עורכי דין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין בירושלים שכדאי להכיר

מחפשים עורך דין מומלץ בירושלים? קבלו את עורכי הדין המקצועיים העוסקים בסוגיות משפטיות שונות: נזיקין, מקרקעין, צוואות וירושה, פלילי

פורסם בתאריך: 9.2.22 19:20

עדכון אחרון: 2.12.23 14:02

כמעט בכל סיטואציה בחיים נוכל להיעזר בעצתו של עורך דין, שינצל עבורינו את הידע המקצועי שלו. בין אם מדובר בתחום מקרקעין, גירושין, הוצאה לפועל, פשיטת רגל ועוד תחומים רבים, ובמיוחד בעסקות בהן מדובר על סכומי כסף גדולים, סיכונים רבים והרבה כאב ראש – כדאי ורצוי לשכור שירות של עורכי דין בירושלים לייצוג משפטי.


עו"ד ונוטריון ריול עדיקה | נזיקין וייפוי כוח מתמשך

קרה לכם נזק גוף בתאונה? תאונת דרכים? תאונת עבודה? תאונה ברחוב? עו"ד ונוטריון ריול עדיקה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום נזקי הגוף היא האדם למיצוי הזכויות שמגיעות לכם. ריול שמה לעצמה למטרה לעזור לאנשים, לסייע להם לקום ולהתרומם מהמצב העגום והקשה אליו נקלעו עקב תאונה ולנהל מלחמה עיקשת כנגד הבירוקרטיה. ריול יודעת להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח תוך אנושיות, אמפתיה והכי חשוב – במקצועיות רמה, על מנת להביא לתוצאה אופטימלית בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח.

"תביעת נזיקין – נזקי גוף" אומרת עו"ד ונוטריון ריול עדיקה, "היא תביעה שבה אדם ניזוק בגופו. המקרים הנפוצים ביותר הם נזקי גוף בעקבות תאונות דרכים, אך קיימים מקרים נוספים ומגוונים אחרים, למשל תאונת עבודה או תאונה שקרתה עקב רשלנות. המקרה הקלאסי הוא רשלנות רפואית, למשל במהלך ניתוח, במהלך לידה, אך גם רשלנות מסוג אחר, כגון רשלנות עירייה, אם הלכת על מדרכה שבורה ורעועה ברחוב ונפלת. התביעה לרוב היא נגד חברות הביטוח וכמו כן עוסקת גם בתביעות למיצוי זכויות כנגד הביטוח הלאומי וביטוחים פרטיים. בתיקים שאני מנהלת – נכנסת לתמונה ומעניקה למי שנפגעו, ליוויי וייעוץ משפטי בכל ההתנהלות מול חברות הביטוח או הביטוח הלאומי משלב פתיחת התיק ועד לסיום התיק – כאשר על פי רוב מסתיימים התיקים בכספי פיצויים/גמלה שמושגים ללקוחותיי".

עו"ד ריול עדיקה | צילום: אינגה Q ELITE BEAUTY

עו"ד ונוטריון ריול עדיקה | צילום: אינגה Q ELITE BEAUTY

עו"ד ונוטריון ריול עדיקה רואה בנושא סוג של שליחות. כבעלת ניסיון ומקצועיות בתביעות נזיקין זה שנים רבות, היא יודעת שהלקוחות שלה זקוקים לה. לריול ניסיון עשיר בעבר גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי, מה שמקנה לה ראיה מרחבית וידע עצום כמי שהייתה פרקליטה משני צידי המתרס.

"המהות של העבודה שלי היא לעזור לאנשים. כל מקרה הוא סיפור חיים שבו תאונה פגעה לאדם בחייו ושינתה אותם. קשה לי כעורכת דין לראות אנשים נלחמים לבדם על הזכויות המגיעות להם, כאשר לרוב הם לא מצליחים למצות אותן ולקבל את המגיע להם, וכאן אני נכנסת לתמונה. אני מלווה ליווי צמוד את לקוחותיי, לומדת את התיק מכל בחינה אפשרית, מעניקה ללקוחות ייעוץ משפטי ומסתכלת עליהם בגובה העיניים, תוך הגינות ויושרה מרבית. כל תיק ותיק מנותח בהתאם לנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח שאני מייצגת, ובזכות הכלים המשפטיים שברשותי, אני בוחרת אסטרטגיה מתאימה על מנת להשיג תוצאה אופטימלית ומקסימלית".

"חברות הביטוח פועלות בשיטת מצליח. למרות שאדם שילם פרמיה ביטוחית במהלך שנות חיים, חברות הביטוח לא ממהרות לשלם את הכסף בזמן תאונה. אנשים שנפגעו בתאונה, יכולת הפרנסה שלהם נפגעה, וכל החיים שלהם השתנו בעקבות התאונה שקרתה ביום בהיר אחד. אף אחד לא מבקש להיפצע או להיות נכה. התפקיד שלי בכוח, עם ניסיון של למעלה מעשור, הוא להילחם עבור לקוחותיי ולתת להם שקט נפשי ללכת ולטפל בעצמם ובנזק הגוף שקרה להם, מבלי להתעסק בבירוקרטיה ובשיטות ההתשה של גופי הענק. מכל מקום, חשוב לי להדגיש כי כאשר בוחרים עורך דין, רצוי לפנות למי שמהוקצע בתחום הספציפי של נזקי גוף מאחר שזו תורה שלמה, מורכבת ומסועפת, אותה אני חיה ונושמת מדי יום ביומו". עו"ד ונוטריון ריול עדיקה, בוגרת תואר שני מהאוניברסיטה העברית, קצינה לשעבר בפרקליטות הצבאית והיא כאן בכדי לעזור לכם.

עו"ד ונוטריון ריול עדיקה, יו"ר ועדת רשלנות רפואית ומרכזת תחום נפגעי פעולות איבה בוועדת ביטוח לאומי בלשכת עורכי הדין במחוז ירושלים

כתובת: דרך חברון 101, בית הנציב בניין B קומה 4, ירושלים

אתר: www.rivalaw.co.il

נייד: 050-5777079

דוא”ל: [email protected]

לפייסבוק לחצו כאן

לאינסטגרם לחצו כאן


עו"ד לימור בן-חמו, נזקי גוף, ייפוי כוח מתמשך ועריכת צוואות

עו"ד בן-חמו, בעלת ניסיון של 13 שנים בתחום המשפטים, ברשותה תואר ראשון (מאוניברסיטת בר אילן) ושני (מאוניברסיטת חיפה) במשפטים עם התמחות במשפט רפואי ובריאות. בסבלנות ובמאור פנים היא  דואגת להסביר ללקוח באופן מקיף על תהליך העבודה, מכינה את החומר ואת הלקוח להופעה בפני הוועדות והערכאות השונות וטוענת עבור לקוחותיה באופן יסודי ומקיף. בן-חמו צועדת לצד הלקוחות מתחילת התהליך ועד סופו ומקפידה ללמוד, להשתתף בכנסים מקצועיים ובהשתלמויות של לשכת עורכי הדין.

עוד לימור בן חמו (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד בן חמו מתמחה בתחום נזקי הגוף, כלומר טיפול בתיקי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות מול רשויות מקומיות ומוסדות שונים, תביעות אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות ועוד. הייצוג המקצועי נערך בערכאות השונות: בבתי המשפט, בבתי הדין לעבודה ובוועדות רפואיות בביטוח לאומי על שלל ענפיו וכן בוועדות מול קצין התגמולים. דגש מיוחד ניתן למו"מ מול חברות הביטוח במאמץ לסיום התיק ביעילות ובמקצועיות וכמובן בתוצאה הטובה ביותר.

שירות נוסף וייחודי אותו מספקת בן-חמו נקרא "ייפוי כוח מתמשך" – זוהי מעין "צוואה בחיים". ייפוי כוח מתמשך הנו מסמך משפטי לכל דבר ועניין במסגרתו קובע האדם מראש כל עוד יש לו יכולת קוגניטיבית בעיקר להבין את מהות המסמך, משמעותו ומטרותיו מי יטפל בענייניו, האישיים, הרכושיים והרפואיים ויקבל החלטות במידה ויגיע למצב בו לא יהיה מסוגל לכך עצמאית. מטרת מסמך זה, בין היתר, היא לאפשר לאדם להיות אדון לעצמו, לשמור על כבודו ופרטיותו וכן להקל על הפרוצדורה עמה נאלצות משפחות להתמודד כאשר יקירן מגיע למצב בו הוא נעדר יכולת הבנה כנ"ל, הן מבחינת דיווח למוסדות השונים והן מבחינת פעילות שוטפת. בן-חמו מרצה על נושא זה בצירוף מצגת מפורטת בלשכות רווחה עירוניות. בנוסף עוסקת עו"ד בן חמו בעריכת צוואות.

"מה שמייחד את השירות שלי הוא היחס האישי ללקוחות", היא אומרת, "כל אחד ואחד מלקוחותיי מקבל מענה מקצועי ותשובות מהירות, המידע תמיד נגיש, מעודכן ופרקטי, לכל לקוח טיפול מיטבי התפור לפי מידותיו, המידע נמסר בצורה בהירה ואף אדם לא ייצא ממשרדי מבלי שהבין את כל שלבי הטיפול בתיק".

כתובת: רחוב הלל 24, קומה 4, ירושלים

טלפון: 02-6272018, 050-8922908

פקס: 02-6271989

דוא"ל: [email protected]


עו"ד ריקי אופק אבן צור | מומחית לענייני משפחה, מקרקעין ופירוק חברות

"לרוב ענייני משפחות הם סוגיה מורכבת בין אם מדובר בבני זוג או מאבק ירושה. כשבני זוג מגיעים למצב של גירושין זו תקופה קשה בחייהם ובחיי ילדיהם, כשבני משפחה מגיעים בענייני רכוש ירושה או צוואה זוהי גם סוגיה לא קלה לגשר בין כל הצדדים. לכן, לצד המקצועית, הניסיון והפרקטיות בתחום אני מביאה איתי רגישות והבנה". משתפת עו"ד ריקי אופק בן צור מומחית לענייני משפחה ופירוק חברות המתמחה בתחום מזה כ- 18 שנה. בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית וכיום במהלך לימודי הדוקטורט במשפטים. עו"ד אופק בן צור, בעלת משרד עורכי דין המעניק שירות וייעוץ משפטי בנושאי ירושות, צוואות, גירושין, חלוקת רכוש ועוד. כיהנה בעבר כבאת כוחו של היועץ המשפטי לממשלה במשרד המשפטים באגף האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי לענייני משפחה חרטה על דגלה במהלך השנים שירות אישי, מקצועי לצד אמפתיה ואנושיות לכלל לקוחותיה.

לאחרונה, פתחה עו"ד ריקי אופק שלוחה חדשה במשרדה המתמחה בטיפול במקרקעין וזאת על מנת לאפשר ללקוחותיה לקבל סל שירותים כולל תחת קורת גג אחת במיוחד בתקופה הקשה של הגירושין. זאת לצד השקת משרד חדש ברחוב הארבעה (מגדל המוזיאון) בתל אביב.

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: גליה פלד)

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: גליה פלד)

חשיבה מחוץ לקופסה ופתרונות יצירתיים לצד מקצועיות אמפתיה ואנושיות >>>

ייחודיותו של המשרד, מעבר לפן המקצועי וניסיון רב השנים בענייני דיני משפחה ופירוק חברות, באה לידי ביטוי באופן החשיבה היצירתית של עו"ד אופק בן צור, המתאמצת לספק בכל עת מתן פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיה. "שכמגיע אלי תיק חדש אני קודם כל מנסה להבין מה קורה בין בני הזוג, ללמוד על מערכת היחסים השרויה ביניהם ולהבין מי הן הנפשות הפועלות באותה סיטואציה. אין תיק אחד שדומה לשני, הכותרת היא אותה כותרת, גירושין, צוואות ועוד. אבל השחקנים משתנים כל הזמן. לכן, העבודה שלי לא מסתיימת בידיעת החומר, הפסקאות והדינים, אלא בצד האנושי וההבנה שכל אחד יכול להיות בצד זה מתישהו בחייו וכיצד אני יכולה להבטיח תהליך בטוח, יעיל שיסתיים על הצד הטוב ביותר, לצד רגישות, אמפתיה ואנושיות".

בייצוג תיקי דיני משפחה מדגישה עו"ד אופק בן צור את החשיבות בדאגה ושמירה על טובת הילדים "גירושין זהו תהליך לא פשוט, הן עבור בני הזוג והן עבור הילדים שגם עליהם להתמודד עם פירוק המשפחה. לכן, החשיבה על טובת הילדים היא בראש מעייננו ואנחנו עושים הכל בשביל להקל עליהם בתהליך".

עו"ד ריקי אופק אבן צור, דיני משפחה, מקרקעין ופירוק חברות

כתובת: רחוב הארבעה (מגדל המוזיאון), תל אביב

דיסקין 9א (מגדל וולפסון), ירושלים

טלפון: 02-5770095

נייד: 052-5399374

לאתר: www.rikilawyer.co.il

לפייסבוק


עורך דין אברהם זאדה הרפז – איך בוחרים עורך דין?

בחירת עו"ד הנה משימה קשה וקריטית. בחירה לא מתאימה תגרום לנזק, ולכן רצוי לבחור עורך דין מומלץ, בעל ידע וניסיון עשיר בתחום הספציפי. התוצאה המשפטית שנקבל תלויה בטיב התיק אך גם בניסיונו המקצועי של עוה"ד המטפל בתיק. איך בוחרים?

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

ניסיון בתחום הספציפי המבוקש של מעל 10 שנים, בקיא בחוק ובהלכות הדינאמיות, חשיבה חדה ויצירתית וניסיון חיים עשיר המציע פתרונות שונים לתיק.

לוחמני או יצירתי: לא תמיד לוחמנות רצויה. הליך משפטי הנו ארוך,יקר ומייגע ורצוי לבחון פתרונות מחוץ למסגרת.

משרד קטן או גדול: גודל המשרד אינו מעיד על איכות הייצוג. לעיתים משרד של עו"ד יחיד יעניק שירות טוב ואישי לעומת משרד גדול בו הלקוח הנו אחד מני רבים. במשרד גדול יתכן והתיק יעבור בין עוה"ד השונים.

אל תתפתו להבטחות סרק ולהבטחות בלתי הגיוניות – לעוה"ד תפקיד חשוב, אולם גורמים נוספים משפיעים על התוצאה: סיכויי התיק, הראיות, השופט, החוק והפסיקה.

 בקיאות בתחומי משפט נוספים: כאשר התיק מורכב ונוגע למספר תחומי משפט, רצוי לפנות למשרד העוסק בכל התחומים הרלוונטיים לתיק לקבלת טיפול מקצועי.

אינטראקציה אישית: עוה"ד ילווה אתכם תקופה ארוכה וייחשף לסודותיכם הכמוסים ביותר. לכן חשובה האינטראקציה האישית והיותו אמין ודיסקרטי. בפגישה שאלו שאלות לגבי המקרה הפרטי שלכם ובדקו את רמתו המקצועית בכלל סוגיות התיק. בדקו את האינטראקציה בניכם ואם אתם נותנים בו אמון.

מחיר זול או יקר: חיסכון בתיק המתנהל מספר שנים בבימ"ש – אינו הגיוני. לעוה"ד עבודה רבה ואחריות כבדה. מחיר זול אינו מאפשר את הביטחון וההשקעה הנאותה שאתם מחפשים. עדיף לשלם מעט יותר עבור ניסיון מקצועי ויידע, מאשר לפנות למשרד מתחיל בעל ניסיון דל.

פריסת תשלומים והתחשבות בלקוח: שכרם של עו"ד מנוסים אינו זול. לכן החשיבות בהתחשבות במצב הלקוח ובפריסת תשלומים.

 ניסיון בליטיגציה: יש להבדיל בין ייעוץ משפטי, לייצוג משפטי בבימ"ש (ליטיגציה). ישנם עו"ד העוסקים בייעוץ בלבד.

בקרו באתר האינטרנט של עוה"ד: כך תוכלו ללמוד על התיק הספציפי שלכם ולהתרשם מרמתו המקצועית ומהתנסחותו.

עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין בירושלים לענייני משפחה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל,  עורך דין מקרקעין, רשלנות, זכויות אזרח, וכלל התביעות האזרחיות. בעל ניסיון של מעל 10 שנים ובקיאות רבה בכלל הדין האזרחי ובתביעות בבתי משפט ובעל ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים, בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובבית משפט העליון. המשרד, הנו משרד בוטיק – המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד ויהיה זמין לכם בטלפון הנייד – במחירים סבירים ובתנאי תשלום נוחים. בנוסף, למשרד – אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

אין לראות בכתוב לעיל כייעוץ משפטי. יש לקבל יעוץ פרטני.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]    

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז


דניאל ספרבי – עורך דין, מוסמך בעריכת יפוי כח מתמשך, נוטריון ומגשר, מומחה במשפט אזרחי ומסחרי וחדלות פרעון (פשיטת רגל)

עורך הדין, המגשר והנוטריון דניאל ספרבי הינו בעל תואר שני במשפטים ובעל וותק רב בתחום המשפט האזרחי והמסחרי. הוא פתח את משרדו בשנת 2006, ועד כה סייע ללקוחות רבים שאת רובם הוא מלווה כבר במשך שנים רבות בתחומים מגוונים ובשלבים שונים בחיים.

עו"ד דניאל ספרבי (צילום: ינון סופר)

עו"ד דניאל ספרבי (צילום: ינון סופר)

כיום, משרדו זוכה להצלחה רבה, בייחוד בשל גישתו הייחודית – הענקת יחס אישי ומקיף, ליווי מתחילת התהליך ועד סופו, מציאת פתרונות משפטיים לבעיות שמגיעות לפתחו ויצירת אמון הדדי עם הלקוחות. עו"ד ספרבי מתמחה בתחום המשפט האזרחי המסחרי, הליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל לשעבר) והוצאה לפועל ומסייע ללקוחות בסוגיות שונות הנוגעות לתחומים אלו, בין היתר  תביעות בין דיירים, תביעות מול בנקים, מקרקעין, נדל"ן וחוזים. בנוסף, הוא עוסק בפירוק חברות, הסדרת חובות ומתן הפטר להמשך דרך חדשה לחייבים.

לצד פעילותו השוטפת, עובד עו"ד ספרבי עם אוכלוסיות מעוטות יכולת במסגרת פרו-בונו ושכר מצווה. באופן זה, הוא קובע את אופיו וחזונו של המשרד- הענקת ייצוג וסיוע לכלל האנשים באוכלוסייה, בדגש על מעוטי היכולת אשר בעקבות מצבם הכלכלי או הבריאותי אינם יכולים לאפשר לעצמם ייצוג משפטי. על כן, מייצג עו"ד ספרבי לקוחות רבים ללא תשלום אל מול המוסדות והרשויות ומסייע להם ברמה הפרטנית במקרים של ניתוקי חשמל ומים ובעיות נוספות, תוך דגש רב על מצבם ואופיים, ומהווה עבורם עוגן לטיפול בבעיות משפטיות סבוכות וכואבות.

עו"ד ספרבי נוקט בגישה של שקיפות מתמדת אל מול לקוחותיו: "אני מסכים להעניק שירות אך ורק ללקוחות אשר בחנתי את מצבם ומצאתי כי אני אכן יכול לסייע להם. פעמים רבות אני מסרב לקבל תיקים כיוון שאני יודע מראש שהפתרון המשפטי לא יעזור או שאינו קיים. בנוסף, חשוב לי לשמור על רמת מחירים הוגנת אשר תאפשר לכל אדם לקבל שירות משפטי איכותי ומקצועי". עו"ד ספרבי מאמין בעבודה ישירה ואישית אל מול הלקוח : "חשוב לי שכלל הלקוחות שלי יקבלו את השירות שלי, מתוך הניסיון והידע הרב שצברתי במהלך השנים. על כן, אני מלווה כל לקוח באופן אישי מתחילת התהליך ועד סופו ללא מתווכים וגורמים נוספים המעורבים בתיק. כמו כן, אני מקפיד להיות זמין עבור לקוחותיי 24/7  ותמיד ניתן להשאיר הודעה במשרד גם מעבר לשעות הפעילות, ובהתאם לחשיבותה מקבלים מענה גם אם מדובר בשעות לא שגרתיות".

טלפון:  02-6482990

פקס: 02-6482991

אימייל: [email protected]

לאתר: www.safraby.co.il

לפייסבוק: עו"ד דניאל ספרבי


עו"ד חיים פרנק  – מקרקעין  ודיני משפחה

לא פעם אנשים מוצאים עצמם בסיטואציה שעלולה להיגרר אל בין כותלי בית המשפט, ושתוצאותיה ישפיעו באופן ישיר אל המשך חייהם. במקרה שאתם עומדים בפני הליך בירוקרטי או מוצאים את עצמכם מתרוצצים מדיון כזה אחר, כדאי שתסירו את כאב הראש ותנו לאיש מקצוע איכותי ומנוסה לטפל ולהוציא עבורכם את פסקי הדין הטובים ביותר. משרד עורך הדין חיים פרנקל, עו"ד מומחה לנושאי נדל"ן ודיני משפחה, בעל ניסיון בתיקים קשים אשר היו נראים תחילה כחסרי תקווה. עו"ד פרנקל בעל ניסיון רב שנים, הקים את משרדו בירושלים בשנת 2002, ושם לנגד עיניו את כמטרה לעזור ללקוחות בבעיות המשפטיות השונות. פרנקל: "כל בעיה משפטית שתעלה על שולחן משרדי תזכה ביחס אישי, טיפול מעמיק ופתרון יסודי". משרדו של פרנקל משלב בין שתי סאגות בולטות בעולם המשפט, תחום  דיני מקרקעין ודיני משפחה אשר זוכים לטיפול מקצועי.

עו"ד חיים פרנקל (צילום: פרטי)

מכירת דירה, תמ"א 38 ונדלן – חיים פרנקל לצדכם בכל דיני המקרקעין

תחום דיני המקרקעין בעגה המשפטית הוא תחום רחב בעל קשת מגוונת ביותר. אחרי יותר מעשור של עבודה יסודית עו"ד פרנקל הוא בעל בקיאות רבה בכל רבדי המקצוע, בכל בעיה משפטית העומדת על שולחנו הוא יורד עד לשורש הבעיה ומשקיע מאמצים רבים עד להגעה לפתרון האולטימטיבי לשביעת רצונו של כל לקוח. עו"ד פרנקל מתעסק בעסקאות מכירה, בינוי ופינוי ותהליכים ארוכים הכוללים בין היתר בניית והרכבת תמ"א 38.

גירושין, ירושות וצוואות – עו"ד פרנקל בדיני משפחה:

אמנם משפחה לא בוחרים, אך בהחלט ניתן לבחור מי יטפל בכם במידה שאתם נגררים להליך משפטי בדיני משפחה. דיני משפחה טומנים בחובם את המקרים הקשים ביותר של חוזי גירושין (מזונות, הסדרי ראייה, משמורת משותפת). עו"ד פרנקל יעבור איתכם את כל הדרך ויגרום להליך להראות קצת פחות נוקשה, עד לרגע בו תקבלו את ההסכם הטוב ביותר. תחום ייפויי כוח מתמשך ותחום הירושות והצוואות הוא תחום אשר מרבית עורכי הדין מעדיפים להתרחק מפני הרגישות והקושי לטיפול, את עו"ד פרנקל, בעל עבר ביטחוני עשיר הכולל לחימה בחיל הצנחנים ושירות בשב"כ, יהלומן נמרץ בישראל ובחו"ל, שום דבר לא מפחיד. משרדו של עורך הדין חיים פרנקל מתמחה בכתיבת ירושות ובדרישה לרשם הצוואות על מנת לעזור ליורשים החוקיים להשיג את זכותם ולקבל את הירושה.

עו"ד חיים פרנקל, רחוב רד"ק 7 רחביה, ירושלים

טלפון: 02-5678000

נייד: 050-5218202

פקס: 02-5678001

דוא"ל : [email protected]


עו"ד שמעון האן

משרדו של עו"ד שמעון האן בסיוע עורכי הדין ממשרדו, מתמחה בתחום המשפט המסחרי והאזרחי ועוסק בין היתר בליטיגציה (ייצוג בבתי המשפט השונים), מכירה ומיזוג של חברות, ייצוג חברות ולקוחות פרטיים בהוצאה לפועל, צוואות, מוסמך בעריכת יפוי כח מתמשך, עסקאות נדל"ן וחוזים. בין לקוחותיו נמנים חברות מסחריות, כמו גם לקוחות פרטיים.

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב )

עו"ד שמעון האן ( צילום: יובל כהן אהרונוב )

סוד ההצלחה אשר הפך את משרדו של האן לאחד מהמשרדים המובילים בעיר, טמון באופיו הייחודי של המשרד: "על אף שכיום המשרד מעניק שירותים ללקוחות רבים, היה חשוב לי לשמר את אופיו כמשרד בוטיק בו ניתן לכל לקוח יחס אישי. לכן, גם כיום, אני מקבל בעצמי את כלל הלקוחות ומטפל בתיקים שלהם באופן אישי. למעשה, אין לקוח במשרד שאין לו את מספר הנייד שלי, ואני מקפיד להיות זמין עבורם 24/7. הלקוחות שמגיעים אלי יודעים שכאשר הם מגיעים עם בעיה מסוימת, הטיפול בה עובר אלי והם יכולים להרגיש נינוחים עד כמה שניתן היות והם נמצאים בידיים בטוחות ויכולים להוריד מעצמם את העול. מהצד שלי, אני תמיד עושה את מירב המאמצים בכדי להילחם על זכויותיהם של הלקוחות שלי באמצעות נקיטה בהליכים שונים וייצוג בבתי המשפט".

משרדו של האן בולט בשל כמות החברות להן הוא מעניק שירות בתחום המשפט המסחרי: "אני חושב שההסבר להצלחה שהמשרד זוכה לה בתחום זה הוא שבעברי הייתי איש עסקים במשך שנים רבות, דבר אשר העניק לי יתרון מסוים על עורכי דין אשר אינם מגיעים מעולם המסחר. כשאני מתחיל לטפל בתיק העוסק בסוגיה מסחרית, אני תמיד מציב את עצמי בנעליו של הלקוח, מנתח את התיק מכלל הזוויות ובכך מבין בצורה טובה יותר את צרכיו".

טלפון: 02-5025544

כתובת: הלל 18, ירושלים

לאתר: https://www.hahn-law.co.il/
פייסבוק: https://www.facebook.com/Hahnoffice/

אינסטגרם: https://www.instagram.com/shimon_hahnlaw/

 


יורם אקוע – עורך דין ומגשר

משרדו של עורך הדין יורם אקוע, שוכן ברחוב יפו 217 ומתמחה בענייני משפחה וגירושין, צוואות, ניהול עזבונות, ייפוי כוח מתמשך, גישור כללי וגישור משפחה, הליכי הוצאה לפועל, תעבורה ומקרקעין. המשרד מעניק שירות אישי, מהיר, יסודי ומקצועי לכל לקוח.

יורם אקוע, עורך דין ומגשר (צילום: פרטי)

יורם אקוע, עורך דין ומגשר (צילום: פרטי)

עורך הדין יורם אקוע, סגן ניצב לשעבר, בעל תואר שני במשפטים תוך התמחות בדיני משפחה. שירת כ- 35 שנים במשטרת ישראל. בין תפקידיו העיקריים במערך כיהן כמפקד תחנה, ראש מערך מבצעים וראש מדור מאוימים.

לצידו, עובד עו"ד דוד אקוע אשר מתמחה בתחום המקרקעין ככלל ומקרקעין באזור איו"ש בפרט. דוד ביצע את התמחותו במשרדי המומנה על הרכוש הממשלתי באיו"ש ובעל ניסיון מקצועי בעסקאות רכישת מגרשים במושע (רישום על פי אחוזים), בעלות משותפת על נכס מקרקעין, עסקאות רכישת דירה יד שנייה ובליווי הליכי רישום ראשוני במשרדי רשם המקרקעין איו"ש.

בנוסף לעשרות הלקוחות בהם מטפל המשרד מדי שבוע, המשרד דוגל בעשייה חברתית התנדבותית הכוללת ייצוג לקוחות במסגרת "שכר מצווה". לאחרונה, ייצג המשרד את משפחתה של הנרצחת מיכל חלימי ז"ל כחלק מהסיוע לעמותת "יד לאחים" והוביל למהפך בתיק החקירה וללכידת הרוצח.

זאת ועוד, עו"ד יורם אקוע מרצה מבוקש בענייני צוואות וירושות, מעביר הרצאות רבות במנהלים הקהילתיים השונים ובגופים המרכזים את אוכלוסיית הגיל השלישי. במקביל, הוא מרצה בפני הורים צעירים על החשיבות שבעריכת צוואות בגיל צעיר לאור כך  שלצוואה ישנן השלכות משפטיות שהציבור לא מודע אליהן. על פי החוק, כאשר ישנם הורים צעירים ואחד מבני הזוג חלילה נפטר, ילדיהם הקטינים הם היורשים ובן הזוג שנותר בחיים לא יוכל לנהל את נכסיו כרצונו".

כתובת: יפו 217, ירושלים

טלפון: 02-6234020 | פקס: 02-5377713


משרד עורכי דין גבאי, חן, צימר ושות'

בין אם אתם רוכשים או מוכרים נכס, מעורבים בסכסוך נדל"ני, מעוניינים בליווי עו"ד מקצועי בפרויקטים של התחדשות עירונית או זקוקים לייצוג מול הרשויות והוועדות השונות לתכנון ובניה, משרד עורכי דין גבאי, חן, צימר ושות' מומחה בתחום המקרקעין ויספק לכם את הייעוץ והליווי המקצועי מהטובים והאיכותיים שיש להגנה על זכויותיך וקבלת התוצאות הרצויות. משרד עו"ד גבאי חן צימר ושות' נמנה על המשרדים הירושלמים הוותיקים, ומנוהל מזה למעלה משלושה עשורים על ידי עו"ד עובדיה גבאי. בנוסף לתחום המקרקעין, המשרד מתמחה במתן שירותים משפטיים שוטפים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

עו"ד עובדיה גבאי, אומר: "כמעט כל סוג של עסקת נדל"ן כוללת מסמכים משפטיים ארוכים שנועדו להבהיר ולהגן על זכויותיו של אחד מהצדדים בעסקה, אך במקרים רבים מייצרים אי הבנות, ובמקרים של סכסוך נדרש עורך דין בקיא ומומחה בתחום המקרקעין להבהיר את ההסכם ולייצג את הצד שלו במחלוקת". "עורך דין מקצועי בתחום הנדל"ן יכול לחקור את ההיסטוריה המשפטית של הנכס, להסביר למי מהצדדים את החוק וכיצד הוא פועל במקרה שלהם, ובמקרה ותידרש התדיינות משפטית, הוא ייצג  את לקוחותיו ויספק להם את הליווי והייעוץ המשפטי הטוב והמקיף ביותר, להבטחת תוצאות מיטביות".

מהם תחומי המומחיות של משרד עו"ד גבאי חן צימר ושות', בעולם הנדל"ן?

"אנו מומחים ברכישת ומכירת דירות ונכסים פרטיים ומסחריים, בטיפול שוטף בפרויקטים של תמ"א 38, בייצוג מול רשויות התכנון והבניה והוועדות השונות לתכנון ובניה, בתכנית בניין עיר אזורית ונקודתית, בהתנגדויות שונות לרבות הליכים, עבירות מנהליות, ועוד".

מהי תב"ע נקודתית?

"כאשר אדם בעל קרקע רוצה לשנות את הייעוד הספציפי של הקרקע שלו, מדובר בתב"ע (תכנית בניין עיר) נקודתית. הוא מגיש בקשה שעוברת דרך הוועדה המקומית עד לוועדה האזורית לתכנון ובניה, נעשה פרסום באזור בו הוא גר לגבי שינוי הייעוד של הקרקע, ומי שיש לו התנגדויות מגיש אותן לוועדה. ככל שיש יותר התנגדויות, כך הוועדה תתייחס להן יותר ברצינות. תפקידי כעורך דין במקרה זה, הוא לייצג את הלקוח – מגיש הבקשה לשינוי, מול הוועדה וההתנגדויות".

מה היתה המורכבות בשינוי הייעוד של הבניינים ברחוב עזה בירושלים?

"במסגרת התב"ע האזורית של שכונת רחביה בירושלים, היתה התייחסות ספציפית לרחוב עזה. התב"ע האזורית החדשה, מאפשרת לשנות את הייעוד של הדירות בקומות הראשונות בבניין ולהפוך אותן לנכס מסחרי: משרדים, חנויות, בתי קפה, וכד'. "המשמעות לכך, שיתר הדיירים בבניין שגרים למעלה יסבלו מרעש, ריחות, לכלוך, מעוברים ושבים שיגיעו לבית הקפה או למשרדים בקומות הראשונות, ולכן הם הגישו התנגדות".

האם התב"ע האזורית מתירה באופן אוטומטי לדיירים בקומות הראשונות לשנות את ייעוד דירתם?

"לא. התב"ע האזורית קובעת את ייעוד הקרקע או הדירות, ולאחר מכן, הדיירים שרוצים לשנות את הייעוד נדרשים לקבלת היתר בניה חדש כדי לבצע זאת". "הדיירים שגרו מעליהם התנגדו לתכנית. הם לא היו מודעים לה קודם על אף הפרסומים ברחוב.. כיוון שלא תמיד שמים לב לתכני הפרסום".

כיצד ייצגת את הדיירים המתנגדים מול הוועדה המקומית?

"במקרה של רחוב עזה, הבחנתי כי עיקר חזית הבניין פונה לרחוב צדדי ולא לרחוב הראשי. המשמעות היא, שהדיירים המתנגדים לתכנית בחרו מראש לגור ברחוב צדדי בכדי להימנע מרעש ולשמור על שקט ואיכות חיים מסוימת. זה הטיעון אותו העליתי בפני הוועדה – כי ברגע שהיא תיתן היתר לדיירים בקומות הראשונות לשנות את ייעוד הקרקע לבית קפה או עסקים, היא תחטא לאותם דיירים שמראש בחרו לגור במיקום שקט".

מה לגבי המלון ברחוב החבצלת בירושלים? אילו התנגדויות הועלו שם?

"המלון שרוצים לבנות ברחוב החבצלת הוא בשני בניינים שבחזית שלהם יש חנויות ובקומות העליונות שילוב של דירות עם בית מלון. הבעלים רוצים להפוך את הכל לבית מלון אחד גדול. "הם הגישו תב"ע נקודתית שבין היתר מבקשת להפוך את החנויות שבחזית הבניין ללובי של המלון, ואז הפקידו אותה להתנגדויות. אני ייצגתי דיירים מוגנים מאחת החנויות והגשנו התנגדויות בתואנה שבעלי המלון יכולים לבנות את הלובי של המלון בנסיגה – כלומר לחלק האחורי של הבניין מעבר לחנות".

מה היה גורל הדיירים שבחנות, לו התב"ע הנקודתית היתה מתקבלת?

"במקרה כזה, בעלי בית המלון היו נדרשים למצוא לדיירים המוגנים דיור חלופי. אולם הדיירים לא היו מעוניינים בכך, כיוון שהחנות שלהם כבר צברה לקוחות ומוניטין".

מה היתה התוצאה של הייצוג שלך?

"מה שקרה הוא, שהוועדה המחוזית המליצה לבעלי בית המלון למצוא דרך חלופית לבנית הלובי, אך בפועל הם לא בחנו זאת. הם התעלמו מהמלצת הוועדה והמשיכו עם התכנית המקורית ולכן הוועדה אישרה להם את התב"ע הנקודתית ובנית הלובי במקום החנויות. "במהלך הייצוג שלי, הוכחתי תחילה כי בעלי המלון לא טרחו לבחון אפשרויות אחרות ואילצו את עצמם באופן מלאכותי לברירה היחידה של הריסת החנויות לצורך בנית הלובי. יישמתי את חוק הגנת הדייר, אשר במקרים רבים עורכי דין לא משתמשים בו כיוון שהוא חוק "עתיק", ודווקא בא לעזרתנו במקרה הזה. החוק אומר שאם היית מוכרח לבנות את הלובי, תצטרך לפנות את הדייר ולמצוא לו נכס חלופי, אבל במקרה  זה הבעלים לא היו חייבים, כיוון שיש אפשרות לבנות את הלובי בנסיגה. כעת יהא להמתין להחלטת בית המשפט בנושא" למקרה שאכן  יבחרו  הבעלים  לדרוש את פינוי  הדיירים  חרף  האמור לעיל  .

 משרד עו"ד גבאי חן צימר ושות' נמנה על המשרדים הירושלמים הוותיקים, ומנוהל מזה למעלה משלושה עשורים על ידי עו"ד עובדיה גבאי, בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים – אשר התמחה בלשכתו של פרקליט המדינה – שופט ביהמ"ש העליון – בדימוס גבריאל בך. המשרד מספק מענה משפטי במגוון תחומים משפטיים במגזר העסקי וכן במגזר הפרטי, ובין לקוחות המשרד נמנים רשתות בתי מלון, חברות נסיעות ותיירות, חברות כוח אדם, קבלנים ויזמי נדל"ן, רשתות וזכיינים בתחום המזון, הכנסייה הקופטית ועוד רבים, וזאת לצד לקוחות פרטיים במגוון נושאים משפטיים. לצד ראש המשרד, עו"ד עובדיה גבאי, פועל צוות מגוון, צעיר ודינמי שמתעדכן באופן שוטף בתקדימים ועדכוני החקיקה בתחומי טיפול המשרד.

כתובת המשרד: בן יהודה 12, פינת בן הלל, ירושלים

לאתר

טלפון: 02-6240053


עו"ד תומר ששון

כשבאמתחתו הידע והניסיון המעמיקים הנדרשים, פועל משרד עו"ד תומר ששון מאז הקמתו להגשה וניהול תביעות בתחומי הנזיקין והביטוח, ביטוח לאומי, תביעות ביטוח – פוליסות אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וכו', בדגש התמחות בתאונות דרכים לסוגיהן. עו"ד תומר ששון ייצג בעבר חברות ביטוח, עבר לצדו השני של המתרס וכיום מייצג תובעים פרטיים בלבד, תוך שהוא נלחם על מתן פיצוי הולם ולנגד עיניו ניצבים האינטרסים של הלקוחות.

היתרון המהותי שרכש מהיכרותו הקרובה וארוכת השנים את חברות הביטוח, משמש כיום קלף חזק בידיו של עו"ד ששון בבואו לייצג את נפגעי הגוף והנפש, כשהוא משתמש בכל הכלים שצבר, ידע מומחיות וניסיון, על מנת להיאבק עבורם בהתמודדותם הלא הפשוטה לקבלת פיצוי.

עו"ד תומר ששון (צילום: מאיר טנצמן)

עו"ד תומר ששון (צילום: מאיר טנצמן)

"אני מכיר ויודע את אופן החשיבה של הצד השני, מהם חששותיו ומהן נקודות התורפה של חברות הביטוח, ויש לי יתרון מובהק בהתמודדות אל מול אותם גופים חזקים במדינה. חשוב לי לעמוד לצדם של הנפגעים העומדים בפני רגעים קשים בחיים ולהשיג עבורם פיצוי משמעותי שיאפשר להם אנחת רווחה", אומר עו"ד ששון, מנהל פורום דיני נזיקין באתר הפורומים המשפטיים.

במהלך השנים נחשף עו"ד ששון לכל טווח המקרים בנזיקין, החל מסוגים שונים של תאונות עבודה שניתן להעלות על הדעת, דרך תאונות דרכים לסוגיהן כולל פגע וברח, תאונות עצמיות וכו' וכלה בתאונות הכוללות גם נזקי רכוש בנוסף לנזקי גוף, בכולן התנהל באופן מעמיק בעיקר באזור ירושלים.

"לקוחות רבים אינם מבינים מהי המשמעות של התמודדות עם חברת ביטוח או גופים אחרים חזקים, ומנסים לטפל בכך עצמאית ללא הידע והכלים לכך", הוא אומר, "אני ממליץ לפנות לייעוץ אצל עורך דין מומחה ספציפית בתחום הנזיקין, שיוכל לממש את הזכויות שיכולות להגיע לעשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בתביעות. ברור שעו"ד המתמחה בתחום נזיקין, מכיר גם את עולם חברות הביטוח, לרבות ייצוג בוועדות ובבתי המשפט יוכל להוציא הרבה יותר עבור הלקוח, ואלו מיומנויות שלא כל משרד עו"ד יכול לספק".

"חשוב לדעת כי במקרים רבים, ללא קשר מי אשם בפגיעה ובאילו נסיבות, גם אם אדם נפגע כשהוא לבדו ברכב או בתאונת פגע וברח, ואפילו אם הרכב אינו בנסיעה או שעמד בצד הדרך לתקן את רכבו ונפגע – עדיין זכאי לפיצוי מחברות הביטוח, ויותר מכך – גם אדם שאשם בתאונה זכאי לפיצוי", הוא מסביר, "חשוב לשמור תיעוד רפואי מפורט כי אלו נתונים קריטיים בסיכויי התביעה. חברות הביטוח מנצלות את כוחן להתנער מהתביעה ומציעות לאנשים פרטיים סכומים זעומים כפיתוי, וחבל שרבים מהתובעים מסתפקים בסכומים אלו מחוסר ידע. לכן חובה להתייעץ בעו"ד שמתמקצע בנזיקין, זה מהותי", הוא מוסיף, "לדוגמא לקוחה שלנו נפגעה בתאונת דרכים יחסית קלה והתיעוד הרפואי העיד רק על הגבלות קלות בתנועות הצוואר. יחד עם זאת – לא הסכמנו להצעות המגוחכות של חברת הביטוח לסילוק התביעה, ניהלנו עבורה משא ומתן עיקש ו לא הסכמנו לפשרה שהציעה חברת הביטוח (לשלם סך של 6,000 ש"ח). לשמחתי, לאחר מאבק משפטי צודק ולאחר שהוכחנו כי לתובע קיימת נכות צמיתה של 10%, תשלם חברת הביטוח סך של 180,000 ש"ח ללקוח. חשוב להיאזר באורך רוח, להתעקש ולנהל משא ומתן, גם אם הוא ארוך ומתיש, כי בסופו של דבר זה משתלם. ומדובר בסכומי פיצוי עצומים שיכולים לשפר את חיי הנפגע".

עו"ד ששון מאמין בטיפול מקצועי ויסודי תוך תשומת לב מלאה לכל פרטי התיק והשאלות המשפטיות שעולות ממנו. זאת לצד מתן יחס אישי ובשיתוף מלא של הלקוח בשלבי התביעה, בגובה העיניים ובשקיפות מלאה על סיכויי וסיכוני התיק, מתוך רצון כן ואמיתי למצות את הזכויות של כל לקוח ועם אמונה עצמית ביכולותיו ובנסיונו ארוך השנים להביא ללקוח רווחה גם ברגעים קשים בחייו.

טלפון: 050-7947421

מייל: [email protected]

פייסבוק: עו"ד תומר ששון – ייצוג נפגעי תאונות דרכים


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר