רואה חשבון (צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE)
רואה חשבון (צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב/INGIMAGE)

מחפשים רואה חשבון בירושלים? כדאי להכיר

רואה חשבון בירושלים הוא אחד מבעלי המקצוע שיכול לפתור הרבה בעיות בחיים. אם אתם שכירים או עצמאיים, עוסק מורשה או פטור, צעירים או גמלאים - מומלץ להסתייע בשירותי רואה חשבון ולחסוך הרבה כסף

פורסם בתאריך: 29.1.19 18:28

 


משרד רואי חשבון ש.מ ברץ | טלפון: 02-6522860

שרה מרים ברץ (צילום: הירש קוטובסקי)

שרה מרים ברץ (צילום: הירש קוטובסקי)

משרד רואי חשבון ש.מ ברץ הוא אחד המשרדים המובילים והאיכותיים בירושלים לראיית חשבון. המשרד מנוהל בידי רואת חשבון שרה ברץ העוסקת בתחום מזה 15 שנה, ומעסיקה שתי רואות חשבון נוספות וארבע יועצות מס ומנהלות חשבונות. המשרד מנוהל ע"י נשים מומחיות בתחומן ודוגל בהעצמת הכוח הנשי על יתרונותיו. המשרד החדש מעוצב באיכות בלתי מתפשרת, בהתאם למגוון השירותים המקצועיים המסופקים ללקוחות, ביניהם: שירותי ראיית חשבון לחברות, עמותות ועצמאיים, שירותים לעוסקים פטורים ולעוסקים מורשים, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, דו"חות שנתיים, וכן שירותי חישובים נלווים בהתאם לצרכי הלקוח המשתנים. "המשרדים החדשים בירושלים מהווים תוצאה ישירה לצמיחה שלנו בשירותים שאנו מספקים, והלקוחות שאנו משרתים", אומרת רו"ח שרה ברץ, "הגישה האישית והישירה שלנו ללקוחות תוך אחריות ושירות לקוחות יוצא דופן ומצוינות מקצועית, הם אלו המאפשרים לנו להתחרות במשרדים הגדולים והמובילים בעיר".

ברץ מחזיקה בצוות מוכשר ומדופלם ללא פשרות. היא משקיעה הון בעובדיה ובווידוא התנאים הטובים ביותר עבורם, מתוך הבנה כי עובדים מאושרים מובילים ללקוחות מאושרים ומרוצים. "אנו מציעות את המומחות בתחומן – רואות ומנהלות חשבון ויועצות מס, המספקות את הפתרונות ברמה הטובה ביותר לכלל האתגרים הפיננסיים של הלקוחות. המוטו שלנו הוא לעבוד עבור הלקוח ולנהל עבורו את כל הנושא הפיננסי כדי שיוכל להמשיך לעבוד בראש שקט ולא לדאוג כלל לעניינים הללו".

המשרד מספק בין היתר שירותי ניתוח פעילות עסקית תוך פגישות שוטפות עם הלקוחות, בדיקת סבירות הנתונים לפני הגשת הדוחות וטיפול בכל הקשור לרשויות המס. "לפתוח עסק עצמאי זו עבודה ותהליך מורכב ואנו לוקחים אחריות על ניהול הכספים של הלקוח מא' עד ת'. הלקוח צריך רק להעביר את הנתונים ואנחנו עושות את כל העבודה ומעדכנות אותו בכל החיובים והחישובים" אומרת ברץ. "אנו מטפלות גם בנושא ביטוח לאומי וזה שירות שלא כל משרד מספק". לאחרונה, הוסיף המשרד שירות חדש של גיוס הון לסטארט אפים וכבר רשם לעצמו כמה הישגים מרשימים בתחום. לטובת העניין, הקצתה שרה ברץ רואת חשבון מומחית בעלת ניסיון של 16 שנה בגיוסי ההון לחברות סטארט אפ, המבצעת בנוסף הערכת שווי לסטארט אפים. שירות חדשני של תמיכה וליווי לחברות הפועלות במסגרת התוכניות השונות של הרשות לחדשנות הניתנת ע"י רואת החשבון המומחית במשרד ש.מ ברץ, מסייע לכם למקסם את ניצול התקציב. "המטרה העיקרית היא להביא אתכם למצב שבו לאורך כל תהליך הפעילות מול הרשות לחדשנות תוכלו ליישם את הכללים החשבונאיים הנדרשים ולעבור את ביקורת הביניים וסיום התוכנית ללא חריגות וללא קיצוצים מהתקציב שאושר לכם. הליווי כולל הדרכות ממוקדות וסקירת הדוחות שלכם לאורך התהליך כדי לייעל בצורה האפקטיבית ביותר את התקציב". אומרת ברץ, "הדגש העיקרי שלנו הוא על מתן שירות לקוחות מקסימלי ללקוח ותודעת השירות במשרדנו היא גבוהה מהסטנדרט הישראלי. אין לקוח שלא ייצא מרוצה, אנו מבינים כי הלקוחות הם שגרירי המותג שלנו והם אלו השומרים על מוניטין המשרד".

כתובת: כנפי נשרים 13 (בית ענבר) גבעת שאול ירושלים

טלפון: 02-6522860


יאיר נובוסלסקי – רואה חשבון ייעוץ עסקי ופיננסי | טלפון: 077-4201002

יאיר נובוסלסקי (צילום: יובל כהן אהרונוב)

המשרד לראיית חשבון, ייעוץ עסקי ופיננסי, הוקם על ידי יאיר נובוסלסקי ומנוהל במקצועיות ומיומנות רבה. המשרד מספק שירותים מקצועיים לעסקים בפרישה כלל ארצית, בדגש על אחריות, מוניטין מקצועי, ליווי ויזום ואקטיבי והכל תוך יחס אישי ושירות לקוחות מהטובים ביותר וללא פשרות. רו”ח יאיר נובוסלסקי בעל תואר ראשון בחשבונאות, ותואר שני במשפטים ומוסמך כמבקר מערכות מידע (CISA). הוא מחזיק בצוות מקצועי ומיומן, המספק מענה אישי ומקיף לכל צרכיהם המקצועיים, האסטרטגיים והפיננסיים של לקוחותיו. עובדי משרד בעלי רקורד של הצטיינות יתרה וגאים להיות חלק מההצלחה של קידום העסקים בירושלים בפרט ובארץ בכלל.

"אנו מקפידים על הכשרות ופיתוח לאורך כל הדרך, על מנת שכלל חברי צוות המשרד יעודכנו במיטב הפרקטיקות המקצועיות ושינויי החקיקה השונים, תוך שימוש בתוכנות ובמערכות המתקדמות ביותר על מנת לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר ללקוחותינו". הוא מציין.

יאיר נובוסלסקי, רו"ח ירושלמי, גדל במשפחה של אנשי עסקים, מרצה במיטב מרכזי העסקים בירושלים, יזם ובעל סוכנות ביטוח: "כבר מגיל צעיר מאוד התחלתי עם יזמות ובמקביל סייעתי לקדם עסקים של אנשים סביבי, לייעץ, לדחוף קדימה ולעשות הכל בכדי להפוך חלום למציאות ולרווח כלכלי. הסיוע, העזרה וההצלחה ממלאים ומספקים אותי בכל יום מחדש".

בין השירותים שמספק משרד רואה חשבון יאיר נובוסלסקי: ראיית חשבון קלאסית – דוחות שנתיים לעצמאיים וחברות, הנהלת חשבונות ושכר. ייעוץ עסקי ולווי צמיחה הגדלת רווחים לעסקים, תכניות הבראה לעסקים, שירותי תמחור והמחרה וביקורות – ביקורת חיצונית, ביקורת שכר, וביקורת פנים.

"משרדי מספק שירותי ראיית חשבון קלאסיים לעצמאים וחברות ועל זה מתווספים כמובן אלמנטים הכרחיים בניהול העסק, כגון: תמחור של שירותי/מוצרי העסק, אסטרטגיות שיווק וחדירה לשוק לצורך ווידוא כי הלקוחות ימשיכו לזרום את העסק בתדירות, ניהול גיוס עובדים איכותיים לעסק, ניהול פיקוח ובקרה על העובדים, סיוע בגיוס הלוואות לעסקים, תכנית הבראה ושיפור רווחיות, פגישות אישיות לקבלת החלטות ועוד ועוד". הוא אומר, ""בירושלים המיוחדת אל לנו לשכוח את המגזר השלישי, אליו יש לי אישית סנטימנטים רבים. השירות שמשרדי מספק מתחיל עם ליווי העמותה ביומה הראשון וממשיך מהר מאוד בסיוע בגיוס משאבים כגון תמיכה מהמדינה, קרנות, השגת אישור ניהול תקין וסעיף 46, ליווי ביקורת עומק ולבסוף תיקון ליקויים ככל שישנם".

לאתר: www.yairncpa.co.il

טלפון: 077-4201002


משרד רואי חשבון אמיר כרמי | טלפון: 02-6502919

רו"ח אמיר כרמי (צילום: יובל כהן אהרונוב)

רו"ח אמיר כרמי (צילום: יובל כהן אהרונוב)

משרד רואי חשבון אמיר כרמי בירושלים הוא משרד בוטיק המלווה עסקים וארגונים נבחרים במשק הישראלי וגופים סטטורים בזרועות שלטון המדינה, לביצועי שיא בתחומי הפיננסים, התנהלות הכלכלית ופתרונות מיסוי. המשרד הוקם ופועל מאז שנת שנת 2010 על פי חזונו לייצר יציבות עסקית מימונית ותזרימית ללקוחותיו ולשנות את הסטטיסטיקה שעל פיה 90% מהעסקים שנפתחים בישראל, נסגרים בשל בעיות פיננסיות. רואה חשבון אמיר כרמי למד במרכז האקדמי לב, התמחה במשרדים מובילים בתחומי המיסוי הביקורת, והייעוץ, חבר ופעיל בוועדות של לשכת רואי החשבון ומשמש כחשב במוסדות ללא כוונת רווח בהתנדבות. הוא מלווה מידי שנה עשרות ארגונים ועסקים בשיטה ייחודית שפותחה ומיושמת על ידו קרוב לעשור.

מהי השיטה הייעודית? "השיטה ממפה ומפחיתה את סיכוני התמחור, האשראי, ותזרים המזומנים. באמצעות השיטה, אנו בוחנים עבור לקוחותינו את ההיתכנות העסקית, מציגים עבורם את רווחיות המחלקות, מחשבים את כדאיות ההשקעות ומספקים מדדי ביצוע לפרמטרים רלוונטיים ובקרות". אומר רו"ח אמיר כרמי.

מדוע זה חיוני? "בעולם של שינויים תמידיים ומהירים בכל תחום, אלו שיפעלו על פי עקרונות שיטה זו, יזכו  לערך מוסף קבוע על פני המתחרים שלהם ויצליחו להצעיד את הארגון לשלבים הבאים". הוא מציין.

שירותי פתרונות מיסוי ופתרונות מימון: משרד רואי חשבון אמיר כרמי רואי חשבון מספק ללקוחותיו שירותים מיוחדים של פתרונות מיסוי ופתרונות מימון, לצד ייעוץ עסקי. "נוכחי לדעת, כי כאשר משלבים שירותי ראיית חשבון קלאסיים עם ייעוץ עסקי רלבנטי וממוקד, מתקבלות תוצאות פנומנליות". רו"ח כרמי אומר, "כל עסק בישראל זקוק ללווי ולייעוץ עסקי ופיננסי, כמשרד רואי חשבון מנוסים ומקצועיים, אנו יכולים לספק למגוון רחב של עסקים ייעוץ עסקי במעטפת ראיית חשבון, ובכך למקסם באופן משמעותי את רווחיו והצלחתו". "אנו מספקים פתרונות מימון לעסקים, כאשר הבנקים תמיד יעדיפו לספק הלוואות לחברות גדולות שיש להן ביטחונות, ודווקא העסקים הקטנים והבינוניים שזקוקים לכסף ביותר, פחות מצליחים לקבל. אנו מרכיבים עבורם תכנית עסקית ישימה ובעלת סיכויים גבוהים לקבלת המימון הנדרש ופונים בעזרתה לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות שתאפשרנה להם להתקדם, להצליח וכמובן להרוויח". לגבי פתרונות מיסוי, אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות מיסוי בתחום הנדל"ן ובתחום הפרישה שחוסכים להם כסף רב בתכנונים של עסקאות מהסוג הזה. כמו כן, מתמחים בהחזרי מס שבח רטרואקטיבית, שש שנים אחורנית, עבור מסים שכבר שולמו – מדובר בסכומי החזר של מאות אלפי שקלים ללקוחות, שכבר שכחו ששילמו אותם".

משרד רואי חשבון אמיר כרמי, מחויב לפעול ביושרה ובמסירות מלאה מול לקוחותיו כדי שכל לקוח יזכה במקסימום ההטבות החוקיות המגיעות לו. רו"ח כרמי אומר: "אנחנו אחראים, במלוא המאמצים, למאבק מול הרשויות עבור כל לקוח כאילו הוא בן משפחה, כדי להגיע לתוצאות המטיבות ביותר. אנו מתחייבים למקצועיות מרובה ומספקים ללקוחותינו את המידע המעודכן והרלוונטי עבורם מתוך ידיעה שעדכון חקיקה מסוים אומנם סוגר פירצה מסוימת, אך פותח פתח לרעיון יצירתי אחר לטובת הלקוח". חזון המשרד מהווה עבורנו את התשתית לספק מכל הלב את הביטחון המלא עבור לקוחותינו כך שיש להם על מי לסמוך, ובכל שלב הם נמצאים בידיים מקצועיות, מסורות ואחראיות".

כתובת: שזר 1 בניני האומה ירושלים. טלפון: 02-6502919

לאתר: www.carmicpa.com/he


יוסף כהן ושות' – ראיית חשבון וייעוץ מס

רו"ח יוסף כהן ושות' (צילום: יובל כהן אהרונוב)

רו"ח יוסף כהן ושות' (צילום: יובל כהן אהרונוב)

"כל לקוח הפונה אלינו בין אם הוא לקוח פרטי, מוסדי או מהמגזר הציבורי, יודע שאצלנו הוא יקבל את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק כיום. השם הטוב שלנו עשה לו כנפיים. השירות הלא שגרתי שאנו מעניקים ללקוחות שאיתנו הוא מה שמייחד אותנו" כך אומר רו"ח ועו"ד יוסף כהן מנכל ובעלים של משרד יוסף כהן ושות' ראיית חשבון וייעוץ מס.

כהן גאה מאוד במשרד הייחודי שבנה לאורך השנים וידוע בחשיבתו היצירתית, המקורית ומחוץ לקופסא. את המשרד הקים יוסף כהן לפני עשרות שנים והינו בעל ידע, ניסיון מצטבר, ראייה רחבה ואיכויות נדירות המעניקים לו יתרון רב. "הצלחנו לטפל בלקוחות רבים ומגוונים שהציבו בפנינו אתגרים מסוגים שונים, ולפתור בעיות מגוונות בצורה לא שגרתית כך שבסופו של דבר הענקנו ללקוח את מה שהוא צריך בצורה המיטבית ביותר" אומר יוסף כהן.

רואה החשבון כהן הינו גם עורך דין וככזה מגוון הידע והניסיון  שהוא מעניק ללקוחותיו הוא הרבה מעבר לשירותי ראיית חשבון קונבנציונאלית. הידע והראייה הרחבים בתחומי הכלכלה, מימון, חשבונאות, מיסים, ועריכת דין, מעניקים לשירותי המשרד ערך מוסף ייחודי ונדיר תחת קורת גג אחת. מגוון השירותים המקצועיים הניתנים במשרד ללקוחות עסקיים, ציבוריים ומשרדי ממשלה בענפי פעילות שונים ומגוונים כוללים בין היתר ביקורת דוחות כספיים, ביקורת פנים, ביקורת חקירתית, יעוץ וייצוג מול רשויות המס (מס הכנסה, מע"מ, מיסוי מקרקעין ומיסוי עירוני), יעוץ וביקורות ברשויות מקומיות ובמלכ"רים, הערכות שווי של חברות ועסקים, שירותי חשבות, ייעוץ והכנת תוכניות עסקיות למיזמים חדשים מחד, ותוכניות הבראה לעסקים בקשיים מאידך. כן מתבקש רו"ח יוסף כהן, לעיתים קרובות, לכתוב חוות דעת מומחה בתחומי התמחותו להליכים משפטיים המתבררים בבתי משפט ובבוררויות. בנוסף משמש רו"ח ועו"ד יוסף כהן בורר בבוררויות עסקיות עפ"י חוק הבוררות התשכ"ח-1968.

השילוב הנדיר והייחודי של ידע, ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב שירות אישי, קשר חם, אוזן קשבת, ראייה הוליסטית רחבה וטיפול אינדיבידואלי לכל לקוח ולקוח מעניקים את השירות המיטבי במבחן התוצאה הבאים לידי ביטוי בשביעות הרצון המקסימלית של לקוחות המשרד.

זקוקים ליועץ מס? רואה חשבון? התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ.

טלפון: 02-6733495 , 02-5476555 

כתובת: רח' בית"ר 2, בית הטיילת, ירושלים 

לאתר: יוסף כהן ושות' – רואי חשבון

 


רואה חשבון רוני מרואני | טלפון: 02-6221618

רואה חשבון רוני מרואני (צילום: אבי קליין)

את משרד רואה חשבון שלו פתח רוני מרואני בירושלים בשנת 2004. רוני עוסק בתחום כבר יותר מ-20 שנה. משרדו מספק שירותים רבים ומגוונים, בליווי אישי ומקצועי, בתחומים שונים: ראיית חשבון, ייעוץ עסקי, ייעוץ כלכלי, הצהרות הון והנהלת חשבונות לכל סוגי העסקים – חברות ועצמאיים, עסקים גדולים ועסקים קטנים, וכן הכנת תלושי שכר. מרואני מומחה בעבודה מול משרדי ממשלה, לצורכי ביקורת רשויות מקומיות מול משרד הפנים ומשרדי ממשלה נוספים, ולעניינים רבים נוספים.

מרואני גם מתמחה בכתיבת חוות דעת מטעם בית המשפט ועוסק בתחום הביקורת החקירתית – שירות שאותו הוא מעניק לגופים שונים. רוני מספר: "התיק האחרון שבו טיפלתי בביקורת חקירתית היה עבור משרד התחבורה, שתבע עורך דין בגין שירות לקוי שנתן למשרד". התמחות נוספת של המשרד היא תחום הנדל"ן, שכולל חישובי מס, החזרי מס ממס הכנסה הקשורים לנדל"ן ומיסוי מקרקעין ועוד. רוני לא רק עובד עם משרדים ממשלתיים, עסקים וחברות כאן בארץ, אלא גם עם חברות מעבר לים. הוא רואה החשבון של חברת תקשורת בינלאומית, חברת בת של קונצרן הענק המוכר היטב בכל עולם בשם ALTICE, שלו מאות שלוחות מסביב לגלובוס.

במשרד ישנן שתי עובדות נוספות, אחת מהן היא רואת חשבון בעצמה. "השירות, המקצועיות והליווי של הלקוחות הם הפרמטרים החשובים ביותר בעיניי. כמנהל המשרד אני עוקב אחרי כל מה שנעשה במשרד ונמצא בקשר ישיר עם כל לקוח ולקוח. גם כשלקוחות עובדים מול העובדים במשרד ולא מולי, אני יודע מה קורה ומכיר כל תיק, ומעורה הן בהנהלת החשבונות והן בביקורות. הלקוחות חשובים לי ומקבלים אצלנו יחס אישי", אומר רוני. יתרון נוסף של המשרד הוא שאנשיו דוברי צרפתית: הרבה עולים חדשים שפותחים עסק בארץ מגיעים לקבל שירות במשרד של מרואני, ומוצאים גם אוזן קשבת. "יש גם לקוחות רבים המתגוררים בחו"ל, בעלי נדל"ן בארץ, אשר חייבים במס בארץ ונעזרים בשירותיי לצורכי דיווח וכדומה".

כתובת: דוד מרץ 33 כניסה א, שכונת רמת שרת, ירושלים

טל: 02-6221618

פקס: 02-5874097

טלפון נייד: 052-2267231

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

אלפסי דוד רו"ח | טלפון:   02-5665570

רו"ח אלפסי דוד (צילום: אסף קרלה) 

רו"ח אלפסי דוד (צילום: אסף קרלה)

כשנכנסים לאתר האינטרנט של רו"ח דוד אלפסי הדבר הראשון שקופץ לעין הם ההמלצות הרבות שמקבלים אלפסי וצוות המשרד מהלקוחות הרבים מירושלים ומחוצה לה. המשרד הוותיק (למעלה מ-20 שנים) נחשב לאחד המשרדים המובילים בירושלים לראיית חשבון, ייעוץ מס, הנהלת חשבונות וייעוץ כלכלי הניתנים לעצמאים, חברות, ארגונים, עמותות וגם בטיפול בהחזרי מס לשכירים ותכנוני מס  לפורשים.

"אנחנו הרבה מעבר לשירות של ראיית חשבון או ייעוץ מס או כל דבר אחר הקשור לעניין העסקי" אומר רו"ח דוד אלפסי "הקשר האישי שלנו עם הלקוחות מאוד חשוב לנו. אנו מקפידים להעניק לכל אחד מהלקוחות שלנו, גדול או קטן, את מלוא תשומת הלב, ליווי אישי יעוץ ותמיכה ככל שנדרש. בכלל אנחנו מסתכלים על כל לקוח בראייה הוליסטית רחבה. משתדלים תמיד לבדוק מורכבות הנושא ולמצוא פתרונות אופטימליים מעשיים ויצירתיים".

צוות משרדו של רו"ח דוד אלפסי מונה 10 יועצי מס, מתמחים, רואי חשבון ומנהלי חשבונות המעניקים שירות אישי ויחס חם לכל לקוח. לכל לקוח יש נציג אישי שמטפל בתיק שלו, יחד עם זאת מה שמאפיין את המשרד זו עבודת הצוות המאפשרת פתרון בעיות מורכבות, גיבוי בעת הצורך וטיפול יעיל בעומסים. במשרד הממוקם בשכונת רחביה פועלת בנוסף חברת 'אמדן' המספקת שירותי הנה"ח וייעוץ כלכלי. אלפסי עצמו רואה חשבון מוסמך, בוגר אוניברסיטת תל אביב בכלכלה וחשבונאות וחבר בלשכת רואי החשבון, משמש גם כיועץ ונותן חוות דעת לבית משפט וכגוף מבקר פנים לעמותות.

"על מנת שנוכל לטפל בלקוח בצורה מיטבית, בראש ובראשונה אנחנו שואפים להבין מה המטרות של כל לקוח ולקוח ולאן הוא רוצה להגיע, בהתאם ליעד קובעים את הדרך. בנוסף אנו מקפידים לעשות כל מאמץ ולקבל את כל הנתונים והמידע, לבדוק ולנתח אותם לעומק, במטרה לראות תמונה מלאה וברורה, דבר שמאפשר לנו לקבל החלטות נכונות יותר וגם להקטין למינימום חשיפה לטעויות". מספר אלפסי ומוסיף,  לב הפעילות של המשרד הוא חברות עמותות עסקים ועינייני מיסים  אך יחד עם זאת  כחלק משרותי המשרד אנו מטפלים בהחזרי מס  וביטוח לאומי לשכירים לפנסיונרים וכן בהחזרי מס הנובעים מהשקעות בשוק ההון לסוגיו.

כתובת: הרב הרצוג 21, ירושלים. לפגישת יעוץ ללא התחייבות:  02-5665570

לאתר: www.alfasi-david.co.il


פירמת ראיית החשבון עמוס כץ ושות' | טלפון 02-5665122

עמוס כץ (צילום: אורן כהן)

עמוס כץ (צילום: אורן כהן)

עמוס כץ ושות' – רואי חשבון היא אחת מפירמות ראיית החשבון הגדולות בירושלים ובתל אביב למתן שירותים בתחומי הביקורת, המיסוי, הייעוץ, הליווי הפיננסי והנהלת החשבונות. בפירמה כ-45 עובדים בראשות עמוס כץ. המשרד הוקם בירושלים בינואר 1987 ומאז ועד עצם היום הזה, עם כל הענווה והצניעות, התפתח וצמח לפירמה מובילה המעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ברמה גבוהה מאוד שכוללים הכרות מעמיקה של הלקוחות על צורכיהם העסקיים המורכבים והייחודיים.

פירמת ראיית החשבון עמוס כץ ושות' חרתה על דגלה שילוב בין מתן שירות אישי של משרד בוטיק לבין יכולות וסל שירותים מקצועיים מגוון של משרד גדול. כך, הן קבלני נדל"ן גדולים וחברות תעשייה והן עוסקים עצמאיים ופטורים מקבלים שירות וליווי צמוד מהשותף המנהל של הפירמה וצוות רואי חשבון בכירים. לחברה מעל 33 שנות ניסיון ומוניטין של טיפול מסור בחברות, עמותות, רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, קרנות גידור ועסקים מכל הסוגים מאפשרים מתן מענה לכל סוגי הלקוחות.

לרשות העסקים עומדות מספר מחלקות וביניהן מחלקה מקצועית, מחלקת תכנוני מס, מחלקת דיני עבודה וביטוח לאומי. המחלקה המרכזית במשרד הינה מחלקת הביקורת, כאשר למשרד נציגות בוועדה הארצית אשר מתקינה תקני ביקורת בישראל. תחומי התמחות מרכזיים נוספים הינם ייעוץ מס, ייעוץ וליווי כלכלי, שירותי ביקורת פנים ושרותי הנהלת חשבונות. למשרד סניפים בירושלים ובתל-אביב באופן שמאפשר ליווי של לקוחות בפיזור ארצי.

לקוחות המשרד זוכים ליחס אישי הדוק ושוטף של צוות עובדים בכירים וזוטרים כאחד דבר הגורם לעבודה סביב השעון ולקוח לעולם לא יזכה לתשובה "אין לי זמן". במהלך עבודתנו אנו רוצים להיות המובילים, כל זאת תוך כדי ניהול יצירתי ושמרני במקביל. פעילות עמוס כץ ושות' מושתת על אסטרטגיה מוטת לקוח המעניקה ללקוח פתרון שלם, תוך הבנה עמוקה של סביבת העסקים הייחודית המאפיינת את התחום בו הוא פועל. ברוח התפיסה המקצועית של עמוס כץ ושות' הרואה בכל עסק או חברה יחידה עסקית נפרדת בעלת צרכים עסקיים שונים נהנים הלקוחות מסל שירותים כולל, הנתפר בהתאם לפעילות הלקוח וצרכיו.

לאתר: www.amoskatz.co.il

סניף ירושלים: קרן היסוד 38, טלפון 02-5665122

סניף תל-אביב: השלושה 2, טלפון 03-9665122


משרד רואה חשבון חגי גולדברג ושות' | טלפון: 02-6547666

רו"ח חגי גולדברג (צילום: סטודיו פיש)

משרד רואי חשבון חגי גולדברג ושות', הוא אחד המשרדים המובילים בירושלים לראיית חשבון. מאז הקמת המשרד בשנת 1986, הוא מספק ללקוחותיו את כל הנדרש בתחום הפיננסי תחת קורת גג אחת. באמצעות צוות מקצועי ומומחה בעל ידע נרחב ועדכני, אמון המשרד על תוצאות אפקטיביות ללקוחותיו, תוך חיסכון בזמן, במשאבים, והימנעות מטעויות ועוגמת נפש. השירות הניתן במשרד הוא אישי, אמין, מקצועי ודיסקרטי, מעודכן על פי תקנות החוק  ויצירתי במציאת פתרונות מותאמים ואפקטיביים ללקוחותיו תוך עמידה בלוחות זמנים וביעדים להצלחה. הליווי נעשה בשיתוף מלא של בעלי המשרד וההנהלה הבכירה באופן שווה, לכל לקוח ולקוח.

רו"ח חגי גולדברג, שותף מנהל, צבר ניסיון רב של למעלה מ – 30 שנה בתחום. הוא בעל תואר ראשון בחשבונות ובכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר. טרם הקמת המשרד, שימש רו"ח גולדברג כחשב מלון לרום ומנ"י מלונות נופש ישראל מקבוצת הכשרת היישוב. וכן היה חבר בוועדות מינויים של משרות בשירות המדינה (משרד האוצר, החוץ, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה). בין פעילויותיו למען הקהילה, הוא הקים את עמותת שבילי אופק (ע"ר) והוא משמש כיו"ר שלה. העמותה עוסקת בעיקר במתן קורסים והרצאות בתחום הניהול הכספי למשקי הבית, תמורת תשלום סמלי. לדברי רו"ח חגי גולדברג "חלק הארי מלקוחות המשרד הן עמותות. המשרד מוביל בתחום הייעוץ והליווי למלכ"רים, עמותות, חברות לתועלת הציבור, מפלגות, מועצות דתיות, אגודות שיתופיות, הקדשות וחברות כלכליות. למשרד יש ידע ייחודי בשילובים האפשריים בין עמותות לחברות".

כחלק ממתן השירות לעמותות, משרד רואי חשבון חגי גולדברג ושות' נכנס לשותפות עסקית עם חברת "המגזר השביעי" – חברה למתן שירותי ייעוץ, שיווק וניהול לעמותות ואלכ"רים, המספקת מענה לכל צרכי הניהול, הייעוץ והליווי של לקוחותיה. חגי מסביר כי:  "כחלק מהשירותים הניתנים ללקוחות המשרד, אנו מספקים עבורם מעטפת כוללת של שירותים על פי צרכיהם האינדיבידואליים לעמידה ביעדים שונים כגון: קבלת תמיכות, סעיף 46, ביקורות שונות ועוד.."

 כתובת: כנפי נשרים 68, ירושלים. טלפון: 02-6547666

לאתר: www.goldbergcpa.co.il

 

 

 

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר