גשר המיתרים (צילום: אורן בן-חקון)
(צילום: אורן בן-חקון)

התחדשות עירונית בירושלים: איפה הפרויקטים המומלצים?

התחדשות עירונית בירושלים מתקיימת במספר פרויקטים בעיר. איפה מתקיימים בירושלים פרויקטים של פינוי בינוי וקבוצות רכישה? מה כולל המפרט בדירות? ומי הקבלנים העומדים מאחורי הפרויקטים?

פורסם בתאריך: 18.4.19 14:49

פרויקט סביוני קטמון החדשה – אפריקה ישראל מגורים

ירושלים עוברת בשנים האחרונות תנופת נדל"ן מרשימה הכוללת שינוי תפיסה בפיתוח העיר. אם עד לפני עשור המחשבה של בנייה לגובה בירושלים הייתה טאבו, בשנים האחרונות אנחנו רואים שינויים משמעותיים ב-Landscape העירוני הירושלמי: יותר בניינים גבוהים, דירות קטנות יותר, פינות גן על גגות מבנים, "בנייה משולבת" – כלומר בנייה שתכלול גם מגורים, גם מסחר, וגם משרדים.

סביוני קטמון החדשה (הדמייה: EVOLVE MEDIA)

סביוני קטמון החדשה (הדמייה: EVOLVE MEDIA)

האם שינוי תפיסתי זה, שהולך וקורם עור וגידים, הולך לשנות את אופייה של העיר? האם ירושלים הולכת ומפנה גבה לאבן הירושלמית במטרה להידמות לאחותה הצעירה – ת"א?

לאו דווקא. בירושלים כיום מתקיימת תופעה מעניינת: התחדשות עירונית המשלבת בנייה מתקדמת וחדשנית תוך שמירה על צביונה המיוחד של העיר והתחשבות באורך חייהם וצרכיהם של המגזרים השונים ולאט לאט מתחילים לבלוט נעל פני הקרקע אותם פרויקטים המקפיצים את ירושלים לקדמת הבניה הארצית.

בשנים האחרונות הוגדרה  העיר ירושלים כיעד אסטרטגי של החברה מתוך אמונה מלאה בפוטנציאל הטמון בעיר, הייחודיות שלה והביקוש הגבוה לדיור: מהעיר, מהארץ ומהעולם כולו. כחלק מפעילותנו הענפה בעיר הובלנו ועדיין מובילים פרויקטים משמעותיים ברחבי העיר כשמהבולטים והמשמעותיים מבניהם הוא פרויקט "סביוני קטמון החדשה".

פרויקט הסביונים בקטמון החדשה, כשמו כן הוא, מגלם את כל האנרגיה החדשה שצפויה להיכנס לשכונה – בינוי איכותי במפרט גבוה, בנייה משולבת, דירות יוקרה, מרכזי קניות ועוד. כשכל זה ממוקם בסמוך לצירי תחבורה רבים ונגישים, ובמרחק נגיעה ממרכזי תרבות ותעסוקה ובשילוב עם שלווה ומרחבים ירוקים.הפרויקט מציע דירות של 2-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרווחות בעיצוב מוקפד וגימור מושלם המציעות חווית מגורים מפנקת.

סביוני קטמון החדשה הוא רק ההתחלה כאשר לאחריו צפוי לצאת לביצוע פרוייקט הדגל בעיר בתחום ההתחדשות העירונית ובכלל – פרויקט בר יוחאי בן יותר מ-1000 יח"ד בחמישה מגדלים של 35 קומות, חשוב לדעת לא רק בניה אינטנסיבטית למגורים צפוייה-  באיזור זה, מקודמת תוכנית  לבניית  מרכז עסקים ראשי חדש  שיכלול משרדים רבים שיאכלסו חברות בינלאומית ויהוו אפשרויות תעסוקה עבור התושבים., פארקים צמודים ועוד.

סביוני קטמון החדשה מצטרפת לפרויקטים נוספים שלנו בשכונות העיר השונות – ברמת שרת- סביוני רמת שרת, בסביוני ארנונה, סביון VIEW – בית מפאי ההיסטורית, , פרוייקט בוליביה בן 216 יח"ד שצפוי לצאת לדרך בסוף השנה הזו. כמו כן לחברה פרויקטים  נוספים  במקסיקו ובגוואטמלה בקריית יובל.

אני מזמין אתכם לבקר באתרים השונים של חברת אפריקה ישראל ברחבי העיר להתרשם וללמוד על השינוי התפיסתי בסביבת המגורים , איכות המגורים החדשה והניסיון הרב שנצבר כיזמים המובילים את הבניה בעיר הבירה בעשור האחרון.אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית (צילום: ניר קנטור)

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית (צילום: ניר קנטור)הכותב הוא אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית

טלפון – *8890

אתר: אפריקה התחדשות עירונית

פייסבוק: אפריקה התחדשות עירונית


קבוצת מנוס ממשיכה להוביל בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים

קבוצת מנוס היא קבוצת נדל"ן מהמובילות בענף בישראל, המוכרת לציבור בעיקר בזכות הניסיון, המקצועיות, החדשנות הניהולית, היצירתיות וראיית פני העתיד.  תחום ההתחדשות העירונית בארץ הפך מזמן לשם דבר בישראל, ובמרבית הערים בארץ מקודמים פרויקטים מסוג זה באופן נרחב. קבוצת מנוס מהווה את החברה המובילה בתחום בירושלים, עם למעלה מ 30 פרויקטים בעיר, הנחשבת ל'עיר הבית' של הקבוצה.

קבוצת מנוס עוסקת גם בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הבניה למגורים, הרחבות קהילתיות והקמת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית  עם  כ 13 פרויקטים שנמצאים כעת בשלבי ביצוע שונים ו כ- 16 פרויקטים בתהליך לקבלת היתר הבנייה.

פרויקט אלעזר המודעי (צילום: אביעד תבל)

פרויקט אלעזר המודעי (צילום: אביעד תבל)

בחודש האחרון קיבלה קבוצת מנוס היתר בניה לשני פרויקטים חדשים בעיר.

פרויקט תמ"א 38/1 ברחוב שמעוני 34. במסגרת הפרויקט הבניין בן 3 קומות ו6 דירות יעבור הליך חיזוק ותוספות לכל דירה. כמו כן תבנה החברה 4 דירות חדשות ב 2 קומות ותבצע חידוש תשתיות ושטחים ציבוריים בבניין. הפרויקט מתוכנן על ידי האדריכל יוסי בן נעים ממשרד "גולדשמיט, ארדיטי, בן נעים אדריכלים" וצפוי להסתיים בשנת 2023.

פרויקט תמ"א 38/1 נוסף ברחוב ים סוף 3  בשכונת רמת אשכול. במסגרתו קבוצת מנוס מבצעת חיזוק מבנה קיים בן 4  קומות ו 8 יחידות דיור, ובניה של 2 קומות חדשות ו 4 יחידות דיור חדשות. לדירות הקיימות יתווספו ממ"ד ומרפסות שמש חדשות. הפרויקט ממוקם בליבו של האזור החרדי – האנגלו סקסי הנחשב לאחד האזורים היוקרתיים בירושלים. בעלי הדירות ייהנו מבניין העומד בתקני הבנייה המחמירים ביותר ובעל חזות מודרנית  ותכנון אדריכלי ייחודי שתוכנן על ידי האדריכלית דינה יוסף. סיום העבודות ואכלוס הפרויקט צפוי ב-2023.

פרויקט דידס (צילום: אביעד תבל)

פרויקט דידס (צילום: אביעד תבל)

בימים אלו נכנסים לדירותיהם החדשות דיירים בשני פרויקטים של החברה שקיבלו טופס אכלוס.

פרויקט אלעזר המודעי 4 במושבה היוונית בעיר עבר הליך של חיזוק המבנה נגד רעידות אדמה, החלפה ושדרוג כלל התשתיות המרכזיות במבנה והרחבת כל הדירות הקיימות. החלונות והפתחים במבנה הוחלפו באלומיניום חדש ובשילוב עם חיפוי האבן החדש נוצרה חזית אחידה, מודרנית ומפוארת. כל הדירות בפרויקט נמכרו.

פרויקט נוסף שמתאכלס בימים אלו הוא פרויקט אבא חלקיה 5 בלב שכונת קטמון הוותיקה. הבניין עם 12 דירות עבר הליך של חיזוק מבנה והרחבה של הדירות. כמו כן לפרויקט נוספו 6 דירות חדשות, חזית חדשה ומודרנית. את הפרויקט תכנן האדריכל יובל בר ממשרד "בר שיפמן נתן אדריכלים"  ונותרו בו שתי דירות למכירה.

פרויקט אבא חלקיה (צילום: אביעד תבל)

פרויקט אבא חלקיה (צילום: אביעד תבל)

שמואל חי ראובן, מנכ"ל קבוצת מנוס: "קבוצת מנוס פועלת רבות בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר בעיר ירושלים אשר מהווה את ביתה המקצועי של הקבוצה. זאת מתוך מטרה לשדרג ולחדש את פניה של בירת ישראל. לפרויקטים של התחדשות עירונית פוטנציאל רב ואנחנו מודים לבעלי הדירות שסומכים עלינו ומפקידים בידינו את הנכס המשמעותי שלהם ומקבלים דירה חלומית בחזרה, תוך ליווי אישי ומקצועי".

טלפון: 3687*

לאתר: קבוצת מנוס התחדשות עירונית


פרויקט ההתחדשות העירונית של "א. איילון ובניו בע"מ"

פרויקט ההתחדשות העירונית היוקרתי של חברת "א. איילון ובניו בע"מ" של הקבלן הוותיק אבי איילון ברח' פלורנטין 15 ירושלים הגיע לסיומו וזוהי הזדמנות נהדרת לרכוש דירה חדשה בבניין בוטיק השוכן במיקום מרכזי ונעים, במחירים אטרקטיביים ללא תחרות.

פלורנטין 15 ירושלים א. איילון ובניו בע"מ

כיום ישנם עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בירושלים. עבור בעלי הדירות זוהי אופציה טובה לשדרג את דירותיהם הישנות לדירות חדשות ויוקרתיות, ועבור לקוחות חדשים זוהי הזדמנות לרכוש דירה איכותית וחדשה במחירים שווים לכל כיס. עם  זאת, חשוב לבחור בפרויקט אשר מנוהל על ידי קבלן אמין, בעל ניסיון אשר שם דגש על עבודה איכותית. אבי איילון הוא יזם וקבלן וותיק בירושלים אשר אחראי על עשרות פרויקטים גדולים ומוכרים בעיר וביניהם בניין מגדל העיר ומלון מגדל הכנסת הממוקם בכניסה לעיר.

כעת, נכנס אבי איילון גם אל תחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 ועתיד לאכלס את הפרויקט הראשון שלו בתחום זה בחודש יולי. הבניין החדש ממוקם ברחוב פלורנטין המרכזי, השקט והנעים שבשכונת קרית היובל. מדובר בפרויקט בוטיק, אשר לווה באופן אישי על ידי אבי איילון ונבנה בצורה איכותית, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. הבניין בעל ארבע קומות ובו 13 דירות בלבד. כל דירה כוללת חנייה ומחסן ובכולן ישנו מפרט טכני עשיר ברמה הגבוהה ביותר עם מזגן מיני מרכזי, דלת פלדלת, חלונות אלומיניום תוצרת "קליל" ומרפסות. הפרויקט היוקרתי ממוקם ברחוב חד – סטרי שקט ומטופח, במרחק הליכה מהמתנ"ס השכונתי "פיליפ לאון" ובסמוך למרכז המסחרי שברחוב אורוגואי. כמו כן, הוא ממוקם על יד תחנות תחבורה ציבורית, בתי ספר וגנים. לאורך כל תהליך התמ"א, אבי איילון מעורב בכל שלבי הבנייה בצורה אישית ומלווה את הדיירים מתחילת התהליך של הקנייה ועד לקבלת המפתח, תוך הקפדה על תוקף האחריות שהדירות מקבלות מטעם חוק המכר לדירות. כעת, תהליך ההתחדשות של הפרויקט ברחוב פלורנטין הגיע לישורת האחרונה במהירות וללא עיכובים והדירות החדשות והיוקרתיות מוצעות לאכלוס מידי ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

בשל ההצלחה הגדולה של הפרויקט והלקוחות המרוצים, צפויה חברת "א. איילון ובניו" לבצע פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי העיר ולהמשיך להעניק שירות יוצא אישי ויוצא דופן ברמה הגבוהה ביותר.

משרד מכירות: 02-5637079

נייד: 054-6622658


 

חברת האלונים ירושלים בתנופת בנייה:

חברת האלונים הינה חברה פרטית המאוגדת ורשומה בישראל בעלת מסורת ארוכת שנים של בנייה איכותית בירושלים והסביבה. בראש החברה עומד מר שמוליק לוי שכיהן כיושב ראש ארגון קבלני הבניין והתשתית בירושלים והסביבה וסגן הנשיא של התאחדות הקבלנים הארצית. חברת האלונים ירושלים הוקמה בשנת 1966, מאז ועד היום היא מתמחה בבניית פרויקטים למגורים, וילות ובתים. לחברה ניסיון עשיר רב שנים בבניית פרויקטים למגורים בכלל ובהתחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי. החברה נמצאת בתנופת בנייה עם מספר פרויקטים בעיר ירושלים. בקרוב תמסור החברה 32 דירות יוקרה בפרויקט "אלוני ארנונה". הפרויקט ממוקם בלב שכונת ארנונה הוותיקה (רחוב שלום יהודה) ובו בניין ייחודי עם לובי מפואר, מעליות מודרניות, חניות מקורות ומפרט טכני עשיר ומגוון.

אלוני ארנונה (הדמייה: חברת אלונים)

פרויקט פנקס 3, גבעת מרדכי (הדמייה: חברת אלונים)

בנוסף נמצאת החברה בעיצומה של בניה בפרויקט "פארק המסילה" במסגרת תמ"א 38 חיזוק. פרויקט זה ממוקם באחד השטחים הירוקים הפופולריים ביותר בירושלים – טיילת פארק המסילה. בפרויקט מספר מצומצם של דירות דופלקס מפוארות בנות כ- 160 מ"ר וכ- 140 מ"ר ברמת גימור גבוהה. מהמרפסות בפרויקט ניתן להשקיף על בתי המושבה הגרמנית ובקעה. הפרויקט הוא שילוב מנצח של מיקום, תכנון אדריכלי ורמת גימור גבוהה המעניקים לרוכשים מרחב מחייה מושלם. בימים אלו מתחילה החברה פרויקט בניה נוסף, פרויקט "פנקס 3" בשכונת גבעת מרדכי. הפרויקט מוקם ברחוב פנקס 3 במסגרת פרויקט תמ"א 38 חיזוק מבנים לבניין יתווספו 24 יחידות דיור בנות שלושה וארבעה חדרים, כולל ארבע דירות גן וארבעה פנטהאוזים וחניה מאחורי הבניין.

שני פרויקטים נוספים של החברה, הנמצאת בישורת האחרונה לקבלת היתרי בניה בהם במסגרת תמ"א 38 חיזוק הם בדרך בית לחם שבתלפיות וברחוב חיד"א שבבית וגן.

טלפון: 8318*

אתר: האלונים ירושלים


 

 

 


כתבה שיווקית


 

תגובות

אין תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר