עיצומים עובדי הפיקוח העירוני בעיריית ירושלים
רחבת עיריית ירושלים

עובדי הפיקוח העירוני בעיריית ירושלים פתחו בעיצומים

פורסם בתאריך: 19.1.17 16:45

ביום ראשון פתחו עובדי הפיקוח העירוני בעיריית ירושלים בעיצומים, והתכנסו ברחבת כיכר ספרא, במחאה על השינויים הצפויים בעבודתם. העובדים חזר לעבודה כעבור כמה שעות ועוד באותו היום נערך כנס בנושא עם יו"ר ועד העובדים אביחי אברהם. הרקע לעיצומים הוא תכנית של העירייה  לרה־ארגון, במסגרתו כל הפקחים העירוניים יהיו רב תכליתיים ויבצעו אכיפה גם בתחום החניה. עובדי הפיקוח העירוני, אחראים כיום על אכיפת עבירות בתחומי הסדר והניקיון, העישון, הרוכלות והמפגעים, והם מבקשים תגמול נוסף על משמרות לילה ועל הרחבת תחומי האחריות.

אברהם מספר השבוע ל"כל העיר" כי "לפני כשנה בוצע רה־ארגון בעירייה בכל הנוגע לפיקוח ושיטור עירוני. עד השינוי לפקח היה תפקיד ספציפי עליו הוא היה אחראי, היה פקח לחניה, ופקח שטיפל בעישון וכו'. אבל, העירייה החליטה שכדי לייעל את עבודתם יש לתת לכל פקח אחריות כוללת, כך שאם הוא מגיע לטפל בבעיית חניה הוא יטפל בבעיה נוספת באזור – כמו השלכת פסולת. בנוסף, הוסיפו לפקחים משמרות לילה. בעקבות זאת עובדי הפיקוח העירוני מבקשים שיקבלו תגמול נוסף לשכר שלהם. מאז ישנו משא ומתן של ועד עובדי העירייה על מנת לדאוג לתגמול של העובדים. ביום ראשון ערכנו כנס של ועד העובדים יחד עם נציגי הפיקוח העירוני, במטרה להסביר להם אודות המשא ומתן. הם עודכנו כי ביום שלישי, 24.1.17, תתקיים ישיבה לגבי התגמול ביני לבין ראש מנהל משאבי אנוש בעירייה חיים גבאי, ואני מתכוון לפעול למען תוספת השכר שמגיעה להם עבור משמרות הלילה".

מהעירייה נמסר: "עם המעבר לעבודה במתכונת של פקחים רב תכליתיים, בוצע רה־ארגון באגף האכיפה והשיטור העירוני בהתאם לצרכי המערכת ובתיאום עם ארגון העובדים".

 

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר