אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

יועצי משכנתאות בירושלים: הכירו את המומחים שיחסכו לכם כסף

עומדים לרכוש דירה? צריכים לקחת משכנתא? אל תעשו זאת בלי להיפגש עם יועצי משכנתאות בירושלים, שידאגו למצוא עבורכם את התוכנית המתאימה ביותר מבחינה כלכלית ויחסכו הרבה כסף

פורסם בתאריך: 9.12.19 11:29

רכישת דירה היא הצעד הפיננסי הגדול ביותר בחייו של אדם, ולנטילת משכנתא יש השלכות רבות על חיי המשפחה ואורח החיים שלה בעתיד. יועצי משכנתאות בירושלים יכולים לעזור לכם בדרך להחלטה איזו תוכנית משכנתא היא האופטימלית ביותר עבורכם, תוך כדי שקלול הפרמטרים השונים המשפיעים על ההמלצה – איזו משכנתא כדאי לקחת ומה אופן ההחזר הההלוואה המתאים לכם, כך שבסופו של דבר יחסכו לכם כסף וימנעו עוגמת נפש בעתיד.


טובולסקי פיננסים ייעוץ משכנתאות – "כי הבנק הוא לא החבר שלכם"

התחייבות למשכנתא היא צעד משמעותי וחשוב ביותר במהלך החיים, ולפני שאתם לוקחים משכנתא, כדאי לכם להכיר ולשחות בעולם הכלכלה כדי שתוכלו לראות כמה צעדים קדימה. אתם מכירים את האמרה: "הבנק הוא לא חבר שלך" ? יש בה הרבה היגיון. ב"טובולסקי פיננסים", דווקא מאמינים שאם נהפוך את הבנק לחבר, תוכלו לחסוך סכומים גבוהים. הקשרים הטובים שנוצרו עם הבנקים במהלך השנים מאפשרים ליועצים בטובולסקי, לבנות ולתכנן עבור הלקוחות את המשכנתא המיטבית לצרכים שלהם. לאחר מכן נבחר את הבנק המתאים ביחס לתמהיל המועדף. כל זאת במקום להתאים את המשכנתא האישית של הלקוח להעדפות הבנק. טובולסקי פיננסים היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ המשכנתאות. החברה סייעה עד כה לאלפי לקוחות מרוצים ומאות מכתבי תודה מוצגים בצפיפות על קירות המשרד. מנכ"ל החברה, מתן מזרחי, יועץ משכנתאות בעל נסיון ורזומה של בנקאי משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, הוא האיש שמלווה את הלקוחות, רודף אחרי הבנקאים ולא ישן בלילה אם הקצוות לא סגורים.

משה טובולסקי ומתן מזרחי מטובולסקי פיננסים (צילום: אורן כהן)

משה טובולסקי ומתן מזרחי מטובולסקי פיננסים (צילום: אורן כהן)

האווירה במשרד צעירה ודינאמית, כאשר רוב האנרגיות מושקעות במו"מ מתוחכם מול הבנקים ועבודה חסרת פשרות לטובת הלקוח. זה בולט במיוחד בהתנהלות של מתן, מנהל החברה. לקוחותיו מספרים שהוא לוקח כל משכנתא ללב, כאילו היא המשכנתא הפרטית שלו. החברה גדלה בקצב מהיר. כמעט כל הלקוחות מגיעים מהמלצת לקוחות המרוצים מהעבודה היעילה והשירות האישי בטובולסקי. גם צוות המשרד המונה היום 6 עובדים, כאשר בקרוב יעלה המספר ל-8,  ביניהם יועצי המשכנתאות בירושלים, באזור באר שבע ועוד. בעקבות התרחבות הפעילות בשנים האחרונות, יעבור המשרד מרחוב כנפי נשרים 13, למשכנו החדש ברח' התעשייה 8 בשכונת תלפיות. המעבר מתוכנן לתחילת שנת 2020. כן, עשור חדש, זמן מצוין לשינויים!

התמחויות:

  • מיחזור משכנתא בכל שנה מומלץ לבדוק האם כדאי להחזיר את ההלוואה הקיימת ולקחת חדשה במקומה בתנאים טובים יותר עבורכם ותמהיל חסכוני יותר. זה יכול להיות  אחד התהליכים המשתלמים ביותר שתעשו בחייכם הכלכליים. המחזור מאפשר הקטנה של התשלום החודשי (או הגדלה במידה ויש באפשרותכם כרגע) ו/או הפחתת מספר התשלומים החודשיים. בדיקת הכדאיות עלינו!
  • קבוצות רכישה בשנת 2013, הוקמה מחלקה נוספת שמטרתה לספק ליווי למנהלים של קבוצות רכישה ולרוכשים בקבוצות השונות. הייעוץ מתייחס לתהליך כולו – החל משלב רכישת הקרקע ועד מחזור המשכנתאות.
  • משכנתאות לבנייה עצמית (בנה ביתך) במהלך השנים צבר המשרד נסיון רב בתחום המשכנתאות לבנייה עצמית (משכנתאות בני ביתך). בתחום זה, מלווה המשרד ישובים רבים, ביניהם:
  • שלומית, בני נצרים, רתמים, נווה ועוד.
  • הלוואות עסקיות סיוע בקבלת הלוואות לחברות ועסקים למטרות צמיחה, השקעה, רכישת עסקים ועוד. הידע, הניסיון וההיכרות עם הבנקים מאפשרת לטובולסקי לתת מענה מצויין ללקוחותיה גם בתחום זה. ההלוואות ניתנות על ידי בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים נוספים

מתן, איזה טיפים תוכל לחלוק עם מי שעומד בפני לקיחת משכנתא בעת הקרובה?

"אחלק את התשובה לשלושה חלקים: חשוב לנסות להתייחס למשכנתא כסוג של השקעה, ולא רק כאל הלוואה. כוונתי היא, שאם נבחר במשכנתא מוצרים נכונים (מסלולי משכנתא), נוכל להגיע למצב שמשלמים פחות בטווח הארוך.

בשנים האחרונות בנה המשרד תמהילי משכנתא ייחודים, ששילבו מסלולים צמודי מט"ח (בעיקר יורו), אשר יצרו רווחי ענק ללקוחות, וזאת בעקבות היחלשות היורו אל מול השקל.  חשבו היטב על ההחזר החודשי אותו אתם יכולים. כדי שלא תגיעו למצב שלא תוכלו לעמוד בהחזרים (או לנהל כיאות את משק הבית) ומצד שני, שתוכלו ליהנות ממשך הלוואה קצר יותר ועלויות בהתאם. קחו בחשבון גם הוצאות משתנות אשר ניתן לצפות אותן, כמו הרחבת המשפחה למשל. תמיד אפשר לשנות! אל תתייחסו לתמהיל וההחזר כגזרה לכל החיים. בכל הזדמנות ניתן לבדוק כדאיות של מחזור המשכנתא, לבדוק שינוי בהחזר (בהתאם ליכולתכם והעדפותיכם- אם יש לכם כרגע יותר אפשרות להחזרים או פחות), ו/או שינוי במשך ההלוואה.

ייעוץ משכנתאות ראשוני חינם – המשרד מעניק לקהל הרחב שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, כך שגם אם אתם מרגישים מעט מבולבלים, לא יודעים מאיפה להתחיל, פשוט תתקשרו וצוות המשרד ילווה ויסייע לכם החל מהטלפון הראשון.

כתובת: התעשיה 8, תלפיות ירושלים ( החל מינואר 2020)

טלפון:  072-2798830

לאתר: www.tobolsky.co.il

לפייסבוק: טובולסקי פיננסים


אנ"ש משכנתאות – פתרונות אשראי חכמים

כשלקוחות מקבלים שיחת טלפון מנציג הבנק, זו יכולה להיות שיחה מאוד לא נעימה, בוודאי אם מדובר בהחזר משכנתא, חזרות שיקים או כל פעולה בנקאית אחרת אשר מגבילה את הלקוח. במקרים קיצוניים ולא פשוטים אלה מומלץ להגיע לייעוץ מקצועי, אשר ידע איך להתמודד עם הבנקים עבור הלקוח הקטן והפשוט שמוצא את עצמו אובד עצות. חברה כזאת היא אנ"ש משכנתאות מירושלים שמאגדת מספר יועצי משכנתאות יחד לחברה אחת מצליחה, מקצועית ומיומנת בתחומי המשכנתא השונים ונותנת פתרונות ומענה מהיר ומוצלח ללקוחות המשוועים לעזרה.

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

"אנ"ש משכנתאות יודעת להעניק פתרונות אשראי חכמים במגוון סוגי בעיות", אומר משה, יועץ משכנתאות בכיר בחברה, "כמו שלבית משפט מגיעים עם עו"ד, כך מול הבנקים צריך יועץ משכנתאות טוב שייצג מול הבנק. זה מקצוע לכל דבר ואנחנו יודעים להציג את הנתונים באופו הטוב ביותר מול הבנק במיוחד לאנשים שיש להם קשיים".

לאנ"ש משכנתאות יש שלוש מחלקות עיקריות: – הראשונה, מחלקת "מסורבי משכנתא", שבה מטפלים במקרים הסבוכים יותר, וכפי שמסביר משה "אלה מקרים בהם הבנק מסרב להעניק משכנתא לאנשים שיש להם חזרות משכנתא, החזרי שיקים, החזרי הוראות קבע, חריגות בניה, דירות מחולקות, הגבלות לשעבר, הוצל"פ פתוח ועוד מקרים בהם הבנק לא מאשר את המשכנתא ללקוח. אנחנו מייצגים את הלקוח אל מול הגוף הגדול, במקרה הזה הבנק, כדי שנצליח להשיג את האישור. יש לנו הצלחה ב- 90% מהמקרים הבעייתיים שזה אחוז לא מבוטל".

מחלקה נוספת בחברה היא מחלקת "הלוואות מסחריות", למקרים בהם לקוח רוצה הלוואה בפריסה רחבה והחזרים רגילים הוא יכול לעשות זאת באופן ישיר מול החברה. ישראל, יועץ משכנתאות בכיר נוסף בחברה מוסיף: "אנחנו עוברים עם הלקוח את כל התהליך ומסדירים זאת במערכת מול חברות האשראי שיודעות לאשר או לא לאשר את ההלוואה באותה שיחת טלפון. במידה ויש אישור אנחנו גם שולחים שליח אשר מחתים את הלווה בחתימה דיגיטלית והכסף נכנס לחשבון הבנק תוך שלושה ימי עסקים".

המחלקה השלישית היא מחלקה "חוץ בנקאית", המיועדת לאנשים שמוגבלים בבנק ואפילו הגבלה חמורה ומחפשים פתרונות הלוואה זולים מהמחיר בשוק. "מדובר באנשים שיש להם בעיות בהגבלות שונות וחמורות, כונס נכסים, הוצל"פ ועוד, יכולים לצורך העניין לקחת הלוואה בריבית נמוכה מהמקובלת בשוק עם אופציה ללא החזר חודשי כלל", מציין ישראל שמוסיף, "היתרון שלנו שאנו עובדים עם המון ערוצים חוץ בנקאיים שמפוקחים ומאושרים על ידי משרד האוצר, ולכן יש באפשרותנו לתת מענה גם לאנשים עם בעיות קשות".

למה כדאי לקחת יועץ משכנתא פרטי?

"יועץ משכנתא פרטי עובד עבור הלקוח שמשלם לו, ואם הוא יהיה מרוצה הוא ידאג שגם אחרים יגיעו אליו. שווה לנו להתאמץ עבורו. לעומתו, יועץ משכנתא של הבנק עובד עבור הבנק ומטרתו לייצר כמה שיותר רווח עבור הבנק. את העמלות שלו הוא מקבל לפי הרווח שייצר לבנק. ליועץ המשכנתאות בבנק ישנו אינטרס אחד וברור – לשווק לכם את שירותי המשכנתאות של הבנק בו הוא עובד ואותו הוא מייצג".

כלומר, אתם משרתים את הלקוח בלבד.

"בהחלט. יועץ משכנתאות פרטי יוכל לשמוע את כל הפרטים הפיננסים שלכם ולתכנן לפיהם את דרך הפעולה הטובה ביותר, ללא כל השלכות מצד הבנק. המסקנה מכל אלה – יועץ משכנתאות פרטי הוא בצד הלקוח ופועל למענו, כולל התמקחות מול הבנק. לעומתו, יועץ משכנתאות של הבנק הוא הצד שכנגד הלקוח, גם אם יעשה כמיטב יכולתו ללכת לקראתו".

אותי שכנעת, אבל הבנקים אני מניח פחות אוהבים אתכם.

"אפשר להגיד שאנחנו לא אהודים עליהם יותר מדי. הבנקים התנגדו ליועצי משכנתאות, עד שהפיקוח על הבנקים הסדיר את הנושא וחייב את הבנקים לאשר כל יועץ משכנתאות, פרט למקרים של הונאה. זאת בדיוק הסיבה שבשנים האחרונות ההבנה כי ההסתמכות על יועץ המשכנתאות של הבנק איננה יכולה להיות בעיניים עצומות, הביאה להקמתו של תחום עיסוק נרחב הנקרא 'יועץ משכנתאות פרטי'. הפיקוח גם קובע שבנק לא יוכל לשלם ליועץ משכנתאות, כדי לשמור על האובייקטיביות של יועץ המשכנתאות ושלא יהיה לו אינטרס אישי להעדיף בנק מסוים".

ומהי משכנתא לאיחוד הלוואות?

"אסביר. יוקר המחייה רק הולך וגובר וגורם למשפחות רבות לקחת מספר הלוואות בין אם זה מבנקים או מגופים חוץ בנקאיים. ללווים קשה מאוד לנהל את כל זה בצורה חכמה, כאשר צריך לקחת בחשבון שיש בנוסף גם הלוואות נוספות שונות כמו לצורך רכישת רכב, תשלומים בכרטיס אשראי או צ'קים דחויים המכבידות מאוד ולכל הלוואה יש את הריביות והתנאים שלה. כל אלו גורמים לאי סדר בתקציב המשפחה. אנחנו מציעים פתרון – נטילת משכנתא לאיחוד הלוואות, כלומר לאחד את הכל ולהכניס לתוך המשכנתא גם אם יש משכנתא קיימת.  איחוד ההלוואות מאפשר ללווים גם לשפר את התנאים של המשכנתא מבחינת ההחזרים החודשיים ובד בבד לשמור על מעקב אחרי ההתחייבויות ולקבל ריביות נמוכות הרבה יותר למשכנתא. איחוד הלוואות על ידי משכנתא משלימה יכול להיות פתרון מצויין לסילוק חובות וחזרה למצב פיננסי תקין, אך כמו בכל דבר, גם כאן יש לנהוג בזהירות ובחוכמה. בסופו של דבר זה חוסך זמן יקר, טרחה וכסף רב".

השאירו את הפרטים שלכם ותקבלו מענה מהיר ומקצועי על ידי צוות היועצים של אנ"ש משכנתאות

כתובת: בית ענבר, רחוב כנפי נשרים 13, ירושלים

לאתר

טלפון: 02-9708000

טלפון נוסף: 073-2131980

אימייל: [email protected]


שחר וולף – יועץ משכנתאות

רבים מרגישים את תחושת חוסר האונים ביחד עם ההתרגשות שאופפת את הפגישה שזומנה להם עם הבנקאי לצורך לקיחת משכנתא בפעם הראשונה בחייהם, לקראת רכישת הדירה לה הם מייחלים. שלא במודע ובעיקר בשל חוסר ניסיון, הזוגות ולא בהכרח רק צעירים, מבצעים טעויות רבות שיכולות לעלות להם בעשרות ולפעמים במאות אלפי שקלים במהלך חייהם. זאת למרות שלא פעם מלווה אותם בתהליך קרוב משפחה או חבר עם ידע בנושא, עדיין מדובר בתחום שבו עדיף לקחת יועץ מקצועי שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים.

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

שחר וולף (צילום: אבי נועם)

כזה הוא שחר וולף, יועץ משכנתאות שניהל במשך 14 שנים את תחום המשכנתאות בבנק דיסקונט וכיום הוא מכיר אותו היטב מכל צדדיו, לאחר שעבר אינספור זוגות כאלה שהגיע אליו לייעוץ בבנק. כיום הוא עושה זאת באופן אישי וללא אינטרס, מלבד עזרה לאותם זוגות שנכנסים לעולם הסבוך הזה. וולף הוא ירושלמי בן 37, בעל תואר שני, שכאמור ניהל בבנק דיסקונט בשנים האחרונות ופנה לאחרונה לדרך עצמאית כייעוץ אישי ומקצועי. "את הידע המקצועי רכשתי בשנים האחרונות כשניהלתי את תחום המשכנתאות בסניפי הבנק שבהם עבדתי ולכן אני בקיא כל כך בנושא ויכול לעזור לאנשים שזקוקים למשכנתא", מספר וולף . הוא לא רק מומחה למשכנתאות אלא גם מרצה במימון ובייעוץ משכנתאות במכללות שונות כמו פסגות וכן במכללות שונות ברחובות וברמת-גן, ובעיקר בעל רקורד מוכח שיכול לעזור לכל אדם הזקוק לסיוע ועזרה בנושא.

וולף ממשיך לפרט את ניסיונו ויתרונו בייעוץ משכנתאות: "כשבונים משכנתא חייבים לקחת את נתוני המשק בשנים הקרובות, מה הצפי של המדד, מה התחזית של בנק ישראל לעלייה בריבית הפריים, מה הכיוון של אגרות החוב. את כל הנתונים האלה אני בונה בתמהיל משכנתא חכם. בשנים האחרונות עשיתי מאות משכנתאות ללקוחות.  מכיר את השיטות שהבנק עובד בהם ואיך החשיבה הבנקאית עובדת. זו סיטואציה שהיא למעשה "WIN WIN " לשני הצדדים, אני יודע איך לגרום לבנק לחשוק  בעסקה ולמנף את זה כך שהלקוח ישלם הרבה פחות. כמו כן, אני יודע לבנות מבחינה מימונית את העסקה בצורה שהלקוח ישלם פחות שנים ופחות בסכום הכללי ,  דבר שיכול לחסוך ללקוח הפרטי עשרות אלפי שקלים ואני לא רוצה לומר שלפעמים אף יותר ".

מה תהליך העבודה שלך מול הלקוח?

" התהליך הוא תלוי לקוח , יש לקוחות שפונים אלי לפני השלב של חיפוש הדירה ,אני מלווה את הלקוח מהשלב הראשון, בודק איזה דירה הם יכולים לקנות לפי היכולות הכלכליות שלהם. ויש לקוחות שפונים לאחר שרכשו דירה ורוצים עזרה ממציאת העסקה הכי טובה בשבילהם. עסקת משכנתא זה אחת העסקאות הגדולות שאדם עושה אם לא הגדולה שבהם , היום אנשים מבינים שאם הם רוצים לחסוך לאורך טווח הרבה מאד כסף כדאי להם להשקיע ולקחת יועץ מומחה בנושא. אני בונה עם הלקוח תכנית משכנתא בצורה חכמה שמשכללת את כל הנתונים הכלכלים במשק , שגם אם הוא ייצא ממנו באמצע התקופה הוא ייצא ששילם יותר קרן ופחות ריבית . אני בונה  עסקה שתתאים להם גם כעת בהווה וגם בעתיד ולא עסקה שהלקוח יתחרט עליה לאורך כל התקופה".

תן דוגמא להוזלה במשכנתא שהצלחת לעשות.

"לא מזמן היו אצלי זוג רופאים שקנו דירה בראשל"צ. לפיי כל המדדים הם היו אמורים לשלם ריבית של 960 אלף ₪ והצלחתי להוריד את זה ל-392 אלף שקלים. סכום לכל הדעות משמעותי ודרמטי . בסופו של יום משכנתא זה מומחיות , וזה המומחיות שלי".

כתובת: יעקב אלעזר 12, ירושלים

נייד: 050-6442550

לעמוד הפייסבוק: שחר וולף- יועץ משכנתאות


אלירן יועץ משכנתאותאיתכם עד לבית משלכם

כיום, "משכנתא" היא מילה מאיימת ומעוררת חששות, ובצדק – פעמים רבות זוגות צעירים העומדים לפני רכישת דירה נאלצים לקחת את ההלוואה בתנאים שאינם טובים עבורם, דבר אשר מוביל לעתים אף לקריסה כלכלית. על מנת להימנע מכך, מסייע יועץ המשכנתאות אלירן חרץ ללקוחותיו לקבל את המסלול המותאם ליכולתם הכלכלית.

אלירן חרץ יועץ משכנתאות (צילום: מור יעקובינסקי כץ, הסטודיו של מור)

אלירן חרץ (צילום: מור יעקובינסקי כץ)

אלירן חרץ עבד מספר שנים בבנק ובבית השקעות גדול. לאחר מכן, עבר קורס מקיף ומקצועי בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, לצד הכשרה אצל אחד מהבכירים בתחום המשכנתאות, והחליט לצאת לדרך עצמאית מתוך תחושת שליחות: "הדבר הכי חשוב שמשפחות צריכות להבין בטרם קבלת המשכנתא מהבנק הוא שלמעשה הבנקאי משרת את טובת הגוף בו הוא עובד – הבנק. על כן, מטרתו היא להציע ללקוח את המשכנתא היקרה ביותר. וזו הסיבה מדוע כדאי להיעזר ביועץ משכנתאות אשר ייצג את הצד של הלקוח".

במסגרת שירותו, בוחן אלירן את המצב הכלכלי של הלקוחות ואת פרטי הנכס אותו הם מעוניינים לרכוש. לאחר מכן, הוא יוצר עבורם את מסלול המשכנתא המתאים ביותר עבורם ונפגש עם פקידי הבנקים במטרה להשיגו. בנוסף אלירן מלווה את הלקוחות בעת החתימה על המשכנתא ובכך הופך אותה לחוויה נעימה ורגועה. לאחר מכן, הוא מסייע ללקוחות לעמוד בכלל הדרישות שמציב הבנק – הבאת מסמכים מהטאבו, רשם משכונות, שמאי ועוד. לא סתם הסלוגן של אלירן הוא "איתכם עד לבית משלכם" – שכן הוא אכן מלווה את המשפחה בכל התהליך מתחילתו ועד סופו. שירות נוסף שאלירן מציע הוא מיחזור משכנתאות. במסגרת שירות זה, הוא בודק מהי ההיתכנות של הורדת מחיר המשכנתא לכל תקופת המשכנתא שהלקוח התחייב אליה, ללא עלות. במידה וישנה אפשרות להוריד את המחיר, הוא מסייע ללקוח להשיג משכנתא חדשה וזולה יותר. שירות זה חוסך פעמים רבות עשרות ומאות אלפי שקלים ללקוחות. בעברו אלירן השקיע בנדל"ן בארץ, וכיועץ כלכלי הוא מלווה זוגות שרוצים לקנות דירה להשקעה ובונה להם מסלול מיוחד מיועד להשקעה, תוך התחשבות בשכירות הצפויה, ביכולות הכלכליות של הזוג וכן בצפי מימוש הנכס. "משכנתא לדירה להשקעה צריכה להיות יצירתית יותר כדי למקסם את הרווחים מהעסקה".

אלירן מאמין כי "יש חיים לאחר המשכנתא", ועל כן מוכן לקבל אך ורק לקוחות אשר הוא מאמין כי מבצעים עסקת נדל"ן אשר הם יכולים לעמוד בה: "מדי פעם מגיעים אלי זוגות אשר רוצים לרכוש נכס שהם לא יכולים לעמוד בהוצאותיו, ואף על פי שניתן לאשר להם את המשכנתא אני מסרב להיות היועץ שלהם. חשוב לי שכל המשכנתאות שאתן יאפשרו ללקוחות לחיות חיים שלווים ורגועים גם לאחר לקיחתן".

טלפון: 054-4622415

אימייל: [email protected]

לדף הפייסבוק: אלירן – יועצים כלכליים למשפחה – איתכם עד לבית משלכם


יוני היימן – יועץ המשכנתאות שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים

כבר לא צריך לפחד ממשכנתא: יועץ המשכנתאות יוני היימן יבנה עבורכם תמהיל מדויק התואם את מצבכם הכלכלי, וידאג להשיג עבורכם את התנאים האופטימליים מהבנק.

יועץ המשכנתאות יוני היימן רק בן 29, אך עובד כבר מספר שנים בתחום ייעוץ הנדל"ן, כלכלת המשפחה והמשכנתאות. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון נדל"ן מהאוניברסיטה העברית, ועבר קורסים והכשרות רבות בתחום ייעוץ המשכנתאות. כיום, הוא חבר בהתאחדות "יועצי המשכנתאות", אשר הוקם מתוך ההבנה כי ייעוץ משכנתאות הינו מקצוע פרוץ שיש להסדיר. לפיכך, באיגוד עוברים היועצים הכשרות ומבחנים שבסופם הם מורשים לעבוד במקצוע.

יוני היימן, יועץ משכנתאות (צילום: אלעד גולדברג)

יוני היימן (צילום: אלעד גולדברג)

לאחר שעסק מספר שנים בתחום הנדל"ן, החליט יוני ללמוד את עולם המשכנתאות מתוך תחושה של שליחות: "זיהיתי את הצורך העצום של אנשים באדם אשר יסייע להם בהתנהלות מול הבנקים. כיום, אנשים מבינים שהיועץ בבנק משרת את האינטרסים של הבנק ולכן הלקוח זקוק ליועץ מטעמו, אשר יסביר לו על האפשרויות הקיימות, יסייע לו לבנות משכנתא המותאמת לצרכים שלו ויעזור לו בהליך המשא ומתן".

במסגרת תהליך הייעוץ, מציע יוני מספר מסלולים, ביניהם: ליווי מאחורי הקלעים – במסגרתו הלקוחות נפגשים עם יוני והוא בונה עבורם תמהיל משכנתא, מייעץ  לגבי הריביות שיש לשאוף אליהן בפגישה בבנק, ומסביר לאיזה בנקים כדאי ללכת וכיצד לנהל את המשא ומתן. האופציה השנייה הינה ליווי מלא, אותה מעדיפים רוב הלקוחות, ובמסגרתה הלקוח מייפה את כוחו של יוני אשר מבצע עבורו גם את המשא ומתן מול הבנקים, מלווה אותו בהליך החתימה ומסייע בבירוקרטיה שלאחר מכן. בנוסף, מבצע יוני הליך של מחזור משכנתא עבור לקוחות שכבר לקחו משכנתא: "כיום הריביות במשק נמצאות בשפל ולכן ישנה הזדמנות עבור לקוחות אשר לקחו משכנתא לפני 3-4 שנים להתאים את המשכנתא שלהם לריביות של היום. מחזור כזה יכול לחסוך ללקוח עשרות עד מאות אלפי שקלים".

בנוסף להיותו יועץ משכנתאות, עוסק יוני גם בייעוץ להשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל וכן בייעוץ לכלכלת המשפחה. "הרבה פעמים מגיעים אלי זוגות שעדיין לא החליטו איזה נכס לרכוש ואני בונה עבורם תכנית מדויקת המותאמת למצבם הכלכלי על מנת למקסם את ההון העצמי שלהם ולרכוש באמצעותו נדל"ן. במסגרת תפקידי כיועץ לכלכלת המשפחה, אני בונה תכנית כלכלית ארוכת טווח לתא המשפחתי על מנת להביא את המשפחה למצב כלכלי טוב יותר בעתיד. התמחויות אלו מסייעות לי גם בייעוץ משכנתאות, בכך שבעת בניית המשכנתא אני חושב מכל הכיוונים על מנת לבצע את העסקה האופטימלית עבור הלקוח".

טלפון: 054-2393258

אימייל: [email protected]

לפייסבוק: hymanInvestments


 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר