אילוסטרציה (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE) ‏
אילוסטרציה (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE) ‏

עורכי דין נזיקין בירושלים עבורכם

עורך דין נזיקין בירושלים יכולים למצות את זכויותיכם אל מול הנבבעים גורמי הנזק ברשלנות וכן אל מול גופים ממשלתיים והמוסד לביטוח לאומי

פורסם בתאריך: 11.9.19 15:35

תביעת נזיקין היא תביעה נגד אנשים או נגד גופים וארגונים (פרטיים, ציבוריים וממשלתיים) שנהגו ברשלנות או הפרו חובה חוקית וגרמו לנזק לתובע. התביעה יכולה להיות בגין נזקי גוף שנגרמו לתובע במקרים של תאונת עבודה, תאונת דרכים, סביבת עבודה לא בטוחה, תקיפה או קטטה, רשלנות רפואית, וכן במקרים של נזקי רכוש שנגרמו לתובע בגין ליקויי בנייה, תאונת דרכים, שריפה, נזילת מים, וכן במקרים של עבודה לא מקצועית ורשלנית.
עורך דין מומחה בדיני נזיקין יכול לייצג את התובע שלו נגרם הנזק בתאונה או במקרי רשלנות, ויכול לייצג את הנתבע שגרם לנזק, כמו מעסיק, קבלן או בעל עסק ניתן שירותים. בנוסף יש עורכי דין נזיקין בירושלים שמתמחים בתביעות אל מול גופים ממשלתיים כגון המוסד לביטוח לאומי, משרדים ממשלתיים ותביעות ביטוח.


עו"ד ריול עדיקה

עו"ד ריול עדיקה (צילום: אבי נועם, איפור: מור עובדיה, עיצוב שיער: אדם דניאל)

עו"ד ריול עדיקה (צילום: אבי נועם, איפור: מור עובדיה, עיצוב שיער: אדם דניאל)

אם נפצעתם, ולא קיבלתם את זכויותיכם, עו"ד ריול עדיקה בעלת ניסיון ומקצועיות, היא האדם למיצוי מה שמגיע לכם. עדיקה שמה לעצמה למטרה לעזור לאנשים, היא החליטה לצאת לדרך עצמאית ולנהל מלחמה עיקשת כנגד הבירוקרטיה. יודעת להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח תוך תודעת שירות ומקצועיות על מנת להביא תוצאה אופטימלית בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח.

"תביעת נזיקין – נזקי גוף" אומרת עו"הד ריול עדיקה, "היא תביעה שבה אדם ניזוק בגופו אם לאחר תאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות. המקרה הקלאסי הוא רשלנות רפואית, למשל במהלך ניתוח, במהלך לידה, אך גם רשלנות מסוג אחר, למשל, אם הלכת על מדרכה שבורה ורעועה ברחוב ונפלת. התביעה לרוב היא נגד חברות הביטוח וכמו כן עוסקת גם בתביעות למיצוי זכויות כנגד הביטוח הלאומי. בכל מקרה, אני נכנסת לתמונה ומעניקה לנפגע ליוויי וייעוץ משפטי בכל ההתנהלות מול חברות הביטוח או הביטוח הלאומי משלב פתיחת התיק ועד לסיום התיק – כאשר על פי רוב מסתיימים התיקים בכספי פיצויים/גמלה שמושגים ללקוחות.

עו"ד ריול עדיקה רואה בנושא סוג של שליחות. כבעלת ניסיון ומקצועיות בתביעות נזיקין, היא יודעת שהלקוחות שלה זקוקים לה. היא הייתה שכירה במשך שבע שנים במשרד עורכי דין ותיק ומוביל בתחום, ולאחר מכן עבדה בשירות המדינה, אך כשהבינה שהמטרה שלה היא לעזור לאנשים למצות את הזכויות שלהם, החליטה לעזוב ולצאת לדרך עצמאית "המהות של העבודה שלי היא לעזור לאנשים. כל מקרה הוא אתגר עבורי. קשה לי כעורכת דין לראות אנשים נלחמים על הזכויות המגיעות להם מלחמה עיקשת אך לא תמיד הם מצליחים למצות את הזכויות שלהם ולקבל את המגיע להם וכאן אני נכנסת לתמונה. אני מלווה ליווי צמוד את לקוחותיי, לומדת את התיק מכל בחינה אפשרית, מעניקה ללקוחות ייעוץ צמוד, אני מסתכלת על הלקוח שלי בגובה העיניים, פועלת בהגינות מרבית כלפי לקוחותיי. כל תיק ותיק מנותח בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח שאני מייצגת, ובזכות הכלים המשפטיים שברשותי, אני בוחרת אסטרטגיה מתאימה על מנת להשיג תוצאה אופטימלית ומקסימלית".

"חברות הביטוח פועלות בשיטת מצליח. למרות שאדם שילם פרמיה ביטוחית במהלך שנות חיים, חברות הביטוח לא ממהרות לשלם את הכסף בזמן תאונה. אנשים שנפגעו בתאונה יכולת הפרנסה שלהם נפגעה, וכל החיים שלהם השתנו בעקבות התאונה שקרתה ביום בהיר אחד. אף אחד לא מבקש להיפצע או להיות נכה. היו לי גם כמה לקוחות שניסו להתמודד לבד מול ביטוח לאומי או מול חברות הביטוח והעלו חרס בידם ולכן ביקשו את הליווי שלי. בתביעות הללו, חובה להיעזר בעו"ד שמתמקצע בתחום הנזיקין". עו"ד ריול עדיקה, בוגרת תואר שני מהאוניברסיטה העברית, קצינה לשעבר בפרקליטות הצבאית והיא כאן בכדי לעזור לכם.

עו"ד ריול עדיקה

כתובת: דרך חברון 101, בית הנציב בניין A קומה 4, ירושלים

אתר: www.rivalaw.co.il

טלפון: 02-6490691 

נייד: 050-5777079

דוא”ל: [email protected]


עו"ד לימור בן חמו

מכל הלב ללקוח, ובכל הכוח כלפי חברת הביטוח

נפגעתם בתאונת דרכים, ובין שלל הבדיקות הרפואיות, אתם מוצפים בדרישות ומסמכים של חברת הביטוח. אם אתם לא יודעים מהיכן להתחיל, והפיצוי הכספי המיוחל מחברת הביטוח לא נראה באופק כדאי שתכירו את עוה"ד לימור בן חמו, הבעלים של משרד עורכי דין בוטיק במרכז העיר ירושלים שמתמחה בדיני נזיקין. המומחיות של בן חמו היא תביעות נגד חברות ביטוח. עד היום היא הצליחה להוציא מהן פיצויים בסכום כולל של מיליוני שקלים ללקוחותיה. אבל אם תשאלו אותה מה עושה את ההבדל בין עורך דין טוב לעורך דין מצוין, התשובה נעוצה ביחס האישי והטיפול המותאם עבור כל לקוח. "אחד הדברים הכי חשובים עבורי הוא להסתכל ללקוח בעיניים, להבין את הצרכים והרצונות שלו, ולנהל את התיק יחד איתו, יד ביד, בגובה העיניים ובאופן שיביא למיקסום הפיצוי הכספי מחברות הביטוח", היא מדגישה. " חשוב לי לספק תמיכה ללקוחות דווקא בזמן שהוא רגיש עבורם והכאוס הוא גדול,  וכמובן להיות זמינה עבורם בכל עת".

לבן חמו תואר ראשון (אוניברסיטת בר אילן) ושני (אוניברסיטת חיפה) במשפטים עם התמחות ברפואה ובריאות.  היא מסייעת  ללקוחות במקרים של נזקי גוף: תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, ביטוח תאונות אישיות לתלמידים וחבויות,נפגעי איבה ותביעות מול קצין התגמולים. את דרכה המקצועית החלה במשרד עורכי דין ירושלמי שמתמחה בנזיקין ולפני מספר שנים יצאה לדרך עצמאית. היום, כשמאחוריה קילומטראז' של 13 שנות ניסיון, בן חמו יודעת להצביע על מה שדרוש כדי להגיע להישגים משמעותיים ומקסום הפיצויים הכספיים בתביעות נגד חברות הביטוח. "יש צורך בטיפול אסרטיבי, לא מתפשר ומהיר" היא מסבירה. התחום של דיני הנזיקין עוסק במצבים שבהם נגרם נזק לאדם, לגופו או לרכושו והוא זכאי לקבל על כך פיצוי.  "כיוון שמדובר בתחום משפטי רגיש, שכולל בתוכו גם סוגיות אישיות ובריאותיות, אני מלווה את הלקוחות צעד אחר צעד בוועדות הרפואיות ובערכאות המשפטיות, "כשאני מטפלת בתיק מתחילתו ועד סופו אני מכירה אותו על כל המורכבויות שיש בו וברזולוציות הכי מדויקות.  לקוח שמתקשר- זוכה למענה מיידי ולפתרון בעיות ON LINE. אין מציאות של לקוח שלא נענה או שאינו מודע לשלבי התיק והתפתחותו", היא מדגישה.

"הידע המשפטי אותו צברתי באמצעות ניסיון רב שנים מאפשר לי לסייע ללקוחות ולהשיג את הפיצויים המרביים שמגיעים, גם במצבים המורכבים ביותר. באופן שוטף אני מקפידה להמשיך ולהשתתף בהשתלמויות של לשכת עורכי הדין ושל האוניברסיטאות השונות בתחומי עיסוקי. קריאת פסיקה והתעדכנות בחקיקה ובמצב המשפטי בעיניי הם חובה". בנוסף, מתמחה בן חמו גם בעריכת ייפוי כוח מתמשך וצוואות. ייפוי כוח מתמשך הוא "כלי" משפטי חדש בו נעשה שימוש לאחרונה, ומאפשר לאדם לקבוע מה ייעשה בענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים כאשר הוא לא יהיה מסוגל עוד לקבל החלטות, אם מחמת פגיעה קוגניטיבית או מכל סיבה אחרת.

כתובת: רחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים

טלפון: 02-6272018

נייד: 050-8922908

אימייל: [email protected]

לאתר: www.lbh-law.com


 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר