עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים (אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים

עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים ילוו אתכם לאוך כל ההליך מהפגישה הראשונה עד הסדר: ייעוץ טרם קבלת החלטה, הפטר חובות למגזר העסקי והפרטי, תוכנית הבראה כלכלית והסדר חובות

פורסם בתאריך: 10.3.20 11:30

הליך פשיטת רגל נועד לאפשר לאדם השרוי בחובות ולא מסוגל לשלם אותם, לפרוע אותם בהליך מוסדר ולהשתקם מבחינה כלכלית. ריכזנו עבורכם עורכי דין לפשיטת רגל בירושלים שיעזרו לכם לנהל את אופן מחיקת החובות וימנעו טעויות בהליך המורכב. 


משרד עורכי הדין רווה ושות'

"בהליך של חדלות פרעון שבו חייב אינו יכול לפרוע את חובו, לא מתבצע בשליפה מהמותן והוא צריך להיעשות רק אחרי בדיקה מעמיקה של מצבת החובות", מסבירה עו"ד רמה רווה שותפה במשרד עורכי הדין רווה ושות' המתמחה בין השאר בתחום פשיטת רגל או בשמו החדש "חדלות פרעון".

עו"ד רמה רווה (צילום: נתי חדד)

השותפים עו"ד רמה רווה ועו"ד פארס חסונה חברו יחד והקימו משרד המתמחה ונותן שירותים בתחומים: חדלות פירעון, דיני עבודה, דיני חברות ותאגידים, צוואות וירושות, דיני מקרקעין, ועוד. עו"ד רמה רווה פיתחה קריירה שנייה בתחום אחרי תפקיד בכיר כמנהלת כספים בחברה בינלאומית. "הגעתי למסקנה שאני רוצה שינוי, חזרתי לספסל הלימודים ללימודי משפטים באוניברסיטה העברית והגשמתי חלום ילדות", היא מספרת, "רכשתי המון ידע וניסיון בניהול בכלל ובניהול פיננסי בפרט. שנים רבות  שימשתי בתפקידים בכירים בחברה שצמחה והפכה חלק מחברה בינלאומית. רכשתי ידע וכלים אשר משמשים אותי באופן יומיומי בעבודתי ומסייעים לי לקדם את המטרות של לקוחותיי", משתפת עו"ד רמה.

עו"ד פארס חסונה העוסק במקצוע למעלה מעשרים שנה, בעל ניסיון רב בליטיגציה בכל הערכאות, בהליכי חדלות פירעון ובעסקאות נדל"ן. ייסד את מחלקת הגבייה של חברת החשמל במזרח ירושלים, תוך כדי ביצוע רפורמה להפסקת הליכי ניתוק חשמל לחייבים. כאשר טובת הלקוח, ליווי אישי, ומענה זמין עומדים לנגד השניים כל הזמן.

"פשיטת רגל זו לא ברירת המחדל. ברירת המחדל היא איך לסייע לחייבים לצאת ממעגל החובות כאשר כל האפשרויות פתוחות", ממשיכה עו"ד רווה, "אני לא ממהרת להכניס לקוחות חייבים לתהליך כזה אלא קודם כל מנסה לבצע הערכה של ההליך המתאים, עוברים תהליך של בדיקת החובות, בדיקת מקיפה של מצבת הנכסים של החייב – כולל נכסים פוטנציאליים. למשל, אמא שנפטרה ויש סכנה לכספי הירושה. מדובר בהליך רגיש וצריך לסמוך על המשרד המטפל בתביעות מסוג זה, כי אפשר להפסיד לא מעט כסף. אם בכל זאת החלטנו על חדלות פירעון אז גם כאן אנחנו מאפשרים לחייב להחליט האם לייצג אותו רק בשלב הגשת הבקשה, או בהליך כולו", מסכמת עו"ד רמה.

כתובת: בן יהודה 1, ירושלים
טלפון: 02-6570777
לאתר: ravehlawoffice.zapweb.co.il
מייל: [email protected]


משרד עורכי הדין ענבל עמר

מתמחה בין השאר בפשיטת הרגל, כינוס נכסים והוצאה לפועל, דיני המשפחה עריכת הסכם ממון, הסכם גירושין, הסכם חיים משותפים, צוואות וירושות, מכירה ורכישת דירות ועוד שופך אור חדש על הליכי פשיטת רגל והסדרת חובות ומעניק ללקוחות ליווי צמוד עד לסיום התהליך.

עו"ד ענבל עמר (צילום: אבלינה שאמס)

"מגיעים אלינו למשרד לקוחות שנקלעו לחובות מול הרשויות והוצאה לפועל, בראש ובראשונה לפני הכניסה להליך של פשיטת רגל אנחנו עושים הכול בשביל למנוע זאת ולהגיע להסדרי חובות", משתפת עו"ד ענבל עמר, "כאשר מטרתנו להסדיר ריביות נמוכות ולקבל פריסת תשלומים נוחה עבור החייב. כמו כן, אנחנו מכירים את רגישות הנושא ומבינים שאדם שנקלע לחובות ועיקולים חווה משבר לא פשוט, החל מיחסיו עם המשפחה הקרובה ועד למצב נפשי לא קל. על כן מעבר לרמה היסודית והמקצועית, אנחנו מלווים את הלקוחות עד לתוצאה הסופית, על מנת לא להגיע לפשיטת רגל במידה והנסיבות מאפשרות" והחוק החדש מאפשר אף זאת.

בספטמבר 2019 נכנסה רפורמה חדשה בנושא פשיטת רגל – "חוק חדלות פירעון" כאשר מטרתו בין השאר לאפשר לחייבים להסדיר את חובם ולפתוח חיים חדשים בחייהם הכלכליים "מדובר במהפכה חיובית בתחום של פשיטות רגל שתואם את האג'נדה שלנו, אפשר לפתוח דף כלכלי חדש וזו לא גזירה משמיים שאין לה עתיד ואופק. המשרד שלנו פועל במיוחד על מנת להעניק תקווה למשפחות או עסקים שטעו בהתנהלות הכלכלית שלהם" משתפת עו"ד עמר.

בנוסף, משרד עורכי הדין ענבל עמר בוחן כל מקרה לגופו "לפני הכול אנחנו בוחנים את המצב ולומדים את המקרה והתיק, מתוך הבנה כי לא כל חוב מצריך לגשת להליך של פשיטת רגל" מציינת עו"ד עמר. "אנחנו שומעים ומקבלים לא מעט תיקים בנושא, ומדובר באנשים סטנדרטיים ללא הבדלי מגזר או מעמד. המשרד שלנו נותן מענה לכולם ומאפשר להם בסופו של דבר לחיות חיים ללא פחד מצלצול הטלפון הבא או ממכתבים בתיבות הדואר. מטרתנו לשפר את התוצאות ולקצר את ההליכים למינימום פגיעה כלכלית נוספת, עד לביטול ההגבלות וסנקציות נוספות שהוטלו על החייבים".

כתובת: בן יהודה 1, קומה 4
טלפון: 050-222-9090
מייל: [email protected]


עורך דין אברהם זאדה הרפז – מה זה פשיטת רגל?

 "פשיטת רגל" או "חדלות פירעון ושיקום כלכלי" בשמה החדש, הנו הליך המאפשר לחייב הפטר חובות ושילובו מחדש בחיי הכלכלה מה צריך לדעת לפני פתיחת ההליך?

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

עו"ד אברהם זאדה הרפז (צילום: פרטי)

האמור להלן הנו תקציר בלבד ואין לראות בו ייעוץ משפטי – יש להיוועץ באופן פרטני עם עורך דין. המידע מתייחס להליכים שנפתחו אחרי 15.09.2019 כשסכום החובות מעל 150,000 ₪.

 מטרת ההליך: שיקום החייב, הגדלת הסכום שישולם לנושים, קיצור הליכים. ב-2019 נכנס לתוקף חוק חדש: הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ככלל, ההליכים כוללים 3 שלבים עיקריים: "פתיחת ההליכים", "תקופת הביניים" ו"תקופת השיקום הכלכלי".

שלב א': פתיחת הליך. הבקשה מוגשת לביהמ"ש השלום.

שלב ב': "תקופת הביניים". מקבלת הצו לפתיחת ההליכים, ועד למתן הצו לשיקום כלכלי. משתרעת על כשנה, ולאחריה יוענק "צו לשיקום כלכלי" הקובע תנאים לקבלת "הפטר". הנאמן בוחן את מצבו הכלכלי של החייב ומוטלות עליו הגבלות. בתקופה זו מוגשות ע"י הנושים תביעות חוב לנאמן. בסיום התקופה, הנאמן מגיש "דוח ממצאי בדיקה" בנוגע למצבו הכלכלי של החייב, נסיבות הסתבכותו, נכסיו וכספיו שנצברו ב"קופת הנשייה", תביעות החוב שאישר וכו'.

 שלב ג': קבלת צו לשיקום כלכלי והפטר מחובות. הממונה יגיש לביהמ"ש את הצעתו לשיקום. לאחר דיון, יעניק ביהמ"ש לחייב ע"פ שיקולו, צו לשיקום כלכלי, המהווה תכנית לפירעון חובותיו ולשיקומו.

 ההגבלות על החייב בהליך: צו עיכוב יציאה מהארץ * הגבלה על החזקה של דרכון ישראלי * הכרזה כלקוח "מוגבל מיוחד" (לא ניתן לפתוח חש' בנק, המחאות וכו') * הגבלה על שימוש בכרטיסי אשראי * הגבלה על הקמה או השתתפות בתאגיד חדש.

משרדינו הפחית חובות ללקוחות בהיקף של מאות אלפי שקלים וסייע לשיקום כלכלי. 

הליכי פשיטת רגל דורשים מתן יחס מיוחד ללקוח לאור ההסתבכות הכלכלית. כאשר עתיד הלקוח או משפחתו מונחים על הכף, הטיפול חייב להינתן, תוך הפגנת רגישות ואמפטיה מקסימאלית -בנוסף למקצועיות.

 עו"ד אברהם זאדה הרפז, הנו עורך דין בירושלים פשיטת רגל וחדלות פירעון, הוצאה לפועל, מחיקת חובות והסדר נושים. כ"כ עורך דין בירושלים לענייני משפחה, ו- עורך דין מקרקעין.  בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום מחיקת חובות ושיקום כלכלי וניהול משא ומתן עם נושים והסדרי חוב. עוסק בכלל הדין האזרחי ובתביעות בבתי משפט ובעל ניסיון חיים עשיר. ייצג בתיקים מורכבים ופשוטים, בכל הערכאות כולל בימ"ש מחוזי, ובבית משפט העליון. המשרד, הנו משרד בוטיק – המעניק שירות אישי ודיסקרטי וליווי צמוד ויהיה זמין לכם בטלפון הנייד – במחירים סבירים ובתנאי תשלום נוחים. בנוסף, למשרד – אתר אינטרנט המכיל מאמרים רבים בנושאים שונים – בהם ניתן להיעזר. פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

לחצו לקריאת מאמרים באתר: עורך דין אברהם זאדה הרפז

כתובת: בן יהודה 2 ירושלים
טלפון: 054-3001999
דוא"ל:
[email protected]       

פייסבוק: עורך דין אברהם זאדה הרפז

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר