעלי חברות, דירקטורים, מנכ"לים, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון ואף פוליטיקאים וידוענים שנקלעו להליכים פליליים. המשרד מתוייג וממותג כמשרד מוביל המעסיק אך ורק עו"ד יוצאי זרועות אכיפה – במשרד עורכי דין בעלי וותק רב שמגיע עד 20 שנות ניסיון בהליכים פליליים.

מחלקת המשפט הפלילי במשרד מייצגת חשודים ונאשמים בתיקים פליליים מגוונים ובניהם תיקי מרמה והונאה, עבירות סמים, אלימות במשפחה, עבירות מחשב ועבירות מין. למשרד שאול-רן ושות' מומחיות מיוחדת בתיקי "צווארון לבן": הלבנת הון, עבירות מס, חשבוניות פיקטיביות, עבירות על חוק ההגבלים העסקיים ועוד.

עו"ד אלעד שאול, שותף במשרד, יוצא פרקליטות מחוז ת"א, יליד ירושלים ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, מתמחה בתחום המשפט הפלילי, עבירות כלכליות, פשיעה כלכלית, הונאה ומרמה ובעל התמחות מיוחדת בעבירות מחשב וסייבר. עו"ד שאול בעל הכשרות בתחום עבירות המחשב, הגנת הפרטיות  וניהול סיכונים ומשברים מטעם לשכת עורכי הדין, מוסדות רשמיים של האיחוד האירופי ורשות הסייבר הפדראלית בארה"ב והוא אף טיפל בתיקי עבירות מחשב בתקופת עבודתו בפרקליטות מחוז ת"א.

עו"ד אלעד רן, שותף במשרד, יוצא פרקליטות מחוז המרכז, עבד בעברות בפירמת עורכי דין ורו"ח מהגדולות והמוכרות בעולם (PWC קסלמן וקסלמן), מתמחה בתחום עבירון המס והצווארון הלבן בדגש על פשיעה כלכלית, הונאה ומרמה. עו"ד רן מרצה בדיני מיסים בפני סטודנטים למשפטים ולוקח חלק כמרצה גם בפני יועצי מס ורואי חשבון בתחום עבירות המס וההליך הפלילי.

המשרד מייצג בתיקים רחבי היקף ובניהם ייצג בפרשיות הגדולות במדינת ישראל דוגמת תיק 4000, שם ייצגו את דובר רוה"מ ותנועת הליכוד. לצד זאת, מייצגים בתיקי הלבנת הון בהיקפים של מאות מליוני שקלים ובתיקי עבירות מס. יחד עם זאת, מייצג המשרד גם לקוחות נורמטיביים בהליכים פליליים שונים, למשל, בתיקי אלימות, אלימות במשפחה, עבירות סמים, עבירות מין ועוד.

המשרד דוגל במצוינות ובמתן שירות עילית לקהל לקוחותיו וחותר לקבלת תוצאות תוך שיקוף האמת ללקוח כמו שהיא. בין היתר, עורכי הדין במשרד עוסקים בניתוח אסטרטגי של כל תיק, בוחנים את כל האספקטים האפשריים, ההשלכות, הסיכונים והחשיפות המשפטיות בפניהן עומד הלקוח – מעבירים לו את המידע בצורה ישירה וברורה ומגבשים יחד עם הלקוח עמדה שתלווה אותו מתחילת הדרך ועד סופה.

כיוצאי רשויות המדינה, המשרד מאמין ביושרה ובהגינות ובכך שניתן לנצח את המערכת ולייצג נאמנה באמצעים כשרים, ביצירתיות ובאינטלגנציה. המשרד אף מוכר בקרב רשויות התביעה ככזה המייצג לקוחות נורמטיביים ביושרה ובהגינות, בחירוף נפש ובעיקשות – דבר העוזר בקידום עניינו של הלקוח.

למשרד שאול-רן ושות' שלוחה ראשית במגדל ב.ס.ר 4 ברמת-גן / בני ברק וכן שלוחת משרד עורך דין פלילי בירושלים הממוקמת במרכז העיר ירושלים, סמוך לבית משפט השלום.

משרד עו"ד שאול-רן ושות'

כתובת: מגדל ב.ס.ר 4 (קומה 35) רח' מצדה 7, בני ברק

טלפון: 03-7773333

דואר אלקטרוני: [email protected]

לאתר: משרד עו"ד שאול-רן ושות'

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר