עורכי דין להוצאה לפועל בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין הוצאה לפועל בירושלים

קיבלתם מכתב מרשות האכיפה והגבייה? נפתחו נגדכם הליכי הוצאה לפועל? הכירו עורכי דין הוצאה לפועל בירושלים המתמחים בכך ויוכלו לעזור לכם בהליכים משפטיים

פורסם בתאריך: 24.2.20 11:59

תחום הוצאה לפועל הוא מורכב ודורש ידע ובקיאות. על כן במקרים שנזקקתם לעזרה בתחום, כדאי להיעזר בעורכי דין הוצאה לפועל בירושלים, המעורים בכל רזי החוק ובתקנות ולרשותם עומדים האמצעים לניהול הליכים ברמה ובאיכות הנדרשת. 


עורך דין הוצאה לפועל בירושלים – אברהם זאדה הרפז

נקלעתם לחובות? מה עדיף – איחוד תיקים או פשיטת רגל? מחזיק צ'קים שחזרו? מה ניתן לעשות כנגד חייבים?

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

איחוד תיקים בהוצל"פ: ננקט ע"י החייב בלבד, לשם איחוד תיקיו הכספיים בהוצל"פ. תיק שייפתח לאחר האיחוד – יוכנס לתיק האיחוד. היתרון לחייב: ההליכים יתנהלו בתיק האיחוד ולא ניתן לנקוט הליכים ע"י כל נושה בנפרד כל עוד צו התשלומים משולם. החיסרון: החובות תופחים כולל ריבית הוצל"פ גבוהה. חוב גדול וצו תשלומים נמוך לא יאפשר חיסול החוב. היתרון: אין כינוס נכסים.

הליך פשיטת רגל: מכונה כינוס נכסים ופשיטת רגל, כלומר: כינוס נכסים לשם פירעון החוב. כך שהשיקול בבחירת ההליך: היקף הנכסים לעומת גובה החוב. לדוגמא: לחייב דירה – לעומת חוב 100,000 ₪ – פשט"ר תביא למכירת הדירה ולהפסדים.

מה המשותף: בשניהם ההליכים מעוכבים כל עוד החייב עומד בצו התשלומים (בחוב מזונות אין צו תשלומים). בשני ההליכים מוטלים הגבלות כגון: איסור שימוש בכרטיס אשראי ובפנקסי שיקים למניעת יצירת חובות חדשים.

מטרות ותוצאה: איחוד תיקים נועד לאפשר לחייב ניהול חיים ללא נקיטת הליכים ע"י כל נושה. החוב מסתיים לאחר סיום תשלום כלל החובות. לעומת זאת פשט"ר מאפשר "הפטר חובות" והתחלת חיים חדשים (למעט: מזונות, קנסות וחובות שנוצרו במרמה).

כמה זמן אורך כל הליך: פשט"ר מוגבל בזמן לעומת איחוד תיקים שניתן "לסחוב כל החיים".

מתי פונים לעורך דין הוצאה לפועל: אל תמתינו לעיקולים. פניה מקדמית – יכולה לחסוך עוגמת נפש רבה וכספים רבים.

לאיזה עו"ד פונים: רצוי לעו"ד העוסק ובקיא בהוצל"פ ובפשט"ר, בעל ניסיון ופתרונות יצירתיים ובכך לחסוך כסף, זמן, ועוגמת נפש.

מה עוד ניתן לעשות: משרדנו ערך הסכמי פשרה עם נושים שהעדיפו סכום מופחת במקום להמתין – ובכך חסכנו ללקוחותינו עשרות אלפי שקלים.

אם אתם מחזיקים צ'קים שחזרו או שחייבים לכם כספים: את הצ'קים ניתן לנסות לגבות בהוצל"פ. בחובות כספיים, במקרים מסוימים ניתן לפתוח תיק הוצל"פ ולבצע מגוון הליכים: עיקולי משכורת, חשבון בנק, מיטלטלין, מניעת רישיון נהיגה, צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד. ניתן גם לשקול הגשת פשט"ר כנגד החייב. בשני המקרים יש לקבל ייעוץ – לאור המורכבות.

אין לראות בכתוב לעיל כייעוץ משפטי. יש לקבל יעוץ פרטני.

עו"ד אברהם זאדה הרפז – עורך דין הוצאה לפועל ופשיטות רגל. בעל ניסיון של מעל 10 שנים ובקיאות רבה בתחום ובעל ניסיון חיים עשיר. ייצג חייבים וזוכים במקרים מורכבים ובפשרה בין נושים לחייבים. מייצג גם בדיני משפחה ומקרקעין ויכול לסייע בחוב מזונות ובעיקולי מקרקעין. מייצג בהוצל"פ, בבימ"ש שלום, מחוזי, ובבית משפט העליון.  המשרד, הנו משרד בוטיק – המעניק שירות אישי ודיסקרטי במחירים סבירים ובתנאי תשלום ויהיה זמין לכם בכל עת. בנוסף, למשרד, אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]     

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


 

עו"ד לילך סנג'רו

תכירו את לילך סנג'רו, עו"ד ומגשרת משנת 2010. עו"ד סנג'רו החלה את דרכה בזירה החברתית וזכויות אדם וכן צברה נסיון בתחום העסקי. כיום, עו"ד סנג'רו בעלת משרד המתמחה בייעוץ לחברות ואנשים פרטיים ומעניק ליווי משפטי בגביית חובות, חוזים, ההוצאה לפועל, פשיטות רגל, תביעות אזרחיות, זכויות עובדים ועוד. כמו כן, בעשור האחרון טיפלה עו"ד סנג'רו באלפי תיקי הוצאה לפועל בחברות גדולות כמו: חברת עמידר, דואר ישראל, בנק הפועלים, גבע באראט ועוד.

עוד לילך סנג'רו (צילום: פרטי)

עו"ד סנג'רו מעניקה לנו פרספקטיבה על המצב הכלכלי היום בישראל: "יוקר המחייה בישראל והפער בין שכר המינימום לבין עלות מוצרי הצריכה והמחייה מיקם את ישראל בין המדינות העניות לפי מדד ה-OECD, אנשים שמרווחים שכר מינימום לא יכולים לפרנס כיום את משפחתם בכבוד ורבים נכנסים לסחרחרה של הלוואות מבנקים וצבירת חובות ועיקולים.
"המצב הכלכלי בארץ יצר פערי מעמדות ורבים בורחים לחו"ל שם מצליחים לחיות בכבוד. במסגרת עבודתי, אני מייצגת משפחות רבות שלא עמדו בתשלומים ונכנסו לחובות מול הוצאה לפועל והבנקים. לא מדובר במשפחות עם מכוניות יוקרה ובתי פאר, מדובר באנשים עובדים שלא חיים חיים רהבתניים וההלוואות שלקחו היו לצורך כלכלת הבית .בסוף, הם אלו שעלולים לאבד את הבית , הנכס היחיד שלהם."

"חשוב לי לראות את הבן אדם שעומד מולי, ולהתייחס לכל תיק בזמינות, יעילות ואנושיות. להסתכל בגובה העיניים גם לאיש עסקים וגם לאדם שהסתבך בהוצאה לפועל. בזכות הרקע שלי בזכויות אדם ועבודה מול עמותות, אני גם מכירה את הצד השני של המתרס ופועלת בהוגנות מול שני הצדדים, חשוב לי לתת הזדמנות שווה ולא לנקוט בתהליכים דרסטיים גם מדגישה עו"ד סנג'רו.

כיום, פונים למשרדה  של עוה"ד סנג'רו חייבים עם חובות גדולים לבנקים שרוצים להגיש בקשה להפטר או הסדר נושים, חייבים שהוצא נגדם צו עיכוב יציאה מן הארץ, ועיקול צד ג' מחובות של עשרות אלפים עד מיליוני שקלים. החל מאנשים פרטיים שמגיעים עם עיקול במשכורות, חוב לעירייה חלקם עם חובות ישנים של עשרות שנים,  וכן חברות גדולות, וכל זאת על ידי מתן שירות מקצועי, אמין ומסור, תוך התאמת הטיפול המשפטי לצורכי הלקוח.

לסיכום מבקשת עו"ד סנג'רו "אל תדחו תשלומים, במידה וקיים חוב- שלמו אותו, או תגישו התנגדות. דחיינות עלולה להוביל לעיקול וקנסות ומצבים לא נעימים שעדיף להימנע מהם".

עו"ד לילך סנג'רו
טלפון: 054-216-0881
כתובת: רח' הלל 24, ‏ירושלים‏
לאתר: http://www.sangero-law.com/
לפייסבוק: https://www.facebook.com
ליוטיוב: https://www.youtube.com


ירדן לוי – משרד עורכי דין

בוטיק הממוקם במרכז העיר מעניק שירותים במגוון תחומי המשפט: נדל"ן מסחרי, הוצאה לפועל, נזיקין ועוד. המשרד שם דגש על שירות אישי ובגובה העיניים לכל לקוח ולקוח, בין אם מדובר בלקוחות פרטיים או עסקיים. עו"ד ירדן לוי הבעלים של המשרד מדגיש את חשיבות היחס האישי "מגיעים לקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי, כאשר מולי עומד אדם באשר הוא, מעבר למקצועיות של המשרד ועשרות תיקים שעברו תחתינו אנחנו מודעים לתחושה הלא נעימה שנמצאים הלקוחות גם החייבים וגם הזוכים ועל כן חרטנו על דגלנו מקצועיות, יושרה ויחס אישי".

עו"ד ירדן לוי (צילום: מתן עמשלום)

עו"ד ירדן לוי לאחר סיום לימודי המשפטים התמחה בבית משפט השלום שם הוא נחשף ללא מעט פעולות שעברו מהוצאה לפועל ישירות לבית המשפט "טיפלתי בתיקים וראיתי את הדברים גם מצד השופט, דבר זה העניק לי פרספקטיבה רחבה בטיפול התיקים הקיימים במשרד". "אנחנו מתמחים בהליכי גבייה מסובכים או פשוטים, לצורך העניין יש זוכים המתקשים לגבות את החובות מהחייבים, ההתמחות שלנו היא לפעול בכמה חזיתות אל מול הגורמים הרלוונטיים, ולעשות הכל על מנת שהם ישלמו את חובם לזוכה" משתף עו"ד לוי. משרד עורכי דין ירדן לוי מטפל בתיקי חייבים גם כן, כאשר מטרתו בין השאר הוא דגש על הסדרי חובות ופריסת תשלומים רחבה על מנת למנוע ריביות גבוהות לחייב. כמו כן, פועל המשרד לביטול הליכים והגבלות כנגד החייבים.

"דוגמה לתיק שהגיע אלינו, זוג שהשכיר דירה כ- 8 שנים, הם סיימו חוזה שכירות ואת כל התשלומים לפי חוק. אחרי כמה שנים הבעל רצה לצאת לחו"ל וגילה צו עיכוב יציאה מהארץ. הסתבר שהפקידו את שטר החוב שלו והוא לא ידע על כך, מסכום של 15 אלף שקלים זה הגיע לסכום של 68 אלף שקלים. מסתבר שעורכת הדין מהצד השני בלי ידיעת הזוכה ובעלת הדירה עשתה פעולה לא חוקית וזה הוביל לכל התהליך המייגע והלא נעים הזה אנחנו טיפלנו בתיק בהצלחה עד לזיכוי הזוכים" מסכם עו"ד לוי.

כתובת: בן יהודה 34 בניין מגדל העיר, ירושלים
טלפון: 02-560-5131, 054-5882444
פייסבוק: ירדן לוי – משרד עורכי דין


רווה ושות' – משרד עורכי דין

"המשרד שלנו בעל ניסיון עשיר בכל ההליכים בהוצאה לפועל – כולל מה שקשור להליכי גבייה, תיקי שטרות, ביצוע של פסקי דין, גביית מזונות ותביעות פינוי, משתפת עו"ד רמה רווה בעלת משרד עורכי דין המתמחה בין השאר בכל הקשור לתיקי והליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון (פשיטת רגל). במשרד צוות עורכי דין שמעניק מעטפת ליווי רחבה והוליסטית לחייבים ונושים עד לסיום הטיפול בתיק בהצלחה.

כמו כן, עו"ד רווה עובדת בשיתוף פעולה עם עמותת "דף חדש ללא חובות" המסייעת לחייבים להגיע לשיקום כלכלי וזאת על ידי ליווי צמוד ואישי עם כל לקוח ולקוח. "עמותת דף חדש מעבר לסיוע הרחב שהיא מעניקה לאנשים גם לאחר סגירת התיק, היא מקושרת לגופים חברתיים שיכולים לעזור למשפחות וליחידים לראות את היום שאחרי ולא רק במהלך ההליך עצמו, במטרה לחזור להתנהלות כלכלית נכונה".

עו"ד רמה רווה (צילום פרטי)

עו"ד רמה רווה (צילום פרטי)

המשרד מייצג לקוחות פרטיים ותאגידים – בין אם מדובר בזוכים בתיקי הוצאה לפועל שנזקקים להליכי גביה ובין אם מדובר בחייבים שצריכים להגיש התנגדות, צו חיוב בתשלומים, עיכוב הליכים, הסדרי חובות וכדומה.

המשרד עובד עם תוכנה ייעודית של הוצאה לפועל, המאפשרת הגשת בקשות וצפייה בתיקים אונליין ובתקשורת ישירה מול הוצאה לפועל. "בייצוג של זוכים אנחנו ממצים את כל ההליכים האפשריים על מנת לגבות את החוב. מהצד של החייבים אנחנו עושים כל מה שאפשר על מנת שלא להגיע לחדלות פירעון, מבטלים הליכי גביה ומבצעים הסדרי חובות עם נושים. כמו כן, יש מקרים של תיקי הוצאה לפועל שנפתחו שלא בצדק והלקוחות לא מודעים לכך. הרבה פעמים אנחנו בודקים תיקים ועדים למחדלים וטעויות ומצליחים לסגור תיקים רק בשל כך."

נחישות ועקשות במזעור חובות

"לקוחה שהגיעה עם תיק הוצאה לפועל על רבע מיליון שקל , הצלחנו לסגור את התיק אחרי פחות מחודש מבלי ששולם אפילו שקל אחד. מדובר בבחורה שהתגרשה לפני הרבה שנים ועיריית ירושלים המשיכה לחייב את הארנונה בביתה הקודם על שמה, ולשלוח אליה לשם מסמכים למרות שהיא לא התגוררה שם הרבה שנים. הצלחנו למצוא לא מעט בעיות בתיק וניהלנו הליך עיקש מול העירייה עד שבסופו של דבר התקבלה עמדתנו והתיק נסגר ללא תשלום. דוגמה נוספת היא בעניין של זוג מבוגר עם חובות של 800 אלף שקלים שרצו להגיע להליך של פשיטת רגל. חששנו שהליך של פשיטת רגל יסכן את בית המגורים שלהם ולכן החלטנו לבדוק לעומק את מצבת החובות. אחרי בדיקה מעמיקה ראינו כי הרבה מהתיקים נפתחו שלא כדין. הצלחנו לסגור חלק מהתיקים לאחר משא ומתן עם הזוכים, תיקים אחרים סגרנו בהתערבות בתי המשפט ותיקים נוספים סגרנו בהסדרים. בסופו של דבר הצלחנו למזער את החובות לכ-100 אלף שקלים ששולמו ובני הזוג פתחו דף חדש נקי לחלוטין".

עו"ד רמה רווה ועו"ד ליהי רווה (צילום פרטי)

עו"ד רמה רווה ועו"ד ליהי רווה (צילום פרטי)

חשוב להגיע לייעוץ משפטי

"ככל שהחייבים יגיעו מוקדם יותר ויתמודדו עם הבעיות הפתרון יהיה יותר קל. הרבה אנשים מקבלים מכתבים מהוצאה לפועל ומתעלמים, והחוב הולך ותופח. דבר נוסף, הרבה חייבים מנסים להתמודד לבד, הם חושבים שאם הם יגיעו להסדר עם נושה אחד זה יקל עליהם, אבל בפועל אחרי כמה חודשים מגיעים עוד נושים. לפעמים התשלום שהם שילמו לנושה אחד היה יכול להספיק לבצע הסדרים בכמה תיקים. הקדימות בייעוץ משפטי במיוחד בתחום זה היא קריטית להצלחה התיק וליציאה לחיים חדשים כמה שיותר מהר".

 

 

 

 

כתובת: בן יהודה 1, ירושלים
טלפון: 02-6570777
לאתר: ravehlawoffice.zapweb.co.il
מייל: [email protected]


פאני יהלום – משרד עורכי דין ונוטריון

 אכיפת חיובים וחדלות פרעון- הוצל"פ:

עו"ד פאני יהלום מנהלת משרד עורכי דין החל משנת 2008. זהו משרד בעל ניסיון עשיר ורב בתחומי המשפט בירושלים. עו"ד יהלום הינה בעלת ניסיון רב בגביית חובות כספיים ואכיפת חיובים. משרדה הינו משרד המשלב ניסיון משפטי עשיר וצוות משפטנים מקצועי ויעיל. המשרד המבוסס ומוכר בירושלים  מספק פעילות משפטית מגוונת ומקצועית בתחומי ההוצאה לפועל, חדלות פרעון, משפט אזרחי- מסחרי, מקרקעין, צוואות ועזבונות. עו"ד יהלום מוסמכת לחתום על יפוי כח מתמשך ע"פ חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות. המשרד מעניק ליווי ויעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים, יצוג רשויות המדינה, ביעילות, זריזות ומקצועיות יוצאת דופן.

עו"ד פאני יהלום (צילום: איילת מלכא)

עבור עו"ד יהלום כל תיק הוא עולם ומלואו.

הצוות הנרחב העומד לרשותה של עו"ד יהלום מאפשר לבחון כל תיק ותיק בקפידה רבה, תוך ביצוע של ניתוח זהיר ודקדקני של כלל דרכי הפעולה האפשריות, בחירת דרך הפעולה הנכונה  ללקוח תוך עירובו והתייעצות עמו. השילוב הייחודי של בקיאות מקצועית מעמיקה ונחישותו הרבה של צוות המשרד ושל העומדת בראשו, יחד עם האמונה כי כל לקוח ראוי למציאת הפתרון האולטימטיבי, הינם ערכים הנטועים בקרב עובדי המשרד מאז היווסדו. מתוך ניסיון והבנת צרכי הלקוח, הקים המשרד לאורך השנים, מערכת מבצעית מיומנת שמטרתה קיום וביצוע יעיל של הליכי העזר המינהליים הנדרשים לצורך מתן השרותים המשפטיים, ביצוע הגביה המשפטית וכיוצא באלו. המערכת מסייעת ביד צוות עובדי המשרד מייעלת ומקצרת את הליכי הגביה לתוצאות מרשימות.

המשרד מתאפיין ביושר ויושרה מקצועית ללא פשרות, תוך הקפדה על שמירת האינטרס של הלקוח ושמירת זכויותיו במסגרת ההליכים המשפטיים השונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, שמירה על קצב עבודה מהיר וצעיר וקשר אישי עם הלקוח.

פאני יהלום משרד עורכי דין ונוטריון
כתובת: אבן ישראל 5 קומה 2 ירושלים
טלפון: 02-6232443
מייל: ‎[email protected]

פייסבוק: פאני יהלום – משרד עורכי דין ונוטריון


 

 כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר