עורכי דין לדיני משפחה וגירושין בירושלים (אילוסטרציה: פוטוליה)
עורכי דין לדיני משפחה וגירושין בירושלים (אילוסטרציה: פוטוליה)

עורכי דין לדיני משפחה בירושלים

הסכמי ממון, מזונות, גישור משפחתי, נישואים חד מיניים, זכויות חד הוריות, הסדר חובות בגירושין, אימוץ ילדים - הם רק חלק מהנושאים המשפטיים הנדונים בתחום ההתמחות של עורכי דין לדיני משפחה בירושלים, שיעשו הכל כדי לפתור את הבעיה המשפטית בדרכים יצירתיות ועם הרבה הבנה ורגישות

פורסם בתאריך: 15.6.20 12:02

תחום דיני המשפחה מורכב ולא פשוט, ונדרש ידע, ניסיון והתמקצעות ספציפית מעורכי הדין העוסקים בו. תחום משפטי זה מלווה גם במשברים נפשיים וכלכליים ולא מעט אמוציות מצד שני הצדדים בסכסוך. ריכזנו עבורכם עורכי דין לדיני משפחה בירושלים שיטפלו בהליכים המשפטיים המורכבים, שלעתים אף מתמשכים ומתארכים.


עו"ד אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עורך דין לענייני משפחה?

 מניעת נזק בלתי הפיך: לסכסוכי משפחה פוטנציאל נזק הרסני בתא המשפחתי ויכול להוביל לאלימות במשפחה, פגיעה בילדים, הברחת רכוש ועוד. לכן, יש לבחור נכון עורך דין למניעת נזק בלתי הפיך.

עו"ד לענייני משפחה - אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד לענייני משפחה – אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

ניסיון בדיני משפחה: התיק החשוב בחייכם, מצריך עו"ד המעודכן בחוק ובהלכות, בעל ניסיון בדיני משפחה, חשיבה חדה ויצירתית, ובעל ניסיון חיים עשיר המציע פתרונות שונים לסכסוך.

עו"ד לוחמני או חושב על היום שאחרי: יש שמותירים אחריהם "אדמה חרוכה" עד כדי מינוי כונס נכסים לדירה ונתק בין בני המשפחה. חשבו על "היום שאחרי". מטרתנו היא להתחיל חיים חדשים וטובים. אל תתפתו להבטחות שווא והישגים לא הגיוניים ולעצות סרק: הליכים בבימ"ש אורכים לעיתים מספר שנים!!

משרד עו"ד קטן או גדול: למשרד עורך דין קטן ואינטימי קיים יתרון בכך שהלקוח מקבל ליווי אישי וצמוד וזמין לכם ברוב שעות היממה, לעומת משרד גדול בו הלקוח הנו אחד מני רבים.

בקיאות בתחומי משפט נוספים: בקיאות וניסיון בדיני מקרקעין, תוכל לסייע במכר דירת המגורים או בשמירתה במסגרת הסכם גירושין .

אינטראקציה אישית: עוה"ד ילווה אתכם תקופה ארוכה וייחשף לסודותיכם הכמוסים ביותר. לכן חשובה האינטראקציה האישית והיותו אמין ודיסקרטי. בפגישה, שאלו שאלות לגבי המקרה הפרטי שלכם, ובדקו את רמתו המקצועית בכלל סוגיות המשפחה: פירוק שיתוף, מוניטין, פנסיה ודירת המגורים, מזונות אישה, מזונות ילדים ומדור, משמורת, הסדרי שהות ילדים, עיכוב גט, אלימות במשפחה, צווי הגנה, ועוד.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על הסוגיות המשפטיות בסכסוך, וגם להתרשם מרמתו המקצועית  ומאופי התנסחותו.

 עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין לענייני משפחה בירושלים העוסק בדיני משפחה, מקרקעין ובזכויות אזרח מול הרשויות, בעל ניסיון מעל 10 שנים ובקיאות רבה בדיני משפחה לצד ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים כאחד, ביניהם תיקים שכללו אלימות במשפחה וצווי הגנה. עוה"ד מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי ובימ"ש העליון. לעוה"ד ניסיון עשיר בעריכת צוואות, בהתנגדות לצוואות, בעריכת הסכמי ממון וגירושין, ידועים בציבור ועוד. משרד עורך דין בירושלים – אברהם זאדה הרפז, הנו משרד בוטיק המעניק שירות אישי, דיסקרטי וליווי צמוד במחירים סבירים, ויהיה זמין לכם בכל עת. בנוסף, למשרד קיים אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

 לחץ לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]  

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


עורכת דין רחלי אייבס

"משרדי עוסק בייצוג מתדיינים בהליכי גירושים מורכבים, והליכי משמורת, בדגש על חתירה לשוויון בין ההורים הן בתחום האחריות בגידול הילדים והן בתחום דמי המזונות. לנגד עיניי עומדת בראש ובראשונה טובת הילדים".

כך עורכת דין רחלי אייבס, שמתמחה בדיני המשפחה. רחלי מוסמכת לערוך ייפוי כח מתמשך, ומרבה לייצג הורים בהליכים שעניינם זמני שהות ומזונות. בנוסף, מתמחה משרדה גם בדיני חדלות פירעון, פירוקי חברות וייצוג חייבים וזוכים בהוצאה לפועל.

"אני מגדירה את עצמי כאישה עצמאית וכפמיניסטית, אולם בניגוד לתפיסה הרווחת בקרב ארגוני הנשים אני סבורה שהשוויון האמיתי אליו שואפות הנשים כרוך מעצם טיבו בשוויון בתחום ההורות.

עו"ד רחלי אייבס | צילום: לירן אלמודאי

עו"ד רחלי אייבס | צילום: לירן אלמודאי

התפיסה שאמא היא ההורה העיקרי ושילדים עד גיל 6 צריכים לגדול רוב הזמן בבית האם, כאשר האב 'יארח' אותם לזמני שהות מצומצמים הינה תפיסה מיושנת שאין בינה לבין טובת הילדים דבר, והיא בעיקר מעמידה את הנשים בעמדה מוחלשת, שכן אם שמגדלת את ילדיה לבד כהורה עצמאי, מבלי שהאב יישא בנטל גידולם וחינוכם מחצית מהזמן, לא תוכל לפתח קריירה, זוגיות או אפילו ללמוד לימודים גבוהים ולהגשים את עצמה, כפי שמצופה שיתאפשר לה לעשות בשלהי שנת 2021".

מהו השינוי שחל בתקנות בית המשפט לענייני משפחה בשנה האחרונה?

"בתחילת השנה נכנסו לתוקפן תקנות סדר הדין האזרחי החדשות, ואיתן תקנות בית המשפט לענייני משפחה. השינוי הגדול ביותר שנגזר מתקנות אלה הוא הפרידה מהמונח משמורת ומהליכי המשמורת שהיו מקובלים עד היום, כאשר נכנס לשימוש צמד המילים – אחריות הורית. תקנות בית המשפט לענייני משפחה קבעו שלא ניתן יותר להגיש תביעות משמורת, וברירת המחדל היא מתן הגדרה הורית שווה לשני ההורים, וקביעת זמני שהות לכל הורה בהתאם לטובת הקטין הספציפי".

מה דעתך על השינוי?

"זהו שינוי מאוד משמעותי, ותקוותי היא שהוא ישים קץ למאבקים הקשים בין ההורים. בעבר המטרה העיקרית של כל אחד מהצדדים הייתה לקבל הגדרת 'משמורן' – הגדרה אשר פרחה לה מהעולם – הורים סברו, בטעות, שהגדרתם כהורה משמורן תגדיל את דמי המזונות אשר ישולמו להם, או בהתאמה, ישנם אבות שסברו שהגדרת משמורת משותפת תפטור אותם מתשלום דמי מזונות.

זו כמובן טעות. דמי המזונות מחושבים על ידי קריטריונים אחרים, ביניהם גיל הילדים, זמני השהות של כל אחד מההורים, הוצאות הקטינים ושכר ההורים, כאשר הגדרת המשמורת כלל אינה חלק מהשיקולים ששקלו בתי המשפט בעניין זה.

חשוב לציין שבתי הדין עדיין פוסקים בתביעות משמורת,  ועדיין עושים שימוש במונח המיושן, וכולי תקווה שבעתיד הם יישרו קו עם בתי המשפט, ואז ניפרד לתמיד מהמונח הארכאי והמיותר, ואפשר יהיה להתרכז בעניין האמיתי – טובת הילדים".

כתובת: רחוב המלך ג'ורג' 31, ירושלים

טלפון: 02-5028005/6/7

נייד: 050-9682664

פייסבוק: רחלי אייבס אלמודאי, משרד עורכי דין

מייל: [email protected]


נירה בן דוד, עו"ד ומגשרת

משרדה של עורכת הדין נירה בן דוד הינו משרד ירושלמי ותיק, העוסק בענייני משפחה וירושה. עו"ד בן דוד בעלת ניסיון רב שנים ומוסמכת כמגשרת, דבר המאפשר לה להתמודד עם תיקי משפחה מורכבים הטעונים רגשית. המשרד עוסק גם בתחום הפלילי, המאפשר להתבונן על תחום האלימות במשפחה באופן מקצועי יותר.

עו"ד נירה בן דוד (צילום: עדן בן דוד)

עו"ד נירה בן דוד (צילום: עדן בן דוד)

עו"ד בן דוד מיישבת סכסוכים בגישור, מגיעה להסכמות הוגנות לשני הצדדים ובכך ביכולתה לייתר הליכים משפטיים מורכבים, במהירות ובמחיר זול משמעותי מניהול תיק. המשרד מתמחה גם בתביעות בגין גניבת זרע, בהליכי כינוס נכסים של דירות מגורים ונכסי משותפים של בני זוג הנמצאים בהלכי גירושין, והוצאה לפועל של חובות בין הצדדים לסכסוך.

עו"ד נירה בן דוד סבורה כי בהליך גירושין יש לשים את טובת הילדים בראש ובראשונה לפני כל שיקול אחר. ברוח זו, ניתן במרבית המקרים לקדם את ענייני המשפחה בפרספקטיבה טובה יותר לאור כך שאין לצדדים כוונה לפגוע בילדיהם. "סכסוכי גירושין הוא תחום רגיש ומורכב, והתיקים המשפטיים בעניין זה הולכים ונעשים קשים עם הזמן", היא אומרת, "יש ניסיון להשיג כמה שיותר בילדים וברכוש, יש רצון לנקמה, ובדרך בני הזוג לא בוחלים באמצעים. כעורכת דין ותיקה בתחום אני יודעת שהנפגעים העיקריים הם הילדים וזה ממש לא צריך להיות כך. כמגשרת אני בטוחה שאפשר להשיג את כל מה שרוצים בדרך אחרת, בהסכמה וללא מלחמות מיותרות וכמובן כל הליך משפטי מבוסס בראש ובראשונה על כבוד הדדי בין הצדדים ועורכי דינם".

ייחודיות המשרד בשירות האישי המוענק לכל לקוח. מאחר ומדובר במצבים רגישים ובעומס נפשי לא קטן, הרי שנוכחות של עורכת דין מבינה ותומכת שמעניקה אוזן קשבת, יכולה להוות הבדל משמעותי. "יחס זה יוצר אצל הלקוחות תחושת אמון וביטחון", מסבירה בן דוד על תקשורת המיוחדת במשרדה, "ובנוסף מקל על תחושת המועקה הנובעת משבירת התא המשפחתי".

המשרד מתמחה גם בעניינים הקשורים ללשכות הרווחה, צווי נזקקות, השבת ילדים שנלקחו למשפחות אומנות, תוך ייעוץ והכוונה להורים.

טלפון: 050-2345566

כתובת: יד חרוצים 15‏'‏ירושלים‏

פייסבוק: נירה בן דוד עו"ד ומגשרת


משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן

משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן הינו משרד בוטיק הממוקם בגבעת שאול, ועוסק בעיקר בתיקי משפחה על כל מורכבותם. עו"ד יפעת בנג'אן סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות ואת התואר השני במשפטים באוניברסיטת בר אילן, שם הוכשרה גם לתפקיד מגשרת. "זוג שנמצא בהליך גירושין לרוב מגיע אלינו מותש, אחרי תקופה של ניסיונות לחיות חיי אהבה ושלום שלא צלחו, מצב זה מלווה בתחושות כשלון וכאב. הרבה פעמים מגיעים הלקוחות ממש באפיסת כוחות. ברגעים קשים כאלה חשוב שיפגשו דמות אמפאטית, מכילה ומקצועית, שיכולה לסייע להם בעצה משפטית נכונה ומתאימה להם, בצד המון רגישות והבנה לכאב הכרוך בתהליך" משתפת עו"ד בנג'אן.

עו"ד ומגשרת יפעת בנג'אן (צילום: אבי נועם)

עו"ד ומגשרת יפעת בנג'אן (צילום: אבי נועם)

 

 

עו"ד בנג'אן מבינה שזו לא החלטה קלה לפרק שותפות שהחלה באהבה והגיעה לשבר גדול, כאשר בחלק ניכר מהמקרים יש גם קטינים בתמונה, דבר שמעצים את הקושי ודורש יותר רגישות והבנה. על כן במשרד מבינים את המשבר הגדול, ומנסים לרכך את התהליך עבור הלקוחות. מעבר לכך מדגישה עו"ד בנג'אן כי היא חותרת ככל יכולתה, בנסיבות הקיימות, לנסות להגיע להסכמות מחוץ לבית המשפט ולמנוע התדיינות יקרה, ממושכת וכואבת בפני בית המשפט.

כאשר עו"ד יפעת נוכחת לראות שאין נכונות הדדית להגיע להסכמות הוגנות מחוץ לכותלי בית המשפט, היא תנהל הליכים משפטיים מקצועיים ומתאימים על מנת לסייע ללקוחותיה למצות את זכויותיהם במלואן. "באחד במקרים הגיעה אלי אישה שבמשך שנים לא הייתה מעורבת בתחום הכלכלי של הבית", מספרת עו"ד בנג'אן, לאחר שנים, מערכת היחסים בין בני הזוג החלה להתדרדר, ואז האישה החלה לבדוק את הנושא הכלכלי וגילתה שבעלה הסתיר ממנה נכסים רבים בארץ ובחו"ל, קנה דירות, פתח עסק בחו"ל, וחי חיים כפולים עם בת זוג נוספת. לאחר שניסיונות גישור לא צלחו, ניהלנו הליך בבית המשפט ובבית הדין הרבני, והגענו לחלוקת רכוש משותפת ומאוזנת. בנוסף, בשל ניהול מערכת היחסים הכפולה של הבעל, נפסקה לאשה גם הכתובה בבית הדין הרבני".

שני תורג'מן רוזנבלט (צילום: אבי נועם)

שני תורג'מן רוזנבלט (צילום: אבי נועם)

בנוסף, מטפל המשרד בכל הקשור להסכמי ממון, הסכמים משפחתיים שונים, ליווי הליך עריכת "ייפוי כוח מתמשך", "מסמך הבעת רצון", "צוואות" מינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש, תיקי אבהות ועוד. עו"ד יפעת זמינה ללקוחותיה בהתאם לצרכיהם ודואגת לסייע להם בכל רגע נתון, על מנת שיחוש ביטחון מירבי.

משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן

טלפון: ‏050-8823669‏

מייל: [email protected]

פייסבוק: יפעת בנג'אן עו"ד ומגשרת


 


עו"ד אביטל חורף

מזה עשר שנים מנהל עו"ד אביטל חורף משרד מצליח הממוקם בסנטר 1 בירושלים. הוא מומחה לדיני משפחה, משפט מנהלי ואזרחי ומשמש גם כמגשר מוסמך. ניסיונו רב השנים, הישגיו בתחום הגירושים וגישתו המיוחדת אל לקוחותיו הפכו אותו לאחד מעורכי הדין העסוקים ביותר בעיר.

עו"ד אביטל חורף (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד אביטל חורף (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד חורף ידוע בשל מומחיותו בעריכת הסכמי טרום נישואין והסכמי ממון, ובין לקוחותיו נמנים לקוחות רבים מהקהילה הלהט"בית, אשר עבורם הסכמים אלו מהווים אסמכתא למיסוד הזוגיות. "בירושלים יש קהילה להט"בית מאוד גדולה, שעבורה הסכמי טרום הנישואין חשובים ביותר. לצערי, לא כל משרד עורכי דין מעניק מענה לקהילה זו ולכן חשוב לי מאוד לעסוק גם בתחום זה", מספר חורף, ומוסיף: "הסכם טרום נישואים עבור הקהילה הגאה חשוב בשני מישורים. קודם כל, חשוב מאוד לעשות הסכם ממון אשר מסדיר את מעמד חשבון הבנק של בני הזוג. אמנם מבחינת המדינה הם לא רשומים כנשואים בתעודת הזהות, אבל מלבד זאת הם "ידועים בציבור" לכל דבר ועניין ויכולים להציג את אישור בית המשפט כאסמכתא אשר כמוה "כתעודת נישואים". במישור השני, יש צורך בהסדרה משפטית במקרה בו זוג מהקהילה רוצה להביא ילד וישנו צד אשר אינו מהווה הורה ביולוגי. כך, במקרה של פרוץ סכסוך – כל הצדדים יהיו מוגנים על פי חוק".

בנוסף, מגיעים אל חורף גם לקוחות רבים אשר מעוניינים בהסכם טרום נישואים אשר יתווסף לנישואים ברבנות או כתחליף להם בדמוי "ידועים בציבור" זאת על מנת למנוע מראש "גירושים מכוערים". כמו כן, הוא מטפל בעשרות לקוחות במסגרת תיקי גירושים ומסביר כיצד הוא הפך לאחד מעורכי הדין המצליחים ביותר בתחום: "אני חושב שלקוחות בוחרים להגיע דווקא אלי בגלל הגישה שלי. מבחינתי, בענייני משפחה חייבת להיות כימיה בין הלקוח לעורך הדין. עוד לפני שאפגין את היכולות המשפטיות שלי, חשוב שהלקוח, שנמצא פעמים רבות במצב רגשי לא פשוט, ירגיש שהוא מקבל ממני מענה גם במובן הפסיכולוגי והנפשי".

מבחינת הטיפול בהליך עצמו, עו"ד חורף דוגל בגישה של גישור: "חשוב לדעת שהגעה לבית משפט לענייני משפחה יכולה להיות חוויה מאוד לא נעימה עבור שני הצדדים. לכן אני תמיד ממליץ להגיע להסכם ולהימנע מכך. בהליך גירושים, מילת המפתח היא דיבור, ורק באמצעותה ניתן להתגרש בכבוד תוך שמירה על טובת הילדים".

כתובת: סנטר 1, רח' ירמיהו 43 קומה ב', ירושלים

טלפון: 02-5003411

לאתר: עו"ד אביטל חורף ושות'


ארינה גיינר – משרד עורכי דין וגישור

משרד עורכי דין ארינה גיינר מוכר כמוביל בתחום דיני המשפחה וקבלת אזרחות בישראל עם ניסיון עשיר וידע מקצועי רב. לקוחות המשרד נהנים מיחס אישי תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך ו"האני מאמין" של עורכת הדין גיינר הוא לראות בלקוחות שותפים מלאים בתהליך קבלת ההחלטות.

ארינה גיינר – משרד עורכי דין וגישור (צילום: קרן פלאס)

ארינה גיינר – משרד עורכי דין וגישור (צילום: קרן פלאס)

עורכת דין גיינר הינה בעלת תואר מוסמך במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ומכהנת כיו"ר ועדת בתי הדין הרבניים, יו"ר פורום עזבונות (ירושה וצוואה), יו"ר וועדת פורום הגירה ועובדים זרים ומ"מ יו"ר פורום המשפחה של לשכת עורכי הדין בישראל, במחוז ירושלים.

משרד עורכי דין גיינר מתמחה בייעוץ וייצוג בשלל ההליכים בבתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים ובתי דין לעררים לפי חוק כניסה לישראל. לקוחות המשרד נהנים מטיפול מקצועי ואמין ברמה גבוהה ביותר, בין היתר בהליכי גירושין, התרות נישואין, תביעות בענייני מזונות, משמורת ילדים, עריכת הסכמי טרום נישואין והסכמי ממון, בנושא צוואות וירושות, ייצוג הורים בהליכי נוער, תיקי אימוץ וכן בנושאים הקשורים בקבלת אזרחות ומעמד בישראל לרבות ניהול הליכי הערר.

כמו כן, המשרד בעל ניסיון רב ומומחיות מיוחדת ביישוב סכוכים באמצעות הליך גירושין בשיתוף פעולה. נוסף לכך, משרד עורכי דין גיינר מתמקצע בעריכת יפוי כח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות המאפשר למייפה הכח לקבוע מראש את גורלו למקרה שיאבד את כשרותו המשפטי.

לקוחותיו הרבים של משרד עורכי דין גיינר זוכים לתוצאות אופטימליות עבורם הודות לרבה המשפטית הגבוהה של הייעוץ והייצוג שהם מקבלים ובזכות הקשרים החשובים והטובים שנרכשו על ידי עורכת הדין גיינר לאורך השנים בעמל רב והמוניטין שצברה במשך שנות עבודתה כעורכת דין.

אין ספק כי תחום דיני המשפחה והנושא של קבלת מענק בישראל הם תחומים רגישים ביותר, סבוכים וטעונים ביותר. לכן, עורכת הדין ארינה גיינר היא האדם הנכון לעמוד לצד האנשים הזקוקים לסיוע בתחומים אלה בחייהם ולהוביל אותם עם חיוך ובדרכי נועם אל היעדים אליהם הם שואפים להגיע לצורה מכובדת ובדרך הקצרה והאופטימלית ביותר.

אתם יכולים להיות בטוחים שעם הגעתכם למשרד עורכי דין ארינה גיינר תמצאו את עצמכם בידיים בטוחות, אמינות ומקצועיות.

ארינה גיינר משרד עורכי דין

כתובת: המלך ג'ורג' 31, ירושלים

נייד: 052-6114935

מייל: [email protected]


עורך דין ומגשר רועי גולן 

"בתחום דיני המשפחה, לפני שאני עורך דין אני קודם כל בן אדם" משתף עורך דין רועי גולן הבעלים של משרד עורך דין בוטיק הממוקם ברחוב האומן בירושלים ומעניק ייעוץ וליווי משפטי בכל רחבי הארץ.

עו"ד ומגשר רועי גולן (צילום: שחר זינו)

עו"ד ומגשר רועי גולן (צילום: שחר זינו)

המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה על כל ענפיו ומייצג תיקי גירושין, פירוק שיתוף, מזונות, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים, צוואות וירושות, אימוץ ילדים ומעניק ייצוג משפטי בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, ובבתי דין לעררים לפי חוק כניסה לישראל. בנוסף, משרד עורכי דין רועי גולן מטפל בעריכת יפוי כח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות המאפשר למייפה הכח לקבוע מראש את גורלו למקרה שיאבד את כשרותו המשפטי בעודו בחיים, וייצוג בהליכי בקשות והתנגדויות בצווי הרחקה לפי חוק למניעת הטרדה מאיימת. "דיני משפחה זהו תחום מאוד אמוציונאלי, השליחות שלי מעבר לפאן המקצועי, היא ללוות יד ביד את הלקוחות ברגישות ולעזור להם לעבור את המשבר עם כמה שפחות מטרד וביורוקרטיה, וברוב המקרים לנסות להגיע להסכמי פשרה על מנת לחסוך עוגמת נפש ותהליך ארוך ומייגע של הליך משפטי לא קל. בסופו של דבר המטרה שהלקוחות יפתחו דף חדש בצורה הטובה ביותר עם כמה שפחות נזקים כלכליים ורגשיים.

עו"ד גולן ייצג תיקים משפטיים רבים בתחום דיני המשפחה תוך ניהול התיק ברגישות, מקצועיות, יושרה ועם שקיפות מלאה מול הלקוחות בכל שלב ושלב. כמו כן, המשרד מייצג בהתנדבות במסגרת פרו ברונו תיק לפחות אחד בכל חודש למשפחות מועטות יכולת. לאחרונה ייצג המשרד זוג בעלי צרכים מיוחדים ששילמו מקדמה של 21 אלף ₪ לאולם אירועים עבור חתונתם, האירוע בוטל בעקבות משבר הקורונה ובעל האולם סירב להחזיר את התשלום , ולאחר ייצוג התיק מטעם המשרד הוחזר הסכום במלואו. עו"ד גולן משתף בדוגמא נוספת: "המשרד ייצג אישה שבעלה תבע ממנה משמורת מלאה על ילדיהם, היא הגיעה אחרי שבית המשפט קרוב היה לקבל את התביעה של הגרוש. בחינה קפדנית של התיק בעזרת צוות משפטי מקצועי הצלחנו להוכיח כי הגרוש הגיש את הבקשה משיקולים כלכליים בלבד ובית המשפט הפך את החלטתו ופסק לטובת האישה ובעיקר לטובת הקטינים".

עו"ד גולן בעברו איש עסקים מצליח שניהל חברות מסחריות גדולות במשק הישראלי בתחום הביטחון וכוח האדם החליט לעזוב את עולם העסקים, למד משפטים והתמחה במשרד עורכי דין גדול ובעל מוניטין בתל אביב, כעת הוא בעל משרד עורכי דין עצמאי הפועל ומעניק ללקוחותיו ייצוג הולם, אמין, אישי, מקצועי ובגובה העיניים לכל לקוח ולקוח וללא פשרות וקיצורי דרך על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

משרד עורך דין רועי גולן – לשיחת ייעוץ התקשרו:
‏050-7996996‏
כתובת: האומן 25 א.ת תלפיות ירושלים

לאתר: https://www.facebook.com/roigolan.law/


עו"ד גרי ספייסר

עו"ד גרי ספייסר הוא עורך דין ותיק ומנוסה, דובר אנגלית כשפת אם, המטפל במקצועיות ובמסירות בכל הנושאים הקשורים לדיני המשפחה: גירושים, מזונות, משמורת, הסדרי ראייה, ירושה וצוואות, אלימות במשפחה וכדומה. עו"ד ספייסר הוא בעל ניסיון רב בכל הערכאות בתחום, ומייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

את הכשרתו המקצועית רכש עו"ד ספייסר באוסטרליה, בה נולד וגדל, והוסמך לשמש כעורך דין בשנת 1983. עשור מאוחר יותר, כאשר עלה לארץ, הוסמך לשמש כעורך דין גם בישראל ומאז ועד היום ייצג אלפי לקוחות בתיקים שונים. אל תחום דיני המשפחה הגיע מתוך רצון לעזור לאנשים המצויים בסכסוך, והוא שואב סיפוק רב מהיכולת לעשות זאת. "אל פתרון הסכסוך", טוען עו"ד ספייסר, "לא צריך להגיע רק לאחר מאבק משפטי ממושך. ניתן להגיע לפשרות ולהסכמים מספקים ומועילים גם מחוץ לכתלי בית המשפט, ואני מקבל סיפוק גדול מלראות סכסוך או מחלוקת שנפתרים ומאפשרים לכל אחד מהצדדים לצאת לדרך חדשה".

עו"ד גרי ספייסר (צילום: פרטי)

עו"ד גרי ספייסר (צילום: פרטי)

בנוסף לידע המקיף שלו בתחום ולניסיון הרב שצבר בכל שנות עבודתו, מביא עמו עו"ד ספייסר יחס אישי, אנושיות והמון רגישות ומקפיד להיות זמין ללקוחותיו בכל יום ובכל שעה. "תחום המשפחה הוא לא תחום שבו אתה יכול לתת מענה רק בין 8:00 ל-16:00. אני מקפיד להיות זמין 24/7 ולספק מענה מהיר ללקוחותיי בכל שעה שיזדקקו לו".

אחת המטרות העיקריות העומדות לנגד עיניו של עו"ד ספייסר היא שמירה על טובת הילדים, והחתירה הבלתי נלאית שלו להשגתה הובילה אותו לכמה וכמה הצלחות חסרות תקדים. כך, למשל, בפסק דין נדיר בו זכה, העוסק בנושא המורכב של העתקת מקום המגורים של אחד ההורים לאחר גירושים: על אף הנטייה הברורה של בתי המשפט לא לאפשר ריחוק גאוגרפי משמעותי בין ההורים, הצליח עו"ד ספייסר לאפשר לאישה קולומביאנית אותה ייצג, להעתיק את מקום מגוריה מהארץ לקולומביה יחד עם בנה היחיד, זאת למרות שאביו של הילד, בעלה לשעבר, מתגורר בישראל. עו"ד ספייסר הצליח להוכיח כי במשך עשור של שהות בארץ, לא הצליחה האישה להתאקלם, וכי טובתה וטובת הילד יהיו לשוב לארץ מוצאה.

את אותה המסירות, המחויבות והחתירה לצדק מתחייב עו"ד ספייסר להשקיע בכל מקרה שהוא מייצג, ועל כך מעידות שנות הניסיון הרבות שלו ושלל ההצלחות אותן השיג במהלכן.

טלפון: 054-3224116

אתר: http://spacer-law.dapez.co.il/


משרד עורכי דין כהן, דקר, פקס וברוש

"משרדנו מתמחה, בין היתר, בכל הנושאים תחת הקטגוריה הרחבה של דיני משפחה: החל מבקשה לשינוי גיל או קביעת גיל, שאינה דבר נדיר במציאות הישראלית, אפוטרופסות, תביעת אבהות, וכלה בתביעה למשמורת ילדים, מזונות, צווי מניעה, גירושין ועוד", מציינת עורכת הדין ענת לוי שותפה במשרד עורכי דין כהן, דקר, פקס וברוש, שהתמחותה בעיקר בדיני משפחה ודיני הגירה, בעלת הסמכה כמגשרת ומוסמכת מטעם האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כוח מתמשך.

כמו כן, עו"ד ענת לוי בעלת ניסיון רב בעריכת הסכמים בתחום המשפחה כגון: הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם חיים משותפים והסכם הורות. "בתיקים רגישים אלו שלרוב מתנהלים באופי מלחמתי ולוחמני, אני מאמינה בהתנהלות ללא מלחמות ואם ניתן להגיע להסדר מחוץ לכותלי בתי המשפט אעדיף לפעול כך. בדרכי שלום ונועם אפשר להגיע לתוצאות טובות עבור שני הצדדים, שגם יסתכמו בעלות נמוכה משמעותית מהליך שמגיע לערכאות השיפוט, במידה והדבר מתאפשר כמובן" ממשיכה עו"ד ענת.

עו"ד ענת לוי - משרד כהן, דקר, פקס וברוש (צילום: שירי דקר)

עו"ד ענת לוי – משרד כהן, דקר, פקס וברוש (צילום: שירי דקר)

משרד עורכי דין כהן, דקר, פקס וברוש נוסד בשנת 2012 ומאז מעניק ליווי וייעוץ משפטי בשפות אנגלית ועברית במיוחד אך גם צרפתית וערבית ועובד בתחומים שונים כגון:  דיני הגירה, המשפט האזרחי והמסחרי, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצל"פ, נזיקין, דיני משפחה, ייצוג בהליכים משפטיים וערכאות משפטיות, שירותי נוטריון ועוד. למשרד שני סניפים, האחד בירושלים והשני בתל אביב וזאת על מנת לתת שירות משפטי בכל רחבי הארץ.

ליווי משפטי מקצועי בדיני משפחה

עו"ד ענת לוי בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, מנהלת סניף ירושלים ודוברת השפות עברית ואנגלית, מעניקה שירות וליווי משפטי עבור לקוחות מהארץ ומחו"ל ומטפלת בין היתר גם בכתיבת חוות דעת משפטיות לבתי משפט שונים בחו"ל כגון ארצות הברית ואנגליה. "לאור העובדה שמשרדנו דובר שפות, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדים בחו"ל ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו מעטפת ליווי מקצועית לאורך כל הדרך. באופן כללי, התחום של דיני משפחה דורש מעבר למקצועיות, לניסיון ולידע גם רמות רגישות גבוהות והבנה שבתיקים אלו מעורבים בדרך כלל ילדים ומשפחות שמעוניינות לסיים את הדברים באופן המוצלח ביותר, עם כמה שפחות "נזקים" הן בפן הכלכלי והן בפן האישי, על מנת להמשיך בחייהם.

בניית אסטרטגיות יצירתיות

"ראשית, ומכיוון שאנחנו משרד שמטפל רבות גם בדיני הגירה, פעמים רבות יש חפיפה בין התחומים, מה שמעניק לנו יתרון גדול, לאור ההבנה בנושאים משפטים נרחבים. לדוגמה: פנה אלינו לקוח מחו"ל, אזרח ישראלי, שרצה להסדיר מעמד לבתו בת ה-12, אך מכיוון שלא עשה זאת אחרי לידתה, רשות האוכלוסין וההגירה דרשו בדיקת אבהות. לאחריה גילה האב כי הילדה אינה ילדתו הביולוגית, ומשרד הפנים עמד על כך שלא לאשר את המעמד עבור בתו. כאן אנחנו נכנסו לתמונה, אחרי בניית אסטרטגיה החלטנו להגיש תביעה למתן צו הורות פסיקתי, צו שבדרך כלל ניתן לזוגות בני אותו המין, לאחר הליך של פונדקאות וכדו'. דרשנו להכיר בו כאביה לכל דבר ועניין לאור העובדה כי הוא האב היחידי שמגדל אותה מיום היולדה ודואג לכל מחסורה. ההתמחות הרחבה של המשרד במגוון נושאים משפטיים מאפשרת לנו זוויות נוספות ובניית אסטרטגיות יצירתיות המגדילות את סיכויי ההצלחה בכל תיק שהמשרד מייצג".

משרד עורכי דין כהן, דקר, פקס וברוש

טל: 02-3810013

לינק לאתר

כתובת: רחוב הלל 23, ירושלים

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר