עורכי דין לדיני משפחה וגירושין בירושלים (אילוסטרציה: פוטוליה)
עורכי דין לדיני משפחה וגירושין בירושלים (אילוסטרציה: פוטוליה)

עורכי דין לדיני משפחה בירושלים

מתגרשים? מתחתנים? כדאי להכיר עורכי דין לדיני משפחה בירושלים שיעשו הכל כדי לפתור את הבעיה המשפטית בדרכים יצירתיות ועם הרבה הבנה ורגישות

פורסם בתאריך: 15.6.20 12:02


עו"ד אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עורך דין לענייני משפחה?

 מניעת נזק בלתי הפיך: לסכסוכי משפחה פוטנציאל נזק הרסני בתא המשפחתי ויכול להוביל לאלימות במשפחה, פגיעה בילדים, הברחת רכוש ועוד. לכן, יש לבחור נכון עורך דין למניעת נזק בלתי הפיך.

עו"ד לענייני משפחה - אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד לענייני משפחה – אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

ניסיון בדיני משפחה: התיק החשוב בחייכם, מצריך עו"ד המעודכן בחוק ובהלכות, בעל ניסיון בדיני משפחה, חשיבה חדה ויצירתית, ובעל ניסיון חיים עשיר המציע פתרונות שונים לסכסוך.

עו"ד לוחמני או חושב על היום שאחרי: יש שמותירים אחריהם "אדמה חרוכה" עד כדי מינוי כונס נכסים לדירה ונתק בין בני המשפחה. חשבו על "היום שאחרי". מטרתנו היא להתחיל חיים חדשים וטובים. אל תתפתו להבטחות שווא והישגים לא הגיוניים ולעצות סרק: הליכים בבימ"ש אורכים לעיתים מספר שנים!!

משרד עו"ד קטן או גדול: למשרד עורך דין קטן ואינטימי קיים יתרון בכך שהלקוח מקבל ליווי אישי וצמוד וזמין לכם ברוב שעות היממה, לעומת משרד גדול בו הלקוח הנו אחד מני רבים.

בקיאות בתחומי משפט נוספים: בקיאות וניסיון בדיני מקרקעין, תוכל לסייע במכר דירת המגורים או בשמירתה במסגרת הסכם גירושין .

אינטראקציה אישית: עוה"ד ילווה אתכם תקופה ארוכה וייחשף לסודותיכם הכמוסים ביותר. לכן חשובה האינטראקציה האישית והיותו אמין ודיסקרטי. בפגישה, שאלו שאלות לגבי המקרה הפרטי שלכם, ובדקו את רמתו המקצועית בכלל סוגיות המשפחה: פירוק שיתוף, מוניטין, פנסיה ודירת המגורים, מזונות אישה, מזונות ילדים ומדור, משמורת, הסדרי שהות ילדים, עיכוב גט, אלימות במשפחה, צווי הגנה, ועוד.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על הסוגיות המשפטיות בסכסוך, וגם להתרשם מרמתו המקצועית  ומאופי התנסחותו.

 עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין לענייני משפחה בירושלים העוסק בדיני משפחה, מקרקעין ובזכויות אזרח מול הרשויות, בעל ניסיון מעל 10 שנים ובקיאות רבה בדיני משפחה לצד ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים כאחד, ביניהם תיקים שכללו אלימות במשפחה וצווי הגנה. עוה"ד מייצג בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי ובימ"ש העליון. לעוה"ד ניסיון עשיר בעריכת צוואות, בהתנגדות לצוואות, בעריכת הסכמי ממון וגירושין, ידועים בציבור ועוד. משרד עורך דין בירושלים – אברהם זאדה הרפז, הנו משרד בוטיק המעניק שירות אישי, דיסקרטי וליווי צמוד במחירים סבירים, ויהיה זמין לכם בכל עת. בנוסף, למשרד קיים אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

 לחץ לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]  

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


נירה בן דוד, עו"ד ומגשרת

משרדה של עורכת הדין נירה בן דוד הינו משרד ירושלמי ותיק, העוסק בענייני משפחה וירושה. עו"ד בן דוד בעלת ניסיון רב שנים ומוסמכת כמגשרת, דבר המאפשר לה להתמודד עם תיקי משפחה מורכבים הטעונים רגשית. המשרד עוסק גם בתחום הפלילי, המאפשר להתבונן על תחום האלימות במשפחה באופן מקצועי יותר.

עו"ד נירה בן דוד (צילום: עדן בן דוד)

עו"ד נירה בן דוד (צילום: עדן בן דוד)

עו"ד בן דוד מיישבת סכסוכים בגישור, מגיעה להסכמות הוגנות לשני הצדדים ובכך ביכולתה לייתר הליכים משפטיים מורכבים, במהירות ובמחיר זול משמעותי מניהול תיק. המשרד מתמחה גם בתביעות בגין גניבת זרע, בהליכי כינוס נכסים של דירות מגורים ונכסי משותפים של בני זוג הנמצאים בהלכי גירושין, והוצאה לפועל של חובות בין הצדדים לסכסוך.

עו"ד נירה בן דוד סבורה כי בהליך גירושין יש לשים את טובת הילדים בראש ובראשונה לפני כל שיקול אחר. ברוח זו, ניתן במרבית המקרים לקדם את ענייני המשפחה בפרספקטיבה טובה יותר לאור כך שאין לצדדים כוונה לפגוע בילדיהם. "סכסוכי גירושין הוא תחום רגיש ומורכב, והתיקים המשפטיים בעניין זה הולכים ונעשים קשים עם הזמן", היא אומרת, "יש ניסיון להשיג כמה שיותר בילדים וברכוש, יש רצון לנקמה, ובדרך בני הזוג לא בוחלים באמצעים. כעורכת דין ותיקה בתחום אני יודעת שהנפגעים העיקריים הם הילדים וזה ממש לא צריך להיות כך. כמגשרת אני בטוחה שאפשר להשיג את כל מה שרוצים בדרך אחרת, בהסכמה וללא מלחמות מיותרות וכמובן כל הליך משפטי מבוסס בראש ובראשונה על כבוד הדדי בין הצדדים ועורכי דינם".

ייחודיות המשרד בשירות האישי המוענק לכל לקוח. מאחר ומדובר במצבים רגישים ובעומס נפשי לא קטן, הרי שנוכחות של עורכת דין מבינה ותומכת שמעניקה אוזן קשבת, יכולה להוות הבדל משמעותי. "יחס זה יוצר אצל הלקוחות תחושת אמון וביטחון", מסבירה בן דוד על תקשורת המיוחדת במשרדה, "ובנוסף מקל על תחושת המועקה הנובעת משבירת התא המשפחתי".

המשרד מתמחה גם בעניינים הקשורים ללשכות הרווחה, צווי נזקקות, השבת ילדים שנלקחו למשפחות אומנות, תוך ייעוץ והכוונה להורים.

טלפון: 050-2345566

כתובת: יד חרוצים 15‏'‏ירושלים‏

פייסבוק: נירה בן דוד עו"ד ומגשרת


משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן

משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן הינו משרד בוטיק הממוקם בגבעת שאול, ועוסק בעיקר בתיקי משפחה על כל מורכבותם. עו"ד יפעת בנג'אן סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות ואת התואר השני במשפטים באוניברסיטת בר אילן, שם הוכשרה גם לתפקיד מגשרת. "זוג שנמצא בהליך גירושין לרוב מגיע אלינו מותש, אחרי תקופה של ניסיונות לחיות חיי אהבה ושלום שלא צלחו, מצב זה מלווה בתחושות כשלון וכאב. הרבה פעמים מגיעים הלקוחות ממש באפיסת כוחות. ברגעים קשים כאלה חשוב שיפגשו דמות אמפאטית, מכילה ומקצועית, שיכולה לסייע להם בעצה משפטית נכונה ומתאימה להם, בצד המון רגישות והבנה לכאב הכרוך בתהליך" משתפת עו"ד בנג'אן.

עו"ד ומגשרת יפעת בנג'אן (צילום: אבי נועם)

עו"ד ומגשרת יפעת בנג'אן (צילום: אבי נועם)

עו"ד בנג'אן מבינה שזו לא החלטה קלה לפרק שותפות שהחלה באהבה והגיעה לשבר גדול, כאשר בחלק ניכר מהמקרים יש גם קטינים בתמונה, דבר שמעצים את הקושי ודורש יותר רגישות והבנה. על כן במשרד מבינים את המשבר הגדול, ומנסים לרכך את התהליך עבור הלקוחות. מעבר לכך מדגישה עו"ד בנג'אן כי היא חותרת ככל יכולתה, בנסיבות הקיימות, לנסות להגיע להסכמות מחוץ לבית המשפט ולמנוע התדיינות יקרה, ממושכת וכואבת בפני בית המשפט,

כאשר עו"ד יפעת נוכחת לראות שאין נכונות הדדית להגיע להסכמות הוגנות מחוץ לכותלי בית המשפט, היא תנהל הליכים משפטיים מקצועיים ומתאימים על מנת לסייע ללקוחותיה למצות את זכויותיהם במלואן. "באחד במקרים הגיעה אלי אישה שבמשך שנים לא הייתה מעורבת בתחום הכלכלי של הבית", מספרת עו"ד בנג'אן, לאחר שנים, מערכת היחסים בין בני הזוג החלה להתדרדר, ואז האישה החלה

שני תורג'מן רוזנבלט (צילום: אבי נועם)

שני תורג'מן רוזנבלט (צילום: אבי נועם)

לבדוק את הנושא הכלכלי וגילתה שבעלה הסתיר ממנה נכסים רבים בארץ ובחו"ל, קנה דירות, פתח עסק בחו"ל, וחי חיים כפולים עם בת זוג נוספת. לאחר שניסיונות גישור לא צלחו, ניהלנו הליך בבית המשפט ובבית הדין הרבני, והגענו לחלוקת רכוש משותפת ומאוזנת. בנוסף, בשל ניהול מערכת היחסים הכפולה של הבעל, נפסקה לאשה גם הכתובה בבית הדין הרבני".

בנוסף, מטפל המשרד בכל הקשור להסכמי ממון, הסכמים משפחתיים שונים, ליווי הליך עריכת "ייפוי כוח מתמשך", "מסמך הבעת רצון", "צוואות" מינוי אפוטרופוס לגוף ולרכוש, תיקי אבהות ועוד. עו"ד יפעת זמינה ללקוחותיה בהתאם לצרכיהם ודואגת לסייע להם בכל רגע נתון, על מנת שיחוש ביטחון מירבי.

משרד עורכי דין וגישור יפעת בנג'אן

טלפון: ‏050-8823669‏

מייל: [email protected]

פייסבוק: יפעת בנג'אן עו"ד ומגשרת


עורכת דין רחלי אייבס

"מאחר ומדובר בתיקים מאוד רגישים אני מקפידה לשמור על הילדים מחוץ למלחמה, הדבר החשוב ביותר מבחינתי הוא שהילדים לא ייפגעו כתוצאה ממאבקי המשמורת. טובת הילדים תמיד עומדת לנגד עיני", אומרת עורכת דין רחלי אייבס שמתמחה בדיני המשפחה ובעיקר בייצוג בתביעות משמורת משותפת. בנוסף עוסק משרדה גם בדיני חדלות הפרעון, פירוקי חברות וייצוג חייבים וזוכים בהוצאה לפועל.

עורכת דין רחלי אייבס (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עורכת דין רחלי אייבס (צילום: יובל כהן אהרונוב)

פסק הדין התקדימי של בית המשפט העליון מיולי 2017, הידוע כבע"מ 919, גרם למהפכה של ממש בכל הקשור לתשלומי מזונות. אם בעולם הישן החובה לשאת במזונות ילדים הייתה מונחת על כתפי האב בלבד, הרי שכיום ב'עולם החדש' קבע בית המשפט העליון שככל שמדובר בקטינים מעל גיל 6 שנים, נטל המזונות יחולק באופן שווה בין ההורים בהנחה שיכולותיהם הכלכליות דומות וכך גם זמני השהות שלהם עם הילדים. "זו מהפכה של ממש. אמנם אנחנו רחוקים עדיין משוויון אבל יש אור בקצה המנהרה. מאחר ואנשים מבינים היום שיש קשר בן המשמורת לבין תשלום המזונות", מסבירה עו"ד אייבס, "נוצרת מלחמה קשה על המשמורת ומרגישים את זה היטב בניהול התיקים בבתי המשפט".

יש לך דוגמא למקרה בו טיפלת?

"באחד המקרים הגיע אלי אדם שהייתה לו בת זוג והם נפרדו בעודה בהריון. ליוויתי אותו שלוש שנים במשפט עד שהילד הגיע לגיל שלוש, מאחר והייתה מלחמה קשה מאוד על המשמורת והאם לא הייתה מוכנה כלל שיראה את הילד מחוץ למרכז הקשר למרות שמדובר באב נפלא. לאחר ניהול דיוני הוכחות ארוכים ותסקיר של עובדת סוציאלית, בסופו של יום קבע בית המשפט כי האחריות ההורית על הילד תהיה משותפת וזמני השהות יהיו שווים, וזאת על אף חזקת הגיל הרך. כלומר למרות שהמשמורת ניתנת עד גיל 6 באופן אוטומטי לאם, ללא בחינה של טובת הילד, שכנענו את בית המשפט והילד גדל עם אביו חצי מהזמן".

מה דעתך על ביטול חזקת הגיל הרך?

"אני מגדירה עצמי כפמיניסטית, ומאמינה שביטול חזקת הגיל הרך שארגוני נשים מתנגדים לו בנחישות – הוא למען האישה. לדעתי האמירה לנשים – שגידול ילדים הוא תפקידן הבלעדי, היא אמירה אנטי פמיניסטית. מדובר בתפיסה מיושנת שאינה מתאימה לשנת 2020. דווקא ההגדרה שלשני ההורים זכויות וחובות הוריות שוות תאפשר לנשים לפתח את עצמן, לבנות זוגיות בריאה ולפתח קריירה שתשפר את איכות חייהן ותיטיב את המצב הכלכלי. בכל מקרה מלבד הצדק שתביא ביטול החזקה שגורמת עוול לאבות, הרי שהיא תיטיב גם עם הנשים והמרוויחים הגדולים ביותר ממנה יהיו ילדי ישראל, שיזכו לשני הורים מיטיבים, מאושרים המעורבים בחייהם".

כתובת: רחוב המלך ג'ורג' 31, ירושלים

טלפון: 02-5028005/6/7

נייד: 050-9682664

פייסבוק: רחלי אייבס אלמודאי, משרד עורכי דין

מייל: [email protected]


עו"ד אביטל חורף

מזה עשר שנים מנהל עו"ד אביטל חורף משרד מצליח הממוקם בסנטר 1 בירושלים. הוא מומחה לדיני משפחה, משפט מנהלי ואזרחי ומשמש גם כמגשר מוסמך. ניסיונו רב השנים, הישגיו בתחום הגירושים וגישתו המיוחדת אל לקוחותיו הפכו אותו לאחד מעורכי הדין העסוקים ביותר בעיר.

עו"ד אביטל חורף (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד אביטל חורף (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד חורף ידוע בשל מומחיותו בעריכת הסכמי טרום נישואין והסכמי ממון, ובין לקוחותיו נמנים לקוחות רבים מהקהילה הלהט"בית, אשר עבורם הסכמים אלו מהווים אסמכתא למיסוד הזוגיות. "בירושלים יש קהילה להט"בית מאוד גדולה, שעבורה הסכמי טרום הנישואין חשובים ביותר. לצערי, לא כל משרד עורכי דין מעניק מענה לקהילה זו ולכן חשוב לי מאוד לעסוק גם בתחום זה", מספר חורף, ומוסיף: "הסכם טרום נישואים עבור הקהילה הגאה חשוב בשני מישורים. קודם כל, חשוב מאוד לעשות הסכם ממון אשר מסדיר את מעמד חשבון הבנק של בני הזוג. אמנם מבחינת המדינה הם לא רשומים כנשואים בתעודת הזהות, אבל מלבד זאת הם "ידועים בציבור" לכל דבר ועניין ויכולים להציג את אישור בית המשפט כאסמכתא אשר כמוה "כתעודת נישואים". במישור השני, יש צורך בהסדרה משפטית במקרה בו זוג מהקהילה רוצה להביא ילד וישנו צד אשר אינו מהווה הורה ביולוגי. כך, במקרה של פרוץ סכסוך – כל הצדדים יהיו מוגנים על פי חוק".

בנוסף, מגיעים אל חורף גם לקוחות רבים אשר מעוניינים בהסכם טרום נישואים אשר יתווסף לנישואים ברבנות או כתחליף להם בדמוי "ידועים בציבור" זאת על מנת למנוע מראש "גירושים מכוערים". כמו כן, הוא מטפל בעשרות לקוחות במסגרת תיקי גירושים ומסביר כיצד הוא הפך לאחד מעורכי הדין המצליחים ביותר בתחום: "אני חושב שלקוחות בוחרים להגיע דווקא אלי בגלל הגישה שלי. מבחינתי, בענייני משפחה חייבת להיות כימיה בין הלקוח לעורך הדין. עוד לפני שאפגין את היכולות המשפטיות שלי, חשוב שהלקוח, שנמצא פעמים רבות במצב רגשי לא פשוט, ירגיש שהוא מקבל ממני מענה גם במובן הפסיכולוגי והנפשי".

מבחינת הטיפול בהליך עצמו, עו"ד חורף דוגל בגישה של גישור: "חשוב לדעת שהגעה לבית משפט לענייני משפחה יכולה להיות חוויה מאוד לא נעימה עבור שני הצדדים. לכן אני תמיד ממליץ להגיע להסכם ולהימנע מכך. בהליך גירושים, מילת המפתח היא דיבור, ורק באמצעותה ניתן להתגרש בכבוד תוך שמירה על טובת הילדים".

כתובת: סנטר 1, רח' ירמיהו 43 קומה ב', ירושלים

טלפון: 02-5003411

לאתר: עו"ד אביטל חורף ושות'


 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר