עורכי דין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין בירושלים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין בירושלים שכדאי להכיר

מחפשים עורך דין מומלץ בירושלים? קבלו את עורכי הדין המקצועיים המתמחים בסוגיות משפטיות שונות: מקרקעין, צוואות וירושה, פלילי

30.11.18 20:51

דני שלום – עו"ד ונוטריון

"אין עסקת מקרקעין שלא ניתן לבצע"

עו"ד דני שלום (צילום: יובל כהן אהרונוב)

עו"ד דני שלום (צילום: יובל כהן אהרונוב)

דני שלום, עו"ד ונוטריון בעל ותק של 18 שנים בעריכת דין, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמשפטים עם התמחות בדיני מקרקעין.

לעו"ד שלום ניסיון רב במקרקעין, מיסוי מקרקעין, עסקאות מקרקעין יד שניה (כולל בשטחי יו"ש), עסקאות מכר מקבלן, כינוס נכסים, עסקאות מורכבות, עריכת מכרזים, ניהול מו"מ מול הרשויות, רשות מקרקעי ישראל וכדומה.

"במסגרת רכישת דירה חשוב לי להעניק ללקוח שירות שלם וכולל", אומר עו"ד שלום, "הלקוח מקבל ליווי צמוד לכל אורך ההליך, משלב טרום העסקה ועד לסיומה. עוד טרם ביצוע העסקה, מתבצעת בדיקת חבות במיסוי מקרקעין, עזרה בבחירת הבנק הממשכן, שיפור תנאי משכנתא מול הבנקים, עזרה בבחירת שמאי מטעם הבנק, בדיקת הנכס הנמכר/נרכש אצל הרשויות הרלוונטיות, עריכת ההסכם, ליווי הלקוח לאורך ביצוע העסקה ועד לרישום סופי ע"ש הלקוח במקרה של רכישה".

בנוסף הוא מבצע הדרכות למתווכים בענייני עדכוני מיסוי, פרקטיקה משפטית ועדכוני חקיקה, וכן מעניק שירותי ריטיינר לחברות, יעוץ שוטף בענייני תאגידים, דיני עבודה, קניין רוחני וחוזים מסחריים.

עו"ד דני שלום מופיע שנים רבות בבתי משפט על כל ערכאותיהם בתחומי המשפט המסחרי אזרחי, עבודה ודיני ירושה.

תחומי התמחות:

  • מקרקעין ומיסוי מקרקעין – ניסיון של אינספור עסקאות מקרקעין, התמחות במיסוי מקרקעין.
  • מעמד אישי /דיני ירושה – עריכת צוואות, הסכמי ממון/ חיים משותפים.
  • חוזים – עריכת חוזיים מסחריים, חוזי מקרקעין, מכר ושכירות, יעוץ משפטי בענייני תאגידים.
  • נוטריון – מתן שירותים נוטריוניים.

המוטו שלנו: מקצועיות, זמינות ויחסי אנוש.

כתובת: רחוב הלל 23, ירושלים. טלפון: 02-5383103 – 050-4763060.

מייל: [email protected]


גלעד בן עמי – עו"ד ונוטריון, בורר ומגשר

גלעד בן עמי – עו"ד ונוטריון בירושלים (צילום: מל בריקמן)

בעל ותק של עשרים שנה בתחום, ומתמחה בתחום המעמד האישי, ומומחה בתחום הצוואות וירושות.

עו"ד ונוטריון גלעד בן עמי, בעלים של משרד עו"ד בירושלים משמש כיו"ר המרכז הישראלי לגישור ובוררות באמצעות פוליגרף וכן בעלים של בית הנוטריון הירושלמי – המעניק את כל השירותים הנוטריונים במשרדו ומחוצה לו 24 שעות ביממה (בהתאם להוראות הדין).

עו"ד בן עמי, הוא אחד מעורכי הדין המובילים בעיר. הוא חי וגדל בצל עולם המשפט, ובין יתר עיסוקיו הוא משמש כדבר שבשגרה כמרצה למשפטים במכון מגיד ללימודי המשך מיסודה של האוניברסיטה העברית בירושלים, מרצה במרכז הלכה למעשה – המרכז להכשרה והשתלמויות מקצועיות לעורכי דין ובעבורו כיהן בין השאר כמרצה למשפטים במכללת רמת גן. במסגרת עבודתו מעניק משרדו שירותים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי והליטיגציה, דיני משפחה ודיני עבודה.

עיקר התמחותו של גלעד הינו ניהול תיקי גירושין וצוואות. את הצוואות הנערכות במשרדו הוא מאשר באישור נוטריוני המעניק להם תוקף של פסק דין וממליץ ללקוחותיו להפקידן אצל הרשם לענייני ירושה. בנוסף, מנחה גלעד את לקוחותיו לפעול בדרכים שיובילו לכך שצוואותיהם יכובדו לאחר אריכות ימים ושנים והסיכוי שיוגש ערעור בעניינם ו/או תוגש בקשה לביטול צוואתם יצטמצם ורצונו של המצווה ישמר.

גלעד מסביר כי רצונו של המוריש ע"פ רוב, הינו להמשיך ולשמור על יציבות תאו המשפחתי והמרקם החברתי הקרוב אליו לאחר מותו, ולמנוע ריבים וחוסר בהירות שיכולים להוביל לקרע בין יורשיו לאחר לכתו. עו"ד בן עמי מספר כי לא אחת כאשר נערכות צוואות לא ברורות או שקיים לגביהן חשש להשפעה בלתי הוגנת מצד מי מהמקורבים למוריש או אף חמור מכך כאשר נערכות צוואות עקב ניצול מצבו של המוריש, נדרש משרדו להגיש התנגדויות למתן צו קיום הצוואה ולנהל הליכים משפטיים ארוכים שסופם לא אחת הינו קרע משפחתי שלא מתאחה.

תחום נוסף בו הוא עוסק המשרד הינו תחום הגירושין בו משמש גלעד לא אחת כמגשר בין בני"ז. גלעד במספר כי לא ממזמן שימש כמגשר בעניין של בני"ז בו רצתה אישה להתגרש ובעלה הסכים לניהול הגירושין שביניהם במסגרת הליך של גישור. "ישבתי בניהם ובהסכמה הפנתי אותם לבצע בדיקת פוליגרף אצל עו"ד מנחם מעיין, על מנת לברר מספר שאלות ספצפיות, לרבות לעניין טענה להברחת רכוש, לגביהן הציגו כ"א מיחידי הצדדים מצג הפוך". עורך הדין מנחם מעיין שיושב במשרדי, הינו הבעלים של מכון sky  לבדיקות פוליגרף ועורך בין היתר בדיקות פוליגרף עבור בית המשפט לענייני משפחה ובה"ד הרבני והוא זה שביצע את אותה הבדיקה. לאחר ביצוע הבדיקה שהתבהרה תמונת חייהם המורכבת של הצדדים, הצלחנו להגיע להסכם גירושין שכלל משמורת משותפת לפירוק השיתוף ולחיוב במזונות. הסכם אותו אישר משרדי בבית משפט.

עו"ד בן עמי מסביר כי ההגעה להסכם הגירושין וההימנעות, מהגשת תביעות לביהמ"ש הובילה למצב בו התאפשרה משמורת משותפת וכי עד היום מצויים בני הזוג ביחסים טובים. עוד מספר גלעד כי הימצאותו של  עו"הד ובודק הפוליגרף מנחם מעיין במשרדו מיעלת וחוסכת זמן רב בבירור שאלות עובדתיות במסגרת הליכי בוררות וגישור.

למשרד עוה"ד והנוטריון בן עמי, ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, כל זאת תוך בניית אסטרטגיה משפטית, מתן מענה אישי לצרכי הלקוח ושמירה על דיסקרטיות מוחלטת. המשרד נעזר בפסיכולוגים, אקטוארים, בודקי פוליגרף וחוקרים, זאת כדי לספק מענה כולל לצרכי הלקוחות ולקבל את התוצאות הטובות ביותר. המשרד חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו טיפול משפטי במיטבו – שירות משפטי אישי בראייה משפטית היקפית ודינאמית אשר מתאימה את האסטרטגיה המשפטית לאינטרסים ולצרכים של לקוחותיו.

המוטו של המשרד: להבין את מטרת הלקוח ולנסות לנסות ולספק את צרכיו באופן שיאפשר לו לאחר האירוע נשוא המשפט להמשיך בחייו. "כאשר יוצא ממני לקוח בסיום תיק ואני מלווה אותו עד לדלת, אני מביט בו צועד לכיוון המעלית וחושב לעצמי 'אדם זה יכול להמשיך את חיו', זה גורם לי לאושר".

כתובת: רחוב הלל 18 קומה 5. טלפון: 02-5002599. פקס : 02-5002533.

לפייסבוק גלעד בן עמי – משרד עורכי דין ונוטריון

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

גיא פלנטר – עורך דין פלילי בירושלים

עורך דין גיא פלנטר

עורך דין גיא פלנטר

בשל אופיו המשברי של המשפט הפלילי הדורש פעמים רבות התגייסות מידית, מעו"ד פלילי בירושלים נדרשת זמינות מלאה, להענקת ייעוץ וייצוג משפטי לתושבי ירושלים וסביבתה. משרד עורך דין פלילי גיא פלנטר ממוקם במרכז הארץ ומספק ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים, נאשמים ומתלוננים באזור ירושלים וסביבתה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המשרד מונה 4 עורכי דין וותיקים ומנוסים ומעניק ייצוג משפטי בכל הערכאות הפליליות באזור ירושלים: מבית משפט השלום בירושלים ובית משפט השלום בבית שמש, בית המשפט המחוזי בירושלים ובית המשפט העליון. כל צוות עורכי הדין המועסק במשרד מגיע מזרועות אכיפת החוק – חוקרים ותובעים לשעבר, יוצאי פרקליטות המדינה, הפרקליטות הצבאית, מצ"ח ושב"כ, בעלי סיווג ביטחוני גבוה ואישור לשמש סניגורים בבתי הדין הצבאיים.

לעורכי הדין במשרד היכרות טובה עם כל תחנות המשטרה בעיר הבירה, וקשרי עבודה טובים עם פרקליטות מחוז ירושלים, פרקליטות המדינה שמקום משכנה במזרח העיר, ולשכת תביעות ירושלים של משטרת ישראל המטפלת במרבית התיקים הפליליים בירושלים וסביבתה.

ייחודו של המשרד, לא רק בניסיונם העשיר של עורכי הדין המועסקים בו אלא גם בהתמקדות בייצוג חשודים ונאשמים ללא עבר פלילי, תוך הימנעות עקרונית מייצוג עבריינים "מקצועיים" וארגוני פשיעה.

עדות לניסיונו המוכח של המשרד בטיפול בתיקים פליליים – בכל רחבי הארץ בכלל ובירושלים בפרט – ניתן למצוא באתר משרד עורך דין פלילי בירושלים גיא פלנטר, שם ניתן להתרשם ממגוון רחב של טיפולים משפטיים שהעניק המשרד: הכנה לחקירה פלילית, סגירת תיק פלילי, סגירת תיק בהסדר מותנה, ייצוג בשימוע פלילי, ביטול כתב אישום, עיכוב הליכים פליליים ע"י היועמ"ש, זיכוי נאשם, סיום הליך פלילי באי הרשעה, ייצוג משפטי בערעור פלילי, מחיקת רישום פלילי, ועוד.

הישגיו והצלחותיו של המשרד לאורך שנות פעילותו נובעים משמירה קפדנית על שורה של סטנדרטים ונורמות מקצועיות; טיפול אישי בכל לקוח, מתן תמונה כנה ומלאה ללקוח אודות מצבו (הסיכויים והסיכונים), שיתוף הלקוח בתהליך קבלת ההחלטות וגילוי הבנה, סבלנות ורגישות לצרכיו המיוחדים וזמינות לפניותיו הם חלק מהסטנדרטים הללו.

כדוגמה לטיפול מיטבי בתיק פלילי בירושלים, מציין עו"ד פלנטר מקרה של נאשם אותו ייצג המשרד בפני בית משפט השלום בירושלים. "הגענו להסכמות עם יחידת התביעות של משטרת ישראל בירושלים אשר הובילו לביטול כתב האישום". אומר עו"ד פלנטר. במקרה זה, תלונה של אישה שהחליטה לסיים את הקשר הזוגי עם בעלה, הובילה מיד למעצרו של הבעל ע"י משטרת ישראל, בחשד לעבירות של אלימות במשפחה.

בית משפט השלום בירושלים אף נעתר לבקשת משטרת הבירה, והאריך את מעצרו של הבעל אולם לאחר שעו"ד פלילי גיא פלנטר בא בדברים עם יחידת התביעות של משטרת ישראל בירושלים, חזרה בה התביעה המשטרתית מכתב האישום ולבקשתה של המשטרה, ביטל בית משפט את כתב האישום. לפרטים נוספים אודות מקרה זה ראו: עורך דין פלילי בירושלים.

טלפון: 03-7447448 חירום 24/7 : 050-6664499

לאתר עו"ד פלילי גיא פלנטר

 

 


כתבה שיווקית 


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר