סוכת הענק במאה שערים, בניגוד להגבלות הקורונה (צילום: שלומי הלר)
סוכת הענק במאה שערים (צילום: שלומי הלר)

איך זה שמתחם הסוכות הענק במאה שערים לא מפורק? ירושלים מספר 1 של החרדים כובשת את ירושלים מספר 2

מתחם הסוכות הענק שפועל גם בשעות האלו במאה שערים, כשהעירייה והמשטרה מספרות סיפורים במקום לפרק אותו, מוכיח למי באמת שייכת העיר הזו

פורסם בתאריך: 4.10.20 20:27

ירושלים מספר 1 כובשת את ירושלים מספר 2. בעיר הזו יש דרג, ויש מנגד, ובכן, יש את מי שאינו חרדי. ירושלים מספר 1 נותנת את הטון – יש במאה שערים ואחיותיה מתחם סוכות ענקי, שהרשויות אינן מעזות לפרק, יש התקהלות, יש עירייה מגומגמת שמאפשרת זאת, נו ודאי, הרי בלי ירושלים מספר 1 של החרדים, גם העירייה היתה נראית לגמרי אחרת.

אז כנראה יהיו עכשיו המון הדבקות במתחם הסוכות הענק של ירושלים מספר 1, וכנראה זה ישפיע באופן ברוטלי על ירושלים מספר 2 – זו של הלא חרדים – אבל למי אכפת?

ירושלים מספר 2 תמשיך לשבת בסגר, לא לעבוד, לא לבלות, לא לצרוך, לא לשלוח את הילדים הקטנים לגנים, ולא את הגדולים ללימודים, כלום, ברור, טוב, לא מגיע כנראה, זו אחרי הכל ובסך הכל ירושלים מספר 2.


סגר ראש השנה בירושלים - אזור העיר העתיקה (צילום: אוהד צויגנברג)

מחסום משטרתי בעת סגר הקורונה בירושלים (צילום: אוהד צויגנברג)


ובינתיים, נותר להסתכל בקנאה בירושלים מספר 1 – עושה חג כהלכתו במתחם הסוכות הענק. מאה שערים, אלף חוגגים, משטרה שלא זזה, עירייה שלא רוצה להזיז. במקום לפרק את המתחם, מספרים סיפורים.

מתמטיקה פשוטה: כל יום פעילות במתחם הסוכות הענק של ירושלים מספר 1, גוזר עוד ימים רבים של סגר על ירושלים מספר 2. אבל טוב, נו, הצרות של ירושלים מספר 2 עם המשכנתא, והחינוך, והבנק, והמחסור בתרבות בפנאי, וכל הוואקום הזה, טוב, ברור, אלו צרות שלא צריכות לעניין את ירושלים מספר 1, שהשתלטה על העירייה ועל העיר.

ובכל זאת, איך קורה מצב כזה שאת החטא מבצעים בירושלים מספר 1 ואת העונש מקבלים בירושלים מספר 2? האם הדמוגרפיה ניצחה את בירת ישראל באופן סופי?

הרי ההסברים כל כך חלשים – העירייה מפקחת, המשטרה ערנית. יופי, בירושלים מספר 2 לא נושמים, לא חיים, ובעירייה ובמשטרה אומרים שהם ערניים ומפקחים. בינתיים בירושלים מספר 1 החיים יפים וההדבקות חוגגות. וירושלים מספר 2, מה בסוף יישאר לה? ובכן, בסוף יישאר לה אולי רק הכביש לתל אביב.


 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ – "כל העיר עדכונים בזמן אמת10"

 "כל העיר" ירושלים בפייסבוק 

 "כל העיר" ירושלים – גם באינסטגרם

 תושבי ירושלים – יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "כל העיר"[email protected]
תגובות

24 תגובות
24 תגובות
 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ממש לא יפה שמגזר אחד מתנגד למגזר השני.כולנו יהודים ובשביל זה הקמנו מדינה יהודית.אם אחד צריך לשנוא את השני אז עדיף היה להישאר בגלות

 2. המוחה!

  חשבתי שירושלים מספר 1 זה השמאלנים בהפגנות וכו….
  אבל הבנתי בסוף שהם לא מדביקים אף אחד…
  שם אין בעיה ושם גם אף אחד לא התלונן..

 3. שרה ירט

  מעניין מאד איפה היו ההתקפות שלכם על העריה כשמפגינים מלאו את רחובות ירושלים?
  הקורונה הפכה לנגיף פוליטי…

 4. איילת

  אני שמה לב שכל הכתבות שלכם זה רק נגד הדת והחרדים.
  אתם עושים הכללות ומסיתים במודע נגד מיגזר שלם שרובן ציבור נינוח שקט ושומר על הכללים ועל החוק ובכלל מיעוט קטן של קיצונים חולי נפש כל החרדים נמצאים בקטגוריה שלילית.
  הגיע הזמן שתביעו ההערכה לציבור שלם העושה הרבה חסד עם כל שכבות הציבור ללא יוצא מן הכלל.

 5. מועדים לשמחה

  ל- "המוחה"
  מועדים לשמחה
  אז ששבועות התאספו כחגבים מפגינים מכל הארץ
  והידבקו את משפחותיהם, השכנים, וחבריהם בכל הארץ והמגמה היטפשתה ללא פרופורציה. בכל הארץ שגרמה לסגר ולהידוק הסגר.
  תענו שזה מכח ובשם הדמוקרטיה.
  עכשו יש לנו חג מכח תורה מסיני, שרק על סמך תורה מסיני ניתנה לנו ארץ ישראל, וזו הסיבה שיש לנו בעלות על אדמת ארץ ישראל.
  אז גם אנחנו חוגגים את החג מכח ובשם תורה מסיני.
  מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא ציווה עלנו לחגוג.
  וגם אתם מצווים, כי כולנו קבלנו את התורה במעמד הר סיני.
  חג שמח
  מועדים לשמחה
  חגים וזמנים לששון
  בשורות טובות
  בריאות והצלחה
  לכל עם ישראל

 6. מאיר

  מעולה שיסעו לתל אביב ולא יחזרו ולא לשכוח שכשבתל אביב הסתובבו חופשי בלי מסיכות זה לא עניין אף אחד עד שמגיע לחרדים…

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הגיע הזמן שהמשטרה תודה שאין לה שליטה במאה שערים על החרדים הקיצונים בפרט שבתי המשפט ומחש לא נותנים למשטרה לעבוד היה צריך להחזיר את האלות וזרנוקי המים וגז מדמיע כמו בהפגנות שהיו פעם אין למשטרה שום כלים להתמודד עם ההתפרעות של החיות הללו כבלו למשטרה את הילדים זוהי האמת לאמתה

 8. איש

  מישהו צריך להצביע לליאון. רבנים צריכים להורות על הצבעה לליאון. הם ראשי העיר האמיתיים.

 9. טליה

  הם מסיתים את האמת .למה לא צלמו את הסוכה מבפנים ? להראות שכולה מחולקת לקפסולות והכל בתאום עם המשטרה והעירייה ,? אבל יש מגמה מאוד ברורה להשחיר וללכלך ולגרום לקרע ופילוג בעם ולכן כל הכתבות פה מוסתות ומעוותות . ביטלו את ההלל ביטלו את השמחה והחג ועדיין לוקחים תמונות ומפרסמים פרובוקציות . דיי להסתה … דיי לשנאה . לא ראינו "נחישות" של המשטרה בהפגנות בבלפור . לא ראינו התעללות באזרחים תמימים שעברו ברחוב ורצו לעקוף את ההתפרעויות אך חתפו מכות רצח בלי לראות בעניים מהשוטרים … כל הזמן מספרים סיפורים על זריקת אבנים וכו… השוטרים הם אלו שגרמו להתקהלויות ולזוועה שהתחוללה אתמול במאה שערים בני ברק וביתר תפתחו את העניים!

 10. ע

  חודשים על גבי חודשים של עשרות אלפי איש מרחבי הארץ התאספו באדיקות בבלפור והפיצו קורונה וכמובן שהיה שם אפס הרתעה, להם מותר????

 11. מוני

  בזיון ותת רמה לכתוב ככה. מחקתי את האפליקציה בגללך. אין גבול לבורות ולשסע שעושים בעם. טוב לחיות לצד החרדים הם לא מפריעים לי, הם נחמדים ועוזרים במה שצריך. אם תצטרך אמבולנס או כסא גלגלים נראה מאיזה ירושלים תיקח 1 או 2. על הערבים אתה לא מעיז לכתוב ככה. על בלפור בוודאי שלא.

 12. אפרת

  צסתדר מצוין עם תכנית נתניהו. הסגר נועד למנוע הפגנות ליד הבתים שלו. לא לעצירת הקורונה.

 13. גל

  מה השאלה ברור שהעיר של החרדים וככה יהיה זה מה שיש ירושלים נקראת עיר הקודש בגלל שהיא אמורה להיות חחרדית אז חילונים תחפשו עיר אחאחרת

 14. אור

  ירושלים בידינו.
  מי זה הכתב הזה שיש לו במה לשנאה לישראל
  חוצפה של עורך העיתון לפרסם כתבה כזו
  אנחנו כבר כבשנו את ירושלים ב67 אז לכל שונאי ישראל תתפקחו כבר עברו 53 שנה

 15. שלמה

  לא יפה ככה לכתוב על אחינו החרדים .אני דווקא רואה שהם מקפידים על מסיכות ושמירת מרחק .הם אנשים בעלי חסד גדולים .אני לא קונה שום שנאה

 16. לא משנה

  ברוך השם אין בעיות בכלל רק הסוכה הזו שממש קשה לעבור לסדר היום אוי יויי לך תבדוק אם בכלל יש שם 10 אנשים

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני לא אדם חרדי וגם לא דתי אבל אני יודע שכל מה שכתוב כאן הם דברי הסתה נגד ציבור מסויים ושלא יספרו שזה שור לקורונה הכל תחת השנאה האיומה למגזר הזה וכמובן תחת שנאת הדת
  בושה וחרפה של כתבה!!!

 18. יוסף יודקובסקי

  אני גר במאה שערים ולא מכיר סוכה כזו, שמתם תמונה והלכתם. כתבתם כתובת? אל תהיו שקרנים!!
  זאת בטוח תמונה משנים קודמות. אפילו את סביבות הסוכה לא צילמתם כדי שנבין איפה הסוכה המדוברת.

 19. חרדית

  איך זה שילדי ירושלים 1 נאלצים ללמוד בקראוונים ולנסוע יום יום בהסעות צפופות משכונות גילה וקריית יובל לבית ספר בבית וגן? זה משום שירושלים 2 כל הזמן טוענת ל" השתלטות חרדית". אז 300 ילדות בנות שש עד שמונה לא יכולות ללמוד בבניינים הריקים של בתי הספר החילוניים בעיר. למי אכפת? שיסעו לבית וגן בשבע בבוקר בהסעות צפופות ויקרות. שהעיריה תשלם. העיקר שלא יקחו לירושלים 2 את הבניינים של בתי הספר הריקים שלהם. השתלטות חרדית, אלק.

 20. לא חרדי

  היי שלום יצא לי להיות בשלושה מסוכות הענק האלה ולתדהמתי הכל היה מחולק בצורה יפה לחלוטין של קפסולות ועמדה לחלוקת מסכות וחומרי חיטוי וירושלים מספר 1 לירושלים מספר 2 זו רמאות ושקר של הכתב כי אני מירושלים מספר שתים וכן גם פה יש סוכות (אולי לא ענקיות כמו במספר אחד) ויש פה כל יום מלא אנשים שבאים ו30 אנשים בסוכה ללא שום ככלי זהירות זה הכל בסדר בקיצור די להסית תשמרו את כל הסרחון שלכם בבטן ואגב מחקתי את האפליקציה ואדאג לעוד כמה אנשים למחוק מסיתים מסריחים משעמם לכם

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר