עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים

עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים ילוו אתכם לאוך כל ההליך מהפגישה הראשונה עד הסדר: ייעוץ טרם קבלת החלטה, הפטר חובות למגזר העסקי והפרטי, תוכנית הבראה כלכלית והסדר חובות

פורסם בתאריך: 10.3.20 11:30

 

הליך פשיטת רגל נועד לאפשר לאדם השרוי בחובות ולא מסוגל לשלם אותם, לפרוע אותם בהליך מוסדר ולהשתקם מבחינה כלכלית. ריכזנו עבורכם עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים שיעזרו לכם לנהל את אופן מחיקת החובות וימנעו טעויות בהליך המורכב. 


משרד עו"ד טמוזרטי גרדל

משרד עורכי דין טמוזרטי-גרדל הינו משרד בוטיק המתמחה בהליכי חדלות פירעון על כל סוגיו, פשיטות רגל ושיקום כלכלי, טיפול בחובות, הוצאה לפועל והליכי חדלות פירעון של חברות ועסקים קטנים או גדולים. עו"ד טל גרדל עבדה שנים רבות כפרקליטה במחלקת הכונס הרשמי במשרד המשפטים, והיא צברה את ניסיונה הרב בפשיטות רגל והליכי חדלות פירעון של אנשים פרטיים, עסקים וחברות, מתוך המערכת עצמה. עו"ד גרדל מכירה מקרוב את תהליכי העבודה ופעילות הכונס הרשמי, כשניסיונה נצבר מתוך המערכת, ומעניק לה יתרון משמעותי ורב בבואה לייצג לקוחות בתחומים אלו.

עו"ד טל גרדל, משרד עו"ד טמוזרטי גרדל (צילום: פרטי)

עו"ד טל גרדל, משרד עו"ד טמוזרטי גרדל (צילום: פרטי)

כשעבדה כפרקליטה במשרדי הכונס הרשמי, ניהלה עו"ד טל גרדל תיקי פשיטות רגל, הסדרי נושים והקפאות הליכים מן המפורסמים במדינה, טיפלה בבקשות רבות, כגון, בקשות לביטול צווי עיכוב יציאה מן הארץ, ביטולי הענקות והפחתת תשלום חודשי כולל הופעות בבתי המשפט המחוזיים.

עו"ד טל גרדל יכולה לעזור ולסייע לכל חייב, שאינו יכול לעמוד בהחזר חובותיו, בין אם אדם פרטי, בעל עסק או חברה, לזכות בביטול צווי עיכוב יציאה מן הארץ, הסרת מגבלות שונות, בין היתר, ביטול מגבלה על חידוש רישיון נהיגה, ביטול עיקולים, הפחתת תשלום חודשי, ולבסוף לזכות גם בהפטר המיוחל, שמשמעותו מחיקת חובות ויציאה לדרך חדשה.

"מאז כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי ביום 15.9.20 החשיבה שונתה. אם בעבר המונח פשיטת רגל הרתיע ויצר סטיגמה כך שאנשים ביקשו להימנע ממנו, הרי שמאז חודש ספטמבר 2019 שונה ההליך, והוא נקרא כיום הליך "חדלות פירעון שיקום כלכלי", מסבירה עו"ד טל גרדל, "בבסיס הרעיון של החוק החדש, ניצבת ההבנה כי צריך לסייע לכל אדם ששרוי בבעיות כלכליות והחובות מכבידים עליו, לשקם אותו כלכלית על מנת שיחזור למעגל העבודה, מבלי צורך להסתתר מנושיו. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ויכולים לעזור לכל חייב ולכל יחיד או עסק וחברה להשתקם, לקבל הפטר מן החובות ולהמשיך בחיים חדשים. הליך פשיטת רגל ובשמו כיום-הליך חדלות פירעון, נועד לאנשים פרטיים שצברו חובות גם אם ניהלו עסק כושל, אך גם אם צברו חובות צריכה בשל התנהלות יומיומית לקויה, וגם לחברות, שנקלעו למשבר כלכלי וזקוקות להסדר מיוחד לנושי החברה".

משרד עורכי דין טמוזרטי-גרדל מתמחה בסגירת חובות בהליכים השונים וייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון במישור העסקי והפרטי: הסדרי נושים, הסדרי חובות והוצאה לפועל, הליכי פירוק חברות, הקפאת הליכים, ביטול מגבלות ועיקולים, הפחתת תשלום חודשי, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, פתיחת חשבון בנק ושיקום כלכלי מלא. משרד עו"ד טמוזרטי-גרדל מייצג את הלקוחות לאורך כל ההליך מראשיתו ועד לקבלת ההפטר המיוחל ומחיקת החובות, ומעניק שירות לכלל הלקוחות בכל רחבי הארץ, כולל ליטיגציה (ייצוג בבתי המשפט) בתחום חדלות הפירעון.

עו"ד טל גרדל בעלת ניסיון ומומחיות  בליווי תהליך כזה מתחילתו עד סופו. את הידע הרב רכשה כאמור מתוך המערכת עצמה כפרקליטה במשרדי הכונס הרשמי, דבר המהווה יתרון משמעותי כשלעו"ד גרדל הכרות עם תהליך העבודה מבפנים. "כשחייב מגיע למשרדנו הוא פוגש אותי ישירות ולא עורכי דין אחרים או מתמחים, אני מלווה אותו בשירות אישי וצמוד, זמינה עבורו לכל שאלה והסבר מלווה אותו באופן אישי ומקצועי לכל אורך ההליך המשפטי ועד להשגת התוצאה המרבית עבורו, שהיא, כאמור מתן הפטר ומחיקת כל חובותיו".

טובת הלקוח עומדת לנגד עיני עו"ד גרדל שצועדת עם החייב יד ביד למטרה הסופית – הפטר חובות וחזרה לשוק העבודה. עו"ד גרדל מלווה את הלקוח באופן הרמטי מכל בחינה, החל בעריכת הבקשה והגשתה, דרך התייצבות עם החייב לדיון במתן צו לשיקום כלכלי, כולל פגישות בירור במשרדי הנאמן, הגשת דוחות, הכוונה, אם במסגרת בקשות בית המשפט ואם במסגרת ייצוג התנגדות החייב לתוכנית הפירעון. אין תחום שלא יטופל באופן הטוב ביותר.

"מטרת ההליך היא להתאים את תשלום החוב להכנסות החייב ולכן יש חשיבות רבה ללקיחת ייצוג של עו"ד מתמחה בתחום, אחרת עלול להיגרם נזק לחייב, שכן יש להתאים את תוכנית השיקום הכלכלי ליכולתו של החייב להחזר החובות. ייצגתי לא מעט חייבים שחובם היה עצום ולבסוף שילמו בפועל סכום נמוך ביותר", אומרת עו"ד גרדל, "זה הליך שמיטיב עם החייבים, נועד לטובתם ולשיקומם ולא כדאי לחשוש כי בסופו של ההליך, ימחקו כל חובותיו של החייב ו/או היחיד, והוא יוכל לחזור לשגרת חייו בלי לחץ החובות מוטל על כתפיו, וכשהוא נקי מחובות ומוכן לצאת לחיים חדשים, היא מסכמת.

משרד עורכי דין, טמוזרטי-גרדל

כתובת: יפו 216, בניין שערי העיר קומה 5, ירושלים

טלפון: 02-5959905 פקס. 02-5959910

מייל: [email protected]


משרד עו"ד ונוטריון דניאל ספרבי

למעלה מ- 17 שנים חלפו מאז פתח עורך הדין והנוטריון הירושלמי דניאל ספרבי את משרד הבוטיק שלו, אשר מתמחה בתחום המשפט האזרחי והמסחרי ומייצג חייבים להסדר חובותיהם, לרבות הליכי חדלות פירעון והוא עדיין קם כל בוקר בהתרגשות לקראת התיק הבא. מאחוריו מאות עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים, אשר חוזרים אליו בכל פעם מחדש, ממליצים לחברים ובני משפחה. לצד עבודתו השוטפת, עו"ד ספרבי לא שוכח גם לתרום מזמנו לאוכלוסיות מעוטות יכולת במסגרת תיקי פרו-בונו, ומאמין כי הצלחה של כל תיק נשענת במידה רבה על יחסי אמון ויושר בין עו"ד ללקוח.

עו"ד ונוטריון דניאל ספרבי הוא בעל תואר שני במשפט אזרחי-מסחרי ומתמחה בשלל תחומים, ביניהם דיני חוזים, מקרקעין, תביעות כספיות שונות, סכסוכי שכנים, ליטיגציה ועוד. בנוסף, מתמחה עו"ד ספרבי גם בתחום של חדלות פירעון במסגרתו הוא מייצג, בין היתר, חייבים וחברות בהליכי פירוק. עו"ד ונוטריון ספרבי מסביר שהוא לא רק מסייע ללקוחות רבים שנמצאים בצומת הקשה בחייהם לפתוח דף חדש, אלא  גם מלווה אותם יד ביד לאורך כל הדרך במטרה להעניק להם הזדמנות חדשה לחיים.

עורך דין ונוטריון דניאל ספרבי | צילום: פרטי

עורך דין ונוטריון דניאל ספרבי | צילום: פרטי

בשנת 2019 נכנס לתוקפו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שיצר מהפיכה בתחום חדלות פירעון. החוק ביטל את הוראות פקודת פשיטת הרגל שהיו נוהגות עד לאותו מועד, וקבע הוראות להסדרת החובות של חייבים שהם יחידים. הניסיון רב השנים של עו"ד ספרבי בתחום זה ועבודה עם חייבים, נותן לו יתרון לכלכל את הצעדים ולבחון את כל האפשרויות העומדות בפני החייב בבואו להסדיר חובותיו. "חדלות פירעון או בשמו העממי פשיטת רגל, זה מצב כלכלי שבו חייב, לא יכול לפרוע את החובות שלו בזמן", מסביר עו"ד ונוטריון ספרבי. "בנוסף, מדובר במצב שבו סכום החובות של אותו אדם, גבוה משווי הנכסים הנזילים שיש לו, אם זה כספים, חסכונות או רכוש. ולכן, חייב שמגיע למצב של חדלות פירעון, יכול לבקש פתיחת הליכי חדלות פירעון על מנת לשקמו כלכלית. כמובן, שגם נושה – מי שחייבים לו, יכול לפנות לבית המשפט בבקשה שיפתחו נגד החייב בהליכי חדלות פירעון". עוד הוא מציין שמטרת החוק הוא שיקום כלכלי של החייב ופירעון חובות לנושים. "מטרה ארוכת הטווח היא קידום שילובו של החייב במרקם החיים הכלכליים". הוא מדגיש כי כל אדם בעל חובות, אינו דומה לאחר, לכן, יש לבחון כל מקרה לגופו וחשוב לבחור את הדרך הנכונה ביותר עבור כל אחד.

לצד זה, עוסק המשרד של עו"ד ונוטריון דניאל ספרבי בכל התחום האזרחי-מסחרי, חוזים, מקרקעין מכר- ושכירות, תביעת וסכסוכים כספיים, תוך מתן ייעוץ וליווי משפטי מקיף ואיכותי.

מה היתרון שלך על פני משרדים אחרים?

"אני בעל ניסיון של מעל 17 שנים בתחום האזרחי-מסחרי, במהלכן סייעתי למאות לקוחות בנושאים שונים. כשמשרד מצליח הוא לרוב שוכר תחתיו צוות שלם שמעניק שירות ללקוחות, אבל לי עדיין חשוב, גם אחרי שנים, להמשיך ולקבל כל לקוח באופן אישי. כאשר לקוח מגיע אליי ובוחר בי להיות עורך הדין שלו, בהתחשב בניסיון שצברתי ובהישגים שהגעתי אליהם, הוא גם מצפה שבסופו של דבר אני אהיה זה שאטפל בו. ולדעתי זו באמת הדרך. כאשר ישנו צוות של עורכי דין, אתה לא שולט באותה המידה בתיק כמו שאתה שולט כאשר אתה מנהל אותו באופן אישי. חשוב לי להכיר כל לקוח ברמה האישית ולדבר איתו כך שהוא תמיד יודע שיש לו לאן ולמי לפנות".

 הסוד להצלחה של עו"ד ספרבי הוא המקצועיות לצד האווירה הנעימה והשירות האישי שהוא מעניק לכל אחד מהלקוחות שלו, שאת לא מעט מהם הוא מלווה במשך שנים רבות בתחומים שונים. "אני חושב שמה שגורם ללקוחות להישאר וגורם למשרד להצליח הוא הגישה הייחודית שמאפיינת את המשרד – הענקת יחס אישי ומקיף לכל לקוח, ליווי מתחילת התהליך ועד סופו ומציאת פתרונות משפטיים לבעיות שמגיעות אלינו תוך יצירת אמון הדדי".

מה המרכיב הכי חשוב לדעתך ביחסי לקוח-עורך דין?

"המרכיב החשוב ביותר הוא אמון. חשוב לי שהלקוח יסמוך על הרמה המקצועית שלי ויאפשר לי לנתב את התיק בדרך שבה אני מאמין. כיום, לקוחות רבים מגיעים לאחר שהם קראו מידע בגוגל, שלעיתים יכול להיות גם נכון, אך לא בהכרח רלוונטי לתיק שלהם. חשובה לי מאוד השקיפות ואני תמיד משתף את הלקוחות שלי בכל מה שמתרחש בתיק ובכל שלב. בשום אופן אני לא פועל מבלי לשמוע את דעתם ולהתחשב בה. עם זאת, אני לא אעשה דברים בתיק שנוגדים את הראייה המקצועית שלי וכאן בעצם בא לידי ביטוי האמון ההדדי".

משרד עורך דין ונוטריון , דניאל ספרבי- דרך חברון 101, בית הנציב, ירושלים

טלפון ליצירת קשר: 02-6482990 פקס: 02-6482991

מייל: [email protected], אתר: safraby.co.il


משרד עורכי הדין רווה ושות'

עו"ד רמה רווה מתמחה בין היתר בייצוג זוכים וחייבים, בהליכי חדלות פירעון (לשעבר פשיטת רגל) ובהוצאה לפועל. הליך חדלות פירעון מאפשר במקרים מתאימים למי שאינו מסוגל לפרוע את חובותיו, הסדרת חובות באמצעות תשלום חלק מהם וקבלת פטור מחלקם האחר. הסדרת החובות – באמצעות הליך של חדלות פירעון או הסדרים עם הנושים – מאפשרת לחייבים לנהל את כלל החובות במסגרת ההליך מבלי להתמודד בנפרד עם כל אחד מהנושים. בסיומו של ההליך יכול החייב להתחיל דף חדש. בנוסף לכך, עוסק המשרד בתחום האזרחי מסחרי, ניהול תיקים בבתי המשפט, דיני עבודה, עסקאות מקרקעין, חוזים, ייצוג מול בנקים, ייפוי כוח מתמשך, צוואת וירושות, הטרדה מינית ועוד.

עו"ד רמה רווה (צילום פרטי)

עו"ד רמה רווה (צילום פרטי)

המשרד הוקם על ידי עו"ד רמה רווה שיחד עם צוות עורכי הדין צברו ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים בבתי משפט ובייצוג חייבים. "בתחום של פשיטת רגל (חדלות פירעון) ישנה תופעה מדאיגה לפיה רבים מפושטי הרגל מסיימים את ההליך וחוזרים שוב למעגל החובות. אנחנו מייצגים חייבים במטרה להעניק להם ולמשפחותיהם אפשרות לפתוח דף חדש ולשים את פרק החובות מאחוריהם לתמיד." עו"ד רווה היא גם חלק מקהילת עורכי דין בעלי אחריות חברתית שמחויבת לאמנה של עמותת "דף חדש ללא חובות" – מדובר בעמותה ללא כוונת רווח שהוקמה במטרה לסייע למשפחות בישראל לצאת ממעגל החובות ולא לחזור אליו." משתפת עו"ד רווה. המשרד שלנו עוסק בתחום הרגיש הזה ומעניק טיפול מקצועי, הוליסטי ומכבד – במחיר הוגן. אנחנו בוחנים את התמונה המלאה בכל תיק – מבחינת החובות, מקורם, והיקפם, יכולת ההחזר, הנכסים הקיימים והסכנה הקיימת בהליך. רק לאחר בחינת כל הפרטים נגבש מסקנה אם עדיף ללכת להליך של חדלות פירעון או אולי להסדר חובות או לפתרון אחר." מדגישה עו"ד רווה.

למקסם את יתרונות התהליך  

"אנחנו משתדלים לא להגיע להליך של חדלות פירעון אם אין הכרח ופעמים רבות מצליחים למצוא פתרונות יצירתיים אחרים. יחד עם זאת במידה ואין ברירה נעשה זאת באופן הכי טוב שאפשר ונמקסם את היתרונות של ההליך לטובת הלקוחות שלנו בליווי מתחילתו ועד סופו"

פתרונות יצירתיים אינדיוידואלים

"לקוחה שהגיעה אלינו במטרה לעבור הליך פשיטת רגל. אחרי שניתחנו את מצבה הכלכלי, ניתחנו את מצבת החובות ואת יכולת ההחזר. הגענו למסקנה שאפשר להגיע לתוצאה מצוינת גם בלי הליך של פשיטת רגל. ליווינו אותה במשך מספר חודשים עד שהמשפחה הגיעה להתנהלות כלכלית נכונה ואז הצלחנו לעמוד בתנאי הסף על מנת לגייס עבורה הלוואה חברתית – לטווח ארוך ללא ריבית. בעזרת ההלוואה הגענו להסדרי חוב עם כלל הנושים והצלחנו להימנע מפשיטת רגל ולהעניק לה דף חדש תוך פחות מששה חודשים. אנחנו כל הזמן מנסים למצוא פתרונות יצירתיים שהם אינדיוידואלים לכל לקוח, אין פתרון קסם, יש פתרון מותאם ללקוח, לאפשרויות ולתנאים הייחודים לו".

עו"ד רמה רווה ועו"ד ליהי רווה (צילום פרטי)

עו"ד רמה רווה ועו"ד ליהי רווה (צילום פרטי)

"הקו המנחה שלנו בכל ההליך של פשיטות רגל הוא תוצאה מקסימלית ללקוח, הגינות כלפי הצדדים האחרים בהליך וסוף לבעיית החובות לתמיד. יש הרבה מצבים שהחייבים לא יודעים על הסיכונים, החובות והשלכות ההליך ובסיומו הם יכולים למצוא את עצמם במצב גרוע יותר. אנחנו עם יד על הדופק, בוחנים את כל האפשרויות ובסופו של דבר בוחרים יחד עם הלקוח את הדרך הכי טובה עבורו לשיקום כלכלי".

כתובת: בן יהודה 1, ירושלים
טלפון: 02-6570777
לאתר: ravehlawoffice.zapweb.co.il
מייל: [email protected]


משרד עורכי הדין ענבל עמר

מתמחה בין השאר בפשיטת הרגל, כינוס נכסים והוצאה לפועל, דיני המשפחה עריכת הסכם ממון, הסכם גירושין, הסכם חיים משותפים, צוואות וירושות, מכירה ורכישת דירות ועוד שופך אור חדש על הליכי פשיטת רגל והסדרת חובות ומעניק ללקוחות ליווי צמוד עד לסיום התהליך.

עו"ד ענבל עמר (צילום: אבלינה שאמס)

"מגיעים אלינו למשרד לקוחות שנקלעו לחובות מול הרשויות והוצאה לפועל, בראש ובראשונה לפני הכניסה להליך של פשיטת רגל אנחנו עושים הכול בשביל למנוע זאת ולהגיע להסדרי חובות", משתפת עו"ד ענבל עמר, "כאשר מטרתנו להסדיר ריביות נמוכות ולקבל פריסת תשלומים נוחה עבור החייב. כמו כן, אנחנו מכירים את רגישות הנושא ומבינים שאדם שנקלע לחובות ועיקולים חווה משבר לא פשוט, החל מיחסיו עם המשפחה הקרובה ועד למצב נפשי לא קל. על כן מעבר לרמה היסודית והמקצועית, אנחנו מלווים את הלקוחות עד לתוצאה הסופית, על מנת לא להגיע לפשיטת רגל במידה והנסיבות מאפשרות" והחוק החדש מאפשר אף זאת.

בספטמבר 2019 נכנסה רפורמה חדשה בנושא פשיטת רגל – "חוק חדלות פירעון" כאשר מטרתו בין השאר לאפשר לחייבים להסדיר את חובם ולפתוח חיים חדשים בחייהם הכלכליים "מדובר במהפכה חיובית בתחום של פשיטות רגל שתואם את האג'נדה שלנו, אפשר לפתוח דף כלכלי חדש וזו לא גזירה משמיים שאין לה עתיד ואופק. המשרד שלנו פועל במיוחד על מנת להעניק תקווה למשפחות או עסקים שטעו בהתנהלות הכלכלית שלהם" משתפת עו"ד עמר.

בנוסף, משרד עורכי הדין ענבל עמר בוחן כל מקרה לגופו "לפני הכול אנחנו בוחנים את המצב ולומדים את המקרה והתיק, מתוך הבנה כי לא כל חוב מצריך לגשת להליך של פשיטת רגל" מציינת עו"ד עמר. "אנחנו שומעים ומקבלים לא מעט תיקים בנושא, ומדובר באנשים סטנדרטיים ללא הבדלי מגזר או מעמד. המשרד שלנו נותן מענה לכולם ומאפשר להם בסופו של דבר לחיות חיים ללא פחד מצלצול הטלפון הבא או ממכתבים בתיבות הדואר. מטרתנו לשפר את התוצאות ולקצר את ההליכים למינימום פגיעה כלכלית נוספת, עד לביטול ההגבלות וסנקציות נוספות שהוטלו על החייבים".

כתובת: בן יהודה 1, קומה 4
טלפון: 050-222-9090
מייל: [email protected]


עורך דין אברהם זאדה הרפז – מה זה פשיטת רגל?

 "פשיטת רגל" או "חדלות פירעון ושיקום כלכלי" בשמה החדש, הנו הליך המאפשר לחייב הפטר חובות ושילובו מחדש בחיי הכלכלה מה צריך לדעת לפני פתיחת ההליך?

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

האמור להלן הנו תקציר בלבד ואין לראות בו ייעוץ משפטי – יש להיוועץ באופן פרטני עם עורך דין. המידע מתייחס להליכים שנפתחו אחרי 15.09.2019 כשסכום החובות מעל 150,000 ₪.

 מטרת ההליך: שיקום החייב, הגדלת הסכום שישולם לנושים, קיצור הליכים. ב-2019 נכנס לתוקף חוק חדש: הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ככלל, ההליכים כוללים 3 שלבים עיקריים: "פתיחת ההליכים", "תקופת הביניים" ו"תקופת השיקום הכלכלי".

שלב א': פתיחת הליך. הבקשה מוגשת לביהמ"ש השלום.

שלב ב': "תקופת הביניים". מקבלת הצו לפתיחת ההליכים, ועד למתן הצו לשיקום כלכלי. משתרעת על כשנה, ולאחריה יוענק "צו לשיקום כלכלי" הקובע תנאים לקבלת "הפטר". הנאמן בוחן את מצבו הכלכלי של החייב ומוטלות עליו הגבלות. בתקופה זו מוגשות ע"י הנושים תביעות חוב לנאמן. בסיום התקופה, הנאמן מגיש "דוח ממצאי בדיקה" בנוגע למצבו הכלכלי של החייב, נסיבות הסתבכותו, נכסיו וכספיו שנצברו ב"קופת הנשייה", תביעות החוב שאישר וכו'.

 שלב ג': קבלת צו לשיקום כלכלי והפטר מחובות. הממונה יגיש לביהמ"ש את הצעתו לשיקום. לאחר דיון, יעניק ביהמ"ש לחייב ע"פ שיקולו, צו לשיקום כלכלי, המהווה תכנית לפירעון חובותיו ולשיקומו.

 ההגבלות על החייב בהליך: צו עיכוב יציאה מהארץ * הגבלה על החזקה של דרכון ישראלי * הכרזה כלקוח "מוגבל מיוחד" (לא ניתן לפתוח חש' בנק, המחאות וכו') * הגבלה על שימוש בכרטיסי אשראי * הגבלה על הקמה או השתתפות בתאגיד חדש.

משרדינו הפחית חובות ללקוחות בהיקף של מאות אלפי שקלים וסייע לשיקום כלכלי. 

הליכי פשיטת רגל דורשים מתן יחס מיוחד ללקוח לאור ההסתבכות הכלכלית. כאשר עתיד הלקוח או משפחתו מונחים על הכף, הטיפול חייב להינתן, תוך הפגנת רגישות ואמפטיה מקסימאלית -בנוסף למקצועיות.

 עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין בירושלים פשיטת רגל וחדלות פירעון, הוצאה לפועל, מחיקת חובות והסדר נושים. כ"כ עורך דין בירושלים לענייני משפחה, ו-עורך דין הוצאה לפועל. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום מחיקת חובות ושיקום כלכלי וניהול משא ומתן עם נושים והסדרי חוב. עוסק בכלל הדין האזרחי ובתביעות בבתי משפט ובעל ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים, בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובבית משפט העליון. המשרד, הנו משרד בוטיק – המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד ויהיה זמין לכם בטלפון הנייד – במחירים סבירים ובתנאי תשלום נוחים. בנוסף, למשרד – אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]       

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


משרד עו"ד שמש את שגב

משרד עורכי דין שמש את שגב הינו משרד בוטיק המתמחה ומעניק ייצוג משפטי בכל תחומי דיני הוצאה לפועל, הליכי חדלות פירעון של אנשים פרטיים, חברות ועסקים קטנים וגדולים, פשיטת רגל, החזר הלוואות ועוד. השותפים עורכי הדין אלון שגב וגיא שמש חברו יחד והקימו את המשרד במטרה לייצג באופן מקצועי ולתת את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר עבור לקוחות המשרד "אנחנו מלווים את הלקוחות עד סגירת והצלחת התיק, כל תיק נבחן לעומקו ואנחנו מגבשים אסטרטגית פעולה הנתפרת במיוחד עבורו" משתפים עו"ד שמש ושגב. במשרד עורכי דין נוספים העוסקים בייצוג משפטי בתחום דיני המשפחה צוואות וירושות, נזיקין, בוררות, המשפט הפלילי, דיני תעבורה ותביעות אזרחיות ועוד.

משרד עו"ד שמש את שגב (צילום: מיכל קושרוב)

משרד עו"ד שמש את שגב (צילום: מיכל קושרוב)

ייחודיותו של משרד עורכי דין שמש את שגב באה לידי ביטוי ברזומה העשיר והשונה שכל שותף מביא עימו בייצוג התיקים השונים. עד לפני שנתיים עו"ד שגב כיהן בתפקיד כלכלן ותקציבאי ראשי של רשות מקומית, כאיש פיננסי הבקיא בחישובי ריביות, מספרים ונתונים מצליח עו"ד שגב לפצח תיקים מורכבים ואף להראות חישובים כלכליים מדוייקים מול ערכאות משפט שונות, עורך דין גיא שמש התמחה אצל שופט בכיר ולימים אף שימש כעוזרו המשפטי צבר רזומה עשיר, ובכך צבר ידע וניסיון רב בתחום המשפטים וקיבל פרספקטיבה ונקודות מבט נוספת על התיקים שהוא מייצג מתוך כותלי בית המשפט. השניים, עו"ד שמש ושגב מעורבים בכל תיק ותיק,  טביעת ידם המקצועית ותפיסתם המשפטית והכלכלית שזורות כחוט השני בשירות ללקוח ובני משפחתו. "רוב המקרים של פשיטת רגל ופתיחת תיקים אל מול הוצאה לפועל מתחילים מהתנהלות כלכלית לא נכונה בחיי היומיום, כאשר הפעולה הראשונה שלנו היא לעצור את כל מבול הנושים שדופקים על דלתו של הלקוח, לעצור את הליכי הוצאת לפועל במידה וקיימת ולהעניק ללקוח רגיעה בשלב הראשון של התהליך. לאחר מכן אנחנו מגבשים אסטרטגיית פעולה, בוחנים את התיק והופכים כל אות ומספר עד פיצוח התיק והפחתת הקנסות למינימום האפשרי. בנוסף, החוקים כל בתחום זה כל הזמן משתנים ועל מנת להיות עם אצבע על הדופק אני משתתף בכנסים מטעם בתי המשפט שעוסקים בתהליך של חדלות פירעון" משתף עו"ד שמש ונותן דוגמאות לתיקים שיוצגו על ידי המשרד "הגיע אלינו לקוח שהסתבך עם צ'קים והלוואות בשנות ה-70 וכיום כאדם מבוגר יחסית נפתח מולו תיק בהוצאה לפועל ע"ס 5 מיליון ₪, עוד מקרה של זוג ילדים בני 22 שהתנהלות כלכלית לא נכונה אחרי חתונתם הביאה אותם למצב כלכלי קשה. בשני המקרים בחנו את התיקים הן מהצד הכלכלי והן מהצד המשפטי, בכל תיק מצאנו ממצאים שונים והצלחנו להפחית את התשלום למינימום האפשרי ובכך לאפשר גם לזוג הצעיר בתחילת דרכו וגם לאיש המבוגר לפתוח דף חדש ולקבל הזדמנות שנייה לחיות חיים כלכליים מאוזנים ורגועים".

לשיחת ייעוץ התקשרו עכשיו >>>
02-6630555
לאתר: https://sns-law.co.il/
כתובת: יד חרוצים 15, ירושלים

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר