חנוכיה במרכז העיר חג החנוכה (צילום: דשה אברמנקו)
חנוכיה במרכז העיר חג החנוכה (צילום: דשה אברמנקו)

היום, ראשון, 9.12, נר שמיני: כל אירועי חנוכה בירושלים

חדר בריחה, הצגות וסדנאות קומיקס ופלסטלינה ומרוץ הלפיד המסורתי - מגוון פעילויות בשכונות העיר. חג חנוכה שמח

9.12.18 08:00

יום ראשון 9.12,  נר שביעי של חנוכה, ייערכו פעילויות לכל הגילאים ברחבי שכונות ירושלים.


מוזיאון המדע, 11:00: משחקי האש, הפנינג עם הכבאים ולוחמי האש הירושלמיים.

מוזיאון ארצות המקרא, 10:30: פסטיבל חנוכה לילדים – בעקבות תעלומת הכד המסתורי.

עיר דוד, 10:30: חידון קליקיט לחנוכה וסופגניות, אולם האדרת – מעלות עיר דוד.

גבעת שאול, 11:00: הצגה "כד קטן", מינהל קהילתי בית רוס, רחוב גת 19.

רובע היהודי, 11:00: מופע "הבחירה של ניסימיקו", מוזיאון חצר היישוב הישן.

הר נוף, 11:00: הפנינג אומנויות, רחוב שאולוזון 49.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות בירושלים?

הורידו את אפליקציית "כל העיר ירושלים" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כל העיר ירושלים" באייפון


גבעה צרפתית, 11:00: מופע אוזו ומוזו, מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית, רחוב ההגנה 13.

הר חומה, 11:00: סדנה הכנה שמן זית ונרות, מינהל קהילתי הר חומה, שאול אביגור 9.

קרית היובל, 11:00: גלגולה של חנוכייה (לגיל השלישי) – הרצאה תועבר על ידי בן צבי. בית רחל, רחוב אולסוונגר 48.

גן הפעמון, תיאטרון הקרון, 11:30: הצגה "יואל אמר".


תיאטרון הקרון (צילום: באדיבות תיאטרון הקרון)

תיאטרון הקרון (צילום: באדיבות תיאטרון הקרון)


מוזיאון ארצות המקרא, 12:00: הצגה לילדים שבת הזהב.

מוזיאון אומנות האסלאם, 12:00: הצגות ילדים על פי סיפורים ואגדות אהובות, רחוב הפלמ"ח 2.

מושבה הגרמנית, 13:00: מאסטר שף למשפחות, עמק רפאים 12.

בית מזי"א לתיאטרון, 13:00: הצגה – טוב עם השניים, תיאטרון פסיק, רחוב מסילת ישרים 18.

מינהל לב העיר, 14:30: "פסטיבל תעשו מקום" – הצגה ופעילות יצירת עציצים, חצר כניסה א, רחוב התבור 5.

מוזיאון ארצות המקרא, 15:00: פסטיבל חנוכה לילדים – בעקבות תעלומת הכד המסתורי (סיור מתורגם לשפת הסימנים).

בקעה, 15:00: תיאטרון סיפור, רחוב יששכר 5, ספריית בקעה.

ארמון הנציב, 15:00: תיאטרון הקרון, רחוב עולי הגרדום 13, ספריית ארמון הנציב.


הר הרצל, 15:30: מרוץ המלפיד המסורתי – השנה ייערך המרוץ בסימן 45 שנים למלחמת יום הכיפורים. המירוץ מתקיים זו השנה ה-23 ברציפות.

במרוץ משתפים מפקדי וחיילי צה"ל, נכי צה"ל, מתנדבים לצה"ל וקהילה.

מסלול המירוץ: הר הרצל, שמואל בייט, בצלאל בזק, צומת ניות, יהודה בורלא, אליעזר קפלן, יואל זוסמן, סינמה סיטי.

ב-16:45 ייערך טקס הדלקת נר שמיני של חנוכה.

מרוץ הלפיד (צילום: אסף דוד לוי)


בית הכרם, 15:30: סדנת קומיקס, ספריית בית הכרם, הרצל 137.

רסקו, 15:30: סדנת פלסטלינה, רחוב שמעוני 4.

גוננים, 15:30: חדר בריחה, ספריית גוננים, רחוב אליעזר הגדול 2.

גילה, 15:30: תנועה ומוסיקה לגיל הרך, מינהל קהילתי גילה, רחוב ורדינון 14.

רמת אשכול, 15:30: תיאטרון עולם הדמיון, ספריית רמת אשכול, רחוב קרל נטר 3.

נוה יעקב, 15:30: תיאטרון סיפור, ספריית נווה יעקב, רחוב נוה יעקב 38.

פסגת זאב, 15:30: מוסיקה "נועל'ה תנועה", מינהל קהילתי פסגת זאב, רחוב משה דיין 135.

קריית מנחם, 16:00: הפנינג חנוכה ססגוני – פעילות מחברות הורים וילדים, מינהל קהילתי גנים, רחוב דהומיי 7.

ארמון הנציב, 16:00: "פסטיבל תעשו מקום" – פסטיבל האור מאיר את רחוב אלקחי, מול רחוב מרדכי אלקחי 33.

גוננים, 16:00: מופע אש ופעילות, אולם בי"ס לוריא, הפלמ"ח 79.

קריית יובל, 16:00: הצגת חנוכה למשפחות, סטודיו "משו משו", רחוב משה קליינמן 3.

פסגת זאב, 16:30: הצגת חנוכה למשפחות צעירות, מינהל קהילתי פסגת זאב.

גבעת שאול, 16:30: הצגה "כד קטן", בית רוס, רחוב נג'ארה 29.

רמות א', 18:30: אמן על חושי, מינהל קהילתי רמות א, רחוב בובליק 26.

גוננים, 18:30: הצגה – דלתות לשמיים, מרכז קנגרו, רחוב בר יוחאי 5.

בקעה, 19:00: "פסטיבל תעשו מקום" – ציפורה מדליקה נרות, במרובע – רחוב ציפורה 11.

גבעה הצרפתית, 21:00: מופע מוזיקלי למבוגרים, מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית, רחוב ההגנה 13.

גוננים, 21:00: מסיבת נשים עם די ג'יי פנינה, מרכז קנגרו, רחוב בר יוחאי 5.

 

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר