תיכון בויאר (צילום: רלי כהן)
תיכון בויאר (צילום: רלי כהן)

נתוני צה"ל על גיוס בתיכונים – תיכון בויאר בצמרת הארצית

ירושלים במקום החמישי בקטגוריית שיעור הלחימה הגבוה ביותר - כך עולה מנתוני הגיוס של צה"ל לשנת 2017 שהוצגו הבוקר

פורסם בתאריך: 5.12.17 15:11

צה"ל פרסם הבוקר, שלישי, את נתוני הגיוס לשנת 2017. הנתונים המוצגים מתייחסים לילידי 1996 אשר מרביתם התגייסו ב-2014 ומשתחררים השנה. ברשימת הערים בעלות שיעור הלחימה הגבוה ביותר, ירושלים עומדת במקום החמישי עם כ-55 אחוזים. בקטגוריית הערים בעלות שיעור הגיוס הגבוה ביותר, ירושלים לא התברגה כלל, הן עבור נשים והן עבור גברים. אותו הדבר לגבי קטגוריית הערים בעלות שיעור הקצונה הגבוה ביותר, לנשים ולגברים.

 ימי הלחימה בצוק איתן (צילום: סגן תום פנחסי)

(צילום: סגן תום פנחסי)

בקטגוריית 10 המועצות המקומיות הקטנות המובילות, הר אדר נמצאת במקום השישי, עם קצת מעל ל-92 אחוזי גיוס לגברים. מתוכם 60 אחוז בעלי מיצוי ללחימה ועוד כ- 7.5 אחוז מיצוי לקצונה. בעשרת בתי הספר המובילים לגברים ניתן למצוא את תיכון ע"ש בויאר עם 100 אחוזי שיעור גיוס. מתוכם מעל 66 אחוז בעלי מיצוי לחימה, ו- 17.5 אחוזים למיצוי קצונה. כמו כן, מבין עשרת בתי הספר הממלכתיים- דתיים המובילים לנשים ניתן למצוא במקום השלישי את עירוני דתי רוטשילד עם כ- 72.5 אחוזי גיוס, ו- 12.5 אחוזים מיצוי לקצונה.

 

עוד לפי הנתונים, בדירוג ערי המרכז לגברים, מעלה אדומים הגיעה למקום ה-12 עם 87 אחוזי גיוס. מיצוי לחימה של 49 אחוזים, ומיצוי לקצונה של 6 אחוזים. ירושלים הגיעה למקום ה-29 עם קצת מעל 40 אחוזים בשיעור הגיוס. מיצוי ללחימה של כ-55 אחוז, ומיצוי לקצונה של כ-9.5 אחוזים.

תיכון בויאר (צילום: רלי כהן)

תיכון בויאר (צילום: רלי כהן)

לגבי דירוג ערי המרכז לנשים, מעלה אדומים הגיעה למקום ה-19 עם כ-66 אחוזי גיוס, וכ-3.5 אחוזים למיצוי לקצונה. ירושלים התברגה במקום ה-28 עם 23 אחוזי גיוס ופחות מ-7 אחוזים למיצוי לקצונה.

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר