רואה חשבון בירושלים (צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE)
(צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE)

מחפשים רואה חשבון בירושלים? כדאי להכיר

רואה חשבון בירושלים הוא אחד מבעלי המקצוע שיכול לפתור הרבה בעיות בחיים. אם אתם שכירים או עצמאיים, עוסק מורשה או פטור, צעירים או גמלאים - מומלץ להסתייע בשירותי רואה חשבון ולחסוך הרבה כסף

פורסם בתאריך: 27.3.20 18:28

מחפשים רואה חשבון בירושלים? ריכזנו עבורכם משרדי רואי חשבון שמעניקים את כל השירותים לניהול העסק: ייצוג מול רשויות המס, איסוף חומרים והגשת דוחות אישיים ושנתיים. 


משרד רואי חשבון ש.מ ברץ | טלפון: 02-6522860

שרה מרים ברץ (צילום: הירש קוטובסקי)

שרה מרים ברץ (צילום: הירש קוטובסקי)

משרד רואי חשבון ש.מ ברץ הוא אחד המשרדים המובילים והאיכותיים בירושלים לראיית חשבון. המשרד מנוהל בידי רואת חשבון שרה ברץ העוסקת בתחום מזה 15 שנה, ומעסיקה שתי רואות חשבון נוספות וארבע יועצות מס ומנהלות חשבונות. המשרד מנוהל ע"י נשים מומחיות בתחומן ודוגל בהעצמת הכוח הנשי על יתרונותיו. המשרד החדש מעוצב באיכות בלתי מתפשרת, בהתאם למגוון השירותים המקצועיים המסופקים ללקוחות, ביניהם: שירותי ראיית חשבון לחברות, עמותות ועצמאיים, שירותים לעוסקים פטורים ולעוסקים מורשים, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, דו"חות שנתיים, וכן שירותי חישובים נלווים בהתאם לצרכי הלקוח המשתנים. "המשרדים החדשים בירושלים מהווים תוצאה ישירה לצמיחה שלנו בשירותים שאנו מספקים, והלקוחות שאנו משרתים", אומרת רו"ח שרה ברץ, "הגישה האישית והישירה שלנו ללקוחות תוך אחריות ושירות לקוחות יוצא דופן ומצוינות מקצועית, הם אלו המאפשרים לנו להתחרות במשרדים הגדולים והמובילים בעיר".

ברץ מחזיקה בצוות מוכשר ומדופלם ללא פשרות. היא משקיעה הון בעובדיה ובווידוא התנאים הטובים ביותר עבורם, מתוך הבנה כי עובדים מאושרים מובילים ללקוחות מאושרים ומרוצים. "אנו מציעות את המומחות בתחומן – רואות ומנהלות חשבון ויועצות מס, המספקות את הפתרונות ברמה הטובה ביותר לכלל האתגרים הפיננסיים של הלקוחות. המוטו שלנו הוא לעבוד עבור הלקוח ולנהל עבורו את כל הנושא הפיננסי כדי שיוכל להמשיך לעבוד בראש שקט ולא לדאוג כלל לעניינים הללו".

המשרד מספק בין היתר שירותי ניתוח פעילות עסקית תוך פגישות שוטפות עם הלקוחות, בדיקת סבירות הנתונים לפני הגשת הדוחות וטיפול בכל הקשור לרשויות המס. "לפתוח עסק עצמאי זו עבודה ותהליך מורכב ואנו לוקחים אחריות על ניהול הכספים של הלקוח מא' עד ת'. הלקוח צריך רק להעביר את הנתונים ואנחנו עושות את כל העבודה ומעדכנות אותו בכל החיובים והחישובים" אומרת ברץ. "אנו מטפלות גם בנושא ביטוח לאומי וזה שירות שלא כל משרד מספק". לאחרונה, הוסיף המשרד שירות חדש של גיוס הון לסטארט אפים וכבר רשם לעצמו כמה הישגים מרשימים בתחום. לטובת העניין, הקצתה שרה ברץ רואת חשבון מומחית בעלת ניסיון של 16 שנה בגיוסי ההון לחברות סטארט אפ, המבצעת בנוסף הערכת שווי לסטארט אפים. שירות חדשני של תמיכה וליווי לחברות הפועלות במסגרת התוכניות השונות של הרשות לחדשנות הניתנת ע"י רואת החשבון המומחית במשרד ש.מ ברץ, מסייע לכם למקסם את ניצול התקציב. "המטרה העיקרית היא להביא אתכם למצב שבו לאורך כל תהליך הפעילות מול הרשות לחדשנות תוכלו ליישם את הכללים החשבונאיים הנדרשים ולעבור את ביקורת הביניים וסיום התוכנית ללא חריגות וללא קיצוצים מהתקציב שאושר לכם. הליווי כולל הדרכות ממוקדות וסקירת הדוחות שלכם לאורך התהליך כדי לייעל בצורה האפקטיבית ביותר את התקציב". אומרת ברץ, "הדגש העיקרי שלנו הוא על מתן שירות לקוחות מקסימלי ללקוח ותודעת השירות במשרדנו היא גבוהה מהסטנדרט הישראלי. אין לקוח שלא ייצא מרוצה, אנו מבינים כי הלקוחות הם שגרירי המותג שלנו והם אלו השומרים על מוניטין המשרד".

כתובת: כנפי נשרים 13 (בית ענבר) גבעת שאול ירושלים

טלפון: 02-6522860


משרד רו"ח אלפסי דוד: רואים חשבון וגם מעבר

מי אנחנו: משרד רו"ח אלפסי דוד משרד ותיק ובעל מוניטין בירושלים. בראש המשרד עומד דוד אלפסי, רואה חשבון וחבר בלשכת רואי החשבון, בוגר אוניברסיטת תל אביב בחשבונאות וכלכלה. לרשות לקוחות המשרד עומד צוות מקצועי של רואי חשבון, יועצי מס וכלכלנים.

מיקומנו: בשכונת  רחביה, צומת עמק המצלבה בירושלים. מיקום נגיש ומרכזי.

פעילות המשרד :

  • שרותי ראיית חשבון וייעוץ מס
  • שרותי ניהול חשבונות ושכר ויעוץ באמצעות חברת אמדן חשבונאות ויעוץ כלכלי בע"מ
  • חוות דעת לבתי משפט
  • הערכות שוויי, פיתוח עסקי וגיוס הון בשיתוף פעולה עם משרד אלחנן נועם יזמות ופיתוח עסקי
משרד רו"ח אלפסי דוד (צילום פרטי)

משרד רו"ח אלפסי דוד (צילום פרטי)

מייחד אותנו: מגוון שרותי המשרד וחשיבה יצירתית אשר מעמידה אותנו בקדמת משרדי ראיית החשבון בירושלים והסביבה.

חשוב לנו: שרות אישי ואדיב, בלי להתפשר על מקצועיות, ייצוג ראוי מול רשויות המס ומוסדות בנקאיים ואחרים.

ברוח התקופה לעסקים: הקורונה שינתה סדרי עולם – התמודדות מאתגרת ולא פשוטה, אך מנגד אפשרות לחשיבה יצירתית והתארגנות מחדש של העסק. בתקופה זו התמודדנו מול הגשות רבות לעסקים הן למענקים והן להלוואות בתקופת הקורונה.

ברוח התקופה לשכירים ולפורשים: בשל הקורונה עובדים רבים מצאו את עצמם מחוץ למעגל העבודה או כמובטלים או שנאלצו לפרוש. נוצרה סיטואציה שמי שפוטר או יצא לחל"ת שילם בתחילת שנת 2020 מס שבסופו של יום מגיע לו בחזרה, כיוון שהכנסתו ירדה או שמגיעים לו החזרים מסיבות רבות ולא היה ניתן לטפל בהם בשל בעיית נגישות מול משרדי מס הכנסה.

  • מקבלי פיצויי פיטורין ופורשים לפנסיה – אני ממליץ שיבדקו היטב האם נעשה טיפול ותכנון מס מקצועי בשל הפרישה או הפיטורין, שם הכסף הגדול שיכול ללכת לאיבוד. אני ממליץ במיוחד בנושא זה להתייעץ עם רואי חשבון ויועצי מס שמתמחים בנושא "תכנון מס בפרישה" וכל הנדרש בקיבוע זכויות, פריסת מס ועוד.
  • שכירים ופנסיונרים המשקיעים בניירות ערך ושוק ההון – חשוב שידעו שניתן לבצע קיזוז הפסדים מרווחים בשוק ההון. במידה ונגבה מס מיותר ניתן להגיש דו"ח ולקבל החזר או אם נוצרו הפסדים להגיש דו"ח ולקזז מרווחים בשנים הבאות.

אופטימיות זהירה: "עברנו את פרעה נעבור גם את זה". כמו כולם אני מקווה שנצליח לקיים חיים נורמליים, לחזור לשפיות, לרקוד ולהופיע, לשחק טניס, לצפות במופעי תרבות ותיאטרון, לקיים פגישות במשרד ללא מסכות וללא חששות.

לסיכום אומר רו"ח דוד אלפסי: "אני מאמין שהכלכלה שלנו חזקה, ייווצרו הרבה הזדמנויות עסקיות ויש שידעו לנצל אותם. אנחנו  נהיה כאן בשבילכם יצירתיים וזמינים כמו תמיד".

 כתובת: רח' הרב הרצוג 21, ירושלים

טלפון: 02-5665570

מייל: [email protected]

אתר: www.alfasi-david.co.il


משרד רואה חשבון חגי גולדברג ושות' | טלפון: 02-6547666

רו"ח חגי גולדברג (צילום: סטודיו פיש)

משרד רואי חשבון חגי גולדברג ושות', הוא אחד המשרדים המובילים בירושלים לראיית חשבון. מאז הקמת המשרד בשנת 1986, הוא מספק ללקוחותיו את כל הנדרש בתחום הפיננסי תחת קורת גג אחת. באמצעות צוות מקצועי ומומחה בעל ידע נרחב ועדכני, אמון המשרד על תוצאות אפקטיביות ללקוחותיו, תוך חיסכון בזמן, במשאבים, והימנעות מטעויות ועוגמת נפש. השירות הניתן במשרד הוא אישי, אמין, מקצועי ודיסקרטי, מעודכן על פי תקנות החוק  ויצירתי במציאת פתרונות מותאמים ואפקטיביים ללקוחותיו תוך עמידה בלוחות זמנים וביעדים להצלחה. הליווי נעשה בשיתוף מלא של בעלי המשרד וההנהלה הבכירה באופן שווה, לכל לקוח ולקוח.

רו"ח חגי גולדברג, שותף מנהל, צבר ניסיון רב של למעלה מ – 30 שנה בתחום. הוא בעל תואר ראשון בחשבונות ובכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר. טרם הקמת המשרד, שימש רו"ח גולדברג כחשב מלון לרום ומנ"י מלונות נופש ישראל מקבוצת הכשרת היישוב. וכן היה חבר בוועדות מינויים של משרות בשירות המדינה (משרד האוצר, החוץ, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה). בין פעילויותיו למען הקהילה, הוא הקים את עמותת שבילי אופק (ע"ר) והוא משמש כיו"ר שלה. העמותה עוסקת בעיקר במתן קורסים והרצאות בתחום הניהול הכספי למשקי הבית, תמורת תשלום סמלי. לדברי רו"ח חגי גולדברג "חלק הארי מלקוחות המשרד הן עמותות. המשרד מוביל בתחום הייעוץ והליווי למלכ"רים, עמותות, חברות לתועלת הציבור, מפלגות, מועצות דתיות, אגודות שיתופיות, הקדשות וחברות כלכליות. למשרד יש ידע ייחודי בשילובים האפשריים בין עמותות לחברות".

כחלק ממתן השירות לעמותות, משרד רואי חשבון חגי גולדברג ושות' נכנס לשותפות עסקית עם חברת "המגזר השביעי" – חברה למתן שירותי ייעוץ, שיווק וניהול לעמותות ואלכ"רים, המספקת מענה לכל צרכי הניהול, הייעוץ והליווי של לקוחותיה. חגי מסביר כי:  "כחלק מהשירותים הניתנים ללקוחות המשרד, אנו מספקים עבורם מעטפת כוללת של שירותים על פי צרכיהם האינדיבידואליים לעמידה ביעדים שונים כגון: קבלת תמיכות, סעיף 46, ביקורות שונות ועוד.."

 כתובת: כנפי נשרים 68, ירושלים. טלפון: 02-6547666

לאתר: www.goldbergcpa.co.il


משרד רואי חשבון אברהם חבצלת | טלפון: 02-5378208

רשם העמותות, גוף שעד לפני עשרים שנה היה פסיבי, ואולי אפילו רדום, התעורר. הרשמים הפכו אותו לגוף אקטיבי, נושם, חי ואפילו נושך או בועט לעיתים. הארגונים לא תמיד מבינים מה רוצים מהם. לאחרונה, כשהרשם עתר לפירוק קבוצת בני לוד שאלו את עצמם פעילים חברתיים 'האם זה יקרה אצלי?' במתנ"ס או במועדון, או במגרש, או בבית הכנסת שלהם. בדיוק על הרקע הזה הוקם בשנת 1997 משרד רואה החשבון אברהם חבצלת. במשרד מרוכזים כלכלנים, עורכי דין, מבקרי פנים ותמחירנים מהטובים ביותר בתחום, וכך הוא מהווה עבורכם כתובת אחת למגוון שירותים שונים. "כיום, לאחר שנות דור, אנו מביטים לאחור בסיפוק אחרי מאות רבות של דיונים מול מס הכנסה, רשם העמותות, משרד התמ"ת ואחרים. הניסיון שלנו עושה את שלו", מספר אברהם חבצלת, מנהל המשרד.

משרד רואה החשבון אברהם חבצלת, נפתח בשנת 97׳, ופותח את העשור השלישי. מאז פתיחתו ועד היום המשרד ממוקם בשכונת רוממה הירושלמית (מאחורי התחנה המרכזית) ונחשב לאחד המשרדים המובילים והוותיקים בירושלים, ככזה המשרת נאמנה את קהל לקוחותיו, תוך מתן שירותים מקצועיים לעסקים בפריסה כלל ארצית. המשרד מנוהל על ידי רואה החשבון אברהם חבצלת וכולל שישה רואי חשבון. במחלקת הנהלת חשבונות פועלות בהצלחה חמש יועצות מס וכן שתי חשבות שכר, לצד פעילות הליבה של המשרד המתמקדת בארגוני חברה ותרבות ובה שבעה רואי חשבון ומתמחים המעניקים את שלל שירותי המשרד ומספקים פתרונות פיננסיים יעילים לכלל אתגרים העומדים בפני הלקוחות.

המשרד מעניק תמהיל רחב של שירותים בתחום המיסוי לעסקים קטנים ובינוניים וכן לחברות ומוסדות. "המטרה שלנו היא לדאוג לכל העניינים הכספיים על מנת לייצר ראש שקט לקהל לקוחותינו", אומר אברהם חבצלת. כמחצית מלקוחות המשרד הם מוסדות וארגונים מכל רחבי הארץ, מכל הסוגים והמינים. זאת לצד לקוחות מהמגזר העסקי שמגיעים בעיקר מאזור ירושלים, וכוללים מגוון רחב של עסקים. המשרד מעניק ליווי מלא ויעוץ עסקי לכל אורך הדרך, החל משלב הרעיון ועד פתיחת העסק וניהולו השוטף. צוות המשרד מטפל בכל נושא המיסוי והשלכות המס ודואג לחיסכון במס עבור לקוחותיו תוך ניהול כלכלי נבון ויעיל.

רבים מלקוחות המשרד הם מלכ״רים (מוסדות ללא כוונת רווח), והמשרד יודע כיצד לכוון אותם נכון, לעזור להם להימנע מהוצאות מיותרות. אברהם חבצלת מספר: ״בעבודתי אני נפגש עם מנהלי ארגונים רבים שרוצים להצליח אבל לא יודעים איך וכיצד לנהל את העסק שלהם בצורה הנכונה. כאשר ארגון מתנהל בצורה לא נכונה הוא צריך לקחת בחשבון את ההשלכות. המומחיות שלנו היא בליווי הנכון שמונע מהמלכ״רים לבצע צעדים שגויים, ולכוון אותם לדרך הנכונה על מנת להימנע ממפגשים בלתי נעימים עם רשם העמותות במס הכנסה, מע״מ והחשב הכללי״.

שירותי המשרד נרחבים וכוללים: ראיית חשבון לחברות, עמותות ועצמאיים, שירותים לעוסקים פטורים ולעוסקים מורשים, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, דו"חות שנתיים, וכן שירותי חישובים נוספים – כל זאת בהתאם לצרכי הלקוח והעסק המשתנים. המשרד נותן דגש מיוחד על עקרונות כמו אחריות, מוניטין מקצועי, ליווי ויזום ואקטיבי ללא פשרות.

כתובת: רח' אריאל 7, ירושלים

טלפון: 02-5378208

לאתר: www.cpa-guide.co.il

 


 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר