אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

יועצי משכנתאות בירושלים: הכירו את המומחים

עומדים לרכוש דירה? צריכים לקחת משכנתא? אל תעשו זאת בלי להיפגש עם יועצי משכנתאות בירושלים, שידאגו למצוא עבורכם את התוכנית המתאימה ביותר מבחינה כלכלית ויחסכו הרבה כסף.

פורסם בתאריך: 9.12.19 11:29

רכישת דירה היא הצעד הפיננסי הגדול ביותר בחייו של אדם, ולנטילת משכנתא יש השלכות רבות על חיי המשפחה ואורח החיים שלה בעתיד. יועצי משכנתאות בירושלים יכולים לעזור לכם בדרך לבחירת תוכנית המשכנתא האופטימלית ביותר עבורכם, כך שיחסכו לכם כסף וימנעו עוגמת נפש בעתיד.


טובולסקי פיננסים ייעוץ משכנתאות: "כי הבנק הוא לא החבר שלכם"

מאחר והתחייבות למשכנתא היא אחד הצעדים בעלי ההשלכות הכלכליות הגדולות ביותר, מומלץ להבין את ההיבטים הכלכליים הנובעים מכך. ב"טובולסקי פיננסים ייעוץ משכנתאות" מאמינים שהקשרים הטובים שנוצרו עם השנים בינם לבין הבנקים בישראל מובילים לחיסכון בכסף עבור הלקוח, דווקא משום שיחסים אלו מאפשרים לצוות היועצים של טובולסקי, לבנות ולתכנן עבור הלקוחות את המשכנתא המותאמת ביותר באופן אישי. זאת בניגוד למצב ההפוך, בו מתאימים את המשכנתא של הלקוח להעדפות הבנק. טובולסקי פיננסים מתמחה בתחום ייעוץ משכנתאות, וככזו היא ביססה את מעמדה כאחת החברות המובילות בענף. אלפי לקוחות מרוצים לצד לא מעט מכתבי תודה מעידים על טיב השירות. מי שלא מרשה לעצמו לעצום עין בלילות אם לא סגר את כל נושא המשכנתא עבור הלקוחות הוא מנכ"ל החברה, מתן מזרחי. בהיותו בנקאי משכנתאות בעבר בבנק מזרחי טפחות הוא צבר ניסיון רב בתחום כיועץ משכנתאות וכיום הוא מלווה באופן אישי את הלקוחות ונמצא בקשר הדוק מול הבנקאים.

משה טובולסקי ומתן מזרחי מטובולסקי פיננסים (צילום: אורן כהן)

משה טובולסקי ומתן מזרחי מטובולסקי פיננסים (צילום: אורן כהן)

במשרד הצעיר והדינמי מושקעות רוב האנרגיות במשא ומתן מתוחכם מול הבנקים על מנת לדאוג לטובת הלקוח באופן חסר פשרות. לקוחותיו של מתן, מנכ"ל החברה, יודעים לספר כי המחויבות שלו גדולה כאילו הייתה זו המשכנתא הפרטית שלו. קצב גידול החברה וכמות הלקוחות המגיעים לאחר המלצות הוא גדול, כך שבד בבד גדל גם הצוות המקצועי בחברה. כיום מונה צוות טובולסקי שישה עובדים והיד עוד נטויה. לאחרונה עבר המשרד למקום מרווח יותר בתלפיותכדי לאפשר למשרד להמשיך ולגדול. זו השנה לשינויים ולצמיחה!

התמחויות:

  • מיחזור משכנתא אחד התהליכים המשתלמים ביותר כלכלית הוא לבדוק מדי שנה אם כדאי להחזיר את ההלוואה הקיימת ולקחת הלוואה אחרת חדשה במקומה בתנאים טובים יותר, שיחסכו לכם כסף. המשרד יבדוק את כדאיות התהליך מתוך מטרה להקטין את התשלום החודשי (או להגדיל במידה ויש באפשרותכם) ו/או להפחית את מספר התשלומים החודשיים.
  • קבוצות רכישה בשנת 2013 הוקמה מחלקה ייחודית שמטרתה לספק ליווי למנהלים של קבוצות רכישה ולרוכשים עצמם בקבוצות השונות. הייעוץ ניתן לכל אורך התהליך – החל משלב רכישת הקרקע ועד למחזור המשכנתאות.
  • משכנתאות לבנייה עצמית (בנה ביתך) במהלך השנים צבר משרד טובולסקי פיננסים נסיון רב בתחום המשכנתאות לבנייה עצמית (משכנתאות בני ביתך). למשרד ניסיון בליווי ישובים רבים, ביניהם:שלומית, בני נצרים, רתמים, נווה ועוד.
  • הלוואות עסקיות מאחר ולטובולסקי יש את הידע, הניסיון וההיכרות עם הבנקים, נוצרה האפשרות לתת מענה מצויין ללקוחות גם בתחום הלוואות עסקיות. הכוונה לסיוע בקבלת הלוואות לחברות ועסקים למטרות השקעה, צמיחה, רכישת עסקים ועוד.  ההלוואות ניתנות על ידי בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים נוספים.

"חשוב להתייחס למשכנתא כסוג של השקעה, ולא רק כאל הלוואה", אומר מתן, "אני ממליץ לבחור במסלולי משכנתא נכונים כך שנוכל להגיע למצב שמשלמים פחות בטווח הארוך. בשנים האחרונות בנה משרד טובולסקי תמהילי משכנתא ייחודים, ששילבו מסלולים צמודי מט"ח (בעיקר יורו), אשר יצרו רווחים נאים ללקוחות. לכן אני אומר – חשבו היטב על ההחזר החודשי שאותו אתם יכולים לשלם כדי שלא תגיעו למצב שלא תוכלו לעמוד בהחזרים. קחו בחשבון גם הוצאות משתנות שעלולות להתווסף בעתיד, כמו הרחבת המשפחה למשל", עוד מוסיף מתן ואומר: "תמיד אפשר לשנות את מסלול המשכנתא, אל תתייחסו לתמהיל וההחזר כגזרה לכל החיים. בכל שלב ניתן לבדוק את כדאיות מחזור המשכנתא, לבדוק שינוי בהחזר, בהתאם ליכולותיכם ולהעדפותיכם – אם יש לכם כרגע יותר אפשרות להחזרים או פחות, ו/או שינוי במשך ההלוואה. יועץ משכנתאות הוא איש המקצוע שיסייע לכם לקבל את התנאים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם".

ייעוץ משכנתאות ראשוני חינם – המשרד מעניק שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, פשוט תתקשרו וצוות המשרד ילווה ויסייע לכם החל מהטלפון הראשון.

כתובת: האומן 25, תלפיות, ירושלים

טלפון:  072-2798830

לאתר: tblmortgage.co.il

www.tobolsky.co.il

לפייסבוק: טובולסקי פיננסים


שירי מיכאלי: לוקחים משכנתא והראש שקט

לוקחי משכנתא, יועצת המשכנתאות שירי מיכאלי מעמידה לרשותכם ידע וניסיון רב שנים בתחום ותסייע בידכם לבחור את המסלול המיטבי בתנאים הטובים ביותר, באופן מקצועי ואמין

אחד המכשולים שעומדים לנגד עיננו בבואנו לרכוש דירה חדשה או אפילו לקחת הלוואה לצורך שיפוץ גדול, הוא המשכנתא. לרב איננו יודעים מהיכן להתחיל, כיצד בודקים היתכנות כלכלית, יכולת החזר ומה בכלל המושגים האלה אומרים. בסופו של יום, אנחנו עוברים מבנק לבנק, מקבלים הצעה כזאת או אחרת, מנהלים משא ומתן לקוני וכמעט תמיד מפספסים מספר פרמטרים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת.

שירי מיכאלי, יועצת עצמאית למשכנתאות, שעבדה מעל 10 שנים בבנק מזרחי טפחות כיועצת למשכנתאות בסניף הראשי ובמשך מספר שנים עמדה בראש צוות יועצים למשכנתאות בסניף נוסף, רצתה שינוי ולפני מספר חודשים פתחה בקריירה עצמאית. לאורך שנות עבודתה בבנק טיפלה במאות תיקים למשכנתאות ובמהלך הקורונה, היא זיהתה את הצורך בקיומו של יועץ עצמאי שבעצם ינהל עבור הלקוח את כל ההליך הביורוקרטי להשגת המשכנתא, ויקל בכך על הלחץ שבו נמצא הרוכש.

לכן, עם הידע העצום שצברה היא מסייעת ללקוחותיה להשיג את התנאים הטובים ביותר, תוך שהיא מנהלת את כל ההתקשרות מול הבנקים, שמאים, סוכני ביטוח, עורכי דין וכדומה.

לדבריה, "אנשים אינם מודעים למכלול הגורמים שיש לשאת ולתת עמם בתהליך זה, כמו גם לבדיקת הנכס, בדיקת מיקומו ויכולת האשראי – בדיקות אותן אני מבצעת בצורה מקיפה ובהתאם לצורכי הלקוח".

יועצת המשכנתאות שירי מיכאלי | צילום: פרטי

יועצת המשכנתאות שירי מיכאלי | צילום: פרטי

מדוע כדאי לפנות ליועץ עצמאי?

"רכישת דירה היא אחת העסקאות הגדולות ביותר שעושה אדם בחייו, לכן, חשוב שיהיה אדם שיכוון אותו בצורה המיטבית ויידע לתווך בין כל הגורמים המעורבים ברכישת הדירה. בנוסף, היועץ בודק בקפידה כל מקרה לגופו ויכול למנוע תרחישים עתידיים לא נעימים של אי יכולת לעמוד בפירעון ההלוואה".

שירי בקיאה בכל המסלולים, הריביות, יודעת להתאים לכל אחד את ההחזר החודשי שיעמוד בו וחוסכת זמן ומשאבים רבים ללקוחות.

הגעתי אלייך. מה עושים עכשיו?

"ראשית, אני מבצעת פגישה לתיאום ציפיות בה מסמנים יעדים ואסטרטגיית פעולה. בשלב השני, אני מבקשת רשימה מסודרת של מסמכים ומפה ואילך אני זאת שמתנהלת מול הבנקים, בונה את תמהיל ההלוואה הנכון עבור הלקוח ומלווה אותו עד לקבלת אישור עקרוני, תוך תמחור הרביות, עזרה בבדיקת שעבודים, ובהמשך (גם אחרי מספר שנים) מיחזור משכנתא, הורדת רביות, שינוי מסלול עקב הגדלה או קיטון בהכנסות ועוד".

מה החידוש האחרון בתחום?

"בנק ישראל מקדם רפורמה במסגרתה, כל בנק יחויב להציג שלושה מסלולים שונים ללקוח. הבנקים עדיין לא ערוכים לשינוי ולדעתי זהו צעד מבורך שיעודד את העבודה בשקיפות. זה מה שאני עושה היום, מציגה את מכלול האופציות ולא מתמקדת במסלול ספציפי".

שירי מקדמת את הלקוחות להצלחה כלכלית, תוך זמינות מלאה ודיסקרטיות.

אילו הלוואות אנשים לוקחים?

"לרכישת דירה יד ראשונה מקבלן, דירה במחיר למשתכן, דירות יד שניה, בניה עצמית, קניה ומכירה של נכס קיים וגרירת משכנתא. המשכנתא לא נועדה רק לרכישת דירה, ניתן לקחת הלוואה לצורך שיפוצים למשל, או הלוואה לכל מטרה לכיסוי חובות והלוואות בנקאיות".

לתשומת ליבכם, בימים אלה מבצעת שירי בדיקת כדאיות מיחזור משכנתא ללא עלות.

מוזמנים לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וליהנות מייעוץ איכותי לכל החיים.

לפרטים: 054-4280871

ליצירת קשר לחצו כאן

 


ורד חדד, HB משכנתאות: "לייצג את האינטרס של הלקוח"

שוק הדיור בישראל בוער כבר שנים ארוכות, ולא תמיד מהסיבות הנכונות, ועדיין חלומם של זוגות ובודדים הוא דירה בבעלותם. לעתים כל האמצעים כשרים, ונשאלת השאלה באיזה מחיר. שוחחנו עם יועצת המשכנתאות ורד חדד, מנהלת ובעלים של פירמת ייעוץ המשכנתאות והניהול הפיננסי HB משכנתאות, שהסבירה מה ההבדל בין יועץ משכנתאות עצמאי ליועץ בנקאי, האם כולם יכולים לקבל מימון ומדוע דווקא להגיע אליה.

 

צילום: Ngampol.photo7380/depositphotos.com

צילום: Ngampol.photo7380/depositphotos.com

 

"כאשר אנחנו באים לרכוש דירה אנחנו שואלים לא מעט שאלות – האם כדאי לרכוש עכשיו או לחכות לירידת מחירים, האם עדיף דירה על הנייר או יד שנייה, והאם לנוכח עליית הריבית אפשר בכלל לשלם משכנתא בתשלומים סבירים", מסבירה חדד, "מדובר בשאלות בוערות להרבה זוגות צעירים אבודים ובתהליך שמתחיל בהחלטה על רכישת הדירה, ממשיך לגיוס ההון ועד לביצוע עסקת הרכישה והמימון. זו דרך מאוד לא פשוטה ורצופה החלטות פיננסיות, שלרוב האנשים אין את הכלים להתמודד איתה".

ופה נכנס התפקיד שלך כיועצת המשכנתאות. מה ההבדל בין יועץ עצמאי לבנקאי?

"מדובר בשוני מהותי, בסיסי. היועצים הבנקים מקבלים את שכרם מהבנק שהוא הגוף הפיננסי המממן, ויש להם אינטרס מובהק לסגור את העסקה בבנק שלהם או בגוף הפיננסי שאותו הם מייצגים, גם במחיר של עסקת מימון שאינה מתאימה לצרכי הלקוח. כאשר פונים ליועצי משכנתאות עצמאיים, למעשה שוכרים אנשי מקצוע, שמייצגים את האינטרס של הלקוח בלבד".

וכולם צריכים יועץ משכנתאות?

"כל מי שרוצה להיכנס לשוק הנדל"ן בכל צורה, בין אם ברכישת דירה ראשונה למגורים ובין אם השקעות, זקוק לתכנון פיננסי מקצועי וניהול סיכונים ברמה גבוהה, אחרת הוא ייכשל. ויותר מזה – עלות המימון יכולה להגיע לפערים של מאות אלפי שקלים, וזה מהותי. לכן, על מנת לקבל ייעוץ ברמה גבוהה מומלץ לפנות ליועצי משכנתאות עם ניסיון במערכת הבנקאית ועם ניסיון רב בניהול תיקי מימון מכל סוג שהוא, עם כל הגופים הפיננסיים, ובעיקר כאלה שיש להם ניסיון בסוג ההלוואה שהלווים מבקשים".

מה התהליך?

"אנחנו מקיימים פגישה ראשונית שבה חשוב לאפיין במדויק את הצרכים של הלקוח. מניסיוני, ברוב המקרים הלקוחות לא יודעים לומר מהם הצרכים שלהם במדויק, ולכן יש צורך לבחון ולשאול שאלות עומק כדי לתת תשובה המותאמת לכל לקוח ולקוח, ומשם להמשיך הלאה. בנוסף, חשוב שהיועץ יהיה חבר בלשכת יועצי המשכנתאות ובעל ניסיון מוכח במשא ומתן עם כל הגופים הפיננסיים".

כולם יכולים לקבל מימון ולקחת משכנתא?

"זאת שאלה טובה. לכל אחד יש נתוני אשראי, וזה מה שיקבע את היקף ההלוואה, את רמת הריבית שניתן לקבל ואת הגוף הפיננסי שאיתו עובדים. לשמחתי, היום, לאחר ניסיון רב שיש לי בתחום, ניתן להשיג מימון מצוין בתנאים תחרותיים גם למסורבי בנקים, שזו סיבה נוספת מדוע עדיף לא לקבל ייעוץ מיועץ משכנתאות של גוף פיננסי – אצלם במקרים רבים התשובה תהיה שלילית".

חדד היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות במימון ושיווק, ובוגרת קורס מעמיק בחדר עסקאות ושוק ההון. היא יוצאת בנק בתחום המשכנתאות, ויש לה יותר מעשר שנות ניסיון בתחום המשכנתאות, בעבודה מול גופים פיננסים גדולים ובמגוון גדול של תיקים.
כיום היא מציעה לכל הלקוחות שלה פגישת אפיון וייעוץ ראשונית, שעלותה היא של 800 שקל, במתנה.

 

 

"לאחר שנים רבות בתחום הבנתי כי צרכי הלקוחות שלי משתנים", היא אומרת, "כדי שאוכל לתפור להם את הפתרון הטוב ביותר, אני צריכה לשאול אותם את כל השאלות שיובילו אותי לבניית ליווי מדויק, ולאחריה הם יקבלו את המשכנתא הטובה ביותר עבורם שתלווה אותם שנים רבות בחייהם. מכיוון שהגעתי מהמערכת הבנקאית ואני מכירה אותה היטב, כולל הנפשות הפועלות בה, הסביבה הפיננסית, הריביות המשתנות, מחירי הנדל"ן המשתנים ועוד, יש לי יתרון ענק במציאת פתרון מדויק ללקוחות שלי. לנוכח הידע והניסיון שלי, הדבר מאפשר לי לראות ממעוף הציפור את הפתרון הנכון לכל לקוח ולקוחה".

בפירמת ייעוץ המשכנתאות והניהול הפיננסי HB תוכלו למצוא מומחים בעלי ידע וניסיון רב מתחומים פיננסיים שונים, כולל ניהול השקעות, אנליסטים, ניהול וייעוץ לתקציב משפחה, הבראה כלכלית וכמובן ייעוץ משכנתאות, ולקבל חבילה רחבה תחת קורת גג אחת.

לקביעת פגישה עוד היום התקשרו: 02-6728777
לחצו כאן לשיחה עם ורד בווטסאפ
כרטיס דיגיטלי: https://www.dibiz.com/veredboch
אתר: https://hbmashkanta.wixsite.com/my-site

 


משכנתא יועצים: אנשי מקצוע בצד שלך ! 

"בתהליך לקיחת משכנתא מהבנק חשוב להבין את מפת האינטרסים", אומר ידידיה רפאלוב מנכ"ל ובעלים של "משכנתא יועצים", חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בעל ניסיון של 8 שנים בעולם המשכנתאות ומחזיק בתו אמון הציבור. "בצד אחד נמצא הבנק, שהוא גוף עסקי והמטרה שלו ושל הפקיד שיושב מולך היא להשיג לבנק את המשכנתא הרווחית ביותר. מהצד השני נמצא הלווה, שמעוניין מן הסתם לשלם כמה שפחות, כך שברור שלא ניתן לסמוך על פקיד המשכנתאות בבנק שייתן לכם את ההצעה הטובה ביותר ואת הריביות הנמוכות ביותר. אנחנו מייצגים אך ורק את הלקוח ואת האינטרס שלו  – לשלם כמה שפחות ריביות לבנק", מדגיש ידידיה.

ידידיה רפאלוב משכנתא יועצים (צילום: שקד פרסי)

ידידיה רפאלוב משכנתא יועצים (צילום: שקד פרסי)

למה חשוב לקחת יועץ משכנתאות?

"במאזן הכוחות בין הבנק ללקוח, הבנק הוא החזק. יש לו את הידע, יש לו את הכסף, והוא זה שיחליט האם לאשר משכנתא ללווים או לא, מה יהיו הריביות והמסלולים ועוד. לעומת זאת ברוב המקרים הידע של הלווה בתחום המשכנתאות מוגבל, והוא נתון לחסדיו של הבנק הן באישור המשכנתא והן בתנאים ובריביות, וכך מאזן הכוחות אינו הוגן.

כאשר אנחנו נכנסים לתמונה אנחנו משנים את מאזן הכוחות לטובת הלווה. יש לנו ידע מקצועי לא פחות מהבנקאי ויש לנו כוח חזק מאוד מול הבנקים כי אנחנו מטפלים ב- 20 עד 30  תיקי משכנתאות בכל חודש, כך שהבנקים מתייחסים אלינו בהתאם.

המשרד מעניק ייעוץ וליווי במגוון רחב של מקרים, משכנתא לרכישת דירה יד שניה, רכישה מקבלן, אישור משכנתאות למסורבי בנקים, הלוואה לכל מטרה, משכנתא הפוכה, רכישת מגרש, בניה עצמית, מחזור משכנתא, ועוד.

בשורה התחתונה אנחנו חוסכים לכל לקוח בממוצע כ- 90,000 שקלים במשכנתא".

איך התקופה הנוכחית משפיעה על שוק המשכנתאות?

"בתחילת משבר הקורונה בסביבות חודש מרץ השוק היה בחוסר וודאות. ברגע שעברה תקופת אי הוודאות והבנו שהקורונה כאן וצריך לחיות לצידה, אפשר לראות עסקאות רגילות לגמרי. ובכל זאת מבחינת הכנסות יש ירידה אצל לקוחות רבים וזה יוצר מצבים של סירובי משכנתא. כמו כן, אפשר לראות פלח שוק שגדל משמעותית, ואלו לקוחות שלוקחים משכנתא לכל מטרה לסילוק הלוואות, ההכנסות של אנשים קטנו וקשה יותר לעמוד בהתחייבויות. הלוואה לכל מטרה פותרת את הבעיה הזו, ההחזר החודשי קטן משמעותית הן בגלל פריסה ארוכה והן בגלל ריביות נמוכות וזה נותן למשפחה הרבה יותר אוויר".

באיזה שלב מומלץ לקחת ליווי של יועץ משכנתאות?

"מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות, טרם חתימה על חוזה הרכישה, כדי לא להיקלע למצב של הפרת חוזה מול מוכר או קבלן, כאשר אני ממליץ לפנות לייעוץ עוד לפני שרצים לראות דירות, ליועץ משכנתאות קיימת היכולת לבנות את התקציב המתאים למשפחה לאור הכנסות בני הזוג. זוגות רבים מחפשים דירה ולא יודעים מה התקציב הנכון עבורם, הם יכולים לראות דירה בשווי שני מיליון שקלים או שלושה מיליון שקלים ורק כשהם יגיעו לבנק הם יבינו שהתקציב לא ריאלי. כמו כן, יש אזורים מסוימים בארץ שבהם הבנקים פחות מאשרים משכנתאות, וגם את זה צריך לקחת בחשבון. מעבר לכך, הרבה מאוד קבלנים ואנשים פרטיים שמוכרים נכס רוצים להיכנס לעסקה עם אדם שכבר קיבל אישור עקרוני בכתב, זאת סיבה נוספת לפנות ליועץ משכנתאות עוד לפני חתימת חוזה רכישה".

משכנתא יועצים מחזיקה בחותם האמינות מטעם חברת דירוג האשראי העולמית דן אנד ברדסטריט המאשרת כי חברת משכנתא יועצים נבדקה על ידם ונמצאה מקצועית ואמינה ברמה הגבוהה ביותר.

 

חברים בהתאחדות יועצי המשכנתאות ומחזיקים בתו אמון הציבור

חברים בהתאחדות יועצי המשכנתאות ומחזיקים בתו אמון הציבור

משכנתא יועצים: אנשי מקצוע בצד שלך

כתובת: מרכז אורנים, כנפי נשרים 68 ירושלים

טלפון במשרד: 02-5646563

טלפון נייד: 058-4305321

לאתר האינטרנט

לפייסבוק

ליוטיוב

מייל: [email protected]


 

אנ"ש משכנתאות – פתרונות אשראי חכמים

שיחת טלפון מנציג הבנק בנוגע להחזר משכנתא, החזרת שיקים או כל פעולה בנקאית אחרת אשר מגבילה את הלקוח, היא שיחה מאוד לא נעימה. במקרים בעייתיים שכאלה מומלץ להגיע לייעוץ מקצועי, אשר ידע איך להתמודד מול הבנקים עבור לקוחות אובדי עצות. אנ"ש משכנתאות מירושלים מאגדת מספר יועצי משכנתאות יחד לחברה אחת מצליחה, מקצועית ומיומנת בכל תחומי המשכנתאות, ומטרתה לתת פתרון ומענה מהיר ומוצלח ללקוחות המשוועים לעזרה.

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

"אנחנו באנ"ש משכנתאות יודעים להעניק פתרונות אשראי חכמים במגוון סוגי בעיות", אומר משה, יועץ משכנתאות בכיר בחברה, "כמו שעורך דין מייצג לקוחות בבית משפט, כך אנחנו יועצי המשכנתאות מייצגים מול הבנקים. זה מקצוע לכל דבר ואנחנו יודעים להציג את הנתונים באופן הטוב ביותר מול הבנק במיוחד לאנשים בקשיים".

לאנ"ש משכנתאות יש שלוש מחלקות עיקריות:

  • מחלקת "מסורבי משכנתא", שבה מטפלים במקרים הסבוכים יותר. משה מסביר: "אלה מקרים בהם הבנק מסרב להעניק משכנתא לאנשים שיש להם חזרות משכנתא, החזרי שיקים, החזרי הוראות קבע, חריגות בניה, דירות מחולקות, הגבלות לשעבר, הוצל"פ פתוח ועוד מקרים בהם הבנק לא מאשר את המשכנתא ללקוח. אנחנו מייצגים את הלקוח אל מול הבנק, במטרה להצליח להשיג את האישור. יש לנו הצלחה ב- 90% מהמקרים הבעייתיים שזה אחוז לא מבוטל".
  • מחלקת "הלוואות מסחריות", למקרים בהם לקוח רוצה הלוואה בפריסה רחבה והחזרים רגילים הוא יכול לעשות זאת באופן ישיר מול החברה. ישראל, יועץ משכנתאות בכיר נוסף בחברה מוסיף: "אנחנו עוברים עם הלקוח את כל התהליך  במטרה להגיע להסדר מול חברות האשראי שיודעות לאשר או לא לאשר את ההלוואה באותה שיחת טלפון. במידה ויש אישור אנחנו ממשיכים את התהליך וגם שולחים שליח אשר מחתים את הלווה בחתימה דיגיטלית והכסף נכנס לחשבון הבנק תוך שלושה ימי עסקים".
  • מחלקה "חוץ בנקאית", המיועדת לאנשים שמוגבלים בבנק ואפילו הגבלה חמורה וכאן מחפשים פתרונות הלוואה זולים מהמחיר בשוק. "מדובר באנשים שיש להם בעיות בהגבלות שונות וחמורות, כונס נכסים, הוצל"פ ועוד, יכולים לצורך העניין לקחת הלוואה בריבית נמוכה מהמקובלת בשוק עם אופציה ללא החזר חודשי כלל", מציין ישראל שמוסיף, "יש לנו יתרון בכך שאנו עובדים עם המון ערוצים חוץ בנקאיים שנמצאים בפיקוח ובאישור משרד האוצר, ולכן יש באפשרותנו לתת מענה גם לאנשים עם בעיות קשות".

למה כדאי לקחת יועץ משכנתא פרטי?

"יועץ משכנתא פרטי עובד עבור הלקוח שמשלם לו, ואם הוא יהיה מרוצה הוא ידאג שגם אחרים יגיעו אליו. שווה לנו להתאמץ עבורו. לעומתו, יועץ משכנתא של הבנק עובד עבור הבנק ומטרתו לייצר כמה שיותר רווח עבור הבנק, כיוון שהוא מתוגמל בעמלות בהתאם לרווח שייצר לבנק".

כלומר, אתם משרתים את הלקוח בלבד.

"בהחלט. יועץ משכנתאות פרטי מרכז קודם כל את כל הפרטים הפיננסים של הלקוח ומתכנן לפיהם את דרך הפעולה הטובה ביותר, ללא כל השלכות מצד הבנק. המסקנה מכל אלה – יועץ משכנתאות פרטי נמצא בעצם בצד הלקוח ופועל למענו, כולל התמקחות מול הבנק. לעומתו, יועץ משכנתאות של הבנק הוא הצד שכנגד הלקוח, גם אם יעשה כמיטב יכולתו ללכת לקראתו".

אז הבנקים פחות אוהבים אתכם.

"אפשר להגיד כך. הבנקים התנגדו ליועצי משכנתאות, אבל הפיקוח על הבנקים הסדיר את הנושא וחייב את הבנקים לאשר כל יועץ משכנתאות, פרט למקרים של הונאה. בשנים האחרונות יש הבנה כי לא ניתן להסתמך על יועץ המשכנתאות של הבנק בעיניים עצומות, ולכן הוקם תחום עיסוק נרחב הנקרא 'יועץ משכנתאות פרטי'. הפיקוח גם קובע שבנק לא יוכל לשלם ליועץ משכנתאות, כדי לשמור על האובייקטיביות של יועץ המשכנתאות ושלא יהיה לו אינטרס אישי להעדיף בנק מסוים".

ומהי משכנתא לאיחוד הלוואות?

"מאחר ויוקר המחייה הולך וגובר וגורם משפחות רבות לוקחות מספר הלוואות מבנקים או מגופים חוץ בנקאיים. בנוסף יש ללווים גם הלוואות נוספות שונות כמו לצורך רכישת רכב, תשלומים בכרטיס אשראי או צ'קים דחויים, וכל אלה מכבידים מאוד וגורמים לאי סדר בתקציב המשפחה. אנחנו מציעים פתרון – נטילת משכנתא לאיחוד הלוואות, כלומר לאחד את הכל ולהכניס לתוך המשכנתא גם אם יש משכנתא קיימת. איחוד ההלוואות מאפשר ללווים גם לשפר את תנאי המשכנתא מבחינת ההחזרים החודשיים וגם לשמור על מעקב אחרי ההתחייבויות ולקבל ריביות נמוכות הרבה יותר למשכנתא. איחוד הלוואות על ידי משכנתא משלימה יכול להיות פתרון מצויין לסילוק חובות וחזרה למצב פיננסי תקין, אך כמובן שיש לנהוג בזהירות ובחוכמה. בסופו של דבר זה חוסך זמן יקר, טרחה וכסף רב".

השאירו את הפרטים שלכם ותקבלו מענה מהיר ומקצועי על ידי צוות היועצים של אנ"ש משכנתאות

כתובת: בית ענבר, רחוב כנפי נשרים 13, ירושלים

לאתר

טלפון: 02-9708000

טלפון נוסף: 073-2131980

אימייל: [email protected]


שחר וולף – יועץ משכנתאות

רבים מרגישים את תחושת חוסר האונים ביחד עם ההתרגשות שאופפת את הפגישה שזומנה להם עם הבנקאי לצורך לקיחת משכנתא בפעם הראשונה בחייהם, לקראת רכישת הדירה לה הם מייחלים. שלא במודע ובעיקר בשל חוסר ניסיון, הזוגות ולא בהכרח רק צעירים, מבצעים טעויות רבות שיכולות לעלות להם בעשרות ולפעמים במאות אלפי שקלים במהלך חייהם. זאת למרות שלא פעם מלווה אותם בתהליך קרוב משפחה או חבר עם ידע בנושא, עדיין מדובר בתחום שבו עדיף לקחת יועץ מקצועי שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים.

אנ"ש משכנתאות (צילום: אבי נועם)

שחר וולף (צילום: אבי נועם)

כזה הוא שחר וולף, יועץ משכנתאות שניהל במשך 14 שנים את תחום המשכנתאות בבנק דיסקונט וכיום הוא מכיר אותו היטב מכל צדדיו, לאחר שעבר אינספור זוגות כאלה שהגיע אליו לייעוץ בבנק. כיום הוא עושה זאת באופן אישי וללא אינטרס, מלבד עזרה לאותם זוגות שנכנסים לעולם הסבוך הזה. וולף הוא ירושלמי בן 37, בעל תואר שני, שכאמור ניהל בבנק דיסקונט בשנים האחרונות ופנה לאחרונה לדרך עצמאית כייעוץ אישי ומקצועי. "את הידע המקצועי רכשתי בשנים האחרונות כשניהלתי את תחום המשכנתאות בסניפי הבנק שבהם עבדתי ולכן אני בקיא כל כך בנושא ויכול לעזור לאנשים שזקוקים למשכנתא", מספר וולף . הוא לא רק מומחה למשכנתאות אלא גם מרצה במימון ובייעוץ משכנתאות במכללות שונות כמו פסגות וכן במכללות שונות ברחובות וברמת-גן, ובעיקר בעל רקורד מוכח שיכול לעזור לכל אדם הזקוק לסיוע ועזרה בנושא.

וולף ממשיך לפרט את ניסיונו ויתרונו בייעוץ משכנתאות: "כשבונים משכנתא חייבים לקחת את נתוני המשק בשנים הקרובות, מה הצפי של המדד, מה התחזית של בנק ישראל לעלייה בריבית הפריים, מה הכיוון של אגרות החוב. את כל הנתונים האלה אני בונה בתמהיל משכנתא חכם. בשנים האחרונות עשיתי מאות משכנתאות ללקוחות.  מכיר את השיטות שהבנק עובד בהם ואיך החשיבה הבנקאית עובדת. זו סיטואציה שהיא למעשה "WIN WIN " לשני הצדדים, אני יודע איך לגרום לבנק לחשוק  בעסקה ולמנף את זה כך שהלקוח ישלם הרבה פחות. כמו כן, אני יודע לבנות מבחינה מימונית את העסקה בצורה שהלקוח ישלם פחות שנים ופחות בסכום הכללי ,  דבר שיכול לחסוך ללקוח הפרטי עשרות אלפי שקלים ואני לא רוצה לומר שלפעמים אף יותר ".

מה תהליך העבודה שלך מול הלקוח?

" התהליך הוא תלוי לקוח , יש לקוחות שפונים אלי לפני השלב של חיפוש הדירה ,אני מלווה את הלקוח מהשלב הראשון, בודק איזה דירה הם יכולים לקנות לפי היכולות הכלכליות שלהם. ויש לקוחות שפונים לאחר שרכשו דירה ורוצים עזרה ממציאת העסקה הכי טובה בשבילהם. עסקת משכנתא זה אחת העסקאות הגדולות שאדם עושה אם לא הגדולה שבהם , היום אנשים מבינים שאם הם רוצים לחסוך לאורך טווח הרבה מאד כסף כדאי להם להשקיע ולקחת יועץ מומחה בנושא. אני בונה עם הלקוח תכנית משכנתא בצורה חכמה שמשכללת את כל הנתונים הכלכלים במשק , שגם אם הוא ייצא ממנו באמצע התקופה הוא ייצא ששילם יותר קרן ופחות ריבית . אני בונה  עסקה שתתאים להם גם כעת בהווה וגם בעתיד ולא עסקה שהלקוח יתחרט עליה לאורך כל התקופה".

תן דוגמא להוזלה במשכנתא שהצלחת לעשות.

"לא מזמן היו אצלי זוג רופאים שקנו דירה בראשל"צ. לפיי כל המדדים הם היו אמורים לשלם ריבית של 960 אלף ₪ והצלחתי להוריד את זה ל-392 אלף שקלים. סכום לכל הדעות משמעותי ודרמטי . בסופו של יום משכנתא זה מומחיות , וזה המומחיות שלי".

כתובת: יעקב אלעזר 12, ירושלים

נייד: 050-6442550

לעמוד הפייסבוק: שחר וולף – יועץ משכנתאות


אבנר משכנתאות

כשאבנר רון ימין לקח משכנתה, הוא לא דמיין שהאתגרים בתחום יובילו אותו לשותפות עם אחד המשרדים המובילים בירושלים. "אף אחד בפרויקט (חוץ ממי שהיה לו יועץ פרטי) לא ידע מה הוא עושה, ואני בטוח שכולם, כולל אותי, עם 15 שנות ניסיון בתחומים פיננסיים, שילמו ריביות גבוהות, רק כי לא היה לנו את הידע המקצועי הנדרש" משתף רון ימין. ההבנה הזו והרצון לעזור לאחרים כמותו הובילה אותו ללמוד ייעוץ משכנתאות ולהצטרף למשרד "הר-טוב ייעוץ בינלאומי" בניהולו של בארי גורטלר הר-טוב.

אבנר משכנתאות (צילום: אבי נועם)

בארי, יועץ משכנתאות כבר למעלה מעשור, בעל תואר שני בכלכלה, וניסיון בתור בנקאי משכנתאות מעביר הרצאות וקורסים ליועצי משכנתאות ברחבי הארץ בנושאים של בניית תמהילי משכנתה, מחזורי משכנתאות, מיומנויות משא ומתן למול הבנק ונושאים שונים החיוניים לעבודתו של יועץ המשכנתאות. מתוך מחויבות לציבור נוטלי המשכנתאות, בארי מכהן כחבר הנהלה בהתאחדות יועצי המשכנתאות – גוף האמון על יצירת רף מקצועי ליועצי המשכנתאות.

בארי ואבנר מספרים בצער שפעמים רבות לקוחות מגיעים אליהם רק לאחר שנחתם חוזה רכישה, כאשר תכנון נכון של העסקה היה יכול לחסוך מאות אלפי שקלים עוד לפני השיחה הראשונה עם הבנק. לכן, הם מעודדים את הלקוחות שמעוניינים לקנות נדל"ן להגיע לפגישה כבר מהשלב הראשון של קניית נכס, ומסבירים להם על כל התהליך של רכישת נדל"ן, כדי לוודא שהלקוחות מקבלים את ההחלטות הנכונות עבורם. החברה מספקת ללקוחות מעטפת שלמה לכל תהליך הרכישה, לפי צרכיהם ורצונותיהם, הכוללת בניית תקציב אמיתי לרכישה שלוקח בחשבון את כל ההוצאות, ניהול משא ומתן קשוח על מחיר הנכס, עבודה נכונה עם בעלי מקצוע רלוונטיים ועוד.

התמחויות

תושבי חוץ – מי שלוקח משכנתה עם אזרחות זרה, או עם הכנסות מחו"ל צפוי להיתקל במכשולים שלוקח המשכנתה הממוצע לא יתקל בהם. בארי גורטלר הר-טוב, מנהל החברה, מתמחה ברגולציה הייחודית לתושבי חוץ, ומעביר סדנאות ליועצים אחרים ואפילו לבנקאים על דרכי ההתמודדות עם הסוגיות הייחודיות של תיקים כאלו.

הלוואות עסקיות – לקוחות ועסקים שמחפשים מימון בהיקף משמעותי (מיליוני שקלים וצפונה)  מגלים מהר מאוד שההיכרות עם מנהל הסניף אינה מספקת, ושכדי לאשר אשראי משמעותי צריך בטחונות חזקים ותוכנית עסקית מובנית. בחברה מטפלים בהלוואות עסקיות שקשורות לנדל"ן – יזמות, רכישה של נכסים מניבים, השבחה של נכסים קיימים והשקעות עסקיות בנדל"ן.

תיקים מורכבים – תכנון פיננסי מוקפד מהשלב הראשון חיוני במיוחד בתיקים מורכבים הכוללים מגוון נכסים וסוגי הכנסות. חשיבה יצירתית, היכרות עם בנקאים ומנהלי בנקים וידע מעמיק בכל הניואנסים של הרגולציה מאפשרים לאבנר ולבארי להתמודד גם עם התיקים המורכבים ביותר.

לסיכום, משכנתה יכולה להיות מאיימת.  עם זאת, שיטת העבודה הייחודית של בארי ואבנר, הנסיון הרב ושיתוף הפעולה היצירתי, יאפשרו לכם לקחת משכנתה בראש שקט, בידיעה שתקבלו את המשכנתה שהכי מתאימה לכם ולצרכים שלכם.

בארי: טלפון:  052-8754499 | מייל: [email protected] | לאתר: www.irec.co.il

אבנר: טלפון: 050-8266540 | מייל: [email protected] | לאתר: www.mili-avneryemin.com


יוני היימן – יועץ המשכנתאות שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים

כבר לא צריך לפחד ממשכנתא: יועץ המשכנתאות יוני היימן יבנה עבורכם תמהיל מדויק התואם את מצבכם הכלכלי, וידאג להשיג עבורכם את התנאים האופטימליים מהבנק.

יועץ המשכנתאות יוני היימן רק בן 29, אך עובד כבר מספר שנים בתחום ייעוץ הנדל"ן, כלכלת המשפחה והמשכנתאות. הוא בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון נדל"ן מהאוניברסיטה העברית, ועבר קורסים והכשרות רבות בתחום ייעוץ המשכנתאות. כיום, הוא חבר בהתאחדות "יועצי המשכנתאות", אשר הוקם מתוך ההבנה כי ייעוץ משכנתאות הינו מקצוע פרוץ שיש להסדיר. לפיכך, באיגוד עוברים היועצים הכשרות ומבחנים שבסופם הם מורשים לעבוד במקצוע.

יוני היימן, יועץ משכנתאות (צילום: אלעד גולדברג)

יוני היימן (צילום: אלעד גולדברג)

לאחר שעסק מספר שנים בתחום הנדל"ן, החליט יוני ללמוד את עולם המשכנתאות מתוך תחושה של שליחות: "זיהיתי את הצורך העצום של אנשים באדם אשר יסייע להם בהתנהלות מול הבנקים. כיום, אנשים מבינים שהיועץ בבנק משרת את האינטרסים של הבנק ולכן הלקוח זקוק ליועץ מטעמו, אשר יסביר לו על האפשרויות הקיימות, יסייע לו לבנות משכנתא המותאמת לצרכים שלו ויעזור לו בהליך המשא ומתן".

במסגרת תהליך הייעוץ, מציע יוני מספר מסלולים, ביניהם: ליווי מאחורי הקלעים – במסגרתו הלקוחות נפגשים עם יוני והוא בונה עבורם תמהיל משכנתא, מייעץ  לגבי הריביות שיש לשאוף אליהן בפגישה בבנק, ומסביר לאיזה בנקים כדאי ללכת וכיצד לנהל את המשא ומתן. האופציה השנייה הינה ליווי מלא, אותה מעדיפים רוב הלקוחות, ובמסגרתה הלקוח מייפה את כוחו של יוני אשר מבצע עבורו גם את המשא ומתן מול הבנקים, מלווה אותו בהליך החתימה ומסייע בבירוקרטיה שלאחר מכן. בנוסף, מבצע יוני הליך של מחזור משכנתא עבור לקוחות שכבר לקחו משכנתא: "כיום הריביות במשק נמצאות בשפל ולכן ישנה הזדמנות עבור לקוחות אשר לקחו משכנתא לפני 3-4 שנים להתאים את המשכנתא שלהם לריביות של היום. מחזור כזה יכול לחסוך ללקוח עשרות עד מאות אלפי שקלים".

בנוסף להיותו יועץ משכנתאות, עוסק יוני גם בייעוץ להשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל וכן בייעוץ לכלכלת המשפחה. "הרבה פעמים מגיעים אלי זוגות שעדיין לא החליטו איזה נכס לרכוש ואני בונה עבורם תכנית מדויקת המותאמת למצבם הכלכלי על מנת למקסם את ההון העצמי שלהם ולרכוש באמצעותו נדל"ן. במסגרת תפקידי כיועץ לכלכלת המשפחה, אני בונה תכנית כלכלית ארוכת טווח לתא המשפחתי על מנת להביא את המשפחה למצב כלכלי טוב יותר בעתיד. התמחויות אלו מסייעות לי גם בייעוץ משכנתאות, בכך שבעת בניית המשכנתא אני חושב מכל הכיוונים על מנת לבצע את העסקה האופטימלית עבור הלקוח".

טלפון: 054-2393258

אימייל: [email protected]

לפייסבוק: hymanInvestments


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר