גשר המיתרים (צילום: אורן בן-חקון)
(צילום: אורן בן-חקון)

התחדשות עירונית בירושלים: איפה הפרויקטים המומלצים?

התחדשות עירונית בירושלים מתקיימת במספר פרויקטים בעיר. איפה מתקיימים בירושלים פרויקטים של פינוי בינוי וקבוצות רכישה? מה כולל המפרט בדירות? ומי הקבלנים העומדים מאחורי הפרויקטים?

פורסם בתאריך: 18.4.19 14:49

פרויקט ההתחדשות העירונית של "א. איילון ובניו בע"מ"

פרויקט ההתחדשות העירונית היוקרתי של חברת "א. איילון ובניו בע"מ" של הקבלן הוותיק אבי איילון ברח' פלורנטין 15 ירושלים הגיע לסיומו וזוהי הזדמנות נהדרת לרכוש דירה חדשה בבניין בוטיק השוכן במיקום מרכזי ונעים, במחירים אטרקטיביים ללא תחרות.

פלורנטין 15 ירושלים א. איילון ובניו בע"מ

כיום ישנם עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בירושלים. עבור בעלי הדירות זוהי אופציה טובה לשדרג את דירותיהם הישנות לדירות חדשות ויוקרתיות, ועבור לקוחות חדשים זוהי הזדמנות לרכוש דירה איכותית וחדשה במחירים שווים לכל כיס. עם  זאת, חשוב לבחור בפרויקט אשר מנוהל על ידי קבלן אמין, בעל ניסיון אשר שם דגש על עבודה איכותית. אבי איילון הוא יזם וקבלן וותיק בירושלים אשר אחראי על עשרות פרויקטים גדולים ומוכרים בעיר וביניהם בניין מגדל העיר ומלון מגדל הכנסת הממוקם בכניסה לעיר.

כעת, נכנס אבי איילון גם אל תחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 ועתיד לאכלס את הפרויקט הראשון שלו בתחום זה בחודש יולי. הבניין החדש ממוקם ברחוב פלורנטין המרכזי, השקט והנעים שבשכונת קרית היובל. מדובר בפרויקט בוטיק, אשר לווה באופן אישי על ידי אבי איילון ונבנה בצורה איכותית, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. הבניין בעל ארבע קומות ובו 13 דירות בלבד. כל דירה כוללת חנייה ומחסן ובכולן ישנו מפרט טכני עשיר ברמה הגבוהה ביותר עם מזגן מיני מרכזי, דלת פלדלת, חלונות אלומיניום תוצרת "קליל" ומרפסות. הפרויקט היוקרתי ממוקם ברחוב חד – סטרי שקט ומטופח, במרחק הליכה מהמתנ"ס השכונתי "פיליפ לאון" ובסמוך למרכז המסחרי שברחוב אורוגואי. כמו כן, הוא ממוקם על יד תחנות תחבורה ציבורית, בתי ספר וגנים. לאורך כל תהליך התמ"א, אבי איילון מעורב בכל שלבי הבנייה בצורה אישית ומלווה את הדיירים מתחילת התהליך של הקנייה ועד לקבלת המפתח, תוך הקפדה על תוקף האחריות שהדירות מקבלות מטעם חוק המכר לדירות. כעת, תהליך ההתחדשות של הפרויקט ברחוב פלורנטין הגיע לישורת האחרונה במהירות וללא עיכובים והדירות החדשות והיוקרתיות מוצעות לאכלוס מידי ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

בשל ההצלחה הגדולה של הפרויקט והלקוחות המרוצים, צפויה חברת "א. איילון ובניו" לבצע פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי העיר ולהמשיך להעניק שירות יוצא אישי ויוצא דופן ברמה הגבוהה ביותר.

משרד מכירות: 02-5637079

נייד: 054-6622658


אפריקה ישראל מגורים מביאה את ההתחדשות העירונית לירושלים:

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך כי ההתחדשות העירונית בירושלים היא כבר לא רק דיבורים ותוכניות על שולחן השרטוטים, אלא מציאות קיימת בשטח", אומר אסף סימון מנכ"לאפריקה התחדשות עירונית.חברת האם, אפריקה ישראל מגורים, מומחית בהקמת שכונות שלמות, עם מבני ציבור ושטחים ירוקים הייתה החלוצה ששינתה את תרבות הדיור בישראל כשהחלה בהקמת אותן שכונות מתוכננות כ"עיר בתוך עיר". לכן, המעבר לתחום ההתחדשות העירונית, שמהווה עבורה אלטרנטיבה נוספת לייזום פרויקטים למגורים, היה טבעי. לפני כשש שנים זיהו בחברה את הצורך בטיפול מיוחד בתוכניות תמ”א והחליטו להקים את “אפריקה התחדשות עירונית”, המתמחה בפרויקטים מסוג תמ"א 38/2 הריסה ובניה מחדש ובפינוי בינוי.

פרויקט פינוי בינוי סן מרטין (הדמייה: אפריקה ישראל)

פרויקט פינוי בינוי סן מרטין (הדמייה: אפריקה ישראל)

בשנים האחרונות "אפריקה ישראל מגורים" היא החברה המובילה בשוק הירושלמי למגורים עם היקף של מעל ל-1000 יח"ד עם שלל פרויקטים: סביוני ארנונה, סביוני רמת שרת, הרב קוק 7 , חצר הנביאים וסביון VIEW.  "אנו פועלים בתחום ההתחדשות העירונית בעיר כבר שלוש שנים ונתמודד על כל מכרז שתוציא המנהלת החדשה להתחדשות עירונית של מוריה ובמקביל נפעל מול דיירים פרטיים. כאשר כל הצעה בכל שכונה בעיר תבחן על בסיס הכדאיות הכלכלית והסבירות התכנונית בלבד. לעיר פוטנציאל אדיר ואחת מהפעולות הראשונות שלי עם כניסתי לתפקיד היתה לסמן את העיר כיעד אסטרטגי", מדגיש סימון.

כיום אחראית החברה על חמישה פרויקטים בשלבים מתקדמים, וביניהם פינוי-בינוי ברח סן מרטין 23-25 בשכונת הקטמונים להקמת 104 יח"ד. ופינוי-בינוי ברח' בוליביה בשכונת קריית יובל להקמת בניין מגורים בגובה של 12 עד 14 קומות עם כ-180 יח"ד חדשות, שהינו בין הראשונים בשכונת קריית יובל. מתוכן ישווקו  כ-124 יח"ד לציבור הרחב. במסגרת פרויקט זה, ייהנו הדיירים הוותיקים מתוספת שטח לדירתם הקיימת וכן מרפסת שמש.  סה"כ בשני הפרויקטים החברה תקים כ-290 יח"ד. בשני הפרויקטים הללו קיבלה החברה מענק ממשרד השיכון על תכנון מהיר ויעיל.

אנו משקיעים מאמצים רבים להיכנס לפרויקטים דומים אחרים בעיר ומחוצה לה ובוחנים הצעות בבית הכרם, ברסקו, בקרית יובל ובקטמונים", מוסיף סימון. כחברה ציבורית, “אפריקה התחדשות עירונית” גם מחויבת בשקיפות. “מה שאני מבטיח לדייר הראשון, מקבל גם אחרון הדיירים. אני מגיש הצעה אובייקטיבית שהיא תמיד סופית. לא משנה כלום תוך כדי בנייה, והכל מופיע בדוחות שלנו. בכלל אני מאמין שצריך להציע לדיירים הצעה שתאפשר להם לפגוש את הדירה החדשה במהירות האפשרית גם עם זה על חשבון עוד מ"ר או שניים נוספים.

טלפון – *8890

אתר: אפריקה התחדשות עירונית

פייסבוק: אפריקה התחדשות עירונית


 חברת האלונים ירושלים בתנופת בנייה: 

חברת האלונים הינה חברה פרטית המאוגדת ורשומה בישראל בעלת מסורת ארוכת שנים של בנייה איכותית בירושלים והסביבה. בראש החברה עומד מר שמוליק לוי שכיהן כיושב ראש ארגון קבלני הבניין והתשתית בירושלים והסביבה וסגן הנשיא של התאחדות הקבלנים הארצית. חברת האלונים ירושלים הוקמה בשנת 1966, מאז ועד היום היא מתמחה בבניית פרויקטים למגורים, וילות ובתים. לחברה ניסיון עשיר רב שנים בבניית פרויקטים למגורים בכלל ובהתחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי. החברה נמצאת בתנופת בנייה עם מספר פרויקטים בעיר ירושלים. בקרוב תמסור החברה 32 דירות יוקרה בפרויקט "אלוני ארנונה". הפרויקט ממוקם בלב שכונת ארנונה הוותיקה (רחוב שלום יהודה) ובו בניין ייחודי עם לובי מפואר, מעליות מודרניות, חניות מקורות ומפרט טכני עשיר ומגוון.

אלוני ארנונה (הדמייה: חברת אלונים)

פרויקט פנקס 3, גבעת מרדכי (הדמייה: חברת אלונים)

בנוסף נמצאת החברה בעיצומה של בניה בפרויקט "פארק המסילה" במסגרת תמ"א 38 חיזוק. פרויקט זה ממוקם באחד השטחים הירוקים הפופולריים ביותר בירושלים – טיילת פארק המסילה. בפרויקט מספר מצומצם של דירות דופלקס מפוארות בנות כ- 160 מ"ר וכ- 140 מ"ר ברמת גימור גבוהה. מהמרפסות בפרויקט ניתן להשקיף על בתי המושבה הגרמנית ובקעה. הפרויקט הוא שילוב מנצח של מיקום, תכנון אדריכלי ורמת גימור גבוהה המעניקים לרוכשים מרחב מחייה מושלם. בימים אלו מתחילה החברה פרויקט בניה נוסף, פרויקט "פנקס 3" בשכונת גבעת מרדכי. הפרויקט מוקם ברחוב פנקס 3 במסגרת פרויקט תמ"א 38 חיזוק מבנים לבניין יתווספו 24 יחידות דיור בנות שלושה וארבעה חדרים, כולל ארבע דירות גן וארבעה פנטהאוזים וחניה מאחורי הבניין.

שני פרויקטים נוספים של החברה, הנמצאת בישורת האחרונה לקבלת היתרי בניה בהם במסגרת תמ"א 38 חיזוק הם בדרך בית לחם שבתלפיות וברחוב חיד"א שבבית וגן.

טלפון: 8318*

אתר: האלונים ירושלים


קבוצת מנוס ממשיכה בתנופת הבנייה בירושלים:

קבוצת מנוס היא קבוצת היזמות הגדולה ביותר בירושלים בתחום ההתחדשות העירונית על פי מדד הדירוג היוקרתי DUN'S 100 של החברות המובילות במשק בתחום הנדל"ן שנחשף השבוע. קבוצת מנוס דורגה גם השנה בדירוג החברות המובילות בתחום התחדשות עירונית הארצית, ומבין החברות הירושלמיות קבוצת מנוס במקום הראשון עם ניהול של כ – 30 פרויקטים שונים בשלבים שונים מתוכם 12 בביצוע. חזונה של קבוצת מנוס הוא להוביל את תחומי הפעילות בהן היא מתמקדת באופן חדשני ופורץ דרך: התחדשות עירונית לסוגיה, בניה רוויה, קבוצות רכישה ושיווק דירות. מטרת הקבוצה הינה לצאת ממסגרת הנדל"ן השגרתי והמוכר, ולהוביל את התחום אל המדרגה הבאה: יצירת פתרונות נדל"ן שהתפתחו מתוך צרכים ומגמות בשוק הישראלי – התחדשות עירונית, שיפור רמת החיים של התושבים באמצעות הרחבות הדירות, חיזוקן והנגשת המבנים גם באמצעות מעליות.

פרויקט תמ"א 38 של קבוצת מנוס ברחוב רבקה 22 בקעה (צילום: קבוצת מנוס)

פרויקט תמ"א 38 של קבוצת מנוס ברחוב רבקה 22 בקעה (צילום: קבוצת מנוס)

בין פרויקטי התמ"א 38 שהגיעו לסיומם תחת ידיה ניתן למנות את ריש לקיש 5, שאול המלך 63, בן זכאי 6, דהומיי 10 ודהומיי 2. הקבוצה מובילה גם פרויקטים רבים שעודם בשלבים שונים של בניה: ריש לקיש 10 ואלעזר המודעי 4 במושבה היוונית, וינדהם דידס 6 במושבה הגרמנית, רבקה 22 ובן יפונה 10 בבקעה, אבא חלקיה 5 בקטמון הישנה, ים סוף 5 ברמת אשכול, בוליביה 4 בקרית היובל. לאחרונה, החלו העבודות בפרויקט ברחוב בן יפונה 10 בשכונת בקעה בירושלים. בפרויקט זה ייהרסו חלק מהתוספות הקיימות בבניין עקב בנייה לקויה אשר היוותה סכנה מוחשית לדיירי הבניין. במסגרת הפרויקט הייחודי יחוזקו 14 יח״ד קיימות ויתווספו 10 יח״ד חדשות, תוך שמירה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר והתאמת הבניין לקו הבנייה המתחדש בירושלים.

גם בתחום קבוצות הרכישה קבוצת מנוס בולטת ומאחוריה שלושה פרויקטים מוצלחים שנמכרו באופן מלא – אלומה הירוקה שבה 130 יח"ד נבנות כעת בישוב אלומה שליד קרית גת, רמות הירוקה שבה 153 יח"ד נבנו בכניסה לשכונת רמות בירושלים ואוכלס, וכמובן גילה הירוקה שהינה חלק מתוכנית הבניה של 3000 יח"ד בשכונת גילה המתפתחת בירושלים. ובתחום הבניה החדשה קבוצת מנוס דורסת רגל עם פרויקט של 150 יח"ד דיור בהר יונה ג', נצרת עילית ובאילת 52 יח"ד במתחם יוקרתי ומפנק.

קבוצת מנוס מאמינה בהצבתו של הדייר וקהילתו במרכז. מתוך כך דוגלת הקבוצה ביצירת מתחמי מגורים אשר יהוו תשתית לשגשוג התא המשפחתי בקהילה מתחדשת ופורחת. שמואל חי ראובן, מנכ"ל קבוצת מנוס: "לא בכדי הפכה קבוצת מנוס לקבוצה המובילה בירושלים. החשיבה היצירתית והוורסטילית שפיתחנו בחברה מהווה את נקודת החוזק המשמעותית שלה. אנשי הצוות שלנו עסוקים באופן מתמיד בצרכיהם המשתנים של הדיירים בקהילה, והתוצאות ניכרות בשטח. גם השם שרכשה לה החברה בקרב הציבור כבר הולך לפניה, והיום יודעים כולם שבחירה בקבוצת מנוס פירושה בחירה באמינות, מקצועיות ומצוינות חסרת פשרות. כל אלו חוברים יחד ומאפשרים לקבוצת מנוס להמשיך ולהתפתח, לגדול ולהפוך לאבן פינה בבניין ירושלים".

טלפון: 3687*

לאתר: קבוצת מנוס התחדשות עירונית

 

 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר