אלי טביב, יניב בן חקון (צילום: שרון בוקוב)
אלי טביב, יניב בן חקון (צילום: שרון בוקוב)

הטור של יניב בן חקון: כיבוי אורות

על הנזק התדמיתי שגורם אלי טביב לבית"ר

פורסם בתאריך: 22.1.18 13:18

לקוח מתקשר לאיש תמיכה של מעבד התמלילים וורד. לפני שאספר לכם את תוכן השיחה, רק אגלה לכם שאיש התמיכה תובע עכשיו את וורד על פיטוריו מהעבודה.

איש תמיכה: "שלום, אפשר לעזור לך?". לקוח: "כן. יש לי בעיה עם ה-WORD". איש תמיכה: "מה הבעיה? ". לקוח: "הדפסתי במחשב ופתאום כל המילים נעלמו". איש תמיכה: "אז איך המסך שלך נראה עכשיו?". לקוח: "הוא ריק. הוא לא מקבל שום דבר שאני מדפיס". איש תמיכה: "האם אתה עדיין ב-WORD או שכבר יצאת משם?". לקוח: "איך אני יודע?". איש תמיכה: "האם אתה יכול להזיז את הסמן שלך על גבי המסך?". לקוח: "אין שום סמן". איש תמיכה: "האם למוניטור שלך יש מד כוח?". לקוח: "מה זה מוניטור?". איש תמיכה: "זה המסך שנראה כמו טלוויזיה. תסתכל בגב המוניטור, תעקוב אחר החוט שיוצא ממנו ותגיד לי אם הוא מחובר אל הקיר". לקוח: "כן, הוא מחובר". איש תמיכה: "כשהסתכלת בגב המוניטור, האם ראית שני כבלים מחוברים אליו?".

לקוח: "אוקיי, מצאתי". איש תמיכה: "עכשיו תעקוב אחריו ותראה אם הוא מחובר היטב לגב המחשב שלך". לקוח: "אני לא יכול להגיע אליו". איש תמיכה: "גם אם אתה מניח את ברכך על משהו ומתכופף?". לקוח: "זה לא בגלל שאין לי זווית נכונה, זה בגלל שחשוך". איש תמיכה: "חשוך?". לקוח: "כן, האור במשרד כבוי". איש תמיכה: "אז לך בבקשה ותדליק את האור במשרד". לקוח: "אני לא יכול, יש הפסקת חשמל". איש תמיכה: "אהה, אוקיי. עכשיו אנחנו מבינים. האם עדיין נמצאים ברשותך הקופסאות וספרי ההדרכה שקיבלת כאשר קנית את המחשב?". לקוח: "כן". איש תמיכה: "יופי. אז תנתק את המערכת שלך, תארוז בקופסאות בדיוק כפי שקיבלת אותה ותחזיר את המחשב לחנות". לקוח: "באמת? זה כל כך חמור?". איש תמיכה: "אני חושש שכן". לקוח: "אז מה אני אומר להם?".

איש תמיכה: "תגיד להם שאתה יותר מדי מטומטם מכדי שיהיה לך מחשב".

 

 

רציתי לכתוב על החזרה המפתיעה של אופיר קריאף, רציתי להתעסק בכדורגל האנמי של הקבוצה מול קרית שמונה, רציתי לפרגן לקונט ופריירה, ואפילו רציתי לכתוב שאנחנו האוהדים פוגעים בסיכויים לתארים. שבגללנו הקבוצה עלולה לאבד את ההזדמנות לזכות באליפות. כן, אפילו אם אנחנו צודקים בתוכן, בעצם ההתנהגות אנחנו יורים לעצמנו ברגל. אבל אז הגיע המהלך המבריק של העונה – המהלך של החילוף השלישי של בית"ר במשחק נגד קרית שמונה.

נכון, דובר בו לא מעט וטחנו אות עד דק, אבל בכל זאת היה חשוב לי להתעכב עליו עוד קצת, מסיבה אחת בלבד: הגיע הזמן שהחבר'ה בבית וגן יפנימו שהקהל שלהם לא מטומטם. לא הקהל, לא התקשורת, לא הצופים ולא עם ישראל בכללותו. תפסיקו לספר לנו סיפורים כאילו אנחנו סובלים מפיגור שכלי. כי אנחנו לא!

אז בחייאת אלי, במקום לבלבל לנו את המוח עם הסברים מביכים, תארוז את הקבוצה ותחזיר אותה לאוהדים. ואם מישהו ישאל אותך למה אתה עושה את זה, תגיד לו… בעצם עזוב, אל תגיד כלום, רק תחזיר אותה כפי שהיתה. אנחנו כבר נסתדר.

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר